vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
total-in-tennis-table

Як ставити на тотал у настільному тенісі?

Перераховуючи популярні стратегії ставок, каппери зазвичай мають на увазі парі на топові спортивні дисципліни на кшталт футболу, баскетболу, тенісу або хокею. Але якщо поглянути на лінію спортивних подій, доступних для укладання парі, неважко помітити, що на настільний теніс розпис завжди досить широкий. Букмекери пропонують як міжнародні змагання, так і локальні турніри, переважно азіатські. У розмовній лексиці часто використовується китайський синонім дисципліни – пінг-понг, причому назва ніяк не перекладається, а є результатом звуконаслідувальних слів.

Чи можливе отримання прибутку у ставках на настільний теніс? Взагалі, парі на цей вид спорту ускладнюються одразу декількома факторами. Турніри з настільного тенісу висвітлюються не так яскраво, як топові дисципліни, тому професійно розібратися складно. Для професійного розуміння настільного тенісу його потрібно любити та постійно стежити за чемпіонатами, що досить непросто.

Другий важливий чинник – це маржа букмекерської контори. Якщо на топові спортивні події на зразок футболу або баскетболу маржа становить близько 3-4%, то в настільному тенісі показник зростає іноді до 10%, тому обіграти букмекера на дистанції стає важче.

Парі на настільний теніс зазвичай розглядають у короткостроковій перспективі, причому найбільш очевидним варіантом вважаються ставки на тотал.

Що означає тотал у настільному тенісі?

Отже, спочатку розберемося з правилами настільного тенісу, щоби розуміти, як розраховується тотал.

У настільному тенісі, як і у великому матч складається з сетів, причому кількість сетів варіюється від трьох до семи. Перемога присуджується, коли гравець здобув перемогу у більшості зіграних партій. Традиційно сет грає до 11 очок, проте правило порушується в тому випадку, коли рахунок дорівнює під кінець партії. Перемога в сеті присуджується лише за різниці в два очки. Наприклад, за рахунку 10:10 буде зіграно як мінімум два розіграші. Переможним по сету стане рахунок о 14:12, 18:16 або 43:41. Обмежень на кількість розіграшів немає.

Відповідно, тотали в настільному тенісі бувають двох типів: сукупність зіграних партій чи сукупність розіграних очок за підсумками сету чи матчу.

З правилами тепер усе зрозуміло, давайте розберемося, як ставити на тотал, і які стратегії таких екзотичних ставок.

Види ставок на тотал у настільному тенісі

Розглядаючи варіанти укладання парі на тотал, ми зазирнемо в розпис букмекерських контор, щоб зрозуміти, які ставки можна робити капперам:

  • Тотал набраних окулярів. Каппер робить ставку, скільки всього очок буде набрано у матчі. Залежить результат насамперед від того, скільки партій зіграють спортсмени.
  • Індивідуальний тотал набраних очок. Суть та сама, але каппер прогнозує, скільки очок набере в результаті кожен окремий учасник змагання.
  • Тотали зароблених очок за партіями. Гравець на ставках прогнозує, скільки очок буде набрано у партії. Букмекери зазвичай пропонують діапазон від 15,5 до 20,5.
  • Індивідуальний тотал очок за партіями. Розкид очок зазвичай варіюється в межах від 4,5 до 10,5.
  • Тотал партій. Такий варіант ставки менш поширений, однак у прематч режимі топові букмекери пропонують зареєстрованим капперам спрогнозувати кількість сетів, які суперники зіграють в окремому матчі.

У всіх випадках тотали можна робити як зі значенням “більше”, так і зі значенням “менше”.

Особливості ставок на тотал у настільному тенісі

Якщо ви зібралися робити ставки на тотал у настільному тенісі, вивчіть особливості даної спортивної дисципліни – які варіанти пропонує лінія, коли краще ставити тощо.

У режимі прематч на тотал пропонують обмежену кількість результатів, тому професійні каппери воліють дочекатися можливості укладати парі в режимі лайв.

Якщо ви бажаєте зробити успішну ставку, необхідно вивчити статистику попередніх виступів спортсмена. З огляду на те, що пінг-понг – індивідуальний вид спорту, форма спортсмена грає одне з вирішальних значень. Якщо у гравця невелике пошкодження або він просто не набрав оптимальні кондиції перед турніром, провал можливий.

Стратегії ставок на тотал у настільному тенісі

Звичайно, хаотичні ставки ніколи не призводять до успіху. Професійні гравці укладають заклад, керуючись певними стратегіями. Які стратегії вважаються найпопулярнішими для настільного тенісу?

Тотал кількості партій

Ця стратегія має на увазі ставку на кількість зіграних сетів у матчі. Відповідно до регламенту матчів у настільному тенісі, гра може тривати до трьох чи чотирьох перемог. Загальна кількість сетів максимально становить п’ять чи сім – залежить все від конкретного турніру.

Стратегія ставок на тотал пропонує гравцеві укладати парі на матчі, що грають до трьох перемог одного зі спортсменів. Серед доступних варіантів три рахунки – 3:0, 3:1 та 3:2, в одну чи другу сторону. Отже, загальна кількість доступних варіантів рахунку – 6, проте з погляду тотала варіантів є меншою.

Букмекери пропонують наступні результати на матч до трьох перемог:

  • ТБ 3,5 або ТМ 3,5;
  • ТБ 4,5 чи ТМ 4,5.

Звичайно, можна брати і ціле значення 4, щоб укласти парі з можливістю повернення.

Коли варіантів результату матчу всього чотири, то букмекер пропонує такі тотали досить низькі коефіцієнти – зазвичай у межах 1.30 – 1.50. Експерти пропонують капперам зібрати експрес з трьох матчів і поставити на тотал більше 3,5 партій або на тотал менше 4,5 сетів, щоб у кожному з матчів каппер мав два шанси.

Тотал очок у кожній партії з варіантом “наздогана”

Стратегія догону означає, що з невдалої ставці сума наступного парі подвоюється. Застосовувати такий підхід ефективно в матчах команд, де протистоять один одному приблизно рівні суперники, які мають без проблем брати свої подачі.

Гравець робить ставки в режимі лайв, укладаючи парі на тотал набраних очок в партії більше 18,5 або 19,5. Рівні за силою гравці нерідко грають п’ять-сім партій, тому каппер постійно підвищує ставки у разі невдачі. Коли прогноз виявився виграшним, гра припиняється, навіть якщо тотал пройшов для першої партії. Азартні гравці часто порушують цей принцип і опиняються у результаті мінусі.

Тотал “чет/нечет” у настільному тенісі

Крім перерахованих вище тоталів, деякі букмекери пропонують гравцям на ставках спрогнозувати парний або непарний тотал набраних очок за підсумками партії. З одного боку такий прогноз вважається чистою лотерею, але так відбувається в інших видах спорту. Із настільним тенісом все не так.

Якщо рахунок у партії рівний, 10:10, то гра продовжується до відриву у два пункти. У результаті рахунок все одно виявиться парним, тому каппери роблять ставки на парний тотал, після чого підвищують ставку за стратегією “наздоганяння”.

Стратегія ставок на тотал у лайві

Професійні каппери воліють робити ставки на тотал набраних очок у настільному тенісі у лайві, оскільки події у матчі швидко змінюються. Один розіграш рідко перевищує 2 хвилини, а загальна тривалість сету в межах 10-15 хвилин. Висновок парі в режимі лайв вимагає від гравця блискавичної реакції.

Як ставити настільний теніс у лайві? Укладайте парі на тотал набраних очок на користь фаворита. Часто переможці програють стартову партію, після чого на них можна поставити з підвищеними котируваннями.

Як вважаються тотали у настільному тенісі?

Розібратися в парі на тотал у настільному тенісі нескладно. Якщо ви поставили на тотал очок у партії, після завершення сету вони сумуються, і ви отримуєте підсумковий результат. Коли йдеться про індивідуальний тотал, така ж процедура проводиться щодо очок, набраних конкретним гравцем.

З тоталом партій все набагато простіше – каппер підсумовує кількість сетів, що відбулися у матчі.

Як виграти на тоталах у настільному тенісі?

Таким питанням задається кожен каппер, який вирішує ставити на настільний теніс. Статистика показує, що ставки на пінг-понг зазвичай віддають перевагу або новачкам, або професіоналам, які люблять цей вид спорту. Спонтанні ставки нічого хорошого не призводять.

Навіть якщо ви озброїлися популярними стратегіями, прогноз має підкріплюватися аналітикою. Вивчайте результати матчів, індивідуальні показники спортсменів, слідкуйте за новинами настільного тенісу. Чим більше даних ви використовуєте для онлайн або прематч ставок, тим вищі шанси на успіх.

Прогнози і ставки :

Догори