vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Ставки на депозит

Дуже часто гравці, які починають свій шлях у спортивних ставках, не вірять, що після внесення грошей на рахунок у букмекерській конторі можливо заробляти зі ставок і виводити реальні кошти на свої реквізити. Новачки вважають, що беттінг нічим не відрізняється від лотереї, що тут все випадково. Якщо ставка зіграє, то це просто удача. Однак професійні капери, які вже багато років роблять ставки на спортивні події та регулярно заробляють на цій справі, точно знають, що успіх залежить від них самих.

Ставки на спорт потрібно робити грамотно, щоб регулярно заробляти. Якщо ви ставите собі за ціль не просто вносити депозит заради азарту, а дійсно отримувати прибуток, потрібно чітко розуміти, як працюють ставки, що вони собою являють, яких правил та стратегій необхідно притримуватися.

Рейтинг бк

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних бк… читати далі >


Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, … читати далі >


Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

ТОП онлайн казино

З тих пір як гральна діяльність в багатьох країнах світу була перенесена в окремі, повністю або частково заборонена, індустрія онлайн-гемблінга стала активно розвиватися… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Ставки на депозит – що це?

Букмекерські контори приймають депозити та розміщують ставки на актуальні спортивні події. Більшість букмекерів сьогодні функціонує тільки в онлайн режимі – це більш рентабельно, аніж тримати наземні пункти прийому ставок. Тому сучасним гравцям немає необхідності навіть залишати свій дім, щоб оформити парі.

БК здійснюють свою діяльність, щоб організовувати спортивні ставки. Вони формують лінії та розпис на велику кількість спортивних матчів та встановлюють коефіцієнти на усі можливі результати після того, як попередньо проаналізують ймовірність кожного з них. Саме котирування показують, який прибуток може отримати беттер.

Ставка на спорт укладається на суму, яку гравець визначив, виходячи зі своїх фінансових можливостей, а також мінімальних та максимальних лімітів на депозит, які встановлені букмекером.

Припустимо, що ви хочете зробити ставку в розмірі 500 гривень на перемогу одного із спортсменів у боксерському поєдинку, який пройде сьогодні, завтра чи через тиждень. На сайті БК пропонується досить хороший коефіцієнт на успіх обраного вами бійця – 3,40. Якщо боксер програє, ви втратите поставлені 500 гривень. Але якщо прогноз виявиться вірним, то ви виграєте 1700 гривень (500×3,4 = 1700), з яких 500 гривень – сума вкладу, а 1200 – чистий виграш. Нічого складного у розрахуванні ставок немає.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Ставки по депозитах

Як зробити ставки на депозит – покрокова інструкція

Процес оформлення ставки дуже простий і в ньому розбереться навіть новачок. Набагато складніше розібратися у стратегії укладення парі та зрозуміти, як їх робити так, щоб реально вигравати, а не зливати увесь бюджет ставками на малойвомірні події.

Професійний ставочник від початківця відрізняється тим, що він чітко розуміє принципи беттінгу. Оформлюючи ставки на спорт, він:

 • обдумує свої дії наперед та заключає парі тільки на тих різновидах спорту, у яких добре розбирається та знає можливості команд або окремих спортсменів;
 • детально вивчає кожний майбутній матч: хто проти кого грає, хто сильніший не на “бумажці”, а по факту на сьогоднішній день, у кого більше мотивація на перемогу, чи є травми або якісь події, які здатні вплинути на психологічну готовність спортсменів;
 • не ризикує більше ніж 5 відсотками від загальної суми банкролу;
 • уникає великих експресів, де не дивлячись на високі коефіцієнти, шансів на перемогу майже немає.

Поставивши на одну подію усю суму, у випадку програшу ви втратите можливість відігратися. Основна ціль беттінгу – обіграти букмекерську контору. А для цього до спортивних ставок важливо підходити з певною системою.

Як почати робити спортивні ставки на депозит?

Якщо ви вже обрали одну або декілька букмекерських платформ для оформлення ставок, пройшли реєстрацію в них та внесли депозит, перед укладенням парі залишилося зробити деклька важливих кроків. Притримуйтесь наступного порядку дій:

 1. Авторизуйтеся в особистому кабінеті на офіційному сайті або в додатку БК.
 2. Відкрийте лінію для ставок в прематчі (перед початком матчу) або Live (безпосередньо в той момент, коли проходить конкретна гра).
 3. Знайдіть спортивну дисципліну, в якій розбираєтесь. На сайті популярних беттінгових компаній, як правило, їх представлено декілька десятків: від футболу, баскетболу та хокею до кіберспорту, гонок, крокету або снукера).
 4. Оберіть турнір/чемпіонат, на який бажаєте оформити ставку.
 5. Знайдіть цікавий матч з хорошими коефіцієнтами на перспективні результати.

Перед вами відобразиться розпис матчу, де представлений список усіх можливих результатів, на які можна поставити, і всі коефіцієнти на них. Натисніть на потрібний коефіцієнт і в купоні вкажіть суму вашої ставки. Розмістіть парі, натиснувши «Зробити ставку» або «ОК».

Вигідні депозити

Перед оформленням ставки, гравцю необхідно внести на ігровий рахунок в БК депозит. Саме з цього балансу клієнт букмекерської контори далі ставить гроші на різні події. Самостійно депозит не може бути вигідним. Але в силу великою конкуренції на ринку беттінгу, кожен букмекер робить все можливе для того, щоб привернути до себе увагу та зібрати якомога більшу клієнтську базу. Для залучення нових користувачів оператори пропонують великий різновид бонусних пропозицій. Найбільш поширеними з них вважаються депозитні заохочення.

Бонуси на депозит надаються у вигляді грошових винагород або безкоштовних ставок (фрібетів). Якщо в бонусній програмі букмекера прописаний бонус 100% на перше поповнення рахунку, то при внесенні на баланс 100 гривень, користувач отримує додатково 100 гривень у вигляді бонусних коштів, які потрапляють на відповідний рахунок, а не основний. Їх можна буде використовувати для подальших ставок.

Обираючи вигідні депозитні заохочення, прийміть до уваги деякі нюанси:

 • максимальний ліміт бонусу (ви можете поповнити рахунок, наприклад, на 10 тисяч гривень, але при 100-відсотковому бонусі ви не отримаєте таку ж суму, якщо у контори вказаний ліміт, припустимо, до 5 тисяч);
 • мінімальний ліміт на поповнення для отримання заохочення;
 • умови для відіграшу (коефіцієнт вейджеру, період дії акції та обмеження за часом на відіграш, доступні коефіцієнти та ринок).

Особливо варто звернути увагу саме на відіграш бонусу. Обов’язково перевіряйте вимоги букмекерської контори, щоб вони були реальними для виконання. Якщо БК вимагає, наприклад, бонусну суму відіграти тричі на ставках типу “Ординар” з коефіцієнтом не менше 2,0, то це прийнятні умови. Деякі заклади вимагають ставити експресами – в такому випадку відіграти подаровану суму набагато складніше. Але усе індивідуально і потрібно більш детально вивчати умови.

Є й занадто тяжкі вимоги для відіграшу бонусу, наприклад, з вейджерами x30 та необхідністю ставок на результати, коефіцієнти на які не нижче 3,0. Дуже малоймовірно, що ви зможете таким чином відіграти свої бонуси та не злити весь бюджет. Завдяки таким вимогам букмекери просто залучають нових клієнтів, мотивують їх реєструватися та робити ставки власними грошима.

Тому обирайте тільки ті БК України, які пропонують бонуси з адекватними умовами для відіграшу.

Рекомендації для вибору БК з мобільним додатком ставок на депозит

Рекомендуємо обирати букмекерську контору з наявністю якісно реалізованого додатку. Сьогодні багато великих контор, які розуміють, що більшість сучасних гравців розміщують ставки зі смартфонів або планшетів. Тому вони пропонують клієнтам зручне скачуване ПО для мобільних телефоні на базі iOS або Android. Додаток має ті ж самі функції і теїнічні можливості, які є в десктопної класичної версії сайту букмекера.

Перевіряючи ПО, достатньо переконатися, що у нього інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і присутні усі лінії, на які ви хочете ставити. Коефіцієнти повинні збігатися як на десктопній, так і на мобільній платформі, є можливість поповнення рахунку і виведення коштів. Також варто переконатися, що програма функціонує стабільно, своєчасно оновлює дані в лайві і не гальмує в процесі роботи. Але обирати, перш за все, слід перевірену контору з вигідними коефіцієнтами. Якщо букмекер не дає ніяких гарантій, ніякої користі від зручного додатку ви не отримаєте.

Ставки по депозитах

Як вигравати в ставках на депозит?

Існує кілька інструментів, якими користуються беттери, щоб вигравати на ставках. Кожен з них не дає стовідсоткової гарантії отримання прибутку, але суттєво підвищує шанси на успіх. Важливо користуватися стратегіями з розумом, детально вивчити техніку оформлення ставок з депозиту.

Назва стратегіїЯк вона працює
НаздоганянняЦе досить непроста стратегія, яка теоретично вважається безпрограшною. Але для її ефективного використання у гравця повинна бути велика сума не рахунку. Суть методики полягає в тому, що беттер збільшує ставку в геометричній прогресії в залежності від того, як закінчилося попереднє парі. По суті ви піднімаєте розмір ставки до тих пір, поки не зможете компенсувати усі попередні втрати з відсотками зверху. Коротше кажучи, сума наступного парі подвоюється після кожної програшної ставки. Сенс наздоганяння полягає в тому, що жодна серія не може тривати вічно. І це правда. Однак не кожен має настільки великий банкрол, щоб його вистачило до перемоги. Іноді серії із програшів можуть продовжуватись і десятки матчів, при цьому треба постійно подвоювати наступну ставку.
ВилкиЦе одна з найграмотніших методик, хоча букмекери вкрай негативно ставляться до тих, хто її використовує. Суть вилок полягає в наступному: користувач знаходить подію, на яку в різних БК на протилежні результати встановлені різні коефіцієнти. При правильному розподілі ставки на обидва результату, гравець незалежно від того, як закінчиться матч, заробить гроші. Ще кілька років тому вилочників в різних БК було дуже багато. І по сьогодні існують спеціальні програми-калькулятори, які дозволяють відстежувати арбітражні ситуації (вилки) та розраховувати ставки на кожне плече. Однак букмекери і самі займаються відстеженням вилок, що призводить до зменшення подібних ситуацій. Деякі вилки з’являються лише на декілька секунд. Встигнути розмістити ставку за такий короткий період складно. Друга проблема вилочників полягає в тому, що їх в БК не люблять. Такі користувачі не порушують правил офіційно, проте знайти їх не складно. Ряд БК просто врізає їм максимуми: можливість робити ставки на великі суми. Через це використанная вилки просто безглуздо.
ВалуїВалуйні ставки (value betting) – це особливий тип парі на результати, які з різних причин недооцінили аналітики БК, встановивши на них високі кефи. Зазвичай такі парі можна знайти на аутсайдерів матчу. Саме високий коефіцієнт дозволяє в разі перемоги слабкого учасника змагань забрати солідний виграш. Валуї частіше зустрічаються в малопопулярних спортивних дисциплінах, яким аналітики БК приділяють менше уваги. Також такий кеф може попастися у футболі або киберспорті, коли фаворит змагань недостатньо вмотивований, або є внутрішні проблеми в команді (травмований або оштрафований на кілька ігор ключовий гравець, звільнення тренеру та інше).
Використання прогнозівАналітиці професійній капери приділяють дуже багато часу. ЇЇ можна навіть купувати онлайн, але є великий ризик потрапити на шахраїв. Тому краще всього розшукувати інформацію у вільному доступі. Якщо ви не знайомі з основними прогнозистами, користуйтеся спеціальними сервісами рейтингу прогнозів. Прогнози надають дуже корисні матеріали, де вказані найбільш вірогідні результати різних подій на основі поглибленого аналізу. Знайшовши одного або декількох дійсно надійних прогнозистів, у вас буде можливість робити успішні ставки набагато частіше.

Правила вибору надійнох букмекерської контори для ставок на спорт

Обараючи БК для реєстрації та поповнення рахунку, щоб потів заключати ставки на спорт, орієнтуйтеся тільки на ті бренди, які мають державну ліцензію на легальну діяльність у сфері спортивних ставок. Не менш важливо звертати увагу на наступні моменти:

 1. Чи пропонує БК популярні платіжні сервіси для зручного внесення депозиту і виведення виграних коштів.
 2. Різноманітність розпису на сайті контори. Є компанії, які публікують лінії тільки на великі турніри, чемпіонати і ігри. А є букмекери, де можна знайти непоганий розпис навіть на малопопулярні подіх – товариські матчі, змагання місцевого значення.
 3. Величина коефіцієнтів. У БК з високою маржею ви ніколи не зможете заробляти великі суми на ставках, навіть якщо відсоток успішних ставок складе більше 50 відсотків.

Висновок

Робити ставки на спорт з особистого депозиту звичайно цікаво та азартно, проте є великий ризик втратити всі кошти, якщо грати бездумно. Повністю програють перший депозит, як правило, емоційні новачки. Багато хто швидко розчаровується в беттінгу, вважаючи, що обіграти букмекерські контори неможливо.

Однак ті, хто всерйоз відноситься до укладання парі та витрачає по декілька годин на аналіз кожної ставки, з часом розуміють, що на цьому заробляти не так і складно. Потрібно робити ставки, грунтуючись на достовірній інформації, поступовий рухатися від малого до великого, дотримуватися певної стратегії ставок, які перевірені часом. Якщо ставити вдумливо, початковий депозит збільшити у десятки разів. Чітко все сплануйте ще до того, як оформите перше парі.

Прогнози і ставки :

Догори