iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація
Як виграти на ставках БК

Як виграти на ставках БК?

Перед тим, як виграти на ставках, щасливі гравці вивчали безліч інформації на тематику беттінга. Розраховуючи лише на щасливий випадок, потрібно бути готовим до програшу.

Як вигравати на ставках – правила і вимоги

Ми рекомендуємо вам відмовитися від покупки будь-яких «100% робочих стратегій заробітку в БК». Таких систем просто немає.

Однозначної відповіді на питання, як заробити на ставках (відгуки професіоналів підтверджують це), також не існує. Але є рекомендації, що дозволяють мінімізувати ризики розчарування:

 • Визначтеся з банкроллом. Не грайте на гроші, які не можете дозволити собі втратити;
 • Виберіть стратегію. На початку шляху протестуйте кілька схем, даючи прогнози на мінімальні суми.

Можливі стратегії для початківців Беттери, які бажають знати, як виграти на ставках:

 1. Флет. 5-10% банкроллу діляться на рівні суми для 5-10 ставок. Дохід виявиться невеликим, але буде стабільним.
 2. Фіксований дохід. Сума парі визначається з урахуванням коефіцієнта. Для прикладу: для отримання 500 гривень з котируванням 2, необхідно ставити 250 гривень, для коеф 5 – 100 гривень.
 3. Фіксований відсоток. Залежно від імовірності програшу або перемоги, діючи за вищевказаною принципом, гравець вибирає більший або менший коефіцієнт.

У всіх вищевказаних системах того, як віграті на ставках, ризикувати необхідно не більше ніж 10% банкролла. Битися об заклад на наступні 10% капіталу, можна тільки після того, як колишні гроші згорять.  

Заробляємо без ризику на ставках: як діяти?

Стратегії, які вважаються безризиковими. Але разом з тим можуть привести до блокування рахунку або програшу:

 • Після-голи

Варіант для тих, хто часто присутня на спортивних заходах і хоче знати, як заробити на ставках без ризику. Суть пропозиції: реєстрація в БК, що має мобільний додаток, і відвідування матчу.

Пауза між реальним часом і відеотрансляцій в мережі становить 5-7 сек. Цього часу може вистачити на те, щоб зробити 100% вірний прогноз. З’єднання з інтернетом має бути відмінним. Вкладку додатки потрібно тримати відкритою.

 • Виделка

Один з найбільш рекомендованих методів того, як віграті на ставках. Але він же загрожує блокуванням аккаунта або, в кращому випадку, зрізом максимальних значень котирувань для конкретного Беттери.

Суть стратегії: укладення парі на протилежні результати однієї зустрічі в різних конторах. Можна знайти спеціалізовані сервіси, в режимі он-лайн надають відомості для «вілочніков».     

Скільки і як заробляють на ставках без ризиків профі

При хорошому розкладі професіонали отримують прибуток до 35-45% в рік. Початківцям гравцям не потрібно сподіватися на дохід понад 10-15% річних.

Профі не видають секретів того, як заробити на ставках (відгуки не береться до уваги). Однак надають рекомендації щодо вибору заходів:

 • Виграти найлегше, прогнозуючи результати великого тенісу
 • На другому місці – футбольні змагання;
 • На третє і подальші позиціях будь-які масові та популярні види спорту – хокей, баскетбол.

Професіонали, які знають як заробити на ставках без ризику, можуть використовувати інсайдерську інформацію. Зазвичай вона надається за нижчими лігам в футболі. Але доступ до неї обмежений. Тому для мінімізації ризику можна вибрати інше джерело відомостей – безкоштовні і платні прогнози.

Єдиний робочий варіант без вкладень: як заробити на ставках

Існує тільки один метод заробітку на ставках без стартового капіталу – фрібет. Суть: букмекери нерідко пропонують бонуси за реєстрацію та верифікацію. Подарункові гроші можна використовувати тільки для укладення парі.

Приклад того, як заробити на ставках без вкладень:

 • Реєстрація в букмекерській конторі;
 • Отримання бонусних грошей на внутрішній баланс;
 • Вірний прогноз і зарахування виграшу на рахунок.

Негайно забрати фінанси не можна. Однак кошти БК можна прокручувати для формування основного банкролла. Жоден інший робочої системи того, як заробити на ставках без вкладень, не існує. Не витрачайте гроші і час на шахраїв, які говорять про зворотне.    

Дивитись бонусні пропозиції букмекерів:

      

Виграш на ставках: як забрати гроші?

Методи отримання виплат різні:

 • Платіжні системи Ківі, Skrill, Вебмані, Яндекс-гроші і т.д .;
 • Банківські картки Віза, Мастеркард;
 • Списання з рахунку мобільних операторів.

Букмекерські контори почали дозволяти виконувати платіжні операції із застосуванням цифрових монет.  

Рекомендації, як заробляти на ставках новачкам

Нові гравці можуть скористатися зазначеними вище порадами. А також вибирати контори, в яких є:

 • Експреси дня з кращими коефіцієнтами, тоталізатори;
 • Розширена лінія результатів;
 • Можливість додавання видів спорту в «Вибране»;
 • Зручні інструменти швидкого редагування купона.

Корисна функція, що збільшує ймовірність того, як заробити на ставках новачкові, – автоматичне підтвердження прогнозу при зміні котирування. Паузи в діях при створенні купона «вручну» можуть позбавити прибутку.

На що ставити новачкові, щоб заробити?

У лініях великих БК – приблизно 40-50 типів спортивних заходів. Битися об заклад потрібно на той вид спорту, в якому ви розбираєтеся.

Це може бути не тільки футбол або хокей. Але і кібер-спортивні дисципліни, типу League of Legends або доту 2, зустрічі клубів нижчих і навіть аматорських дивізіонів вашого міста.

Як віграті на ставках більше?

Збільшувати виграші в букмекерських конторах дозволяють:

 • Програми лояльності;
 • Бонуси за поповнення рахунку;
 • Фрібети, подарунки за реєстрацію;
 • Системи кешбек;
 • Промо-акції, наприклад, зниження маржі букмекера на певні зустрічі.

Важливо заздалегідь дізнаватися умови відіграшу бездепозітов і депозитних бонусів. Для виведення грошей потрібно робити ставки на суму, в «х» разів більшу, ніж величина подарунка БК. Реальний для відіграшу вейджер – х12-х15.

Як на ставках виграють мільйони?

Заробляти мільйони можливо двома способами:

 1. Відмовившись від ризику і прогнозуючи на події з мінімальним коефіцієнтом – до 1.2 і 1.3.
 2. Вибираючи максимальні котирування потенційно мало-ризикових результатів. Приклад: високий коеф буде на ймовірність того, що клуб-аутсайдер заб’є явному фавориту матчу. Голи команд вважаються найбільш простими для прогнозування наслідками.

100% робочої стратегії того, як виграти мільйон на ставках, також не існує. Можна лише мінімізувати ризики або, навпаки, намагатися зірвати великий куш.

Прогнози і ставки :

Відгуки заробляють на ставках: як вибрати БК?

Потенційний дохід Беттери безпосередньо пов’язаний з вибором БК. Букмекери в офшорі зазвичай пропонують більше бонусів і підвищені котирування. Але через відсутність Ліцензії, гості не захищені від незаконних дій з боку контори.

Легальні організації надійні, їх робота контролюється наглядовими службами. Але є характерні мінуси – можливість оподаткування виграшів податком, підвищена маржа.  

FAQ – популярні питання гостей БК

🔎 Як заробити на ставках в БК України?

✅  Граючи в чесних конторах і даючи обдумані прогнози на добре знайомі види спорту.


🔎 Які букмекерські контори дають заробити на ставках?

✅  У разі успіху, заробити на ставках можна в будь-який ліцензованої букмекерській конторі. Якщо права роботи у букмекера немає, у виплаті виграшу, особливо великого, він може відмовити.


🔎 Можна заробляти на ставках без вкладень?

✅ Робити це дозволяють бонусні спецпропозиції БК.

Дивитись коефіцієнти або зробити ставку у букмекерів:

Догори