iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

система Наздоганяння

Опис стратегії Наздоганяння для букмекерських ставок

Стратегія Наздоганяння являє собою систему управління ставками, згідно з якою після кожного програшу ставка підвищується настільки, скільки необхідно для того, щоб виграш чергового парі відшкодував програні кошти і приніс дохід. Простими словами, Беттер грає з букмекерською конторою в догонялки, намагаючись наздогнати і виграти.

В основі наздожене лежить прогресивний принцип вибору розміру ставок. Отже, чим довше серія невдач, тим більша сума подальшого укладається парі. Це, зрозуміло, недолік стратегії, оскільки ризики постійно зростають. Однак в цьому криється і основна перевага – можна програти багато ставок поспіль, а потім виграти одну і залишитися в плюсі.

Наздоганяння буває разовим і довгим. І його вид залежить від сталості об’єкта стратегії – тип ставки на спорт, яку вибрав Беттер. Якщо після виграшного парі об’єкт змінився, то це разовий Наздоганяння. У випадку з довгим Наздоганянням потрібно продовжувати ставити на цей же результат і після успішної ставки, тобто після завершення циклу. Наприклад, об’єктом може бути ТБ (2.5) в матчах Ліги Чемпіонів, або ж перемога Саутгемптона в АПЛ та інше.

Стратегія ставки Наздоганяння
Стратегія ставки Наздоганяння

Наздоганяння в ставках і система Мартингейла, в чому різниця?

Як правило, більша частина гравців вкладають в такі поняття як «Наздоганяння» і «Мартингейл» однаковий сенс. Ці стратегії і справді дуже схожі, але різниця є. Наздоганяння – це більш гнучкий варіант системи Мартингейла. Так, часто стратегію Мартингейла називають класичним Наздоганянням. А є ще м’який Наздоганяння, про який і йде мова на цій сторінці.

Головна відмінність в тому, що Наздоганяння дозволяє використовувати для ставок результати з різними коефіцієнтами, а в мартінгейл строго величина коефіцієнтів повинна бути 2.00 і вище.

В системі Мартингейла розмір ставки збільшується в два рази при програші, а в наздожене застосовується трохи інший алгоритм обчислення. Формула наздожене в ставках має такий вигляд: S = (Z + P) / (K – 1) , де:

  • S – необхідна сума для наступної ставки;
  • Z – бажаний розмір виграшу;
  • P – сума програних коштів;
  • K – коефіцієнт результату.

Уявімо, що гравець ставить за коефіцієнтом 2.20, він бажає по завершенню циклу виграти 10 доларів, а до цього він програв в сумі 30 у.о. Таким чином, S = (10 + 30) / (2.20 – 1) = 33.33 у.о. Таку суму треба поставити, щоб відіграти 30 і отримати чистий прибуток 10 у.о.

Стратегія Наздоганяння в ставках на практиці

Отже, об’єктом наздожене буде нічия в матчах за участю Наполі. Хочемо виграти 20 доларів.

  1. Перша ставка – X в грі Наполі – Мілан. КЕФ – 2.90. Ставимо 10.52 у.е, тому що 20 / (2.90 – 1) = 10.52. Програш.
  2. Друга – X у зустрічі Емполі – Наполі. Коефіцієнт – 2.60. Поставити слід (20 + 10.52) / (2.60 – 1) = 19 у.о. Програш.
  3. Третя – X в поєдинку Удінезе – Наполі. КЕФ – 2.70. Ставимо (20 + 10.52 + 19) / (2.70 – 1) = 29.1 у.о. Виграш.
  4. Четверта – гравець може вибрати інший об’єкт, якщо Наздоганяння був разовим, або ж продовжувати ставити на нічийний результат в поєдинках з Наполі.

Кращі букмекери для методу наздожене в ставках

Для використання стратегії слід вибирати кращі букмекерські контори з рейтингу, які пропонують високі коефіцієнти і мають великі ліміти. Ці параметри грають найважливішу роль.

Чим вище коефіцієнти букмекера, тим менше необхідно гравцеві ставити після чергового програшу, отже, фінансові ризики менші. А що стосується лімітів, то низька планка максимумів взагалі може змусити гравця достроково завершити застосування наздожене. Якщо наступна ставка буде перевищувати ліміт БК, то ви просто не зможете поставити.

Наостанок важливо зазначити, що стратегія Наздоганяння за своїм потенціалом є однією з кращих, але все ж має сильну нестачу в особі прогресивності. Ніколи не варто нехтувати аналізом і сподіватися, що якась із ставок все одно виграє, п’ята, шоста або десята. З таким настроєм ймовірність банкрутства дуже висока. Відповідально ставтеся до кожної здійснюваної ставкою, відкладати справи на потім – погана звичка.

Дивитися інші стратегії ставок на спорт

система Наздоганяння
Догори