vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
books-on-betting

Корисні книги про букмекерські ставки і не тільки

Ставки на спорт, як і раніше, викликають неоднозначне ставлення. Розвага, робота, азартна гра? Яка відповідь дати на запитання: “Що ж таке спортивні ставки?” Виявляється, єдино вірного твердження також немає. Все залежить від того, яку мету ви маєте на меті.

Професійні каппери розуміють, що досвід та якісна аналітика – два стовпи, на яких тримаються їхні заробітки та успішні прогнози. Саме тому вони постійно прокачують свої навички гри на ставках.

Беттінг цілком може стати джерелом заробітку. А яка професійна діяльність без навчання? Успішні каппери прочитали кілька десятків книг, присвячених ставкам, стратегіям, фінансовим аспектам тощо. Які книги варто прочитати на початку свого капперського шляху? Ми зібрали для вас топ-10 “посібників” за ставками і не тільки.

Топ-10 книг про ставки

До рейтингу десяти кращих книг для бетторів входять:

  • The Signal and the Noise (“Сигнал і шум”, Сільвер Н.)

Книга присвячена не так самим ставкам і ймовірностям, як успішному прогнозуванню. Людину оточує маса інформації – одні дані корисні, інші лише заплутують нас. Нейт Сільвер розповідає, як робити точні прогнози, вловлювати потрібні сигнали та досягти успіху у вивченні ймовірностей.

  • Professional Player (“Професійний гравець”, Міллер Дж.)

Якщо перша книга вчить нас прогнозам, то робота Міллера вже повністю присвячена ставкам. Сам Джордж Міллер досяг успіху у світі ставок, сколотивши на беттінг промисловості цілий стан. Чому б і не розпочати кар’єру “коуча”? Міллер вчить, як вибирати подію, на яку ви робитимете ставки. Як приклад, автор використовує американський футбол, але й з іншими видами спорту теорія поєднується.

  • The Art of Betting on Sport (“Мистецтво ставити на спорт, Брокер Е.)

Книга стверджує, що спортивна ставка – це не випадковість, а інтелектуальне протистояння між букмекерськими конторами та бетторами. У російськомовному беттинг середовищі ця праця вважається першим посібником за ставками, виданими російською мовою. “Мистецтво ставити на спорт” допомагає новачкам знайти правильний шлях, а професіоналам – попрацювати над помилками.

  • “Обдурені випадковістю: прихована роль випадковості в житті і на ринках”, Талеб Н.).

Іноді корисно подивитися на речі під іншим кутом, і книга Нассима Талеба, американського професора математики, дозволяє глянути спортивні ставки з наукової точки зору. Звичайно, Нассім дозволяє собі чимало скепсису щодо спортивних парі, але найголовніше, що можна почерпнути з книги – це помсти все зайве і навчитися робити ставки, спираючись на математичну теорію.

  • Story About Wall Street, Gambling, and Baseball (“Торгуючи базами: Уолл-стріт, азартні ігри та бейсбол”, Пета Дж.)

Ще одна книга, що дозволяє дещо розширити свої горизонти. Джо Пета – відомий Беттор, але цікавий не цей факт. Прийшов у індустрію ставок він прямо з Уолл-стріт, переключившись з акцій на спортивні парі. Подивитися на укладання парі крізь економічну теорію іноді дуже корисно.

  • Thinking in Bets (“Принцип ставок”, Дьюк Е.)

Книга досить цікава, оскільки в ній ігровий принцип можна порівняти з життям сучасної людини. В активі автора успіхи у біржовій аналітиці та покерних турнірах.

  • How Professional Gamblers Beat the Pro Football Pointspread (“Як професійні гравці б’ють лінію фор”, Міллер Дж.)

І ще одна книга Джорджа Міллера у нашому рейтингу. Тут автор знову спирається на американський футбол, але акцент зміщений на фактори, що впливають на прогнозування спортивних результатів. Ви знайдете там докладний аналіз факторів, причому автор торкається навіть непрямих причин, що впливають на остаточне рішення гравця. Праця неймовірно корисна початківцям капперам, для яких відправною точкою повинні стати основи беттінга.

  • Smart Money (“Розумні гроші”, Коннік М.)

Ця книга присвячена не основам ставок, не розбору аналітики чи пошуку ймовірності. Майкл Коннік писав про важливість оточення. Сам автор свого часу створив досить ефективний онлайн-синдикат, досягнув ставок великих успіхів, а потім вирішив поділитися своїм досвідом з “послідовниками”. Ви знайдете в цій книзі обґрунтування важливості партнерів, а також практичні поради, як їх шукати.

  • “Прибутковий теніс” (Плахов А.)

Більшість книг, присвячених ставкам, спираються на футбол як найпопулярніший вид спорту. Андрій Плахов вирішив піти проти системи та обрав для теми своєї книги теніс. У праці російського автора ця спортивна дисципліна розуміється на дрібних деталях. Як робити ставки? Як правильно вибирати події для аналізу? Якщо ви маєте намір укладати парі на теніс, книга вважається для вас “маст рід” – тобто обов’язковою до прочитання.

  • Останній експрес (Факовський Д., Керві А.)

На відміну від перелічених вище книжок, ця робота не наукова, а художня. У центрі сюжету герой, який програв усі свої гроші. Навіщо читати капперам? Вони ж сподіваються на ставках виграти, а чи не програтися. Корисною книгу вважають із погляду психології. Бетторам корисно розуміти, як гравець проходить стадії невдачі, яка поведінка стає руйнівною, від яких помилок можна вберегти себе. Краще пройти шлях героя у книзі, ніж відчути негативний вплив ставок на собі та намагатися відігратися до останнього.

Навіщо читати книжки про ставки на спорт?

Таке питання виникає у переважної більшості новачків. А чи потрібні взагалі книжки про ставки? Чи краще вчитися методом спроб та помилок, відштовхуючись від особистого досвіду?

Звичайно, власний досвід важливий, проте краще вчитися на чиїхось помилках, безболісно, ніж програвати свої гроші та витрачати купу часу, щоб зрозуміти істини, вже викладені на сторінках книг про ставки.

У книгах про ставки досвідчені та успішні беттори діляться своїм досвідом, допомагають вловити важливі нюанси гри, а ще ви отримуєте можливість розглянути світ ставок під різними кутами – з математичного, економічного погляду. Все це дозволяє відточувати свої “скіли”, робити більш точні прогнози та досягати успіху.

Не можна стверджувати, що без спеціалізованої літератури стати досвідченим та успішним каппером неможливо, проте книги спрощують завдання та економлять ваші гроші, які потрібно було б програти, отримуючи цінний досвід.

Питання та відповіді

Де можна знайти книги про ставки на спорт?

В інтернеті можна знайти велику різноманітність книг даного напрямку та придбати їх у будь-якому зручному для вас форматі – онлайн або паперова книга. Також можна подивитися на спеціальних беттингових форумах, там можна знайти також корисну інформацію.

Наскільки практичні знання, які пропонують книги про ставки на спорт ?

Звичайно, немає жодної універсальної книги зі зведенням рекомендацій для гри або 100% безпрограшних стратегій. Тим не менш, книги про ставки на спорт несуть у собі цінні знання як для новачків, так і для експертів беттинга.

Навіщо читати книги про ставки на спорт?

Можна обійтися і без допоміжної літератури, але гравці, які вибирають математичний підхід та прагнуть навчитися прораховувати хід гри, у своїй практиці не обходяться без додаткових знань.

Прогнози і ставки :

Догори