iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк: як отримати та скористатися

У сфері беттінгу зараз спостерігається висока конкуренція, тому букмекерські контори намагаються надати бетторам найкращі пропозиції. Користувачі можуть обирати не лише сайти їх країн, але й міжнародні платформи з відповідними ліцензіями.

Якщо ви використовуєте портали для укладення парі на іноземних платформах, де можуть заблокувати доступ, варто користуватися додатковими програмами. Кожен гравець може обрати з понад сотні проектів для отримання прибутку.

Контори можуть відрізнятися розписом подій, коефіцієнтам, форматам ставок – але ця різниця буде не настільки значною. Тому в якості додаткової конкурентної переваги букмекери активно пропонують клієнтам бонуси, включаючи бездепозитні. Їх нараховують без поповнення депозиту.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

Рейтинг бк

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних бк… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, … читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

ТОП онлайн казино

З тих пір як гральна діяльність в багатьох країнах світу була перенесена в окремі, повністю або частково заборонена, індустрія онлайн-гемблінга стала активно розвиватися… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Визначення бездепозитного бонусу

Саме бездепи не залежать від стану та поповнення рахунку. Для порівняння депозитні надають лише з поповненням рахунку. Іноді депозитні бонуси нараховуються без вейджеру. Їх не потрібно відіграти для отримання реального прибутку. Найчастіше такий формат пропонують при поповненні рахунку. Зазвичай умови відіграшу все ж існують. Клієнт бк має поповнити рахунок хоча б на мінімальну суму, скористатися конкретної платіжною системою, або зробити платіж у певний день тижня.

Бонус являє собою певну суму віртуальних грошей, яку ви можете витратити для здійснення ставки. У разі перемоги вам дозволять вивести виграш на банківську карту або в електронний гаманець відповідно до умов бонусу. У разі програшу ви не втрачаєте жодних грошей з депозиту. Але, ви не можете розраховувати на бонусні нарахування. Бонус дозволяє беттеру уникнути зайвих витрат і підігріває тягу до азарту.

В деяких бк таких бонусів не передбачено. Якщо контора заздалегідь не повідомляє про акції і спецпропозиції, не варто витрачати час на створення аккаунта в ній.


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 100% на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)Що таке вейджер та як виконати його умови?

Вейджер – це встановлені правила відіграшу, які ви повинні виконати для отримання реального прибутку. Після цього ви зможете отримати приз на банківську карту або електронний гаманець. Отримати готівкою бонус ви одразу не зможете, тому потрібно виконати ці умови. Бонусними коштами ви можете скористатися для укладення парі.

Умовами вейджеру встановлені мінімальні коефіцієнти, на які ви можете орієнтуватися при виборі події. Зазвичай мінімальні коефіцієнти становлять 1.55.

Іноді ставки з бонусом дозволяється робити тільки на певні спортивні дисципліни або тип подій (наприклад, Кубок світу). Можливі також обмеження по типу ставки (експрес, система або ординар) і формату ставки (прематч або лайв).

Багато букмекерів обмежують у виборі контенту для укладення парі при відіграшу бонусу. Винятково важливим параметром для кожного бонусу є коефіцієнт вейджеру. Він визначає, на яку суму потрібно зробити ставки для отримання бонусу. Наприклад, ви отримали бонус 500 гривень з вейджером х2. У цьому ви повинні відіграти 15000 гривень. Чим менше вейджер, тим вигідніше бонус.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Чому букмекерські контори дарують бездепи гравцям?

Бонуси букмекерів не варто сприймати благодійною акцією. Це лише вигідна пропозиція, з якої ви можете отримати реальний прибуток. Це можливо лише з виконанням певних правил. За кожним бонусом закріплений власний вейджер. Також бонуси – це ефективний маркетинговий хід, який дозволяє букмекерам постійно розширювати свою клієнтську базу.

Бк ніколи не працюватиме в мінус, оскільки отримання прибутку – головне завдання компанії. Після отримання бонусу не можна просто його вивести. Бонус доводиться відігравати, а для цього треба заводити в систему реальні гроші.

Більш того, з реєстрацією букмекер отримує доступ до контактної інформації гравця. Їх потрібно підтвердити за допомогою переходу за посиланням, відправленого на пошту, або введенням коду, отриманого в смс. Це цінна інформація, яка може згодом використовуватися в маркетингових цілях.

Чесні букмекерські контори не передадуть ваші дані стороннім особам, але можуть надсилати вигідні пропозиції.

Пошук букмекерів з вигідними бездепами

Ви можете самостійно аналізувати пропозиції букмекерів, але на це потрібно витратити багато часу. Аналізувати бонуси можна у відповідних розділах. Окрім величини бонусу враховуйте значення вейджеру. Таким чим досить складно проаналізувати усі виграшні пропозиції.

Набагато раціональніше буде знайти через пошукову систему сайт-агрегатор, на якому зібрані пропозиції від різних контор. Відомості на таких сайтах постійно оновлюються і представлені в зручному форматі, щоб клієнтам було легше порівняти пропозиції букмекерів.

На подібних порталах повинна бути наступна інформація:

 • назва контори;
 • логотип;
 • рейтинг (може бути, навіть кілька – наприклад, за п’ятизірковою шкалою і за десятибальною);
 • розмір бездепозитного бонусу;
 • умови нарахування та відіграшу;
 • географічні обмеження (якщо вони є) тощо.

Приблизно за пів години ви зможете зорієнтуватися, які букмекери пропонують найвигідніші формати. Ви зможете обрати декілька контор і зареєструєтеся в них по черзі. В кожній конторі можливо створити лише один аккаунт, проте ви можете стати клієнтами декількох азартних сайтів.

На деяких сайтах можна ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже користувалися бездепозитними бонусами в конкретних конторах. Орієнтуватися лише на відгуки не слід. Частина коментарів може бути замовною. Але взяти до відома відгуки все-таки бажано – особливо ті, в яких згадується багато об’єктивних деталей. У проплачених відгуках зазвичай багато емоцій, але мало аргументів: все або дуже добре, або обурливо.

Дивитись бонусні пропозиції інших букмекерів:

Як отримати бездепозитний бонус в рамках конкретної контори

Бездепозитні бонуси найчастіше зараховуються за реєстрацію на сайті. Ви можете пройти реєстрацію з будь-якого пристрою. Однак іноді букмекери встановлюють додаткові правила для зарахування бездепу. Наприклад, для його отримання варто встановити додаток або підтвердити контакти.

Деякі бк встановлюють посилання, після переходу за якими ви можете отримати гарантований бонус. При створенні нового аккаунта на сайті букмекера, бонус у більшості випадків нараховується йому автоматично. Але іноді гравця можуть попросити активувати бонус – наприклад, натиснути відповідну кнопку в особистому кабінеті або відправити запит на активацію в техпідтримку.

Ще один варіант обов’язкового правила – введення промокоду. Для цього потрібно ввести спеціальний код у відповідну графу. Якщо Ви не введете промокод в момент створення аккаунта, надалі ви не зможете їм скористатися.

Якщо букмекер працює на міжнародному рівні, умови бонусів можуть бути різними для гравців з різних держав. Перед створенням облікового запису на сайті можна уточнити у техпідтримки, які умови актуальні конкретно для вашого регіону. Навіть незареєстровані користувачі мають право звернутися в лайв-чат техпідтримки, зателефонувати або відправити запит електронною поштою.

Бездепозитні бонуси для вже зареєстрованих клієнтів нараховуються далеко не у всіх БК. Вони можуть бути приурочені, наприклад, до дня народження користувача, річниці його реєстрації на платформі чи іншої події. Іноді контори роздають бонуси на честь масштабних спортивних подій – наприклад, Олімпійських ігор.

Прогнози і ставки :

Умови користування бездепозитними бонусами в букмекерських конторах

Ключове правило при використанні бездепу при реєстрації пов’язано з обмеженням – можливо створити лише один аккаунт. Оскільки усі бк приймають від гравців документи та перевіряють введені особисті, платіжні дані, створити другий аккаунт не вдасться.

Модератори мають право при необхідності запросити скани також інших документів. Без цього вам не дозволять вивести на банківську карту або в електронний гаманець навіть мінімальний виграш.

Букмекерські контори блокують будь-які махінації з метою отримання додаткових бездепів. Лише з дотриманням правил ви можете розраховувати на бонусну програму та доступ до особистого кабінету. Крім того, букмекери обмінюються «чорними списками» недобросовісних клієнтів. Шахраї повинні бути готові до того, що їх будуть блокувати на усіх конторах.

Користуватися послугами беттінгу можуть лише повнолітні гравці. Сума бездепу при реєстрації відрізняється. Найчастіше це призи до 1000 гривень.

Майже у кожного бонусу є максимальний ліміт для виведення. Ці ліміти досить невеликі, зазвичай в межах 1000 грн або еквівалента цієї суми в іншій валюті. Навіть якщо вам вдасться зірвати солідний куш, вивести його ви не зможете.

Ви зможете зняти приз тільки в рамках ліміту. Також у кожного букмекера є мінімальні ліміти на виведення грошей. Наприклад, Ви виграли 100 грн або еквівалент цієї суми в іншій валюті. Це менше, ніж максимальний ліміт по бонусу, і ви спробуєте вивести цю суму.

Вам не дозволять це зробити, тому що мінімальний ліміт на висновок з сайту – це 200 грн. Тому вам потрібно бде розрахувати доступні суми. Знайти бонус без максимального ліміту – це велика удача. Також сьогодні майже неможливо зустріти бонус, який не потрібно відігравати.

Переваги та недоліки бездепів у букмекерських конторах

Ключовими перевагами на сайті букмекерської контори полягають у тому, що:

 • вони допомагають конторі виділитися серед численних конкурентів;
 • новий клієнт отримує додаткову мотивацію для укладення парі;
 • з бездепом ви можете робити ставки без ризиків;
 • є можливість підвищити статус платформи.

Не варто виключати й мінуси. До недоліків бонусної програми з бездепами відносять:

 • більшість бездепозитних бонусів нараховують новачкам лише один раз;
 • іноді бонусні пропозиції не є вигідними;

Якщо Ви плануєте вперше зареєструватися на сайті букмекерської контори, орієнтуйтеся на пропозиції з дійсно вигідними умовами.

Висновки: чи варто використовувати бонуси бк

Вітальні бездепи для нових клієнтів – це маркетинговий хід, яким активно користуються адміністратори. Букмекери отримують помітні конкурентні переваги та можуть постійно розширювати свою аудиторію. Бездепозитні бонуси постійним клієнтам видаються не в усіх букмекерских конторах. Вони отримують альтернативні депозитні надходження.

Бонуси нараховують не лише на офіційному сайті, але й через мобільний додаток або мобільну версію. Перед відіграшем бонусу потрібно вивчити його умови. Найважливіше умова – це вейджер, тобто коефіцієнт відіграшу. Якщо він завищений, краще ігнорувати пропозицію.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк: як отримати та скористатися
Догори