vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Ставки на теніс: переваги та особливості

Теніс входить до найпопулярніших видів спорту, якими цікавляться люди зі всього світу. Якщо казати про ставки в букмекерських конторах, за обсягом грошових потоків ця спортивна дисципліна поступається хіба що футболу. Особливо популярні ставки на теніс протягом матчів, коли в гравців є можливість слідкувати за ходом гри та робити відповідні висновки. Ставки на тенісні матчі мають свої особливості та переваги, які треба враховувати.

Типи ставок на теніс

В лінії будь-якої букмекерської контори пропонуються ставки на основні результати тенісних матчів. Так як нічия в цьому виді спорту виключена, є лише два варіанти завершення гри: перемога першого гравця або перемога другого. В розписі топових букмекерів є наступні варіанти ставок на теніс:

 • тотал геймів в сеті або матчі;
 • тотал сетів в матчі;
 • фора (гандикап) в геймі або сеті;
 • точний рахунок гейму чи сету;
 • ставки на статистику – подвійні помилки, ейси тощо;
 • довгострокові парі – переможці турнірів, статус першої ракетки світу.
Прогнози на Теніс

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Найвідоміші тенісні турніри

Ставки на теніс зручні в тому плані, що матчі відбуваються практично цілий рік. Лише в грудні календар тенісних турнірів стає менш насиченим. Змагання з тенісу проводяться в одиночному та парному розрядах, серед чоловіків та жінок. Також граються матчі в міксті, коли за одну команду виступає жінка та чоловік. До найбільш відомих та популярних тенісних турнірів слід віднести насамперед чотири змагання серії «Великого Шолому»:

 • Australian Open (Відкритий Чемпіонат Австралії) – стартує наприкінці січня в Мельбурні;
 • Roland Garros (Відкритий Чемпіонат Франції) – зазвичай починається в останні числа травня в Парижі;
 • Wimbledon (Уімблдон) – змагання на кортах однойменного міста в кінці червня та в липні;
 • US Open (Відкритий Чемпіонат США) – останній в календарі турнірів Великого Шолому проходить в вересні в Нью-Йорку.

Також крупні турніри з тенісу проводяться асоціаціями ATP (серед чоловіків) та WTA (серед жінок). На рівні національних збірних проходить два крупних турніри – Кубок Девіса і Кубок Федерацій.

Правила ставок на теніс

Гравці, які професійно займаються ставками на теніс, виділяють кілька основних правил. Розглянемо найголовніші моменти, на які варто звернути увагу, роблячи ставки.

 1. Поточна форма гравця часом більше впливає на перебіг матчу, ніж його мотивація чи місце у рейтингу.
 2. Значимість змагань для кожного із суперників може бути різною.
 3. Місце гравців у рейтингу хоч і побічно, але впливає на відношення сил напередодні матчу.
 4. Статистичні дані, зокрема історія особистих зустрічей, гра на обраному покритті тощо.
 5. Мотиваційний фактор, включно з бажанням перемогти на конкретному турнірі, обіграти певного суперника.

Особливо важливо у ставках на теніс вибрати максимально зручну стратегію та неухильно дотримуватися її принципів. Для ставок на тенісні матчі розроблено багато перевірених стратегій, у тому числі системи ставок на гейми, сети, 40:40, тай-брейки, фори та ін. Як показує практика, для ставок на тенісні матчі найкраще підходять догін і фіксований прибуток.

Найвигідніші стратегії для ставок на теніс

Існують десятки, якщо не сотні систем ставок на тенісні матчі. Але на практиці виявляється, що лише деякі з них здатні приносити суттєвий прибуток за мінімальних ризиків. Саме про такі стратегії й піде мова.

Стратегія ставок на гейми

Логіка ставок на гейми полягає в тому, що гравець повинен укладати парі на перемогу тенісиста, що подає. Навіть гравці середнього рівня зазвичай впевнено беруть свої подачі у матчах проти виражених фаворитів. Щоб ця стратегія працювала правильно та приносила дохід, важливо правильно вибирати матчі. Тенісисти мають бути різного рівня. Оптимальний варіант, якщо міцний середняк посіву грає проти претендента на титул. Ставки на перемогу андердога в геймах найкраще комбінувати з догоном, підвищуючи суму парі після кожної програної ставки.

Ставки на сети в тенісі

Стратегія ставок на сети хороша насамперед тим, що дозволяє аналізувати не повні матчі, а окремі їх частини. По-перше, це економить час, по-друге, дає реальнішу картину того, що відбувається на корті. Більшість тенісних матчів складається з трьох сетів, а виняток становлять лише змагання серії «Великого Шолома». Кожен сет тенісного матчу може відрізнятись як своїм ігровим наповненням, так і підсумковим результатом. Щоб отримати виграш, гравець повинен розібратися у схожості та відмінностях зіграних двох сетів, щоб зробити максимально якісний прогноз на кінець третього.

У ставках на сети найважливіше значення має вивчення як live-лінії, так і передматчевої програми подій. Також не буде зайвим переглянути онлайн-трансляцію матчу. Найчастіше лише у прямому ефірі можна побачити найважливіші нюанси тенісного матчу.

Ставки на фаворита, що програє

До першого сету різні гравці ставляться по-різному. Фаворити дуже часто грають спокійно, відточують нові удари і в цілому ставляться до першої частини гри як до тренування з підвищеною відповідальністю. Якщо до початку матчу на лідера пропонується коефіцієнт 1.2-1.3, то після програного ним першого сету котирування можуть зрости до 1.7-1.8. Логіка дуже проста. Якщо гравець-фаворит об’єктивно сильніший за суперника, то поразка в першому сеті можна списати на випадковість, втому або інші фактори.

Стратегія ставок на 40:40

Ця система ставок дуже популярна серед гравців букмекерських контор України. Багато хто навіть вважає її безпрограшною. Стверджувати не будемо, а краще уточнимо деякі деталі, важливі для успішних ставок за цією схемою.

Сенс стратегії ставок на 40:40 у тому, щоб робити ставки, починаючи з 3-4 геймів, але лише за умови, що у всіх зіграних геймах рівного рахунку не було зафіксовано. Якщо тенісисти зіграли 40:40 в одному зі стартових геймів, у цьому сеті краще ставки вже не робити. Середній коефіцієнт на результат «буде 40:40» становить 3.4, з огляду на це необхідно розділити банкролл на кілька ітерацій і ставити за догоном. Рахунок 40:40 у тенісі зустрічається нерідко, хоча точної статистики цього результату знайти не вийде. У будь-якому випадку на дистанції дана стратегія здатна приносити невисокий, але стабільний прибуток.

Особливості ставок у live-режимі

Щоб зробити виграшну ставку в лайві, мало підібрати кращу стратегію з перерахованих вище. Досвідчений гравець, який добре розуміється на тенісі, не повинен нехтувати онлайн-трансляціями тенісних матчів. По тому, як розвиваються події на тенісному корті, можна зробити висновки про підхід суперників до матчу та прогнози щодо розвитку гри у майбутньому.

Іноді у лайві виходить страхувати ставку, зроблену за передматчевою лінією. Оптимальний варіант – мати дві ставки з коефіцієнтами більше 2.0 у кожній. У такому разі гравець гарантовано отримає прибуток, хай і не дуже великий. На тривалій дистанції такий підхід помітно збільшить капітал.

Повертаючись до теми стратегій, варто відзначити, що деякі системи ставок підходять і для передматчевої лінії, і для лайву, однак у ставках по ходу гри вони можуть дати більшу перевагу. Так, наприклад, ставка на перемогу фаворита може бути точнішою, якщо спостерігати за перебігом матчу в перші хвилини та проаналізувати, які реальні шанси у гравця.

Як обрати кращого букмекера для ставок на теніс?

Обираючи букмекерську контору, щоб ставити на тенісні матчі, зверніть увагу на наступні важливі критерії:

 • наявність ліцензії;
 • широта лінії та розпису ставок на теніс;
 • величина маржі та коефіцієнтів;
 • зручність внесення депозитів та отримання виграшів.

Щоб зробити вдалу ставку на теніс, треба враховувати ряд факторів, зокрема фізичну та психологічну форму суперників, історію особистих зустрічей, турнірні перспективи тощо. На нашому сайті регулярно пропонуються прогнози на тенісні матчі з високим рівнем прохідності. Особливо багато готових прогнозів протягом крупних турнірів.

Ставки на тенісні матчі безсумнівно можуть приносити стабільний прибуток. Головне – не робити випадкові ставки, а аналізувати кожний наступний матч. Намагайтеся ретельно опрацьовувати всі фактори, що можуть вплинути на результат гри. В одиночному та парному розрядах є свої тонкощі, так само як свої особливості має чоловічий та жіночий теніс.

Статті  про  ставки  від  нашої  редакції :

Догори