vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Букмекерська контора Вбет

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🤑 НазваVBet
⌛ Рік заснування2003
✅ ЛіцензіяКюрасао
💵 Мінімальна ставка1 грн
💵 Максимальна виплата10 000 000 грн
💲 Валюта рахункуCNY, MXN, TRY, EUR, PLN, ГРН, GEL, RUB, USD, KZT, SEK
⭐ Мовні версіїRU, EN, UA
✅ Тоталізаторє
🎁 Бонус на перший депозитдо 100 євро
📲 ДодатокIOS, Android
🚩 Адресаwww.vbet.com

Кращі букмекери в Україні

У 2003 році розпочала свою діяльність букмекерська контора під назвою Vbet. Зародилася «Вбет» на території Грузії та Вірменії у вигляді стандартних пунктів прийомів ставок. Вже через п’ять років під назвою Vivaro з’явився офіційний сайт букмекера. З цього моменту компанія змінила стратегію розвитку. Власникам порталу потріно було привернути увагу онлайн-бетторів. Оскільки на той час вже існували конкуренти у мережі, Vbet повинна була запропонувати унікальну концепцію для залучення більшої аудиторії. Звичайно, не все вдалося відразу. Але, першочерговою метою букмекерської контори стало створення порталу за стандартами європейських букмекерів.

Пріоритетним ринком для VBet є в Східна Європа та країни СНД – російськомовні клієнти букмекера, але компанія розвивається також і на азіатському ринку. Букмекер не обмежується ставками на спорт, пропонуючи гравцям інші формати гемблінгу. Наприклад, ігрові автомати, покер, рулетки, турніри тощо. БК Вбет має ліцензії Вірменії, Грузії і Мальти, що підкреслює його статус та високий рівень довіри.

icon-vbet

Інтерфейс Vbet

Не так давно офіційне представництво букмекера в інтернеті виглядало зовсім інакше. Спочатку букмекер працював за посиланням www.vivarobet.com, зараз же компанія спростила назву до www.vbet.com, перетворила сайт і вдосконалила сервіси прийому ставок. Сайт доступний на 10 мовах, серед яких: українська, російська, англійська, вірменська, грузинська, іспанська, корейська, китайська, японська, турецька та португальська. Мовний аналіз демонструє спрямованість розвитку компанії – не тільки на європейський рівень, але й Азію.

Інтерфейс сайту букмекерської контори Vbet виконано в темному кольорі. Для розбавлення «темної теми» використали рожевий і зелений кольори. Таке поєднання виглядає досить гармонійно, не відволікає, а контрастність виділяє розділи для швидкого доступу до них.

На порталі добре представлена статистична база, яка за допомогою вбудованих інструментів сайту створює максимум зручності для аналізу спортивної події. Навігація по сайту має стандартний вигляд і не має ніяких зауважень.

У верхній частині головної сторінки розміщені наступні розділи: Live, спорт, віртуальний спорт, блог, нарди, тоталізатор, покер, онлайн казино, ігри. На порталі якісної букмекерської контори не рекламують сторонні продукти та сервіси. Ви можете спостерігати лише рекламні банери з акційними пропозиціями самого букмекера.

При роботі з сайтом через мобільні пристрої автоматично завантажується мобільна версія ресурсу, яка повністю зберігає весь його функціонал. На телефоні або планшеті сайт завантажується дуже швидко, доступний також лайф-режим, який повністю відповідає повній версії. Для зручності всіх клієнтів є можливість обрати формат коефіцієнтів: звичайний, дробовий, американський, HongKong, Malay або Indo.

Лінії букмекерської контори Вбет у 2022 році

Букмекерська контора Vbet пропонує понад 25 тисяч ставок щодня на понад 30 видів спорту. Лінія може змінюватися в залежності від пори ігрового сезону, але середнє значення все одно залишається на рівні понад 20 тисяч. Особливих переваг лінії букмекера немає, але ви не знайдете суттєвих недоліків. Компанія дотримується «золотої середини» в цьому питанні та надає оптимальну кількість подій і розпису по кожній з них з урахуванням популярності.

Окрім класичних дисциплін футболу, баскетболу, хокею, тенісу, боксу і формули, букмекер пропонує неспортивні події – лотереї, політичні події і культурні. У переліку доступних подій букмекерської контори Вбет зустрічаються ставки на фінансовий ринок і кіберспорт. А для любителів екзотики є навіть серфінг, влорбол, нетбол, сквош, лакроса, песапалло тощо.

Більшу долю ставок букмекер приймає на футбол, баскетбол, хокей і волейбол. По кожній події з цих спортивних напрямків можна знайти детальнішу і глибоку лінію ставок, а ось з іншими видами спорту справи складаються трохи гірше.

Прогнози і ставки :

Коефіцієнти та ліміти букмекерської контори

Коефіцієнти в конторі V-Bet знаходяться на середньому рівні. Завищені коефіцієнти ви тут не зустрінете, але за середнім значенням серед усіх букмекерів можна сказати, що запропоновані Вбетом більш-менш чесні. Маржа букмекера у середньому складає 8%. Вона змінюється в залежності від популярності події та значущості.

Очевидно, що букмекерській конторі потрібно допрацювати  внутрішню роботу , щоб надати своїм клієнтам максимально вигідні коефіцієнти. Але на противагу цьому важливо зазначити, що Вбет пропонує досить високі коефіцієнти на події, де шанси обох команд, спортсменів рівні. На рівнозначні події букмекерська контора пропонує коефіцієнти в межах 1,88-1,91%.

Ліміти букмекерської контори оптимальні. Мінімальна ставка на сайті становить всього 0,1 долар, а максимальна варіюється в залежності від виду спорту, значення події і його популярності, формату лайф – прематч, але загальна концепція визначення максимальної ставки виходить від «максимального виграшу». Детально про це можна ознайомитися в правилах букмекерської контори Vbet.

Як поповнити рахунок та вивести кошти у Vbet?

Ваш особистий рахунок в букмекерській конторі Вбет можна відкрити в одній з дев’яти доступних валют. Українські беттери найчастіше обирають гривні, долари, євро. Способи поповнення рахунку достатньо різноманітні і максимально охоплюють всі системи зарахування грошей.

Відгуки гравців підкреслюють популярність наступних платіжних систем: Skrill, MasterCard, Visa, QIWI, Neteller Yandex Money, Ukash. Є ще WebMoney, але останнім часом ця система не завжди пропускає депозити і отримання грошей, тому рекомендуємо користуватися одним із сервісів описаних вище.

Комісія за операції з особистим рахунком букмекером не встановлюється. Якщо і є відрахування відсотків, то тільки з боку самих платіжних систем і банків. Пам’ятайте, що після затвердження при реєстрації валюти рахунку надалі її змінити неможливо, як і зняти гроші можна тільки за допомогою тієї ж системи, якою ви користувалися при зарахуванні коштів на рахунок.

Робота служби підтримки

Відділ по роботі з клієнтами працює цілодобово і доступний гравцям на всіх мовах, які представлені на сайті. У разі виникнення питань можна звернутися за телефоном + 1-702-605-4859 або надіслати листа електронною поштою [email protected] Також на сайті є можливість поспілкуватися з оператором служби підтримки за допомогою онлайн-чату.

FAQ 

❓ ЯК ЗРОБИТИ СТАВКУ У VBET?  

До парі допускаються лише зареєстровані користувачі. Щоб зробити ставку в БК Vbet, потрібно спочатку обрати подію з лінії лайв або прематч, після чого натиснути на його коефіцієнт і сформувати парі. Останній крок – підтвердження парі.

❓ ЯКІ Є БОНУСИ В VBET?  

Усі бонуси представлені або на постійній основі, або тимчасово. На постійній основі для нових гравців в Vbet доступний 100% вітальний бонус на перший депозит в розмірі до 100 євро. Інші бонусні пропозиції від букмекера Vbet присвячені до конкретних спортивних або інших подій.  

❓ ЯК ВИВЕСТИ ГРОШІ З РАХУНКУ VBET? 

Отримання грошових коштів з ігрового рахунку Vbet проводиться через особистий кабінет, як правило – тим же методом, як ви поповнювали депозит. Одним з переваг букмекера Vbet є підтримка більшості популярних банківських карт і сервісів, електронних платіжних систем і віртуальних гаманців. 

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Догори