iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Стратегії ставок на теніс: приклади безпрограшних методів

Прогнози на Теніс

Теніс є найпопулярнішим після футболу видом спорту для ставок в букмекерських конторах. Сьогодні існує безліч стратегій ставок на теніс в букмекерських конторах, особливо в лайв, так як це дуже динамічна гра з швидкою зміною подій на корті. І якщо у футболі забитого м’яча часто доводиться чекати кілька десятків хвилин, то в тенісі переможці геймів визначаються куди швидше. Такі ставки вигідно робити по ходу гри.

Такі підходи, як стратегії ставок на рахунок за сетами в тенісі і інші методики часто використовуються досвідченими Каппера. Але і новачкам вони допоможуть обіграти БК. Правильний вибір стратегії дозволить йти в плюс на довгій дистанції. Потрібно тільки знати, де і який метод застосовувати.

Правила та особливості ставок на настільний теніс

Пінг-понг в беттінг менш популярний, ніж великий теніс. Але це і добре, тому що тут менше експертів, що стежать за змаганнями і розбираються в нюансах даного виду спорту. Від того і конкуренція менше.

Вибираючи стратегію ставок на теніс в лайв або прематче врахуйте, що на міжнародних змаганнях з пінг-понгу найчастіше перемагають спортсмени з Азії. На найбільш престижних турнірах трофеї завойовують тенісисти з Китаю. В Україні також проводять регіональні змагання, де є свої фаворити. На них вітчизняні букмекери теж приймають ставки.

Якщо ви слабо орієнтуєтеся в пінг-понгу і не знаєте, яка стратегія ставок на теніс настільний вам підійде, почніть вивчати рейтинги спортсменів, очні зустрічі суперників і результати останніх ігор. Щоб отримати перевагу перед букмекерів, врахуйте головні особливості пінг-понгу:

 • Через високу динаміку гри, вигідно вибирати стратегію ставок на теніс для лайва. Коефіцієнти в live режимі сильно змінюються. Відрив в 5 очок в геймі не дає гравцеві ніякої переваги. Такий гандикап може бути відіграний менш ніж за 1 хвилину. Важливо вміти швидко вирішувати, на що слід поставити, щоб зловити високий коефіцієнт.
 • У настільному тенісі один спортсмен робить поспіль лише дві подачі. Даний фактор в пінг-понгу практично не впливає на хід матчу. Ось чому в настільному тенісі стратегія ставок в live на гейми подає гравця практично не застосовується. Тут більше важливий стиль гри.
 • У різних турнірах гри складаються з 5, 7 або 9 геймів. Гра триває до 3, 4 або 5 виграшів відповідно. Це важливо знати, бажаючи ставити на фору або тотал.

Переваги ставок на великий і настільний теніс

Незалежно від того, на який матч ставить гравець (в великому тенісі або в пінг-понгу), у тенісу є кілька плюсів для беттінга:

 • Великий вплив форми спортсменів. Якщо в футболі неможливо оцінити фізичний і психологічний стан відразу всіх 11 футболістів, які виходять у стартовому складі, то в тенісі це зробити набагато легше. Досить подивитися кілька останніх ігор та інтерв’ю гравців. Причому даний фактор для складання стратегії ставок на теніс має першочергове значення в одиночних видах спорту, де бере участь лише 2 гравця.
 • Більш проста аналітика. Чинників, необхідних для аналізу майбутнього матчу, куди менше. Головне встановити, коли спортсмен знаходиться на піку форми, а коли у нього спад. Найчастіше стадії піку або спаду тривають протягом місяця.
 • Велика кількість змагань. У тенісі між сезонами є лише один тривала перерва, в кінці року. І навіть за ці 2 тижні проходять менш рейтингові змагання, на які можна робити ставки.
 • Достаток камбеків. Для деяких бетторов це спірне перевага. Але гравці, досконально розбираються в даному спорті і вміють моментально приймати рішення в лайв, обертають таку особливість в свою користь. Вони здатні за лічені секунди змінити тактику ставок на теніс і, наприклад, спрогнозувати точний рахунок або відгадати, який тенісист виграє конкретний гейм.

Які є види тенісних ставок?

Несподіваними результатами в тенісі досвідчених Каппера не здивувати. У той же час сенсації – це шанс для беттора зірвати великий куш. На що ж можна поставити, щоб виграти у букмекерської контори:

 • Вихід. Найпопулярніша ставка. Потрібно вгадати гравця, який переможе в матчі. Для тих, хто не в курсі – нічиї в тенісі бути не може.
 • Фора. Суть ставки полягає в прогнозуванні зразкового кількості геймів, яке візьме обраний вами тенісист.
 • Тотал геймів / сетів. Має на увазі під собою загальне число геймів або сетів, яке зіграють обидва тенісиста за матч. Потрібно вгадати, зіграють спортсмени менша або більша кількість від того, яке пропонує лінія БК.
 • Точний результат. Стратегія ставок на рахунок за сетами в тенісі дуже популярна. Спрогнозувати результат по сетах не так складно, як вгадати рахунок на табло в футболі.
 • Прохід. Ставки в великих змаганнях, де гравець вгадує, хто з тенісистів пройде далі по турнірній сітці.

Приклади популярних ставок на теніс

Покажемо вам кілька простих прикладів, як робляться ставки на тенісні матчі.

Перемога в матчі

Матч Босанчіч проти Балта. БК пропонує поставити на П1 або П2. Коефіцієнт на П1 становить 2.99, а на П2 – 1.36. Поставивши 500 гривень на П2, в разі перемоги Балта ви отримаєте виграш 680 гривень.

Фора

Ставлячи на перемогу одного з тенісистів з форою -3.5 по геймах, беттор виграє, якщо спортсмен в сумі візьме не менше 4 геймів. Поставивши на тенісиста з гандикапом +3.5 по геймах, беттор отримає виграш, якщо той програє не більш 3 геймів.

тотал геймів

Матч між тенісистами Лацко і Халебіан завершився з рахунком 2: 6 і 3: 6. Додаєте кількість зіграних геймів і отримуєте тотал матчу 17. У такому випадку ставка на ТМ (18.5) зайде, а на ТБ (18.5) програє.

точний рахунок

Візьмемо приклад з вищевказаним матчем, де було зіграно два сети, обидва з яких виграв Халебіан з рахунком 6: 2 і 6: 3. Підсумковий результат по сетах виходить 2: 0. Ставка зайшла, якщо беттор поставив на перемогу Халебіана з рахунком 2: 0.

Виграшні стратегії ставок на великий теніс: як обіграти букмекера

До початку події ігрова лінія дуже збалансована і знайти привабливий коефіцієнт складно. Так як події в тенісній грі проходять динамічно, в лайв часто відбуваються цікаві зміни. Щоб успішно ними скористатися, беттори часто вибирають стратегії ставок на теніс в лайв.

На фаворита в геймах

Якщо ви не такі сильні в тенісі і не можете визначити, хто з тенісистів є фаворитом в конкретному поєдинку, скористайтеся рейтингами WTA, ATP. А для ставок найбільш оптимальним буде рейтинг Ело. Він придуманий угорським професором фізики, в честь якого і був названий. Це неофіційний рейтинг, що дозволяє прогнозувати результати майбутніх зустрічей. У ньому враховуються шанси тенісиста в залежності від того, проти кого йому належить грати.

За перемогу над більш сильним опонентом спортсмену нараховується більше очок, відповідно за поразку над топовим суперником віднімається менше балів. Так виглядає ТОП-10 рейтингу Ело станом на 18.01.2021:

позиціятенісистбали Ело
1Новак Джокович2228,1
2Рафаель Надаль2184,7
3Данило Медведєв2099,6
4Домінік Тім2089,4
5Андрій Рубльов2057,1
6Олександр Звєрєв2040,2
7Стефанос Ціціпас2013,7
8Яннік Сіннер1956,4
9Роберто Баутіста-Агути1948,8
10Дієго Шварцман1945.0

Якщо між суперниками різниця в рейтингу Ело становить 100 балів, то фаворит виграє з ймовірністю в 64 відсотка. При різниці в 200 балів, ймовірність складе 76 відсотків. 300 балів – 85 відсотків, 400 – 91 відсоток, 500 – 95 відсотків.

Визначившись з фаворитом зустрічі і вибравши стратегію ставок на великий теніс на фаворита в геймах, почніть ставити не раніше, ніж після 3 геймів. Так ви оціните стан спортсмена. Якщо гравець зробив не більше трьох подвійних помилок в минулому геймі, з великою ймовірністю він переможе в наступному геймі. Але якщо стратегія ставок на теніс в поточному геймі не зайшла, застосуєте наздоганяння в наступному геймі для компенсації програшу. А потім поверніться до обраної тактики.

Статті  про  ставки  від  нашої  редакції :

Суть стратегії ставок на рахунок за сетами в тенісі

Методика полягає в тому, щоб вгадати результат матчу за сетами. У різних турнірах гра складається з 3 або 5 сетів. При трьох сетах гра триває до двох перемог, а при п’яти – до трьох узятих сетів. Потрібна ставка на точний рахунок 2: 0 або 3: 0 по сетах. При цьому стратегія ставок на теніс буде працювати, якщо на перемогу вибрати коефіцієнт не вище 1.50, відсіявши зайві матчі.

Перш ніж зробити ставку, вивчіть результати тенісиста на тому покритті, на якому він має грати. Він може показувати відмінні результати на харді, але на трав’яному корті програвати навіть слабшим спортсменам. Аналізуйте статистику успішних подач, брейків, останні результати.

Якщо в ході аналізу ви прийшли до висновку, що спортсмен здатний перемогти, взявши 2 або 3 сети всуху, виберіть стратегію ставок на рахунок за сетами в тенісі. Не використовуйте наздоганяння і інші подібні системи в даній стратегії. Робіть ставки в межах 4 відсотків від вашого банкролла.

Використання в тенісі стратегії ставок в live на гейми подає гравця

Тактика полягає в прогнозуванні перемоги тенісиста, який подає. Згідно зі статистикою, приблизно в 65-75 відсотках випадків гравці перемагають саме на своїх подачах, навіть аутсайдери.

Щоб у великому тенісі стратегія ставок в live на гейми подає гравця спрацювала, потрібно грамотно підібрати матч. За рівнем майстерності суперники повинні відрізнятися. Але і не вибирайте зустрічі за участю ноунейм проти, наприклад, Новака Джоковича. Шукайте матч, де міцний середняк грає проти гравця, який претендує на трофей. Середняк здатний виграти у лідера 3-5 геймів, в яких буде подавати. Нам не важливо, чи буде він по ходу матчу перемагати або програвати. Важливі тільки гейми, де він подає.

Прибуток від стратегії ставок на теніс можливо отримати, тільки якщо в лайв коефіцієнт вище 1.60, і поєднуючи її з Наздоганянням при програші ставки. Подвоюєте розмір ставки після прогорів парі. Наприклад, ставите 100 гривень на те, що тенісист на своїй подачі виграє гейм. Якщо цього не відбувається, тоді на наступну його подачу ставите 200 гривень. Якщо гравець виграє, повертаєтеся до початкової суми.

Використовуючи в тенісі стратегію ставок в live на гейми подає гравця, важливо зупинитися за кілька геймів до кінця гри. Це дозволить вберегти банк від зливу.

висновок

Ви дізналися кілька ефективних стратегій ставок на теніс, за рахунок яких гравець отримує перевагу перед букмекерів і підвищує свої шанси на виграш. Найефективніше ставити саме під час матчу. У тенісі події змінюються швидко і передбачити щось до початку зустрічі вкрай складно.

Жодна стратегія ставок на великий теніс не спрацює, якщо в ході матчу ви не будете звертати увагу на будь-які деталі: успішні подачі і прийоми, нервозність тенісиста, можливі приховані травми. Теніс – індивідуальний вид спорту, де успіх спортсмена багато в чому залежить від його настрою.

FAQ

🔎 Хто сьогодні найуспішніший тенісист?

✅  Новак Джокович очолює рейтинг ATP.

🔎  Що таке 40:40 в тенісі?

✅  Це рахунок “рівно”.За такого рахунку, для перемоги в геймі одному з гравців потрібно виграти дві подачі поспіль.

🔎  Який турнір з тенісу найпрестижніший?

✅ Це Великий шолом: Вімблдон, Australian / US / France Open.

Дивитись коефіцієнти або зробити ставку у букмекерів:

Стратегії ставок на теніс: приклади безпрограшних методів
Догори