vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Стратегія ставкиЗаробіток на ставках став основним видом діяльності у багатьох людей. Всі намагаються отримати від спорту якомога більше користі і прибутку. Тому і зацікавлені в багатьох спортивних заходах, готові завжди повболівати за улюблену команду. Важливо також розуміти, що тут не буває випадковостей. Кожна гра повинна бути проаналізована, досконально вивчена. Безпрограшні стратегії ставок на спорт – це справжня робота, яка полягає в постійному моніторингу ситуації. Потрібно завжди дізнаватися свіжі спортивні новини, дивитися огляди, вивчати тактику, стиль гри. Все це важливо знати для того, щоб навчитися добре заробляти. Кожен крок повинен бути продуманий, необхідно вміти робити безпрограшні ставки на спорт.

Як вибрати вірну стратегію?

Для того, щоб робити ставки, потрібно розбиратися в спорті. Краще діяти за спеціально розробленою схемою. Потрібно виробити свій підхід, який буде завжди вас виручати. Знадобиться детальний аналіз спортивного заходу. Існує кілька порад для користувачів:

 • Потрібно визначитися з сумою. Вона повинна бути відчутною, оскільки завдяки їй можна отримати хороший прибуток за ставками;
 • Необхідно визначитися з букмекерськими конторами. Бажано, щоб їх було кілька. За рахунок цього вийде планувати безпрограшні ставки. Наприклад, можна звернутися до favoritsport.com.ua. На сайті цієї БК є багато ліній, пропонуються найрізноманітніші спортивні події;
 • Вибирайте найбільш високі коефіцієнти, так як можна реально багато виграти;
 • На фаворитів краще ставити заздалегідь, а ось до аутсайдером варто придивитися.

Як підвищити ймовірність виграшу?

Багато любителів не знають стратегій на гру і думають, що обов’язково виграють. Так, зустрічаються щасливчики, які кілька разів могли вгадати результат спортивного заходу, але наступав інший день. Все поверталося на свої місця. Для того, щоб підвищити ймовірність виграшу, потрібно дотримуватися деякі рекомендації:

 • Необхідно віддавати переваги команді тільки після ретельного розбору конкретної події, потрібно робити безпрограшну ставку, якщо ви розбираєтеся в цьому виді спорту;
 • Варто просто викреслити з вашого списку переваги улюблену команду;
 • Не потрібно ставити навмання, обов’язково потрібно вивчити весь матч, подивитися на спортсменів, проаналізувати ситуацію до кінця;
 • Не варто віддавати свою перевагу невідомим командам;
 • Не варто зупинятися на експрес-ставках;
 • Обов’язково придивіться до букмекерові, вибирайте самого кращого.
 • Навчіться робити математичні розрахунки;
 • Потрібно вміти себе контролювати, тримати в собі всі невдачі;
 • Не варто після програшу відразу відіграватися і ставити все гроші;
 • Вибирайте свою стратегію.

Безпрограшні стратегії від фахівців

Якщо у вас не виходить розібратися самому в ставках, то краще скористатися допомогою справжніх фахівців. Вже є робочі схеми, які варто застосовувати тільки в конкретній ситуації. Потрібно пам’ятати, що певні стратегії підходять не завжди. Буде потрібно постійно аналізувати хід подій. Тільки після цього варто застосовувати вірну тактику.

Стратегія «Перекриття»

Для того, щоб скористатися стратегією «Перекриття» потрібно просто прорахувати ставку. Буде потрібно в одній букмекерській конторі поставити на одного гравця, в іншій – на іншого. Загалом, виходить безпрограшна схема. Тут знадобиться розрахувати гроші правильно, щоб можна було отримати хороший прибуток.

Ставка на аутсайдера в таймі

Справа в тому, що лідери обов’язково програють в таймі. Тому варто ризикнути. Необхідно тільки ставити в кожному таймі на аутсайдера і подвоювати ставку, якщо він програє. Все одно настане такий момент, коли результат буде на вашу користь.

Догон

Ця стратегія полягає в тому, що доводиться відігравати те, що можеш програти. Наприклад, безпрограшна стратегія ставок на теніс може спрацювати, коли ви спочатку поставили на виграш одного гравця, а потім бачите, що він програє. Після перерви доведеться змінити ситуацію і поставити на програш, збільшуючи суму. Таким чином вийде відіграти свої гроші.

Стратегія «Гол ногою»

«Гол ногою» – це безпрограшна стратегія ставок на футбол. Багато її використовує. Вона в 75% випадків є виграшною. У матчах зазвичай найбільше голів забивається від ноги, рідше – від голови. У даній ситуації необхідно враховувати всі ризики. Варто вивчити суперників детально, подивитися, хто може забити головою. Якщо впевненість вас не покидатиме, то варто зупинитися на цьому варіанті.

«Обов’язковий гол»

«Обов’язковий гол» – це теж безпрограшна стратегія ставок на футбол, хоча використовується в багатьох видах спорту. Тут головне визначити фаворита і аутсайдера. Потрібно розуміти мотивацію команд. Зазвичай сильні команди забивають гол першими. Причому ставки робляться на гол найсильнішого гравця, який є лідером. Для цього треба добре розбиратися у футболі, знати, хто в потрібний момент може виручити.

Стратегія перемоги на фаворита

Одними з найпоширеніших стратегій є стратегії ставок на футбол. Всім відома ситуація. У фаворита коефіцієнт перед початком гри низький. Виникають моменти, коли сильні команди першими пропускають гол. Необхідно дочекатися такого результату і подивитися на нові коефіцієнти, які вже значно підвищилися. Ось в цей момент і потрібно робити ставку на перемогу фаворита. Для того, щоб отримати хороший прибуток, потрібно вкластися.

Стратегія на гол і нічию в кінці матчу

Досить поширена ситуація, коли дві команди грають і не збираються віддавати ініціативу. У даній випадку необхідно розуміти, для кого матч виявиться важливіше, на якому стадіоні проводиться зустріч, у кого перевага. Слід провести аналітику по команді, по гравцях. Тільки після цього варто робити висновки. Найчастіше потрібно застосовувати заходи під час трансляції. Якщо ви бачите, що командам не потрібні окуляри. Вони просто дограють свій матч, то, значить, буде нічия.

«Вилки»

Стратегія «Вилки» є найпоширенішою. Її застосовують багато гравців. Буде потрібно тільки вирахувати свій майбутній виграш. Необхідно зробити ставки в різних букмекерських конторах на одне спортивний захід. Тоді можна буде отримати прибуток. Для цього доведеться добре вкластися. Для того, щоб вибрати вірну стратегію, необхідно підібрати тактику, а не робити ставки наосліп. До кожної події підходить певний розклад. Слід враховувати багато факторів, проявляти терпіння. Можна скористатися ставкою без ризику, вивчивши умови акції.

❓ Яка безпрограшна стратегія ставок на спорт є найкращою в спорті?

Все безпрограшні стратегії ґрунтуються на певних розрахунках. Тому важко сказати, яка тактика більше буде працювати. Необхідно уважно стежити за грою і робити свої розрахунки під час прямої трансляції.

❓ Що повинен знати новачок, вибираючи безпрограшну стратегію ставок на спорт?

Новачок не повинен бездумно вибирати стратегію. Багато тактики розробляли фахівці, які орієнтувалися на певний результат. Тому потрібно відповідально підійти до свого вибору. Потрібно розуміти, що ігри бувають різні. Необхідно знаходити застосування до конкретного спортивної події.

❓ Чи бувають безпрограшні стратегії ставок на спорт?

Абсолютно безпрограшних стратегій не буває. Все залежить від випадку, від багатьох факторів, які слід враховувати. Будь-яка стратегія може бути програшною, а то й керуватися рекомендаціями фахівців.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори