vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
Три головні помилки новачків в ставках

Нескучний беттинг №4: Три головні помилки новачків в ставках

Усім привіт! Я допоможу вам зробити перші кроки у світі онлайн-ставок на Genevabet. Я довгий час працював менеджером букмекерських клубів найбільших компаній і знаю, наскільки організована зміна букмекерського бізнесу. Як штатний аналітик Geneva.lviv.ua, допомагаю користувачам нашого сайту розібратися в різноманітті букмекерських контор, правилах гри в них, спеціальні пропозиції та системі роботи легальних букмекерських контор. Сьогодні я розповім, як важливо не робити три основні помилки в ставках новачкам.

Помилка №1: робити ставки на маленькі коефіцієнти

Ніколи не думайте, що ймовірність прохідності маленького коефіцієнта вище, ніж великого. Хоч це і звучить парадоксально і суперечить математики, пам’ятайте, що коефіцієнт – всього лише цифра, і вона лише побічно відображає реальні можливості. Щоб переконатися в цьому, збережіть коефіцієнти по прематчу, а після завершення події порівняйте з тим, що в реальності зіграло, а що ні. Бажано це зробити не один-два рази. Пам’ятайте, що крім всіх теорій ймовірностей, математики і цифр, в букмекерському світі величезний фактор має психологія. Великі цифри спочатку лякають нас, а маленькі вселяють довіру. Робити ставки на маленькі коефіцієнти неправильно і з точки зору банк-менеджменту. Якщо ви стабільно ставите на невеликі коефіцієнти, то один-два промахи (а вони неминучі) заженуть вас безповоротний мінус.

Приклад: ви робите ставки на коефіцієнт 1,15-1,20 однаковими сумами. 1-2 два неминучих промаху поставить вас перед фактом того, що 5-10 ставок поспіль не можна помилятися. А будь-яка зайва помилка буде заганяти вас в ще більший мінус.

Помилка №2: намагатися відігратися тут і зараз

Всі ми починали робити ставки на спорт в якийсь момент. І багато хто з нас в перші рази вигравали. Так, частенько працює неписаний закон – новачкам щастить. Але провали неминучі. Важливо знати про це, бути готовим і вміти програвати. Взагалі поспішні дії можуть призвести до поганими наслідками не тільки в ставках. Весь розрахунок зроблений саме на те, що ви погонах відбивати прикро програні гроші на першому зустрічному матчі, в якому, м’яко кажучи, зовсім не розбираєтеся. Спрацьовує ефект «заплітається ніг», коли вас злегка чіпляють під час бігу, і ви чітко розумієте, що падіння неминуче, але вдіяти з цим нічого не можете.

Приймайте поразки як урок. Робіть висновки, беріть паузу і намагайтеся відігратися на матчі, в якому ви краще розбираєтеся. Нехай цей матч буде через 2-3 дня або тиждень. Не думайте, що логіка і закономірності одного матчу або виду спорту працюють в інших випадках.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Помилка №3: ставитися до ставок як до заробітку

Легкі гроші ніколи не можуть стати способом заробити. Ставки – це розвага, і я не втомлюся про це говорити. Щоб простіше донести думку, скажу, що краще забути про гроші які ви кладете на депозит. Це повинні бути зайві гроші, які вам спочатку не шкода програти. Так, саме програти. І в разі виграшу вам буде набагато приємніше.

Для того, щоб заробляти на ставках, потрібно проробляти величезну роботу, витрачати багато сил і часу, і в співвідношенні з гарантованим заробітком ваші зусилля і ресурси будуть оплачуватися недостатньо добре. Технології дозволяють швидко відстежувати і відсівати плюсових гравців. Знайте, що лише деякі букмекерські компанії лояльно ставляться до професійних гравців, а інші застосовують обмежувальні санкції. На ставках заробляють 1-2% від всієї аудиторії, а інші просто грають, не вникаючи в суть і не володіючи базовими навичками професійного беттінга. Якщо у вас немає розуміння процесу, правильного банк-менеджменту і ви не дружите з математикою, то варто забути про стабільно плюсовою грі на довгій дистанції. Це не погано і не добре. Така даність, і важливо розуміти це.

Прогнози і ставки :

Догори