iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Стратегія «Результат матчу» – вигравайте частіше

Стратегія «Результат матчу»

Стратегія «Результат матчу» користується популярністю серед Беттери. Тактика дозволяє вигравати набагато частіше, ніж при використанні більшості інших систем. Але обов’язковим є ретельний підхід до відбору матчів.

принципи стратегії

Стратегія «Результат матчів» – одна з найпростіших тактик, використовуваних серед Беттери. Суть системи полягає у виборі ставок на спорт коефіцієнтами не менше 1.3. Однак не можна впадати в крайнощі, вибираючи парі з підвищеними множителями – від 6.0. і більше. Вони занадто ризиковані. Краще відбирати спортивні події з коефіцієнтами в інтервалі від 1.3 до 5.5.

Головна особливість стратегії «Результат матчу» – прогнозування тільки на аутсайдерів. Як відомо, в будь-якій грі є сильні і слабкі команди або спортсмени. На них букмекерські контори пропонують сильно різняться коефіцієнти. Наприклад, якщо ймовірність команди П1 оцінюється високою, коефіцієнт для неї буде не більше 1.25, а для команди П2 – аутсайдера – букмекери виставлять множники від 3.5.

Може здатися, що ставки на фаворита кращі – мінімальні коефіцієнти говорять на користь його перемоги. До того ж, навіть множник 1.15 принесе для кожної сотні доларів прибуток в 15 $. На ділі такі міркування неправильні. Букмекерські контори, розраховуючи коефіцієнти для команд завжди завищують шанси фаворитів на перемогу. Згідно зі статистикою, сильні команди виграють не більше 70% матчів. Значить, фаворити перемагають в 2/3 ігр та більш справедливий для них множник 1.3 і вище. Відповідно, ставлячи завжди на сильні команди, сума виграшів незабаром виявиться менше величини програшів. Тому стратегія «Результат матчів» передбачає укладення парі на аутсайдерів.

приклад стратегії

Багатьом здається, що все-таки беттинг на фаворитів краще. Переконати в цьому допоможе приклад стратегії «Результат матчів», який передбачає 10 ставок:

  • розмір ставки становить 100 доларів;
  • прогнозуємо на перемогу фаворитів за коефіцієнтом 1.2 (узятий середній множник для сильних команд);
  • оскільки тільки в 70% випадків фаворити перемагають, з 10 ставок зіграють 7, в результаті отримаєте збиток в 160 доларів (1000 (витрати) – 840 (виграш));
  • прогнозуємо, що аутсайдери не програють майбутні матчі за коефіцієнтом 3.5;
  • оскільки ймовірність сприятливих результатів для слабких команд становить близько 30%, то отримаємо прибуток в 50 доларів (1000 (витрати) – 1050 (виграш).

Підвищити величину виплат за перемоги аутсайдерів можна шляхом одночасного застосування стратегії «Результат матчів» і однією з прогресивних тактик. Використовуйте «наздоганяння», Мартингейл, флет.

Прогнози і ставки :

Стратегія «Результат матчу» – вигравайте частіше
Догори