Бездепозитні бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах (БК)

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів. Користувачі з більшості країн мають право робити ставки і в БК, зареєстрованих в їх державах, і в закордонних конторах.

Якщо десь ставки на спорт нелегальні, заборона все одно можна обійти за допомогою проксі, VPN або браузера Tor. Таким чином, кожен користувач може вибирати між десятками або навіть сотнями проектів.

Контори можуть відрізнятися за своєю розпису подій, коефіцієнтам, пропонованим типам і форматам ставок – але ця різниця буде не настільки значною. Тому в якості додаткової конкурентної переваги букмекери активно пропонують клієнтам бонуси, в тому числі бездепозитні.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Що таке бездепозітний бонус в букмекерських конторах (БК)?

Термін “бездепозитний” передбачає, що видача бонусу не пов’язана з поповненням ігрового рахунку. Для порівняння: депозитні бонуси нараховують тоді, коли Беттер заводить кошти на депозит.

Іноді депозитні бонуси нараховуються без умов, просто за сам факт поповнення рахунку – особливо якщо мова йде про першому поповненні. Але зазвичай умови все-таки присутні – наприклад, гравець повинен завести на рахунок суму не менше встановленого ліміту, або скористатися конкретної платіжною системою, або провести платіж у визначений день тижня.

Бонус являє собою певну суму віртуальних грошей, яку Ви можете витратити на здійснення ставки. У разі перемоги Вам дозволять вивести виграш на банківську карту або в електронний гаманець відповідно до умов бонусу. У разі програшу Ви не втратите ані єдиного реального гривня заощаджень (або іншої валюти) – у Вас просто згорять умовні бонусні гроші. Таким чином, бонус дозволяє Беттери уникнути зайвих витрат і підігріває їх тягу до азарту.

Увага: в деяких БК бонусів не передбачено. Якщо контора заздалегідь не повідомляє про акції і спецпропозиції, не варто витрачати час на створення аккаунта в ній.

Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 100% на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Навіщо букмекерські контори дають бездепозитний бонус?

Нарахування Бездепозітний бонус ні в якому разі не є актом благодійності. Це ефективний маркетинговий хід, який дозволяє букмекерам постійно розширювати свою клієнтську базу.

Нараховуючи такий бонус, контора не працює собі в збиток – адже просто взяти і вивести подаровані гроші на банківську карту або в електронний гаманець можна. Бонус доводиться відігравати, а для цього треба заводити в систему реальні гроші.

Крім того, при реєстрації новий клієнт ділиться з букмекерів своїми актуальними і достовірними контактними даними. Їх має підтвердити за допомогою переходу за посиланням, відправленої на пошту, або введення коду, отриманого в смс. Це цінна інформація, яка може згодом використовуватися з маркетинговими цілями.

Добропорядні букмекери ні при яких обставинах не передадуть Ваш номер телефону або адресу електронної пошти третім особам – зате самі можуть відправляти Вам інформаційну або рекламну розсилку.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Як знайти букмекерів, які пропонують бездепозітний бонус?

бонуси за реєстрацію

Найповільніший спосіб – це особисто заходити на всі сайти букмекерів і дивитися інформацію в розділах “Бонуси та акції”. Якщо Ви будете діяти таким методом, Ви швидко втратите терпіння і зареєструйтеся в першому-ліпшому БК.

Набагато раціональніше буде знайти через пошукову систему сайт-агрегатор, на якому зібрані пропозиції від різних контор. Відомості на таких сайтах постійно оновлюються і представлені в зручно структурованому вигляді, щоб клієнтам було легше зіставити дані.

В ідеалі, на подібному сайті повинен бути присутнім рейтинг або табличка із зазначенням наступних даних:

 • назва контори;
 • логотип;
 • рейтинг (може бути, навіть кілька – наприклад, по п’ятизіркового шкалою і за десятибальною);
 • сума Бездепозітний бонус;
 • умови нарахування та відіграшу;
 • географічні обмеження (якщо вони є).

На те, щоб вивчити навіть самий великий асортимент додатків, у Вас піде не більше півгодини. Ймовірно, Ви візьмете на замітку не одну, а кілька контор і спробуйте зареєструватися в них по черзі. Ви маєте право заводити акаунти на будь-якій кількості букмекерських сайтів – хоч на десяти, хоч на ста. Але в кожній системі Вам дозволяється відкрити тільки один акаунт.

На деяких сайтах можна ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже користувалися бездепозитні бонусами в конкретних конторах. Сліпо довіряти таким відгуками не треба, тому що частина з них може бути проплачена і не відповідати дійсності.

Але взяти до відома відгуки все-таки бажано – особливо ті, в яких згадується багато реалістичних деталей. У проплачених відгуках зазвичай багато емоцій, але мало аргументів: все або дуже добре, або обурливо погано.

Дивитись бонусні пропозиції інших букмекерів:

Як отримати бездепозітний бонус в букмекерських конторах (БК)?

Бездепозитні бонуси найчастіше видаються за сам факт реєстрації в системі. При цьому неважливо, з якого пристрою Ви реєструєтеся. Однак іноді букмекери хочуть заохотити користувачів мобільних додатків і пропонують їм особливі акції. Крім безпосередньо реєстрації, Вас можуть попросити підтвердити номер свого телефону і / або адресу електронної пошти.

Можливий варіант, що для отримання привітального бонусу треба зайти на сайт букмекера строго по певному посиланню. Отримати таку посилання можна або від одного, у якого вже є аккаунт в даному БК, або з партнерського сайту. Знайти такі сайти можна через будь-який пошуковик.

Як тільки новий клієнт заводить аккаунт на сайті букмекера, бонус у більшості випадків нараховується йому автоматично. Але іноді гравця можуть попросити активувати бонус – наприклад, натиснути відповідну кнопку в особистому кабінеті або відправити запит на активацію в техпідтримку.

На деяких платформах вітальний бонус нараховується тільки після введення промокодом. Для коду передбачено відповідне поле в формі реєстрації. Якщо Ви не введете промокод в момент створення аккаунта, Ви назавжди втратите шанс їм скористатися.

Якщо букмекер працює в міжнародному масштабі, умови бонусів можуть бути різними для гравців з різних держав. Перед створенням облікового запису на сайті можна уточнити у техпідтримки, які умови актуальні конкретно для Вас. Навіть незареєстровані користувачі мають право звернутися в лайв-чат техпідтримки, зателефонувати або відправити запитання електронною поштою.

Бездепозитні бонуси для старих користувачів нараховуються далеко не у всіх БК. Вони можуть бути приурочені, наприклад, до дня народження користувача, річниці його реєстрації на платформі чи іншого урочистого дня. Іноді контори роздають бонуси на честь масштабних спортивних подій – наприклад, Олімпійських ігор.

Прогнози і ставки :

Правила та умови бездепозітний бонус в букмекерських конторах (БК)

Головне правило отримання привітального Бездепозітний бонус звучить так: один гравець має право створити в системі тільки один акаунт. Це легко перевірити – причому навіть не по IP. Всі зареєстровані клієнти зобов’язані надати БК скани своїх паспортів. Модератори мають право при необхідності запросити скани також інших документів. Без цього Вам не дозволять вивести на банківську карту або в електронний гаманець навіть мінімальний виграш.

Якщо Ви спробуєте створити на платформі два або більше аккаунта, надавши фальшиві документи, це дуже просто обчислюється. Недобросовісні клієнти отримують довічний бан у букмекера – причому якщо у них на депозиті лежали кошти, забрати їх після бана буде неможливо. Крім того, букмекери обмінюються “чорними списками” недобросовісних клієнтів. Шахраї повинні бути готові до того, що їх будуть виганяти з усіх контор.

Друга умова полягає в тому, що користуватися послугами букмекерів можуть тільки повнолітні громадяни.

Третя умова – це сума бонусу. Зазвичай це 300, 500 або 1000 грн або еквівалент цієї суми в іншій валюті.

Нарешті, майже у кожного бонусу є максимальний ліміт по висновку. Ці ліміти досить невеликі, зазвичай в межах 1000 грн або еквівалента цієї суми в іншій валюті. Якщо Ви виграєте, скажімо, в 50 разів більше, Вам не дозволять вивести ці гроші на карту.

Ви зможете зняти приз тільки в рамках ліміту. У той же час, у кожного букмекера є мінімальні ліміти на висновок. Наприклад, Ви виграли 100 грн або еквівалент цієї суми в іншій валюті. Це менше, ніж максимальний ліміт по бонусу, і Ви спробуєте вивести цю суму.

Але Вам не дозволять це зробити, тому що мінімальний ліміт на висновок з сайту – це 200 грн. Тому Вам треба буде потрапити в проміжок між мінімальним і максимальним лімітом.

Знайти бонус без максимального ліміту – це велика удача. Також сьогодні майже неможливо зустріти бонус, який не потрібно відігравати.

Що таке вимоги до відіграш?

“Відіграти” бонус означає виконати певні умови, після чого Вам дозволять вивести приз на банківську карту або електронний гаманець. Перевести в готівку бонус відразу після нарахування Ви не зможете, тому що він надійде не на депозит, а на окремий рахунок. Засобами з цього рахунку можна користуватися тільки для здійснення ставок.

Робити ставки по Бездепозітний бонус дозволяється тільки з певним коефіцієнтом. Як правило, мінімальний коефіцієнт для таких ставок становить 1.55.

Іноді ставки з бонусом дозволяється робити тільки на певні спортивні дисципліни або тип подій (наприклад, Кубок світу). Можливі також обмеження по типу ставки (експрес, система або ординар) і формату ставки (прематч або лайв).

Далеко не всі букмекери дозволяють розподіляти суму бонусу за кількома подій. Зазвичай всю суму потрібно витратити на одну ставку.

Винятково важливим параметром для кожного бонусу є вейджер. Це коефіцієнт, який показує, у скільки разів Вам потрібно відіграти суму бонусу. Припустимо, сума бонусу становить 500 грн, а вейджер дорівнює х30. В такому випадку Вам потрібно виграти 500 х 30 = 15 000 грн, щоб Вам дозволили вивести гроші в гаманець. Чим менше вейджер, тим вигідніше бонус.

Плюси і мінуси бездепозітний бонус в букмекерських конторах (БК)

Основні плюси бездепозитні бонусів у букмекерів такі:

 • Вони допомагають конторі виділитися серед численних конкурентів.
 • Новий клієнт отримує додаткову мотивацію для здійснення ставок.
 • З бонусом можна зробити одну або кілька ставок на більш вигідних умовах.
 • Якщо мова йде про бонус не для новачків, у старих клієнтів підвищується лояльність до платформи.

Однак і мінуси у цього щедрого пропозиції теж присутні:

 • Більшість бездепозитні бонусів видається новачкам і строго один раз.
 • Іноді умови бонусів виявляються невигідними (в першу чергу через занадто високого вейджер).

Якщо Ви плануєте вперше зареєструватися на сайті букмекерської контори, орієнтуйтеся на ті, які пропонують бездепозитні бонуси на по-справжньому вигідних умовах.

висновки

Привітальні бездепозитні бонуси для нових клієнтів – це одна з найпопулярніших маркетингових акцій серед букмекерів. Це надає їм помітну конкурентну перевагу і дозволяє постійно розширювати свою аудиторію. Бездепозитні бонуси постійним клієнтам видаються далеко не у всіх БК – замість них досвідченим гемблер нараховуються депозитні бонуси, пов’язані з поповненням рахунку.

Бонус можна отримати як в браузерної версії сайту, так і в мобільному сайті або додатку. Перед прийняттям бонусу потрібно обов’язково ознайомитися з його умовами.

Найважливіше умова – це вейджер, тобто коефіцієнт відіграш. Якщо він занадто високий, використання бонусів стає невигідним. Погоджуйтеся тільки на ті бонуси, умови яких дійсно збільшать Ваші шанси на виграш, і насолоджуйтеся цим щедрим пропозицією.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах (БК)
Догори