iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація
Тільт в ставках на спорт

Тільт в ставках на спорт – значення та опис

Мало, хто знає, що особливе емоційний стан беттора в ставках на спорт має свою термінологію. Даний емоційний сплеск викликається зазвичай за рахунок виграшів або програшів. Так розглянемо, що саме викликає такий сплеск, і як цього вплинути, щоб реально заробити і не втратити свої кошти.

Що таке Тільт?

Стан гравця, в момент якого беттор починає робити ставки, помітно відходячи від особистої тактики або стратегії, що викликає небезпечне струс, яке в результаті пригнічується в більшості випадках. Звичайне такий стан призводить до моментального програшу, також може привести до чергового провалу. Через це емоційного стану людина моментально програє весь свій банкролл.

Що саме відчуває в цей час гравець, який володіє не найстабільнішою психологічною стійкістю, який утворюється в момент великого виграшу або програшу? Помітне емоційний струс – це і є стан тільт. Беттор буде програвати цілий ряд своїх ставок. Він буде перебувати під впливом великих позитивних або негативних емоцій. Так намагаючись повернути виграш, він починає робити подвійні ставки, поступово відходить від власної стратегії і приходить до повної втрати коштів. Так поступово гравець починає приймати нестандартний характер, який сильно заважають стандартно мислити.

Тільт – це основний термін, який утворюється в грі в відеопокер. Це означає сильне емоційне потрясіння покериста, який в результаті буде приводити до втрати контролю над власною грою.

приклади Тільта

Даний стан має досить специфічний характер, який необхідно попередньо вирішити, як саме перебороти себе і почати робити реально працюють ставки. Розглянемо кілька досить яскраві приклади даного стану:

  1. Беттор постійно програє відразу кілька ставок один за іншим. Так під впливом власних емоцій він буде поступово відходити від обраної ним тактики. Після він намагається відігратися, в результаті вибирає не подія, а саме коефіцієнт, який нібито може відіграти раніше зроблені програші. Програвши кошти, гравець починає відчувати, що програш виявився несправедливим. Він починає думати про те, що воротар тієї команди несправедливо пропустив гол, або тенісист зміг вибити м’яч саме в аут і багато іншого.

Так поступово у нього з’являється потреба скоріше помститися своїм кривдникам, роблячи ставки проти улюбленої команди. До речі, саме стратегія дожену вважається одним з улюблених варіантів для відіграшу всіх, хто особливо впадає в тільтовое стан. І вже дуже скоро, кожен гравець почне розуміти, до яких саме результатів все це в результаті може привести.

  1. Беттор виграє відразу кілька ставок. Але тут у нього з’являється ейфорія, він відчуває себе впевненим у власних здібностях. Після чого починає робити ставки практично на все. Так поступово припиняє проводити аналіз на матчі, вважаючи, що він зможе обіграти будь-яку контору. Це ж відповідно призведе до чергових помилок і кінцевого етапу програшу.

Тільт в комп’ютерних іграх і покері

Велику популярність тільт набуває в комп’ютерних іграх і покері. В даному випадку цей термін проявляється в якості гніву і злості, яке викликається за рахунок низки невдач і поразок. При спільному дослідженні науковці в галузі психології та інституту комп’ютерних програм з’ясували, що даний термін в комп’ютерних іграх і в покері безпосередньо пов’язаний з наявністю почуття несправедливості.

Одним словом, це такий психологічний стан, що веде до сильного гніву. Поразка через що утворилася невдачі, зазвичай сприймається, як типова несправедливість. Це змушує користувача застосовувати різні агресивні стратегії, заради здійснення помсти. В результаті все закінчується суцільним розчаруванням в самому собі і закінчується концентрація на розтрачених засобах.

Як боротися з тільта?

Професійні покеристи і ставочнікі визнають, що у кожного в житті буває такий стан, тому даний емоційний сплеск не можна вважати рідкісним. Найкраще подумати про те, як побороти даний стан. Для цього більшість фахівців радить всім тим, хто зіткнувся з подібним станом утриматися від подальшої гри в покер, оскільки цей стан може привести тільки до негативного результату.

Тільт, зазвичай виникає в той момент, коли виникає момент, до якого ви не звикли. На тренуваннях можливо користувач відпрацював драфт, який здатний знищити суперника за лічені хвилини одним ударом. А в офіційній грі виграти не вдалося навіть одну єдину лінію. Тоді користувач буде придумувати, як розіграти нове комбо, і ось, здавалося б, все нормально, але саме в останню хвилину в руки потрапляє не та карта, яку хотілося б отримати.

Все в результаті поступово виходить з-під контролю. Готували хороший вихід, а в результаті потрапили в пастку свого конкурента. І тут виявляється тільт. Все, що виникає несподівано тут же виходить з-під контролю. Дана подія просто не вписується в плани користувача, і призводить до негативної реакції.

Корисні поради

Також фахівці радять наступне:

  1. Для початку потрібно просто припинити робити ставки на спортивні дисципліни або на інші види напрямків, хоч це може здатися дуже складно, але в момент тільта, кожен хоче відігратися і заробити ще більше, ніж тільки шкодять своїм засобам і собі.
  2. Підключіть свій холодний розум, щоб спробувати відсторонитися від цього варіанту заробітку, хоча б на час, поки не почнете тверезо помислити.
  3. Оцініть власні ставки. Якщо вони постійно програвали, тоді намагайтеся підняти їх. Якщо змогли зловити цілу серію виграшних комбінацій, то не потрібно робити ставку в поспіху, потрібно попередньо проаналізувати всю ситуацію. Пам’ятайте будь-яка серія, особливо ставки в результаті можуть закінчитися.
  4. Швидше знижуйте розмір ставки. Якщо до цього моменту ви робили ставки по 1000 гривень на ставку, то зробіть ставку в розмірі 200-300 гривень, поки стан тільта не покине вас.

Природно легко говорити про це, насправді ж все зовсім по-іншому. Дуже часто під власним розумом починає проявлятися жалість і скорботу про втрату грошей. І тут людина розуміє, що просто не може впоратися з власним азартом, тому дуже важливо, щоб гравець в цей самий момент вчасно зупинився. Не потрібно робити ставки, поки дане почуття не пройде. Пам’ятайте, що дане почуття може виявитися небезпечніше, ніж вам здається. І як тільки відчули наближення тільта, закінчуйте зі своїми ставками.

підсумок

Тільт – це неприємне емоційний стан людини, який поступово втрачає контроль над своїми діями. Через це постійно хочеться робити ставки. Поступово беттор починає оформляти нові ставки, використовуючи практично всі свої кошти. Так беттор починає порушувати всі правила стратегії і користується іншими послугами букмекерської контори, що на руку власникам компанії.

Небезпека тільта – моментальна втрата банкролла, це все робиться під впливом сильного азарту. Якщо у користувача виявиться нестабільна стійкість психіки, то в момент певного виграшу або програшу, він починає відчувати емоційний стрес. Як тільки виникає невдача, йому тут же хочеться відігратися, відповідно поступово гравець все починає втрачати. А коли трапляється великий виграш або настає низка вигідних ставок, користувач може переоцінити власні сили, а й хоче заробити більше. Дуже часто все це призводить до моментального провалу.

Намагайтеся покращувати самодисципліну, щоб такий результат не виник. Незважаючи на різні результати ставок, присутність представлених в букмекерській компанії події і інші приємні фактори можуть привести до іншого результату. Не слід відступати від власної стратегії. Не слід лізти в незнайомі спортивні дисципліни, також не слід робити ставки на, ті команди, які представлені вперше. Не потрібно збільшувати суму угоди, оскільки результат в даному випадку буде тільки один – суцільний провал.

Дивитись коефіцієнти або зробити ставку у букмекерів:

Догори