vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Завантажити мобільний додаток Vbet

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐📏 Розмір програми38.45
⭐ мовиАнглійська, Вірменський, Грецький, Іспанська, Німецька, Португальська, Російська, Словацька, Турецький
✅ ЛіцензіяТак
🟢 версія додатка1.0.5
🟢 сумісністьПотрібно встановлена версія Android 5.0 і вище
🤑 РозробникVbet

Букмекерська контора Vbet пропонує повний пакет мобільних рішень: мобільний сайт і додатки Вбет для Android / iOS.

Інтерфейс і можливості програми Вбет

Додаток Vbet для Android / iOS практично ідентично за функціональними властивостями набору послуг основного ресурсу. У ньому повністю доступні всі види спорту і всі види ставок, серед яких парі на політичні події і кіберспорт.

Серед особливостей сервісу – гостьовий режим користувача і графічний симулятор. Тобто, гравець може увійти в додаток як гість і під себе налаштувати весь функціонал, а вже потім пройти реєстрацію в конторі і починати робити ставки. Реєстрація в БК при цьому можлива як з офіційного сайту, так і з програми-клієнта.

Сам додаток реалізовано у фірмових кольорах. Серед мінусів програми – відсутність живого чату. Він є тільки у повноцінній версії, тому зв’язатися з саппортом можна тільки за допомогою дзвінка або електронного листа. Додаток не дозволяє дивитися відеотрансляції, які замінені графічної симуляцією подій. Є налаштування, де можна вибрати формат котирувань, часу і деякі інші параметри.

Кращі букмекери в Україні

Інструкції по установці

Інструкції по установці
Інструкції по установці

Завантажити додаток Vbet на «Андроїд»

Завантажити додаток Vbet на «Андроїд»
Завантажити додаток Vbet на «Андроїд»

Посилання на додаток Vbet Android розташовується в нижньому меню в спеціальному блоці. Воно скачується безпосередньо з офіційного ресурсу: після кліка на кнопку почнеться скачування і установка програми-клієнта. У користувачів смартфонів можуть з’явитися труднощі з запуском програми, яка не розповсюджується за допомогою Google Play (політика компанії). Перед встановленням зверніть увагу в гаджеті в розділі з настройками активувати опцію дозволу використання додатків з невідомих джерел.

Додаток переведено на 9 мов, серед яких російська і вірменський, а також англійська, французька, іспанська, португальська, словацька, турецька і грецька.

Завантажити додаток на айфон (ios)

Завантажити додаток на айфон (ios)
Завантажити додаток на айфон (ios)

Додаток Vbet для айфона дозволяє:

  • здійснювати ставки на всі представлені в лінії види спорту;
  • вводити і виводити кошти;
  • реєструватися;
  • користуватися динамічними коефіцієнтами і т.д.

Програма розповсюджується за допомогою офіційного магазину додатків App Store, проте в деяких країнах можуть виникнути складнощі з доступом через регіональних обмежень. Додаток переведено на понад півтора десятка мов, української серед них немає. Сумісно з версією iOS 9.0 і більш пізніми.

Мобільна версія

Vbet розробила мобільну версію – спрощений варіант повноцінного сайту. Потрапити в mobile зі свого смартфона можна автоматично, досить завантажити в адресний рядок основну адресу.

Мобільна адаптація настільки ж функціональна. У ній також присутні онлайн-ігри. Перевага мобільної версії полягає в підтримці букмекера джекпотів ColossusBet, де розігруються величезні гроші.

FAQ

🔎 Де скачати Vbet на мобільний?

✅ Додатки на своє портативний пристрій ви можете завантажити на офіційному сайті букмекера. У нижньому меню є відповідна опція і можливість використовувати QR-код. Додаток на «Андроїд» скачується тільки з сайту БК, додаток на iOS – з App Store.

🔎 Як оновити програму на «Андроїд»?

✅ Дочекатися виходу оновлення і перевстановити додаток. Автоматично оновити додаток через Google Play не можна, так як магазин додатків Google не поширює додатки від Vbet.

🔎 Як вивести гроші з програми на айфон?

✅ Зайдіть в особистий кабінет з програми і скористайтеся опцією виведення коштів з БК Vbet.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Догори