Ставки на депозит

Досить часто серед новачків в сфері беттінге можна зустріти досить поширену переконання, ніби поповнення депозиту в букмекерській конторі і подальше вчинення ставок – це як гра в лотерею. Якщо пощастить, ставка зіграє, і ти зможеш заробити, немає – програєш. І тільки ті, хто більш глибоко починає розбиратися в ставках, розуміє, що їх можна використовувати в якості досить вигідного інвестиційного інструменту, витягуючи стабільний прибуток.

Навчитися вигравати регулярно непросто. Але це єдино можливий шлях для тих, хто не бажає просто програвати депозит, а хоче по-справжньому заробляти на ставках. Про те, що являють собою ставки, як грати на реальні гроші правильно, яких правил беттінге дотримуватися, ми і розповімо сьогодні!

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Що таке ставки на депозит?

Прийомом депозитів і розміщенням ставок на спорт займаються букмекерські контори, більшість яких сьогодні функціонує просто онлайн в режимі реального часу. Сучасному Беттері навряд чи захочеться відправляти в реальний пункт прийому ставок.

Букмекер здійснює діяльність по організації парі. Саме вони визначають лінії для ставок на величезну кількість спортивних подій і встановлюють коефіцієнти на можливі результати (прорахувавши попередньо ймовірність кожного). Саме від коефіцієнта в майбутньому розраховується виграш.

Сама ставка відбувається в сумі, яка визначається користувачем в межах мінімумів і максимумів, установлених БК. Наприклад, ви хочете укласти парі на 100 у.о., що в конкретному тенісному поєдинку, який відбудеться сьогодні, завтра, через тиждень і т.д. переможе спортсмен А. Контора каже: ймовірність подібного результату невелика і встановлює досить хороший коефіцієнт на таку ймовірність – 5,4. Якщо ваш тенісист програє, ви втратите свою сотню. Але якщо виграє, отримаєте на руки 100х5,4 = 540 у.о., з яких 100 – ваше вкладення і 440 – виграш. Як бачите, нічого складного немає.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Які депозити вигідніші?

Ставки по депозитах

Перш, ніж зробити ставку, клієнту БК необхідно поповнити рахунок – депозит – власними коштами. Саме звідти гравець згодом виділяє гроші на ту чи іншу ставку. Сам по собі вигідним депозит бути не може. Але оскільки на букмекерському ринку конкуренція велика, і кожна контора зробить все для залучення клієнтів, нерідко пропонує новим користувачам і тим, хто реєструвався раніше, різні види бонусів. Найпопулярніші з них – депозитні.

Бонус на депозит – це певну винагороду у вигляді фрібетов (безкоштовних ставок) або реальних грошей на ставки. Якщо, наприклад, БК обіцяє 100% бонус на перший депозит, це означає, що користувач, поповнивши рахунок на 200 у.о., отримає ще 200 у вигляді заохочення на бонусний рахунок. Їх можна буде витрачати на укладення парі.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

При виборі вигідних депозитних бонусів звертайте увагу:

 • на максимальний розмір заохочення (зазвичай контора вказує: 100% на депозит, але не більше 500 у.о., наприклад);
 • мінімальну суму для поповнення (на рахунок потрібно внести не менш зазначеної);
 • період дії акції та обмеження за часом відіграшу «подарунка»;
 • умови відіграшу.

Останній пункт заслуговує на особливу увагу. Вигідним вважається бонус з адекватними вимогами: такими, які реально виконати не на шкоду собі самому. Наприклад, якщо контора каже, що суму заохочення потрібно відіграти тричі на одиночних ставках з кефом 2.0 – це більш-менш здійсненне умова. Іноді просять ставити на експреси. Тут виграти складніше, але якщо детально проаналізувати ринок, теж можливо.

Якщо ж БК каже, що вейджер для відіграшу повинен скласти х10, а ставити можна тільки на експреси з коефіцієнтом для кожної події від 4,0, вам навряд чи вдасться це зробити, не спустивши всю суму подарунка. Такі вимоги дозволяють букмекерові не “дарувати” величезні суми тисячам клієнтів, але мотивувати їх реєструватися і вносити свої гроші в систему. Тому намагайтеся вибирати БК, де за щедрими бонусними пропозиціями не криються кабальні умови по його відіграшу.

Як правильно робити ставки на депозит?

Ставки по депозитах

Сам процес укладення парі не викликає питань – тут все просто. Куди складніше реально розібратися в стратегії ставок, зрозуміти, як робити їх правильно, не зводячи величезні суми на малореальні ставки. Професійний Беттері від новачка відрізняється розумінням суті азартного процесі. При здійсненні ставок він:

 • робить це продумано і тільки на ті види спорту, в яких добре розбирається сам;
 • аналізує кожне спортивна подія: хто грає, хто сильніший, наскільки мотивований спортсмен або команда на перемогу, чи не отримував важливий гравець недавно складну травму, в якому психологічному стані виходить на поле, ринг або корт;
 • не ставить більше 5% від загального розміру свого депозиту;
 • відмовляється від довгих експресів, де ризик програшу зростає багаторазово.

Якщо ви поставите на один результат всю суму депозиту, в разі програшу позбудетеся можливості повернути інвестицію. У суперечці з букмекерів ж важлива системність і проходження грамотним стратегіям.

Яке краще додаток для ставок на депозит?

Не можна вибирати БК тільки за наявністю та якістю реалізації мобільного додатка. Сьогодні багато великих контори, які розуміють, що багато гравців будуть розміщувати ставки зі смартфонів або планшетів, пропонують клієнтам зручне ПО для iOS або Android з тими ж функціями і технічними можливостями, які є в деськтопной класичної версії сайту букмекера.

При перевірці ПО достатньо переконатися, що воно інтуїтивно зрозуміло, в ньому є лінії, на які ви хочете ставити, збігаються коефіцієнти, є можливості поповнення рахунку і виведення коштів. Також варто переконатися, що програма не «вилітає» і не гальмує в процесі роботи. Але вибирати, перш за все, слід перевірену контору з вигідними коефіцієнтами. Якщо цього немає, ніякої користі від сучасних технологій ви не отримаєте.

Як почати ставити спортивні ставки на депозит?

Якщо ви вже вибрали одну або кілька БК для розміщення ставок, зареєструвалися в них і поповнили депозит, для старту укладення парі залишилося зробити небагато. Порядок дій виглядає приблизно таким чином:

 • авторізуетесь на веб-сайті або в додатку букмекера;
 • відкриваєте лінію для ставок в прематче (перед спортивною подією) або лайв (безпосередньо в той момент, коли проходить конкретна гра, змагання або турнірний етап);
 • шукаєте підходящу спортивну дисципліну (на сайті великих контор їх, як правило, не один десяток: від банальних футболу, баскетболу та хокею до кіберспорту, гонок, крокету або снукера);
 • вибираєте турнір / чемпіонат, на який будете ставити;
 • знаходите цікавий для матч.

Перед вами відкриється розпис матчу, де представлений повний список результатів, на які можна ставити, і всі коефіцієнти на них. Ви натискаєте на потрібний коефіцієнт, в розпочатому купоні вказуєте грошовий розмір вашої ставки і розміщуєте її, натиснувши «Зробити ставку» або «ОК».

Як вигравати в ставках на депозит?

Існує кілька інструментів, якими користуються Беттері, щоб вигравати на ставках. Кожен з них не дає 100% гарантії отримання прибутку (сумарно), але забезпечує непогані шанси. Важливо користуватися інструментами з розумом, детально вивчити техніку проставлення ставок з депозиту.

вилки

Ця техніка вважається однією з найрозумніших, хоча багато букмекери вкрай негативно ставляться до тих, хто її використовує. Суть проставлення вилок полягає в наступному: користувач знаходить подія, на яке в різних БК на протилежні результати встановлені різні коефіцієнти. При правильному розподілі ставки на обидва результату гравець незалежно від того, як закінчиться матч, залишається в плюсі.

Ще кілька років тому «вілочніков» в різних БК було дуже багато. До цього дня існують спеціальні програми-калькулятори, які дозволяють відстежувати арбітражні ситуації (саме так називаються «вилки»), розраховувати ставки на кожне плече. Однак букмекери і самі займаються відстеженням вилок, що призводить до зменшення таких ситуацій. Деякі арбітражі живуть всього кілька секунд. Встигнути розмістити ставку за такий короткий період складно.

Друга проблема вілочніков полягає в тому, що їх в БК не люблять. Ці користувачі не порушують правил офіційно, проте обчислити Беттері-вілочніка не складає труднощів. Ряд БК просто урізує їм максимуми: можливість ставити ставки з великими сумами. Що робить саму вилку безглуздою, адже для реалізації такої ставки потрібно мати на депозиті приблизно 300-500 у.о.

наздоганяння

Це досить непросте стратегія, яка теоретично вважається безпрограшною. Якщо у користувача депозит поповнено на велику суму, можна спробувати битися об заклад «з Наздоганянням». Суть їх полягає в тому, що людина збільшує ставку в геометричній прогресії в залежності від того, як завершилося попереднє парі. По суті ви піднімаєте розмір ставки до тих пір, поки не зможете відбити програш з відсотками (сума парі подвоюється після кожного програшу).

Сенс наздоганяння полягає в тому, що жодна серія не може тривати вічно. І це правда. Однак не кожен має настільки великим депозитом, щоб «дотягнути» до перемоги. Адже сума кожного разу подвоюється.

Валуйние ставки

Валуйние ставки (value betting) представляють собою особливі ставки на результати, які з різних причин недооцінили букмекери, встановивши високі кефи. Зазвичай такі парі полягають на Андердог (явних аутсайдерів конкретної гри). Саме високий коефіцієнт дозволяє в разі перемоги слабкого учасника змагань забрати виграш.

Валуйние ставки частіше зустрічаються в непопулярних видах спорту, яким менше приділяють увагу аналітики БК. Також такий кеф може попастися в футболі чи киберспорте, коли фаворит змагань недостатньо мотивований, або є внутрішні проблеми в команді (травмований або оштрафований на кілька ігор спортсмен, на якого тренер робив ставку).

Використання прогнозів

Аналітику професійних Каппера можна купувати онлайн або розшукувати у вільному доступі. Якщо ви не знайомі з основними прогнозистами, користуйтеся спеціальними сервісами рейтингу прогнозів, щоб не нарватися на шахраїв. Прогнози – спеціальні листи з вказівкою найбільш вірогідних результатів різних подій. Якщо знайти одного або декількох дійсно надійних прогнозистів, ви будете набагато рідше робити програшні ставки.

Дивитись бонусні пропозиції інших букмекерів:

Як вибрати надійну букмекерську контору?

При виборі БК для реєстрації та внесення депозиту на ставки, орієнтуйтеся тільки на ті компанії, які мають діючу ліцензію на здійснення букмекерської діяльності. Також звертайте увагу на наступні деталі:

 1. Чи пропонує БК варіанти поповнення рахунку і виведення коштів, які вам підходять.
 2. Наскільки широке охоплення подій представлений в конторі. Є компанії, які публікують лінії тільки на великі турніри, чемпіонати, ігри, є такі, де можна знайти непогану розпис незначних подій – товариських матчів, змагань місцевого значення.
 3. Рівень коефіцієнтів. У конторі з високою маржею ви ніколи не зможете досить заробляти, навіть якщо відсоток успішних ставок складе 55-60%.

Прогнози і ставки :

висновок

Ставки на спорт з особистого депозиту – це, звичайно, азартна розвага, проте не на всі сто. Повністю спускають перший депозит зазвичай емоційні новачки. Багато швидко розчаровуються в беттінге, вважаючи, що неможливо виграти у букмекера.

Однак ті, що всерйоз вивчив принципи укладення парі на спорт, готовий витрачати час на аналіз кожної ставки, з часом розуміють, що на цьому можна заробляти. Тільки грунтовність, поступовий рух від малого до більшого, дотримання обраної стратегії розміщення ставок дозволяють домогтися успіху. Якщо грати вдумливо, початковий депозит можна істотно збільшити. Слід пам’ятати про це ще до здійснення першої ставки.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Ставки на депозит
Догори