iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

SapphireBet дарує бонус до 100 євро на перший депозит

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Букмекерська контора SapphireBet дарує бонуси всім своїм новим клієнтам. Просто зареєструєтесь на сайті компанії, заповнивши всі поля з даними особистому кабінеті, внесіть перший депозит, і букмекер отзеркаліть цю суму у вигляді бонусних балів.

SapphireBet дарує бонус
SapphireBet дарує бонус

Правила акції

  • Перший депозит повинен бути не менше 1 євро, але не більше 100 євро;
  • Бонус складе 100 відсотків від депозиту, але не більше 100 євро;
  • Кожен користувач може отримати тільки один бонус;
  • Перед внесенням депозиту потрібно поставити галочку в полі про отримання бонусу в особистому кабінеті, або на сторінці поповнення рахунку;
  • Для перетворення бонусу в реальні гроші потрібно відіграти його експресами в п’ятикратному розмірі;
  • Кожен експрес повинен складатися не менше ніж з трьох випадків, потрібно, щоб коефіцієнти як мінімум трьох випадків були від 1.4 і вище.

Використовувати бонус потрібно протягом 30 днів після реєстрації, інакше він буде анульований. В процесі відіграшу гравець може вивести загальну суму депозитів, якщо на рахунку залишається не менше двократної суми бонусу. Виведення коштів неможливий, якщо залишок на балансі менше самого бонусу, і у користувача якщо хоча б одна нерозрахованих ставка. 

При цьому клієнт може в будь-який момент відмовитися від бонусу, якщо на його рахунку є сума, що перевищує сам бонус. Правда, в такому випадку він втратить і весь виграш, отриманий до того моменту на бонусні кошти.

Прогнози і ставки :

Догори