vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
Ставки по депозитах

Нескучний беттинг №1: як вибрати букмекера

Усім привіт! Я допоможу вам зробити перші кроки у світі онлайн-ставок на Genevabet. Я довгий час працював менеджером букмекерських клубів найбільших компаній і знаю, наскільки організована зміна букмекерського бізнесу. Як штатний аналітик Geneva.lviv.ua, я допомагаю користувачам нашого сайту зрозуміти різноманітність букмекерів, правила гри, спеціальні пропозиції та правову систему букмекерів. Сьогодні я розповім про нюанси вибору правильної букмекерської контори.

Легал або нелегал, ось в чому питання

Насправді – не питання. Я дотримуюся простого правила: грати в компаніях, які працюють в правовому полі. Не ризикуйте всім своїм балансом тільки через привабливих пропозицій і можливості не платити податок. Побіжний пошук за відгуками на спеціалізованих сайтах показує, що левова частка негативу, пов’язаного з порізкою рахунків, обнуленням балансу і невірними розрахунками ставок припадає саме на нелегальних букмекерів.

З технічної точки зору гра в легальної компанії також незрівнянно комфортніше: не потрібно постійно переживати за доступ до сайту або додатком, швидкість роботи залишається стабільно високою, а як показують недавні обмеження, введені проти платіжної системи QIWI, держава як і раніше всерйоз зацікавлена в обмеженні ринку сірих платежів. Чи потрібні вам подібні проблеми? Думаю, що відповідь очевидна.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Визначте мету гри

Перш, ніж ви обзаведетеся аккаунтом в букмекерській конторі, я рекомендую визначитися, для чого ви граєте. Якщо ви не бонусхантер або вілочнік, то важливо розуміти, чи відповідає конкретний продукт вашому стилю гри або запиту по ймовірним ставками. Чи доступні конкретні опції? Якщо ви плануєте робити ставки на довгострокові ставки, екзотичні види спорту, статистику або індивідуальні показники гравців і команд, то краще заздалегідь ознайомитися з продуктом. Для цього я рекомендую вам виділити для себе від однієї до трьох букмекерських контор, за якими стоїть постежити протягом ігрового туру в кращою лізі в прематче і лайв. Дивлячись на те, як змінюється лінія букмекера, як працює лайв і змінюються коефіцієнти на результати, ви зможете зрозуміти, наскільки платформа підходить для вас навіть без реєстрації.Ставки на статистику на Genevabet

Прогнози і ставки:

Ключовий фактор – величина коефіцієнтів

Якщо ви не плануєте грати заради розваги, для чого достатньо базових пропозицій будь букмекерської контори, а хочете підійти до справи трохи серйозніше, то одним з ключових факторів повинна бути величина коефіцієнтів. Якщо букмекер стягує велику комісію з ставок, то на дистанції у вас з’явиться недоотриманий прибуток. Якщо вам здається, що різниця в десятих частках за рахунок величини маржі несуттєва, то просто помножте її на приблизну кількість ваших ставок на дистанції в тиждень, місяць або рік.

Наприклад, в букмекерській конторі X величина коефіцієнта на равновероятное подія дорівнює 1,85, а у букмекерської контори Y вона становить 1,90. Різниця в 0,5 пункту. При фіксованій сумі ставки на спорт в 100 грн така різниця складе 5 грн. Здавалося б, це не суттєва різниця, але з кожною ставкою ви будете недоотримувати свої 5 грн, що в кінцевому підсумку виллється в солідну суму (за умови постійної гри).

Нарешті, в століття, коли вся наша життя укладена в смартфоні, а живі гроші ми бачимо все рідше, на перший план виходить зручність здійснення операцій в онлайні. Якщо ви хочете бути постійно в грі, стежити за подією в лайв-режимі, то без мобільних додатків вам не обійтися.

Можливо для вас стане шоком, але навіть на технологічному Українському ринку онлайн-букмекерів не у всіх компаній є власні мобільні додатки для всіх платформ. Але найбільші беттінговие компанії давно ними обзавелися і намагаються розвивати їх, постійно випускаючи оновлення власних продуктів. На користь гри з мобільного кажуть швидкість і зручність.

Те ж стосується і платіжних засобів. Швидкість і зручність здійснення операцій стоять сьогодні на першому місці. В цілому, букмекерські контори в Україні за цим показником рівні, проте, якщо ви граєте за кордоном, то варто поставитися до даного параметру більш уважно. Для того, щоб не втрачати зайві гроші, варто відразу задуматися про те, в якій валюті ви граєте, в якій валюті отримуєте гроші, які потім кладете на рахунок, чи є у платіжних систем, використовуваних букмекерів, приховані і явні комісії.

Бонуси: так чи ні?

В кінці хочу додати, чому я приділяю найменше уваги бонусів. Чи варто взагалі звертати увагу на акційні пропозиції при виборі букмекерської компанії? На мій погляд – ні. Більшість бонусів пропонується тільки один раз при реєстрації, їх складно відіграти, і вони тільки на перший погляд здаються хорошим пропозицією.

Пам’ятайте, що бонус – це засіб залучення клієнта. Якщо ви не плануєте реєструвати аккаунт тільки для використання welcome-бонуса, а хочете періодично робити ставки, не зважайте (або звертайте мінімум) уваги на бонуси. В першу чергу, вивчіть продукт і відгуки гравців на нього, не полінуйтеся задати ваші запитання службі підтримки букмекера, почитайте огляди і тільки коли у вас складеться чітке уявлення про компанію, сміливо тисніть на кнопку Реєстрація.

Огляди  кращих  Букмекерськи контор онлайн :

Догори