vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
setratigy-hockey

Стратегія ставок на періоди у хокеї

Хокей, поряд з футболом, баскетболом та тенісом, входить у “велику четвірку” ставок на спорт – топові букмекери пропонують на ці дисципліни найширший асортимент подій та результатів. На найпопулярніші хокейні ігри розпис ринків перевалює за тисячу, тому капперам завжди є чого вибирати.

Професійні каппери завжди озброюються певними стратегіями, коли ставлять на хокейні матчі, і ставки на періоди вважаються одними з найпопулярніших. Якщо розглядати стратегію з точки зору капперської термінології, вона є одним з різновидів “наздоганяння”, що користується величезною популярністю серед бетторів. Суть “наздоганяння” у збільшенні кожної наступної ставки за умови програшу, щоб рано чи пізно, “наздогнати” успіх і опинитися в плюсі.

Розглянемо стратегію “наздоганяння” у ставках на хокейні періоди докладніше. Які переваги та недоліки такого підходу до укладання парі?

Особливості ставок на періоди у хокеї

Хокейний матч завжди розділений на 3 періоди, тривалість яких суворо регламентована в офіційних матчах і становить 20 хвилин, причому враховується лише “чистий час”. Усі паузи у грі, судові розгляди та перегляди спірних моментів секундомір зупиняють до поновлення гри.

Основна ідея стратегії полягає в тому, що каппер робить ставку на той самий результат спочатку на перший, потім на другий, а у разі невдачі і на третій періоди хокейного матчу. Ставка робиться “наздоганом”, тобто кожен невдалий результат поступово підвищує її суму.

Коли всі три періоди виявилися програними, то можна переключитися на іншу гру, продовжуючи упиратися. “Догон” також зберігається – якщо на третій період першого матчу ви ставили 20 доларів, то на перший період другого – вже 40 доларів тощо. Спираючись на теорію ймовірності, каппер розуміє, що рано чи пізно період завершиться з потрібним результатом.

Особливість стратегії ще й у тому, що стратегія “наздоганяння” передбачає вибір результатів, коефіцієнти яких знаходяться в межах 2.00.

Які стратегії ставок на хокейні періоди найбільше полюбилися капперам? Експерти включають у топ-список такі підходи:

Стратегія ставок на результат тоталу

Найчастіше, у лінії букмекерських контор спостерігається наступна закономірність: на нічийний результат за підсумками матчу букмекери виставляють досить високий коефіцієнт, але в паритет у конкретному періоді він помітно нижче. Різниця між котируваннями дозволяє беттор зловити момент, коли коефіцієнти на результат тотала найбільш вигідні.

Виділити можна два різні варіанти ставок:

  1. Висновок парі на результат першого періоду передматчевому режимі.
  2. Ставка на кінець другого періоду в реальному часі.

Перевагою ставки на перший період є підвищені коефіцієнти, проте нерідко стартовий відрізок гри проходить у розвідувальному режимі, тому і прогнозувати результат на порядок складніше.

Найбільш поширена ставка – тотал менше 2,5. Команди розгойдуються, і підвищеної результативності у стартовому періоді експерти зазвичай не чекають. Цікавим варіантом вважається експрес із трьох подій з однаковим результатом – ТМ 2,5. У такій ситуації підсумковий коефіцієнт суттєво підвищується.

Якщо ставка першого періоду не пройшла в режимі прематч, каппер укладає парі “наздоганом”, вже розуміючи ігрову картину і знаючи, чого можна очікувати від команд. Ставка на результат тотала залежить від конкретної ситуації у грі. Наприклад, якщо лідер у першому періоді пропустив, то команда всіма силами відіграватиметься і т.д.

Стратегія ставок на низовий тотал періоду

Такий ігровий підхід має на увазі, що в конкретному періоді буде занедбана невелика кількість шайб, а конкретна цифра вибирається, виходячи з даних статистики.

У матчах КХЛ близько 50% усіх зіграних періодів завершувалися з результатом в одну або нуль закинутих шайб, в другій половині періодів хокеїсти закидали дві та більше шайб. У такій ситуації резонно вибирати парі на тотал менше 1,5.

Які коефіцієнти пропонують букмекери на такий результат? На перші періоди тотал менше 1,5 пропонується з котируваннями 1.70 – 1.90, і з кожним періодом цей коефіцієнт зростає.

Експерти пропонують ставити “наздоганом”. Якщо перший період ставка не пройшла, другий період сума пари підвищується пропорційно зміненому коефіцієнту. Наприклад, якщо другий період пропонується коефіцієнт 2.00, то ставка збільшується вдвічі. За теорією ймовірності, хоч в одному з періодів тотал менше 1,5 пройде, проте гравцеві потрібен достатній ігровий баланс, щоб за необхідності продовжити “наздогін” на ще один матч.

Важливо правильно відбирати ігри для таких ставок. Матчі, де фаворит явний і набагато сильніший за опонента, не підходять. Укладайте парі на ігри, де суперники приблизно рівні за силою (на перемогу кожної команди пропонуються коефіцієнти менше 3.50).

Ставки на високий тотал періоду

Даний підхід обернено пропорційний стратегії на низовий тотал періоду. Гравець укладає парі на результативний період – наприклад, ТВ 2,5. Можна ставити і на тотал більше 1,5 шайб, проте цей результат оцінюється у більшості букмекерів низькими коефіцієнтами, тому невигідний для гравця.

Як ставити на найвищий тотал? Відкрийте статистику хокейної ліги і подивіться там, які команди відрізняються найвищою результативністю, подивіться їх матчі в динаміці, щоб переконатися, що команда пробиває ТБ 2,5 хоча б у 50% зіграних періодів.

Букмекер пропонує такий результат котирування в межах 1.90 – 2.20. На відміну від стратегії на низовий тотал, вибирати потрібно якраз матчі, де фаворити зустрічаються з аутсайдерами, причому турнірна мотивація також важлива.

Перша ставка робиться як прематч. Якщо ТБ 2,5 не проходить за підсумками першого періоду, подвайте ставку і укладайте парі на другий період з тим самим результатом. Якщо всі три періоди не принесли вам потрібного результату, продовжуйте “наздогін” на наступний матч тієї ж команди. Іноді для перемоги на дистанції, стратегія “наздоганяння” включає шість кроків.

Запам’ятайте, що у разі проходу ставки в першому періоді, на другий чи третій стратегія вже не продовжується – каппер підбирає матч для укладання парі наново.

Агресивні ставки догоном у LIVE

Йтиметься знову про стратегію догону, точніше про її “агресивний” різновид, оскільки не завжди підходящі результати оцінюються потрібним гравцеві коефіцієнтом.

Які ставки відповідають стратегії “агресивного наздоганяння”? Букмекерська теорія розрізняє два види стратегії: класичний та агресивний наздогін. У класичному каппери укладають заклади, оцінені коефіцієнтами від 2.00, тому кожна наступна ставка просто подвоюється.

У хокейних ставках, ТМ 2,5 або ТБ 1,5 далеко не завжди дістаються котирувань о 2.00. Набагато частіше їх оцінюють у межах 1.50 – 1.90. “Догони” називають агресивним з тієї причини, що ставку необхідно збільшувати в кілька разів. Отже, навіть при невеликій кількості кроків (3-6) банк гравця повинен бути значним для перекриття всіх програних ставок.

Агресивний наздоганення передбачає використання спеціальних калькуляторів, які можна знайти у відкритому доступі. Каппер вказує коефіцієнт ринку, розмір програних ставок та бажаний прибуток. Система видасть, яку суму потрібно поставити.

Використовуючи класичний наздоганяння, беттори часто вибирають для стартової ставки поріг в 3% від загального банку, поступово збільшуючи ставку при невдалих результатах. Агресивний наздогін рекомендує гравцям робити ставку в 1% від загального банку, щоб банкролу вистачило на всі необхідні кроки стратегії, особливо коли ставка робиться в режимі лайв – часу на поповнення рахунку у каппера не буде.

Розглянемо застосування агресивного догону у хокейних ставках на прикладі матчу між “Сіетл Кракен” та “Піттсбург Пінгвінз”:

  • Команди приблизно рівні за силою, тому перший період гравець робить ставку тотал менше 2,5 з коефіцієнтом 1.49. Сума ставки – 3 долари (1% від банкролу в 300 доларів).
  • Перший період завершується з рахунком 2:1, гравець робить ставку у лайві на такий самий результат другого періоду. Котирування – 1.52. Ставка вже становитиме 8,2 долара. Період знову завершується трьома забитими шайбами.
  • На третій період коефіцієнт результату вже становить 1.61, а розмір ставки – 21,6 долара. Період завершується внічию 1:1 і ставка каппера проходить. Чистий прибуток у результаті становить 2 долари.

Ставки на найрезультативніший період

Є в лінії букмекерів і така пропозиція – каппер має спрогнозувати, у якому періоді закинуть найбільшу кількість шайб. Беттор вивчає статистку гри кожної команди, визначає її стиль, історію попередніх зустрічей, виходячи з чого вибирає період, який, на його думку, стане найрезультативнішим. Ставки робляться як прематч.

Переваги та недоліки системи

До переваг ставок на період відносять:

  1. Лінія хокейних ставок відрізняється широким асортиментом доступних результатів.
  2. Стратегія універсальна – вона працює з більшістю матчів та чемпіонатів.

З мінусів зазвичай виділяють:

  1. Потрібно вивчати статистику, поринати в історію ігор.
  2. “Догон” вимагає від беттора запасу коштів, щоб перекривати тривалі невдачі.

Якого вибрати букмекера?

У виборі букмекерської контори каппери можуть відштовхуватися виключно від особистих переваг, оскільки всі топ-БК пропонують широкий асортимент ринків на хокейні матчі. Головні умови – наявність ліцензії та гарна репутація у беттинг спільноті.

Прогнози і ставки :

Догори