iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Дисперсія в ставках на спорт: що це і як цим користуватися

Dispersion in sports betting

Беттери, які роблять ставки на реальні гроші, напевно стикалися з поняттям дисперсії. Це частина ігрового процесу, тому для занурення в світ азартного беттінга обов’язково потрібно вивчити цей термін, розглянути варіанти його використання.

Теорії ставок, стратегії виграшів складно уявити без дисперсії. Поняття і значення закладаються в розшифровку ймовірності отримання прибутку. Перед ставками на реальні гроші не можна ігнорувати важливі теоретичні знання. Без них ви не зможете правильно спрогнозувати результат спортивної події і ризикуєте залишитися без заробітку в ставках на спорт.

Що таке дисперсія в ставках на спорт: гайд для новачків

Під поняттям «дисперсія» мають на увазі математичне відхилення. Цей показник формується з урахуванням прогнозами на спортивну подію. Дисперсія може бути позитивною і негативною. Високі показники дисперсії часто стають причиною вибору результату для створення ставки. Якщо Беттер відстежує низьку дисперсію, виникає почуття невпевненості. Показник дисперсії допомагає визначити, наскільки очікування результату за прогнозами букмекерів можуть відповідати реальній картині.

До значенням показників, гравці можуть ставитися по-різному. Новачки покладаються на високі значення, намагаються вибрати все парі з високою дисперсією і обійти події з низькими значеннями. Для професійних гравців цей критерій стає лише частиною їх власних розрахунків. Вони приймають рішення тільки після комплексного аналізу різних параметрів. Дисперсія для Беттери з досвідом ніколи не буде єдиним показниками для пошуку події і вибору формату ставки.

Дисперсія – це відносне значення, яке не можна точно прорахувати. Без неї важко уявити азартну індустрію. Це стосується не тільки спортивних подій, але і ігрових автоматів. Якби математичні прорахунки виробляли з абсолютною точністю, азарту б не існувала.

Приклади дисперсії в ставках на спорт

Саме дисперсія стає причиною непередбачених наслідків – перемога аутсайдера або програш фаворита. Зрозуміти розрахунок дисперсії і варіативність ставок найпростіше на конкретному прикладі. Наприклад, букмекер Паріматч пропонує зробити ставки на матч Зоря-Динамо. У пропозиціях парі бачимо можливість поставити на Зорю з коефіцієнтом 1.5, на Динамо 3.5 і нічию 11.

Ці числа дозволяють визначити ймовірність кожного із зазначених випадків:

  • перемога Зорі – ((1 / 1.5) * 100%) = 66,7%;
  • перемога динамічних – ((1 / 3.5) * 100%) = 28,5%;
  • нічия – ((1/11) * 100%) = 9%.

Якщо додати всі значення в процентах отримуємо 104,2%. Перевищує число 100% означає маржу букмекера. 4,2 це значення маржі з цього розрахунку. Гарантувати такий результат, як це передбачив букмекер, ніхто не може. Тут і закладається значення дисперсії. Більш точний прогноз можна зробити в ході зіграних матчів. Коли з’являються реальні результати поєдинків, можна давати проміжні прогнози.

Якщо за фактом програла ставка, яка була більш вдалою за статистикою бк, не варто дивуватися. Тут зіграла дисперсія, яка має на увазі різницю між реальним результатом і очікуваннями Беттери. Паралельно такі результати трапляються при математичних розрахунках гравців. Теорія ймовірності може обернутися зовсім іншим результатом парі.

Якщо ви будуєте власну стратегію заробітку, намагаєтеся збільшити шанси на прибуток, важливо враховувати значення цього нестабільного показника. Обов’язково враховуйте супутні витрати на дисперсію, щоб не піти в мінус.

Сутність цього фактора для результату спортивної події визначається непередбачуваністю в часі. Складно вгадати, коли вам вдасться вийти на певний результат з урахуванням передбаченої дисперсії. Незрозуміло, коли вдасться вийти на передбачуваний дохід. Більшість професійних Беттери не опускають руки, навіть якщо дисперсія зіграла злий жарт і вплинула на хід подій не на вашу сторону. Вони набираються терпіння і продовжують реалізовувати власний підхід у створенні ставок.

Для новачків подібні несподіванки частіше закінчуються виходом з гри і грошовим мінусом. Вони не знають ключових положень теорії ставок і швидко розчаровуються в беттінг. Букмекерські контори і користуються нетерплячість гравців без досвіду, які при першій нагоді намагаються завершити ставки без відіграшу і використання переваг у вигляді збільшених лімітів, бонусів та інших заохочень.

Що робити і як використовувати дисперсію в ставках?

З розумінням дисперсії їй потрібно правильно користуватися. Незважаючи на непереборне бажання кожного Беттери отримувати постійний прибуток, це неможливо. Навіть ставки на результати з мінімальними коефіцієнтами не можуть гарантувати 100% виграшів. Як і в будь-якому азартному напрямку, за низкою прибутку завжди буде поразка. Головне, максимально точно розрахувати ймовірний вихід і дотримуватися балансу надходжень, програшів.

Професіонали радять навчитися контролювати власні емоції і гідно приймати поразки. Використовувати дисперсію можна в режимі реальної гри або при побудові стратегії отримання прибутку. Якщо ви робите ставки в процесі гри, потрібно вчасно прорахувати існуючу дисперсію. Це дозволить знизити фінансові ризики.

За статистикою, після 10 парі з успішними ставками обов’язково почнеться хвиля програшів. В цьому випадку найпростіше знизити ставки. Навіть якщо кількість перемог зрівняється зі збитками (вже зі зниженими ставками), ви не витратите особисті кошти. Це і називається баланс. Аналогічно і з серією програшів. Після цього можна збільшити ставки. Все це впливає на ймовірність потенційного виграшу.

Теорії Беттери: шанс на виграш

Завдання гравця полягає в побудові прибутковою теорії, за допомогою якої можна буде зрівняти виграші і програші. Ставки в ході програшів повинні бути знижені, виграшів – збільшені. Ви орієнтуєтеся на коефіцієнти букмекера і через процентні співвідношення прораховуєте можливу кількість виграшних результатів.

Якщо розроблений підхід на практиці не приносить бажаного результату, і ви йдете в мінус, тоді потрібно переглянути її ключові положення. Якщо вам вдалося в теорії знань прописати найбільш виграшний підхід, є всі шанси його реалізації на практиці. Тоді можна переходити в формат реальних вкладень.

Плюси і мінуси

Облік дисперсії в спортивні події наближає вас до побудови більш точних прогнозів. Після певної кількості ставок ви можете робити висновки про свою прохідності. Це проста аналітика, яка дозволяє визначити відсоток успішності Беттери. Коли мова заходить про дисперсії, тут не мають на увазі плавний перехід. Це різкі коливання позитивних і негативних результатів.

Якщо ви починаєте переглядати свою стратегію ставок вже після першої хвилі поразок, це не дасть ніякого результату. Важливо об’єктивно оцінювати програні ставки і пам’ятати про можливі виграші після серії невдач. Будь-яка стратегія повинна будуватися з урахуванням банкролла, математичних розрахунків і певного плану. Дотримуватися алгоритму заробітку потрібно завжди, незважаючи на скачки або непередбачені сюрпризи дисперсії.

Мінус дисперсії в тому, що з її урахуванням можна будувати тільки довгострокові стратегії. Підхід повинен бути системним, оскільки без нього ви не зможете обійти букмекера. Дисперсія дозволяє не тільки поставити під сумнів правильності своїх ходів. Це ще й привід завжди робити ставки відповідно до своєї стратегії і уникати необдуманих вкладень.

Мінусові ставки завжди присутні в азартній індустрії, але з розумінням теорії і теоретичної бази ви можете звести до мінімуму грошові втрати. Такий темп з продуманими ходами завжди дозволяє більш ретельно продумати подальші дії.

висновок

Професійним Беттери, які вибудовують свої стратегії з урахуванням ключових мінливих значень, набагато простіше дотримуватися одного ритму ставок. Це основа успішного беттінга. Якщо у вас виходить використовувати дисперсію для примноження капіталу, це хороший привід поступово збільшувати ставки.

Згодом ви зможете застосовувати теорію ставок з дисперсією для досягнення більш високих показників за кількістю виграшів. Цінність дисперсії полягає в тому, що вона вирівнює програші і виграші, дозволяючи Беттери не залишитися в мінусі.

Оцінювати результативність свого підходу допустимо тільки в тривалій перспективі. Після 10-20 ставок не можна стверджувати, що ви добре прораховуєте дисперсію або не можете знайти ключ до розв’язки цього питання. Якщо вам вдається відстежувати позитивну дисперсію, це підкреслює професіоналізм і вміння правильно вибирати результати подій. Краще уникати надто високих коефіцієнтів і їх мінімальних значень. У таких ставках точно дисперсії істотно знижується.

Дисперсія повинна розглядатися разом з іншими показниками, які впливають на результат будь-якого спортивного події. Також враховуйте математичну теорію ймовірності, поняття дистанції ставок. Все це дозволяє максимально точно спрогнозувати результат парі і зробити правильне рішення для отримання прибутку в перспективі.

Прогнози і ставки :

Дисперсія в ставках на спорт: що це і як цим користуватися
Догори