vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
тоталізатор

Що таке тоталізатор в Фавбет

2020 року український уряд ухвалив закон, який регулює діяльність азартних ігор. У зв’язку з цим багато компаній відмовилися від тоталізатора. У БК Фавбет вже встигли вигадати заміну стандартному тоталізатору. Альтернативні тоталізатори пропонують інші умови для укладання угод.

Правила та розрахунок Тото у Фавбет

У класичному тоталізаторі передбачено від 12 до 15 різних подій. Для кожної події можна вибирати до трьох варіантів результатів. Щоб взяти участь, потрібно спрогнозувати результати для всіх подій. Отримати виграш зможуть гравці, які вгадають щонайменше 7 результатів.

Користувачі зможуть вибрати усі три результати. Кількість результатів впливає на розмір ставки. Вона збільшуватиметься у геометричній прогресії. Учасники можуть купувати необмежену кількість купонів. У тоталізаторі повністю відсутні котирування, а всі виплати здійснюються тільки з призового фонду. Він формується з допомогою учасників, які роблять ставки на спорт. При виплаті враховується не розмір ставки, а кількість результатів. Букмекерська контора бере за свої послуги лише 10%. Інші гроші розподіляються між усіма учасниками.

Тото – своєрідна спортивна лотерея. Учасники зможуть правильно спрогнозувати усі події. Кошти, які не виплачені в одному розіграші переносяться до фонду іншого.

Як робити ставки в Тото

Звичайний тоталізатор у Фавбет відсутній. Однак співробітники БК створили альтернативні варіанти. Користувачі грають не між собою, а з букмекерською конторою. Принцип укладання угод відрізняється від стандартних варіантів. Гравцям досить просто вибрати результати кількох подій та вказати у купоні суму ставки. При оформленні купона також потрібно дотримуватися кількох простих правил. Вони описані на офіційному сайті БК.

Перший варіант – використання ставок типу система. Тут можна вибрати до 15 різних подій. У купоні можна вказувати похибку прогнозування. До переваг системи відносять можливість обрати події з різних видів спорту. Це мають бути найточніші результати.

Другий варіант – використання спеціального бонусу експрес. Ця пропозиція нагадує класичний тоталізатор від букмекерської контори Favbet. У купон дозволяється вносити до 3-х подій з котируваннями не нижче 1,5. Верхній поріг обмежується лише підсумковими коефіцієнтами. Якщо ставка проходить, тоді виграш збільшується на певний відсоток. Все залежить від кількості результатів. Ця інформація розміщена у таблиці нижче:

Кількість спортивних подійВідсоток бонусу
35%
4-510%
6-715%
8-920%
10-1125%
Від 1230%

Перед тим, як зробити першу ставку, потрібно уважно вивчити умови. Це позбавить від можливих проблем в подальшому.

Стратегії для тоталізатора

Для нових тоталізаторів Фавбет краще не використовувати стратегії. Професіонали рекомендують провести грамотний аналіз. Перед вибором певного результату слід оцінити шанси на перемогу. Скласти грамотний прогноз допоможуть наступні фактори:

  • фізична форма різних команд;
  • заміни чи наявність травм у гравців;
  • результати минулих поєдинків;
  • рейтинг команди;
  • стиль ведення гри;
  • умови проведення майбутнього матчу;
  • суддівський склад;
  • насиченість змагань.

Експерти обов’язково мають враховувати монетизацію гравців. Деякі матчі не мають значення для фаворитів, тому команди можуть докладати мінімум зусиль. Новачки часто намагаються досягти значних результатів, тому докладають максимальних зусиль для досягнення необхідних результатів.

Беттери також можуть використовувати сторонні послуги з грамотним аналізом ігор. Вони спеціально призначені для цього. Програма дозволяє зробити аналіз абсолютно безкоштовно. Популярні послуги автоматично зіставляють результати та видають готові прогнози. Аналізатори здатні розрахувати не тільки ймовірність перемоги, а й інші показники.

Ви також можете почитати наш огляд на Favbet

Догори