vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Калькулятор вилок в букмекерській конторі

Гравці букмекерських контор часто користуються так званими «вилками», щоб збільшити свою перевагу перед букмекером. Якщо давати точне визначення, то вилка – це дві ставки на протилежні події, котрі дозволяють розраховувати на прибуток незалежно від результату матчу. Шукати вилки в лініях букмекерів вручну дуже складно. Для автоматизації деяких процесів використовується калькулятор вилок.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Що це таке та які переваги дає вилка?

Різні букмекери по-різному аналізують матчі та шанси на той чи інший результат. Відповідно, в залежності від цієї оцінки формується лінія з коефіцієнтами. Наведемо дещо умовний, але показовий приклад з коефіцієнтами, які навряд колись можна знайти в лінії.

Припустимо, ви робите ставки на тенісний матч Тім – Надаль. Букмекер №1 вважає, що матч буде «верховим» та пропонує коефіцієнт 2,15 на тотал більше 21,5. Букмекер №2, використовуючи свої аналітичні дані, пропонує коефіцієнт 2,40 на тотал менше 21,5. В такому разі вам необхідно зробити лише дві ставки:

 • 1000 гривень на ТБ 21,5 в першій конторі;
 • 1000 гривень на ТМ 21,5 в другій конторі.

Загалом ви витратите на ці дві ставки 2000 гривень. Якщо матч завершиться «на більше», чистий прибуток складе 150 гривень, якщо «на менше» – 400 гривень. Отже, прибуток буде гарантованим незалежно від того, як завершиться матч.

Важливо! Ще раз підкреслимо, коефіцієнти дуже умовні та показові. Насправді знайти таку вилку в лінії букмекерської контори практично неможливо. В 2022 році букмекери нечасто пропонують настільки різні котирування. Тож навіть гарантований прибуток в розмірі 2-3% від загальної суми ставок можна вважати досягненням.

Калькулятор вилок в лайве

Що розраховує калькулятор?

Калькулятором букмекерських вилок називається спеціальний софт, який допомагає автоматично прораховувати прибутковість вилки та заздалегідь спрогнозувати, який дохід можна отримати в тому чи іншому випадку. Подібні програми значно допомагають гравцям. Якщо ви використовуєте калькулятор вилок, не доведеться вручну проводити розрахунки і переглядати десятки сторінок лінії, порівнюючи коефіцієнти. Особливо ефективні калькулятори вилок в лайв-ставках, коли хід матчу змінюються душе швидко, та за лічені секунди важливо прийняти краще рішення.

Калькулятор вилок може бути корисним наступним чином:

 • розраховує, які суми необхідно поставити на кожний з результатів;
 • перераховує потенціальний прибуток навіть при зміні коефіцієнтів;
 • прораховує, скільки потрібно поставити на протилежний результат, щоб перекрити ту ставку, що вже була зроблена;
 • прораховує ставки в складних вилках, коли потрібно зробити більше двох ставок.

Щоб отримати перевагу над букмекером, вам достатньо лише вказати дані в калькулятор та зачекати, поки програма прорахує вид та суму ставок.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Як обчислити вилку без калькулятора?

Щоб розрахувати можливий прибуток без калькулятора вилок, використовуйте таку формулу:

R = 1 / K1 + 1 / K2,

де К1 і К2 – це коефіцієнти на протилежні результати, наприклад, 1х та п2 або ТМ 2,5 та ТБ 2,5. Для найпростішого прикладу візьмемо котирування умовного волейбольного матчу. Нехай в одній конторі на п1 дають 1,75, в іншій – на п2 коефіцієнт буде 2,35. Підставимо коефіцієнти в формулу, надану вище:

R = 1/1,75 + 1/2,35 = 0,571 + 0,425 = 0,996.

Якщо підсумкове значення менше за одиницю, ви можете розраховувати на вилку. В нашому прикладі гарантована перевага гравця над букмекером буде мінімальною. Тож для отримання великого прибутку необхідно мати чималий банк. Починати гру на вилках з парою сотень гривень не має жодного сенсу. До того ж багато букмекерських контор негативно ставляться до «вилочників», ріжуть ліміти та анулюють ставки. Це значно підвищує ризики. Більший ризик потрібно компенсувати більшим прибутком, а його можна отримати лише за умови значних ставок.

Калькулятор букмекерських вилок

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Поради щодо калькулятора ставок

Якщо ви бажаєте ставити по вилках, краще застосовувати спеціальний софт. В такому разі ви зможете охопити ту ж саму частину лінії за менший проміжок часу. Ще раз наголосимо: в 2021 році котирування букмекерів настільки схожі, що знайти вилку самостійно практично нереально. Щоб зробити використання калькулятора максимально ефективним, дотримуйтеся таких порад.

 1. Користуйтеся додатковими налаштуваннями та опціями наприклад, округленням ставок та курсом валют для ставок в різних конторах.
 2. Зберігайте свої ставки в калькулятори, щоб в подальшому можна було проаналізувати власні дії та зробити висновки щодо типових помилок.
 3. Знайдіть калькулятор вилок з опцією автоматичного оновлення котирувань в різних контора, такий софт частіше буває платним, проте воно того коштує.
 4. Відстежуйте коефіцієнти в режимі реального часу, особливо якщо робити ставки в лайв-режимі, інакше ризикуєте втратити значну частину прибутку.
 5. Не слід шукати вилки в матчах, де часто змінюється рахунок та відповідно коефіцієнти, наприклад, це настільний теніс або баскетбол.

Калькулятор вилок для ставок в лайві

Особливість лайв-ставок в тому, що коефіцієнти змінюються чи не кожної секунди. Саме тому дуже важливо швидко приймати рішення в умовах цейтноту. Сучасні програми дозволяють прорахувати можливість отримання вилки та необхідні розмірі ставок за долі секунди. Якщо ви знайдете зручний для себе калькулятор вилок, вам ніколи не доведеться прораховувати котирування вручну. Перевага автоматизованої програми в тому, що ви гарантовано не втратите кращий коефіцієнт в лайві, навіть якщо вони змінюються дуже швидко.

Вилки можуть бути ефективними, але не треба ними зловживати

Якщо ви тільки плануєте почати грати на вилках, в першу чергу перевірте, чи не заборонено це правилами букмекерської контори. Чимало букмекерів негативно відносяться до гравців, котрі прагнуть робити безпрограшні ставки на спорт. Для букмекера вичислити «вилочника» – дуже проста задача. Зазвичай таким гравцям не блокують рахунки, але сильно знижають максимуми для ставок. Тож не зловживайте довірою обраного букмекера та не грайте по вилках постійно.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори