iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Що таке тоталізатор в Фавбет

тоталізатор

Через закон 2020 року, що регулює діяльність компаній, що займаються організацією та проведенням азартних ігор, багатьом букмекерам довелося відмовитися від тоталізатора. Але деякі контор, в тому числі і БК Фавбет , вже встигли придумати заміну цього виду беттінга. Альтернативний тоталізатор Favbet пропонує дещо інші умови для укладення угод і виплати призових, але є цілком конкурентоспроможним інструментом для звичної гри.

Правила і розрахунок тото в Favbet

Класичний тоталізатор Фавбет є переліком подій (від 12 до 15) з трьома варіантами результату для кожного. Для участі в тото необхідно спрогнозувати результати для всіх подій. Але щоб виграти, вгадати досить хоча б 7-9 випадків. Однак чим більше точних прогнозів, тим відповідно більше розмір призових.
Відзначати дозволяється один, два або всі три результату. Вибір впливає виключно на розмір ставки, яка зростає в геометричній прогресії. Наприклад, ціна купона з одним результатом для всіх подій – 50 грн. Якщо ж вибрати два результату, вартість збільшиться до 200, три – до 400 і т. Д. При цьому один учасник має право придбавати необмежену кількість купонів тото.
У тоталізаторі відсутні котирування, а виплати проводяться з призового фонду. Він в свою чергу формується за рахунок ставок всіх учасників. При виплаті враховується кількість вгаданих результатів, але не розмір ставки. БК за свої послуги бере 10%, решта розподіляється між учасниками в певному співвідношенні.
Тото можна вважати своєрідною спортивною лотерей. У рідкісних випадках учасникам вдається правильно спрогнозувати всі події. Тому призовий фонд частково залишається цілим. Все невиплачені гроші в поточному розіграші переносяться в фонд наступного. Тому в списку тиражів часом фігурують фантастичні суми джекпоту.

як ставити                 

З огляду на те, що звичний тоталізатор Фавбет відсутня, є дві альтернативи, наближені до його умов. Але в будь-якому варіанті Беттери грають не між собою, а безпосередньо з букмекерською конторою. Тобто, виграти джекпот, як це було раніше, неможливо. Принцип укладання угоди не відрізняється від звичайного. Досить просто відзначити результати декількох подій і вказати в купоні розмір вкладення. Однак при оформленні парі слід дотримуватися певних правил.
Перший варіант – використовувати ставки типу Система. У цьому варіанті можна вибирати до 15 випадків різних подій. Сумарний коефіцієнт результатів не повинен перевищувати 300. В самому купоні можна задавати похибка прогнозування – 5/15, 8/15, 10/15 та т. Д. Плюс системи полягає в тому, що вибирати можна події з різних видів спорту. Головне, щоб це були найточніші результати.
Другий варіант – скористатися спеціальним бонусом Експрес. Пропозиція дійсно нагадує класичний тоталізатор Favbet. В купон можна вносити від 3 подій з котируваннями не нижче 1.5. Верхній поріг обмежений тільки підсумковим коефіцієнтом, який не повинен перевищувати 1000. У разі проходу ставки виграш збільшується на певний відсоток в залежності від кількості вгаданих результатів:

кількість подій% бонусу
35%
4-510%
6-715%
8-920%
10-1125%
12 і більше30%

Стратегії для тоталізатора

Для нового тоталізатора Фавбет краще використовувати не стратегії, а грамотний аналіз. Перед вибором того чи іншого результату, необхідно оцінити шанси на його прохід. Врахувати такі фактори як:

  • Фізична форма команд в цілому;
  • Заміни або наявність травм у провідних гравців;
  • Результативність минулих зустрічей;
  • Положення в рейтингових таблицях;
  • Співвідношення тактик, стилю ведення гри;
  • Умови проведення матчу, включаючи погоду;
  • Суддівський склад;
  • Насиченість графіка змагань.

Обов’язково слід взяти до уваги мотивацію гравців. Якщо матч не має великого значення для фаворитів, вони можуть відіграти його з мінімальними витратами сил, навіть не намагаючись показати високі результати. Тоді як новачки, які намагаються пробитися в більш престижні турніри або групи, докладають максимальних зусиль навіть в домашніх матчах і можуть обійти більш досвідчених суперників.
Крім того можна використовувати сторонні сервіси з аналізом ігор, спеціально призначений для подібних цілей. Абсолютно безкоштовно в режимі онлайн програма дозволяє зробити аналіз матчів з багатьох видів спорту. Сервіс автоматично зіставляє ряд статистичних даних і видає готовий прогноз. Аналізатор розраховує не тільки ймовірність перемоги, а й тотал голів.
 

Ви також можете почитати наш огляд на Favbet

Що таке тоталізатор в Фавбет
Догори