iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Букмекерська контора Паріматч

Бонус на перший депозит 2500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐БрендПаріматч
Рік заснування1994
Версії сайтуУкраїнська, російська, англійська
ЛіцензіїКіпр, Україна, Росія, Білорусь та ін.
Бонус на перший депозитДо 2500 гривень
Додатки на мобільнийiOS, Android
Адреса сайтуwww.parimatch.com або www.parimatch.ua

Паріматч (Parimatch) – це всесвітньо відома букмекерська контора, котра приймає ставки в онлайн-режимі та через мережу наземних ППС в кількох країнах. Головна аудиторія букмекера – це гравці з країн Східної Європи, зокрема з України. БК Паріматч стала першою компанією, що отримала національну українську ліцензію на прийом ставок. До основних переваг контори слід віднести щедрий вітальний бонус, об’ємну лінію, зручну ідентифікацію та вигідні котирування.

ПЛЮСИ Букмекери
 • ✔ вітальний бонус
 • ✔ зручна ідентифікація
 • ✔ Хороший вибір подій
МІНУСИ Букмекери
 • ❌ Невеликі коефіцієнти на баскетбол
 • ❌ Відсутність хронометражу в лайв
 • ❌ Низька швидкість завантаження сайту


Кращі букмекери в Україні

бyкмeкepcкoй кoнтopи Пapімaтч

Бонуси та акції букмекера

Всім новим гравцям БК Паріматч пропонує одразу два вітальних бонуси. Одна з найбільш популярних та вигідних акцій дозволяє отримати до 10 доларів на першу ставку. Для отримання подарунка у розмірі 100% від суми депозиту поповніть свій рахунок на будь-яку суму від 1 долара або в еквіваленті рахунку. Протягом 72 годин вам буде нараховано перший бонус.

Привітальний бонус видається з вейджером х10. Для відіграшу необхідно зробити кілька ставок з коефіцієнтами не нижче 1,30, щоб їх загальна сума перевищила бонус в 10 разів. Наприклад, для відіграшу 30 доларів бонусу потрібно зробити ставок сумарно на 300 доларів. Відіграти бонус необхідно протягом 14 діб. Виграні кошти вдасться вивести тільки після виконання всіх умов промо-пропозиції. Інший бонус від Паріматч також нараховується за внесення депозиту, але умови відіграшу дещо інші: ставки з коефіцієнтами від 1,70 та вейджер х10.

В БК Паріматч регулярно проводяться різноманітні акції, в котрих можуть приймати участь як постійні гравці, так і новачки, котрі щойно пройшли реєстрацію на сайті чи в додатку. Перед активацією бонусу обов’язково оцініть умови його отримання та відіграшу. Зазвичай це вейджер, мінімальна сума ставки, тип парі та строк, за який треба відіграти бонусні гроші.

Інтерфейс сайту та версія для мобільних

Офіційний сайт БК Паріматч водночас дуже простий, але зручний та інформативний. З головної сторінки можна пройти реєстрацію або війти до свого аккаунта. Також з головної можна перейти до основних розділів сайту, зокрема це лінія, лайв-ставки, статистика, результати тощо. Для користувачів смартфонів та планшетів були розроблені зручні мобільні додатки на iOS та Android. Функціонал додатку нічим не відрізняється від офіційного сайту. Так, ви зможете:

 • вносити депозити та виводити виграні гроші;
 • робити ставки в лінії та лайві;
 • приймати участь в акціях та отримувати бонуси від букмекера.

Важливо! Для ставок через додаток не потрібно додатково реєструватися, це є порушенням правил букмекерської контори. Якщо ви раніше вже грали в Паріматч, слід використовувати для авторизації наявні логін та пароль.

popup-parimatch

Способи депозитів та отримання виграшів

Гравцям БК Паріматч пропонується одразу кілька способів проведення розрахунків. Якщо ви перейдете до особистого кабінету, система запропонує наступні методи оплати:

 • банківські картки;
 • онлайн-гаманці;
 • платіжні системи;
 • поповнення з мобільного рахунку та ін.

Для отримання коштів важливо оформляти вивід на ті ж реквізити, що були використані при внесенні депозитів. В такому разі вивід не займе багато часу, а букмекер не стягне додаткові комісії. Завдяки використанню на сайті БК Паріматч сучасних засобів шифрування даних треті особи ніколи не дізнаються про ваші виграші.

Підтримка користувачів БК Паріматч

Якщо у вас виникли питання щодо ставок в букмекерській конторі Паріматч, спробуйте знайти відповіді на них в розділі сайту FAQ. Також гравцям пропонується кілька способів звернення в службу підтримки. Консультації надаються українською мовою, в лайв-чаті відповіді оператора доведеться чекати не більше 1-2 хвилин. Також можна написати електронний лист, але в такому разі відповіді прийдеться чекати помітно довше – до 12 годин.

Ліцензія на прийом ставок Паріматч

Кілька місяців тому букмекерська компанія Паріматч отримала українську ліцензію від КРАІЛ – комісії, що регулюю діяльність букмекерів в Україні. Якщо ви ставите на спорт в легальній БК Паріматч, доведеться сплатити 18% податку та ще 1,5% військового збору. Податки утримуються не з суми виводу, а з чистого прибутку, тобто різниці між депозитами та виводами за певний час. Якщо ви вирішили грати в офшорній БК Паріматч, оформлювати виграші доведеться самостійно.

popup-parimatch

Ставки на спорт в Parimatch

На офіційному сайті БК Parimatch можна зробити ставку на матчі з 20+ видів спорту, а також на кіберспорт та деякі неспортивні події. Серед останніх – політичні референдуми та результати телешоу. Розпис спортивних матчів залежить від того, наскільки вони популярні серед гравців. Чим більше ставок планує прийняти букмекер – тим більше варіантів ставок буде додано в розпис.

Котирування букмекера Паріматч вище середніх в більшості букмекерських контор України. Маржа БК Паріматч складає 4-6% та залежить від обраного виду спорту. В лайві маржа зазвичай вище на 2-3%, але це нормальне явище для більшості букмекерів, що працюють в Україні. Чимало матчів в лайв-режимі супроводжується лайв-трансляціями. Це додаткова опція, що дозволяє відстежувати основні події в матчах та робити більш точні ставки на спорт. Навіть якщо для потрібного матча немає трансляції, ви можете слідкувати за ходом гри за допомогою графічного трекеру.

Прогнози і ставки :

FAQ

❓ Як пройти реєстрацію в Паріматч?

Для відкриття нового рахунку необхідно натиснути кнопку «Реєстрація» на головній сторінці, а далі в запропонованій формі вказати наступні дані про себе:
– ПІБ;
– дата народження;
– номер мобільного;
– адреса електронної пошти;
– пароль.
Для завершення реєстрації потрібно буде погодитися з правилами прийому ставок та за бажанням погодитися на e-mail-розсилку.

❓ Як відновити рахунок і пароль?

Щоб поновити пароль, натисніть відповідну кнопку на сторінці авторизації, а потім вкажіть номер вашого рахунку, мобільний номер або адресу електронної пошти, що була прив’язана до аккаунту. Дотримуйтеся подальшої інструкції, яка залежить від обраного методу відновлення пароля. Якщо ваш аккаунт було заблоковано за порушення правил та ви вважаєте це помилкою, зверніться в підтримку.

❓ Як зайти в Паріматч?

Зайти до особистого кабінету Паріматч можна кількома способами, зокрема через ПК, смартфон або планшет. Для користувачів мобільних пристроїв розроблені окремі додатки.

❓ Чи може БК Паріматч заблокувати рахунок?

Взагалі букмекер Паріматч дуже лояльно ставиться до всіх гравців, які грають чесно та не порушують правила. Проте блокування аккаунтів час від часу теж трапляються. І от з яких причин:
– порушення правил, з якими погодилися при реєстрації; шахрайство або відмивання грошей;
– створення дублюючих аккаунтів;
– тривала неактивність.

Якщо ваш аккаунт було заблоковано через підозру в шахрайстві, відновити його не вийде. В інших випадках слід звертатися до служби підтримки.

До переваг БК Паріматч слід однозначно віднести чималий вибір матчів в лінії, об’ємний розпис, вигідні котирування та стабільно працюючу підтримку. Починаючим та постійним гравцям пропонується кілька вигідних бонусів або акцій з відносно простими умовами відіграшу.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Догори