vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Букмекерська контора Вулканбет (VulkanBet)

3 000 грн бонус на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐


Офіційна назваVulkan Bet
 Рік заснування 2018
 Слоти 3D, класичні, тематичні
 Live-ігри Є
 Валюта Гривні, рублі, долари
 Мінімальне поповнення 1 грн
 Техпідтримка E-mail, телефон, 24/7
 Бонуси Додаткові нарахування, промокоди
 Мобільна версія Онлайн-версія для Android та iOS, Android apk
 Платформи Windows, Mac, Andriod, iOS

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Букмекерська контора Vulkanbet належить компанії “Матчбет”. При відносно недовгому існуванні на ринку (з 2015 року) контора встигла зарекомендувати себе як досить надійного букмекера з інтуїтивно простим сайтом, що найбільш підходить для гравців-початківців. Вулкан букмекерська контора відкриває доступ до різноманітних спортивних заходів. Будь-які політичні події у ВулканБет не розглядаються. Натомість чимало уваги приділяється кіберспорту.

БК Вулкан має ліцензію на офіційну діяльність. Це означає, що компанія співпрацює із системою ЦУПІС при проведенні всіх фінансових операцій як з боку гравців, так і з боку БК. Це означає, що всі транзакції проводяться шифрованими каналами і перевіряються на предмет шахрайства. Це дозволяє створити в казино Вулкан Бет вільну від шахрайства територію із підвищеним рівнем безпеки.

Офіційний сайт

Офіційний сайт Вулкан Бет оформлений у стриманому стилі, основна колірна гама – відтінки синього. У дизайні відсутні відволікаючі анімації та декор, інформація подається максимально докладно.

Структурно Вулканбет офіційний сайт складається з кількох розділів, що присвячуються спортивним подіям, кіберспорту, системі заохочень тощо. Банери дозволяють дізнатися про найбільш привабливі актуальні пропозиції. У таблицях заходів ви можете побачити докладний розпис подій з огляду на варіанти результатів, коефіцієнти тощо. Для відвідувачів Vulkanbet сайт також надає промоматеріали від аналітичного відділу. Інформація про події подається максимально детально. Завдяки цьому клієнтам Vulcanbet створюються комфортні умови для беттинга.

Спеціальний розділ Live дозволяє стежити за подіями в режимі реального часу. Зрозуміло, трансляції Вулкан Бет сайт надає з невеликою затримкою, щоб Беттер не зміг скористатися інформацією для шахрайства.

Для відвідувачів та авторизованих користувачів Vulkanbet офіційний сайт пропонує цілодобовий зв’язок із саппортом. Щоб поставити своє питання, достатньо скористатися онлайн-чатом або надіслати електронний лист. Спілкування з операторами Вулкан Бет проводиться зашифрованими каналами, тому інформація, що передається в рамках консультацій, захищена.

У футері сайту представлені інформаційні розділи. Серед них і користувальницька угода букмекера ВулканБет. Слід вивчити його і згодом точно виконувати всі описані правила та умови.

Введення та виведення коштів

Робота з букмекерами, які пройшли ліцензування діяльності та підключення до системи ЦУПІВ має кілька особливостей:

 • Податкові відрахування. Хоча сам букмекер Вулкан бет не знімає комісій за виведення коштів, легалізація діяльності призвела до запровадження відрахування у розмірі 13% суми виграшу. Це необхідно враховувати при складанні заявки на висновок.
 • Найменша різноманітність методів введення та виведення коштів. У конторах, підключених до роботи із системою ЦУПИС, всі платежі проходять через неї, у своїй через технічні можливості обмежується різноманітність способів введення і виведення коштів. Найчастіше список обмежується лише банківськими картками та 2-3 електронними системами (Яндекс.Гроші, QIWI Visa Wallet). Нелегальні букмекери також працюють із багатьма системами іноземного походження (Skrill, Neteller).
 • Деяке ускладнення оформлення заявки та виведення коштів. Введення посередника як ЦУПИС позначає, що з введення і виведення, кошти передаються безпосередньо між букмекером і гравцем, а під час контролю органів ЦУПИС. У зв’язку з цим виникає необхідність проходження гравцями додаткових процедур реєстрації та ідентифікації у системі ЦУПІВ.

Саме фінансова сторона питання стала для багатьох ключовою у питанні вибору між букмекерами, що підключилися до системи ЦУПІС, і тими, що продовжили свою діяльність у колишньому режимі. Навряд чи гравцям хочеться переходити до нового букмекера і сплачувати податок з виграних грошей, при тому, що можна продовжувати користуватися послугами старої БК, яка не застосовує податкові відрахування. Проте, з іншого боку, легальні контори готові запропонувати гравцям надійність усіх фінансових операцій та гарантію відсутності затримок із виплат. Усі спірні ситуації оперативно вирішуються незалежним органом ЦУПІВ.

У системі Vulkanbet виведення грошей відкривається після підтвердження особи. Оформляється у розділі каси, як і депозит. Для грошових операцій пропонується кілька безпечних платіжних інструментів – картки (МастерКард та Віза), онлайн-банкінг (Монобанк, Приват24), оператори зв’язку (Лайф, Київстар).

При поповненні балансу кошти переводяться миттєво. А на обробку заявки на виведення фінансовому відділу Вулканбет може знадобитися від 1 до 4 днів. Комісії не запроваджуються, якщо всі дії виконані правильно. Однак не варто забувати про власні комісії платіжних систем.

На що ставити на сайті Вулканбет

Власникам ігрового рахунку БК Vulkan bet доступні ставки на спорт, а також на кіберспортивні події, що безперечно є перевагою букмекера над іншими БК у зв’язку з активним зростанням кіберспортивного ринку. Вулканбет ставки приймаються з використанням власного програмного забезпечення, тому підключення стороннього ПЗ суворо забороняється і прирівнюється до шахрайства.

У системі Vulkanbet ставки представлені у кількох видах, які залежать від категорії дисциплін.

Ставки на спорт

Букмекерська контора Вулканбет пропонує своїм гравцям можливість здійснювати ставки на різні види спорту (загалом понад 10). Окрім найбільш популярних у вболівальників та гравців, як: футбол, волейбол, хокей та теніс тут представлені і такі, як: єдиноборства, бейсбол, більярд (снукер). Основна увага приділена футболу. Проте пропонується ставити лише на події найвищого дивізіону.

Ставки на кіберспорт

Ставки на кіберспорт у ВулканБет включають укладання парі на найбільші та престижні кіберспортивні зустрічі за такими іграм, як:

 • Defence Of the Tower Ancient 2, більш відома як DOTA 2. Тут висвітлюється безліч турнірів, як у категорії Major так і в менш престижній Minor.
 • Counter Strike. Вулканбет активно приймає ставки на міжнародні турніри CS:GO.
 • League Of Legends. Не менш популярна серед кіберспортсменів онлайн гра також привертає увагу любителів ставок.
 • FIFA. Віртуальний футбол хоч поки і поступається у популярності серед беттерів своєму реальному прототипу, проте також має попит на Vulkanbet.

Також у кіберспортивній лінії Вулкан варто відзначити поєдинки за такими онлайн-іграм як PUBG (PublicUknown’s Battleground), World Of Tanks, деяким спортивним симуляторам. Вулкан Бет БК стежить над розвитком кіберспорту, тому періодично оновлює дисципліни.

У лінії ВулканБет представляються менш рейтингові турніри. Коефіцієнти цього розділу тримаються лише на рівні топових БК.

Ставки лайв

Користувачі зазначають, що ставки лайв на сторінці Vulkanbet поступаються іншим легальним букмекерам на ринку. Певною мірою це так, адже порівняно з конкурентами режим live поки не готовий змагатися за безліччю показників: лінія, коефіцієнти, маржа і т.д. Проте, розділ постійно і активно доопрацьовується, для ставок стає дедалі більшою кількість матчів та змагань. Крім цього в розділі Live доступні всі види парі ВулканБет, які можна знайти у звичайній лінії.

Вулкан бет ставки різних категорій

Клієнти ВулканБет можуть ставити ординари (Single Bet), експрес, систему, подвійний шанс тощо. Залежно від цього, розраховується кінцевий виграш. Для зручності надається зручний калькулятор, що дозволяє автоматично визначити потенційну суму, яку беттер отримає, якщо всі його прогнози здійсняться.

Як заробляти на ставках Вулкан бет

Заробляти на ставках на спорт у ВулканБет можливо навіть на тривалій дистанції, проте це досить складне завдання. Для цього гравець повинен мати такі навички:

 • Вміти математично розрахувати ймовірність події.
 • Знаходити та аналізувати статистичні показники команд та спортсменів.
 • Володіти знаннями у конкретних видах спорту.
 • Грамотно розподіляти банк.
 • Розуміти основні засади роботи букмекерської контори.
 • Бути психологічно стійким, усидливим, здатним дотримуватися обраної тактики навіть за серії невдач.

Але часто цього може бути недостатньо. Вплив людського фактора і банального везіння не зможе передбачити навіть найдосвідченіший аналітик, не кажучи про простого гравця букмекерської контори. Будьте обережні у своєму виборі!

Є ще один спосіб. Довіритися команді професіоналів та ставити за їх прогнозами. Так, найвідоміші експерти в Інтернеті попросять за свої послуги гроші. Але, повірте, це того варте, якщо ви дійсно знайдете спеціаліста у своїй справі і дотримуватиметеся його порад. В іншому випадку, необхідно засукати рукави і не боятися набити шишок, поки результат не буде радувати око.

Вулканбет БК забезпечує безпечний беттінг для гравців різних країн. Завдяки наявності ліцензії та співпраці з перевіреними платіжними системами транзакції захищено з боку законодавства. Вулкан Bet надає своїм клієнтам вичерпну інформацію з усіх актуальних подій, дозволяє стежити за матчами в режимі реального часу і ставити відразу на кілька результатів. ВулканБет БК продовжує вдосконалювати свої послуги, щоб надати своїм клієнтам більш комфортні та вигідні умови.

Прогнози і ставки :

Догори