Калькулятор букмекерських вилок

Гравці нерідко користуються так званими букмекерськими вилками для того, щоб отримати перевагу перед букмекерів, виключити ризик програшу при здійсненні ставок.

Вилка – арбітражна ситуація – дозволяє Беттері залишатися в плюсі, незалежно від результату поточного події. У нашій статті ми розповімо вам про те, як розраховувати прибуток на вилці, користуватися вилковими калькуляторами для здійснення вигідних ставок.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Калькулятор букмекерських вилок – що це означає?

Адміністрації букмекерських контор називають «виделками» арбітражні ситуації, при яких користувач здійснює ставки на результати, протилежні одна одній. Використання різниці коефіцієнтів в різних БК дозволяє гравцеві залишатися без програшу. При цьому не має значення, яка з команд переможе або зіграє внічию.

Калькулятор букмекерських вилок

Вся справа в тому, що букмекери по-різному можуть оцінити шанси на перемогу тієї чи іншої команди (гравця). Відповідно, будуть відрізнятися встановлені на різні результати коефіцієнти. Щоб зрозуміти, як «грати» на цьому, наведемо простий приклад.

Припустимо, ви плануєте робити ставку на волейбольний матч. У такій грі бере участь дві команди, і, відповідно, контори надають можливість робити ставки на П1 або П2 (перемога першої або другої команди). В одній БК коефіцієнт на П1 становить 3,00, в інший на П2 встановлено значення 1,8. Щоб скористатися арбітражної ситуацією, необхідно:

  • Поставити в першій конторі на П1 ставку в розмірі 150 доларів США.
  • Поставити в другій БК на П2 ставку в розмірі 250 у.о.

У підсумку ви вкладете суму в 400 у.о.

Якщо переможе перша команда, в конторі ви зможете виграти 150х3,00 = 450 у.о.

Якщо переможе друга команда, в інший БК ви заберете виграш в розмірі 250х1,8 = 450 у.о.

Незалежно від результату змагання ваша прибуток чистими складе 50 у.о. Оскільки в волейболі не передбачена ситуація з нічиєї, битися об заклад на вилці досить просто.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Що розраховує калькулятор вилок?

Калькулятором букмекерських вилок називають спеціальну програму, яка дозволяє автоматично прораховувати прибутковість склалася арбітражної ситуації і заздалегідь бачити, який дохід можна отримати в тому чи іншому варіанті результату.

Програма істотно спрощує роботу Беттері – йому не потрібно вручну проводити розрахунки і затягувати час. Це важливо, оскільки при розміщенні ставок в лайв ситуація в лінії може змінюватися швидко.

Калькулятор забезпечує результати за кількома напрямками:

  • розраховує, які суми необхідно вкласти в кожне парі;
  • перераховує очікуваний прибуток в разі зміни коефіцієнтів;
  • прораховує, скільки потрібно вкласти коштів в другу ставку, щоб перекрити ту, що вже було зроблено;
  • прорахувати ставки на вилки з трьома наслідками (в іграх, де можлива ситуація з нічиєї).

Гравцеві залишається тільки прописати в калькуляторі вихідні дані, включаючи комісію букмекера, якщо вона стягується під час виплати.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Як обчислити розмір виграшу?

Для розрахунку можливого виграшу з використанням арбітражної ситуації використовується проста формула:

R = 1 / K1 + 1 / K2.

К1 і К2 – показники коефіцієнтів на різні випадки. Якщо в результаті розрахунків підсумкове число менше одиниці, вилка має місце. Якщо значення Р виявляється більше одиниці, арбітражна ситуація відсутня. Формула може бути інший, якщо гра допускає інші можливі результати змагання (нічию, в тому числі).

Як виглядають ці розрахунки на практиці, показуємо на простому прикладі. Візьміть будь-який тенісний матч – в цій грі також передбачено всього два результати. Відповідно, коефіцієнти (ймовірності) в БК розподіляються тільки між П1 і П2 в одиночних ставках на ордінари.

Припустимо один букмекер в лінії пропонує наступний розподіл сил: ставки на П1 приймаються з коефіцієнтом 1,85, а на П2 – з 2,05. Інший букмекер використовував для розрахунку ймовірності дані власного аналітичного відділу, встановив на кефи іншу маржу і пропонує котирування: на П1 – 1,55, на П2 – 2,3.

Щоб перевірити наявність вилки, починаємо вважати:

Р = 1 / 1,85 + 1 / 2,3 = 0,54 + 0,43 = 0,97. Оскільки підсумкове значення у нас менше одиниці, можна говорити про наявність арбітражної ситуації. Тепер користувачеві необхідно продумати стратегію вилки – обчислити фіксований прибуток, яку можна витягти з ситуації, що склалася. Для її розрахунку використовується вже інша формула:

С2 = (К1хС1): К2, де значення С1 і С2 – розміри ставок на відповідні результати в різних конторах, а К1 і К2 – показники котирувань, встановлених букмекерами.

Залишається визначитися з тим, яку грошову суму ви готові вкласти в подія. Використовуючи отримані значення, можна прорахувати, скільки потрібно вкласти в другу ставку, щоб перекрити першу і навпаки.

При цьому обов’язково враховуйте, що заробляти на вилках можна тільки при наявності достатнього стартового капіталу. Він повинен становити близько 400-500 доларів США. Грати, звичайно, можна і на менші суми, але в цьому випадку відсоток доходу буде занадто малий.

Якщо враховувати, що «вілочнік» все одно ризикує (наприклад, якщо одна з контор з якихось причин анулює ставки), цей ризик не буде виправданий через малого розміру гарантованої суми виграшу.

Другий момент – використання калькулятора. Провести розрахунки вручну протягом короткого проміжку часу дуже складно. Вилки частіше виникають в лайв, де коефіцієнти по ходу змагання можуть змінюватися. Робити ставки потрібно швидко. З цієї причини вищеописані розрахунки слід проводити в калькуляторі, який миттєво продемонструє результати і покаже, скільки і куди потрібно поставити, щоб залишитися «в плюсі».

Як правильно користуватися калькулятором вилок?

Обов’язково користуйтеся в програмі областю додаткових налаштувань. Тут можна задавати параметри округлення ставок (або відключити цю функцію), вказати комісію, яку бере букмекер при отриманні виграшів, встановити необхідний курс валют або скорегувати існуючий.

Додавайте і зберігайте поточні ставки в історії онлайн-калькулятора. У разі допущення помилки в майбутньому ви зможете проаналізувати, що пішло не так, де була зроблена помилка, щоб виключити повторення неприємної ситуації в майбутньому.

Користуйтеся функціями оновлення інформації про коефіцієнти. Найзручнішими вважаються онлайн-калькулятори вилок, в яких проводиться регулярне оновлення даних про коефіцієнти. Це дозволить не пропустити автоматичну зміну котирувань і не помилитися в момент розміщення ставок.

Пам’ятайте, що в лайв коефіцієнти можуть змінитися в будь-який момент. Далеко не в кожній грі можна заздалегідь передбачити динаміку таких змін. Це нормальна ситуація, до якої швидко звикають досвідчені Беттері. Зміна котирувань – привід пошукати іншу контору для того чи іншого плеча, щоб перекрити втрати, якщо, наприклад, одну з ставок ви вже зробили.

Відстежувати котирування необхідно в режимі реального часу. До речі, з цієї причини експерти в області беттінге не радять використовувати вилки гравцям, у яких відсутній стабільний інтернет-з’єднання. Інакше ви ризикуєте не тільки втратити частину прибутку, але і зайти в збиток.

З цієї ж причини не зв’язуйтеся з арбітражними ситуаціями в подіях, де коефіцієнти змінюються занадто часто. Крім того, навчитеся заздалегідь здійснювати ставки на максимальній швидкості – різниця між ставками в одній і другій конторі повинна становити кілька секунд. Затягування ситуації – вірний шлях до програшу.

Прогнози і ставки :

Калькулятор вилок в лайве

Калькулятор вилок в лайве

Якщо ви прийняли рішення грати на арбітражної ситуації, без хорошого онлайн-калькулятора вам не обійтися. Програмне забезпечення надійного вилочного калькулятора для режиму Live – необхідність, оскільки Беттері сильно обмежений часом і повинен приймати рішення моментально.

Сучасне ПО дозволяє зробити обчислення миттєво, позбавити користувача від необхідності вважати все ставки і коефіцієнти для кожного плеча вручну.

Будь-яка несподівана припинення в режимі реального часу може обернутися втраченим шансом на укладення парі з максимальною вигодою. Якщо ж ви встигнете закрити лише одне «плече» (ставку в одній конторі), з великою ймовірністю втратите власні гроші.

Солідні букмекерські контори нерідко публікують на своїх онлайн-ресурсах вилочні калькулятори. Середні букмекери, навпаки, негативно реагують на користувачів, які грають «на вилках». В процесі пошуку контор, з якими будете співпрацювати, враховуйте цей нюанс.

Висновок: не слід зловживати!

Багато користувачів, розібравшись з грою на качанах, задаються питанням, наскільки це законно. Важливо домовитися про те, що вилковими сервісами користуватися ніхто не забороняє. Однак далеко не всі букмекери спокійно реагують на Беттері-вілочніков.

Адміністрації контор аргументують це тим, що гра на ставках повинна містити елемент ризику, а арбітражні ситуації виключають його повністю. Чесно укладати подібні парі – спірне питання.

Завжди можна відповісти, що букмекер також закладає в котирування перевага перед гравцем у вигляді маржі. Ставки на вилки офіційно не заборонені ні в одній конторі.

Якщо ви вже навчилися користуватися калькулятором вилок, слід пам’ятати, що ряд букмекерів досить швидко обчислюють «вілочніков». Цих відвідувачів не банять, однак можуть в індивідуальному порядку урізати максимуми (розмір можливої максимальної ставки). Тому грою не слід зловживати, щоб не втратити шансу укладати вигідні парі!

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Калькулятор букмекерських вилок
Догори