vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Ставки в режимі Live: як правильно робити прогнози під час гри?

Ставки на спорт – це неперевершені відчуття азарту, емоцій. Саме беттінг може перетворити ваше хобі на реальний заробіток. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся все про Live-ставки – переваги та недоліки.

Також ми розповімо вам про стратегії вибору букмекера, усі нюанси, які варто враховувати перед створенням ставок у режимі реального часу. Існує величезна кількість стратегій ставок в лайв, з якими ви зможете значно підвищити свої шанси на успіх. Особливо цікавою цей матеріал буде для новачків, які тільки починають знайомство з лайв-ставками.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

Рейтинг бк

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних бк… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, … читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

ТОП онлайн казино

З тих пір як гральна діяльність в багатьох країнах світу була перенесена в окремі, повністю або частково заборонена, індустрія онлайн-гемблінга стала активно розвиватися… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Що таке ставки на спорт Live: визначення поняття

Ставки в режимі Live

Навіть якщо ви не найазартніша людина в світі, хоча б раз потрібно протестувати лайв-формат. Відмовитися від такого виду заробітку буде дуже складно. Особливо, якщо вам посміхнеться вдача. Як же збільшити шанси на отримання прибутку?

Головне завдання – навчитися правилам беттінгу та стати професіоналом. Для виграшів потрібна не тільки вдача. Важливо розуміти основи беттінгу та розбиратися у тонкощах ставок.

Існує два види ставок, які беруть букмекерські контори: це прематч (prematch) і лайв (live). Прематчі роблять до початку події. Лайв-ставки – це живе парі, яке укладають безпосередньо під час гри.

Ставки у реальному часі мають високий попит. Сьогодні, у період стрімкого розвитку інноваційних технологій, вони мають ще більшу популярність. Щороку потреба у ставках лайв на різних напрямках спорту зростає. Для укладення парі достатньо мати лише доступ до Інтернету та гаджет. Ви можете робити ставки зі свого комп’ютера або мобільного телефону. Доступність лайв-ставок привертає все більше людей по всьому світу.

Разом із лайв-ставками гравці стають ближчими до найважливіших подій в світовому спорті. Зі ставками в реальному часі ви отримуєте найяскравіші емоції, вболіваючи за улюблену команду. Окрім емоційного заряду ви отримуєте реальні гроші. Для багатьох людей участь в ставках – основне джерело прибутку.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Як робити ставки в режимі лайв?

Для створення ставок потрібен комп’ютер або мобільний гаджет з підключенням до інтернету. Алгоритм укладення парі досить простий та зрозумілий навіть новачкам. Алгоритм створення ставок наступний:

  1. Перейти на офіційний портал букмекерської контори.
  2. Зареєструватися або авторизуватися на порталі.
  3. Потрібно обрати вид спорту (їх може бути декілька) і знайти у відповідній рубриці розділ Live. З переліку поточних ігр та подій обираєте матч, робите прогноз. Це може бути підсумковий рахунок (у разі гри команд), ставка на перемогу конкретного спортсмена і т.д.
  4. Натискаєте відповідний коефіцієнт із запропонованих, вводите суму та клікаєте кнопку «Зробити ставку».
  5. Чекаєте закінчення спортивної події.
  6. Отримайте гроші після розрахунку ставки.
  7. У розділі «каса» ви можете прослідкувати усі грошові операції.

Переваги та недоліки ставок на спорт в лайві

Ставки в режимі реального часу – це швидкі розрахунки та отримання коштів. Якщо прематчі розраховують лише після оголошення результатів, у лайві це відбувається в процесі гри. Також ви можете дивитися трансляції улюблених спортивних подій.

Ще одна важлива перевага «живих» ставок – можливість робити точніші ставки у порівнянні з прематчевими прогнозами. Ви спостерігаєте за грою, можете змінювати коефіцієнти, орієнтуватися на перебіг подій. Вам потрібно оцінювати реальні шанси конкурентів в конкретний момент.

Кінцевий результат залежить від цілого ряду як об’єктивних, так і суб’єктивних факторів: аж до погодних умов і емоційного стану, настрою гравців.

Лайв-ставки дають можливість все це відстежити, проаналізувати і врахувати перед створенням ставки. Важливий момент полягає у тому, що потрібно вміти правильно зіставити всі фактори і прийняти важливе рішення. Окрім фортуни потрібно мати досвід.

Якщо ви робите ставку на прематчі, потрібно орієнтуватися на прогнози аналітиків, експертів. Але ніхто не може гарантувати, що їх прогнози будуть точними.

Сучасні букмекери постійно намагаються розширити можливості лайв-ставок. Окрім прийняття ставок транслюють спортивні події.

Потягом матчу вони створюють цікаву інфографіки, виводять на екран статистику гри, турнірні таблиці і т.д. Все це, безумовно, фіксує увагу гравця і робить процес очікування результату більш цікавим і захоплюючим.

Окрім переваг є ще непередбачувані моменти, які можна віднести до недоліків. Головною особливістю цього формату вважають необхідність приймати швидкі рішення. Саме з цієї причини лайв-формати вважають більш професійним напрямком. Якщо ви новачок у сфері беттінгу, є шанси допустити помилку та залишитися без грошей на депозиті.

До мінусів ставок на лайв-лінії можна віднести і хитрість букмекерів. Багато компаній спеціально ведуть пряму трансляцію гри з затримкою і створюють штучний «тайм-аут» між вже виконаною дією та можливістю укладання парі.

Таким чином букмекери дізнаються результат на кілька секунд раніше, наприклад, про забитий м’яч, ніж людина, яка зробила на цей гол ставку. Знаючи результат на 5-10 секунд раніше, компанії можуть не брати деякі прогнози на результат.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Перебіги подій та зміна коефіцієнтів

У лайв-форматі постійна зміна коефіцієнтів – це звичне явище, до якого потрібно бути готовим. Коефіцієнти змінюються неконтрольовано. Це пов’язано з тим, що у футболі це може бути тільки що забитий гол, травма, яку отримав спортсмен, несподівана злива, загальний емоційний стан команди тощо. Все це впливає на коефіцієнти.

Аналітики швидко реагують на зміни та пропонують оновлені коефіцієнти. Потенційно перебіги подій можуть змінити результати матчу. Звичайно, погоджуватися з прогнозами букмекерів потрібно не завжди. Але іноді їх оцінки дозволяють контролювати подію та обирати найвигідніші котирування.

Перелік подій для ставок лайв

На Live-лінії можна зробити прогноз на результат гри або матч будь-якої спортивної дисципліни: від традиційного футболу або хокею до кіберспорту, який має великий попит останнім часом. Різноманітність «спортивного меню» залежить від конкретного букмекера.

Ставки ранжуються не тільки за видами спорту, а й за варіантами зроблених прогнозів. На лайв-лінії можна поставити на перемогу конкретного спортсмена, команди, на нічийний результат, на число забитих м’ячів, набраних командою очок і т.д. Також існує багато інших видів лайв-ставок, характерних для конкретного виду спорту.

Робочі стратегії виграшів у форматі лайв

Ставки на результати спортивних подій – це справжня майстерність. Розраховувати лише на фортуну досить складно. Важливо навчитися аналізувати перелік факторів. Без чітких стратегій в такій грі не обійтися. Найпопулярнішими стратегіями вважають – «навздогін», «коридори», «вилки». Досвідчені гравці знають, що це таке, і успішно ними користуються.

Новачкам пропонуємо розглянути, як працюють ці стратегії. 100% гарантованих стратегій виграшу не існує. Використання будь-якого підходу – це всього лише один з можливих варіантів розвитку подій, а не інструкція, якої потрібно дотримуватися без об’єктивних оцінок.

Ставки на гол в кінці гри для футболу

На останніх хвилинах матчу у футболістів, як правило, сили вже закінчується. Знижується концентрація уваги. Можна обрати матч, рахунок в якому досі не відкритий і після закінчення 75-ї хвилини поставити на гол. Ймовірність успішної ставки досить висока. У багатьох випадках коефіцієнт перевищує 2.0. У цьому випадку краще робити ставки на матчі, в яких вже можна визначити явного лідера з високим рівнем мотивації.

Ставки на фаворита в тенісі

У цьому спортивному напрямку досить легко визначити фаворита. Показник коефіцієнта на чисту перемогу низький. Принцип стратегії полягає у тому, що варто роби ставки на явних фаворитів. Стратегія більш ефективна в середині гри, а не на старті.

Уважні ставки в кіберспорті

Це відносно новий напрямок беттінгу, в якому досі не сформувалися чіткі стратегії. Це пов’язано з тим, що дисципліна не досить розповсюджена. Але, якщо ви розбираєтеся в специфіці і тенденціях цього спорту, можна використовувати ті ж схеми і стратегії, які перевірені і добре спрацьовують в інших спортивних дисциплінах. Найкраще робити ставки на турнірах з титулованими командами.

Секрети успіху у лайв-ставках

Якщо ви намагаєтеся удосконалити власну стратегію лайв-ставок, пропонуємо вашій увазі декілька важливих порад. Ніколи не орієнтуйтеся тільки на низький коефіцієнт. Тимчасовий лідер – нестабільна роль, яка може переходити від одного гравця до іншого кілька разів протягом гри.

У лайв-ставках ніколи не можна робити ставки на поточний рахунок без аналізу можливих змін. Навіть на останніх хвилинах матчу все може дуже різко змінитися. Для укладення успішних парі потрібно максимально вивчити правила конкретного спортивного напрямку та події. Чим більше інформації ви опрацюєте, тим більше шансів буде на отримання прибутку.

Вибір букмекера для ставок у реальному часі

Кількість букмекерів, які охоплюють лайв-ставки, досить велика. Якщо ви не обрали бк, орієнтуйтеся на наступні фактори:

  • число ставок на лайв-лінії і глибина розпису по спортивній події;
  • швидкість прийму та розрахунку ставок;
  • доступ до прямих трансляцій.

Надійні букмекерські сервіси пропонують безліч ставок. Швидкість обробки ставок також має величезне значення. З прямими трансляціями очевидні переваги – завжди хочеться тримати руку на пульсі подій і бачити, як розвивається гра. Якщо букмекер не забезпечує таку можливість, краще знайти альтернативну платформу.

Висновки: чи вигідні ставки лайв

Live-ставки – цікавий та захоплюючий азартний формат з переліком переваг та недоліків. Такі ставки підходять, скоріше, досвідченим гравцям, які добре орієнтуються в різних спортивних дисциплінах, вміють контролювати свої емоції, обирати стратегії та можуть аналізувати експерті оцінки.

Перед створенням ставки та запуском лай-формату потрібно зануритися в спортивну подію та дізнатися усі ключові моменти гри. У лайв-ставках важлива кожна деталь, яка може вплинути на результат парі.

Топ букмекерів

Догори