vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
ставки на теніс - favbet

Як робити ставки на теніс в Фавбет

Ставки на теніс в букмекерській конторі Фавбет поступаються за популярністю тільки футболу та хокею. Розклад зустрічей дуже щільне і не залежить від сезону. У лінії можна знайти турніри світового та регіонального значення, поєдинки аматорів і професіоналів. При цьому букмекер встановлює на тенісні матчі високі коефіцієнти і бере відносно невелику маржу.

Правила ставок на теніс в Favbet

Прийом і розрахунок тенісних ставок регулюється спеціальними правилами. Наприклад, при заміні гравців в поєдинках, укладені раніше парі повністю анулюються. Виняток становлять випадки, коли в розкладі не були зазначені імена гравців. Однак це правило не поширюється на заміни в командних змаганнях. Угоди також залишаються актуальними при:

 • Зміні покриття корту;
 • Перенесення поєдинку на інший час;
 • Перенесення зустрічі з закритого на відкрите корт.

При відмові тенісиста від участі в турнірі до початку зустрічі, парі на його перемогу анулюються. Якщо відмова або дискваліфікація відбулися в ході гри, залишаються в силі. Все тенісні ставки залишаються актуальними до завершення турніру.
Якщо зустріч була зупинена за будь-якої причини, розраховуються тільки фактично відбулися результати. Решта підлягають поверненню, якщо тільки результат не був визначений заздалегідь. Якщо фактично матч, заявлений в лінії як 3-х сетовий, складався з 5 сетів або навпаки, ставки на тотал, фору і рахунок повертаються, парі на перемогу залишається в силі. При розрахунку загального або індивідуального тотала перемога в Тай-брейку вважається як одне очко.
Відомості про якість покриття на сайті букмекера надається офіційними джерелами, і претензії щодо їх актуальності не приймаються. Важливо пам’ятати, що в тенісі покриття корту відіграє колосальну роль. Від нього залежить сила відскоку м’яча, крім того, не всі тенісисти однаково впевнено почувають себе на грунті, хорді або траві. Тому, щоб уникнути непорозумінь перед укладенням парі на теніс Беттери рекомендується перевіряти цю інформацію самостійно.  

Види ставок в Фавбет

Ставки на теніс в Favbet за часом оформлення і набору випадків не відрізняються від інших видів спорту. Битися об заклад на тенісні матчі допустимо як задовго до події (прематч), так і після його початку аж до закінчення поєдинку (режим лайф). В одному купоні дозволено відзначати тільки один результат або відразу кілька. Залежно від цього формується вид ставки:

 • Ординар – один результат одного поєдинку;
 • Експрес – результати різних зустрічей;
 • Система – кілька експресів з фіксованими параметрами.

Крім того Беттери доступні VIP-ставки до розміру внеску, що перевищує встановлений мінімум. VIP-ставки можуть прийматися або відхилятися без пояснення причин.
Типи ставки обумовлені правилами спортивної дисципліни. Наприклад, тенісні поєдинки завжди закінчуються перемогою одного з учасників. Поняття «нічия» тут не існує. Зате ставити на переможця можна не тільки за результатами всієї зустрічі, але і окремо на кожен сет і навіть гейм. 
Крім цього Favbet пропонує кілька варіантів фори для штучного зрівнювання сил суперників. А також великий вибір загальних і індивідуальних тоталов. В цьому випадку є певні рамки похибки, що збільшує шанси на прохід ставки.
Залежно від важливості події в розпис включаються інші результати. Наприклад, індивідуальний тотал по геймах, а також фори, тотал, точний рахунок для тайбрейка та інші. Регулярно серед пропозицій з’являються маркети на результативність окремих тенісистів і загальні підсумки великих турнірів.
Перш ніж укладати тенісні парі в Favbet необхідно ретельно вивчити суперників. Зокрема, слід звернути увагу на фізичну форму, моральну готовність до гри і мотивацію гравців. Не менш важливими факторами є покриття корту, погодні умови, щільність графіка змагань, значимість майбутнього поєдинку, співвідношення сил і тактик супротивників.

На які матчі робити ставки в тенісі    

Теніс – дуже видовищна і в більшості випадків непередбачувана гра, яка нерідко приносить несподівані результати. Тому будь-який поєдинок можна розглядати як потенційний варіант для беттінга. На тлі того, що щорічно проводиться близько 200 турнірів різного рівня, робити ставки на теніс можна хоч кожен день.
Розклад змагань визначено заздалегідь, вже сьогодні на сайті букмекера можна битися об заклад на ігри, які будуть проходити протягом усього наступного року. Особливий інтерес для беттінга представляють серйозні змагання:

 • Великий шолом;
 • Серії Masters 1000, 500 або 250;
 • Прем’єри WTA;
 • Кубки Девіса, Федерації, Кремля;
 • Відкриті турніри різних країн.

Крім того для ставок в Фавбет доступні події нижчого рівня, аматорські та виставкові зустрічі, Челленджера, ігри ITF та інші змагання. На сайті букмекера також є комп’ютерні симуляції найбільш затребуваних турнірів. Вони користуються популярністю в невеликі перерви умовного міжсезоння. При грамотному підході виступ віртуальних суперників може принести не тільки візуальне задоволення, але і гідну прибуток.
Однак перед тим як ставити на теніс в Favbet, важливо зрозуміти, наскільки ця дисципліна відрізняється від інших видів індивідуального спорту. Навіть жіночий і чоловічий теніс має ряд відмінностей. Чоловіки демонструють потужні удари і в більшості випадків перемагає подає. Тоді як жінки б’ють слабкіше, частіше передають подачі, що дозволяє суперницям зрівнювати рахунок. Тому тактика і стратегія ставок може разюче відрізнятися не тільки в залежності від запропонованих ринків або особистих фінансів, але і самих турнірів.


 

Ви також можете почитати наш огляд на Favbet

Догори