iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Ставки на статистику

Ставки на статистику

Ставки на статистику в чемпіонатах з футболу більше не є екзотикою. Хоч і з’явилася вона відносно недавно. В даний час даний напрямок ставки особливо користується популярністю серед новачків-гравців. Якщо гравець хоче багато чого довідатися про це, слід почати вивчати детальну інформацію та дізнатися про те, які статичні ставки існують.

Які варіанти існують?

Ставки на статистику прийнято вважати – смоллмаркетамі, намагаючись робити акцент на вкладеннях з новими можливостями. Найактуальнішими видами в даних угодах вважаються актуальні донині розпису:

 • фоли;
 • Удари з кута;
 • Результат, встановлений з урахуванням торкання конструкції воріт;
 • офсайди;
 • Видані спортсменам карти;
 • Певна подія.

Найчастіше утворюються рідкісні ринки з певним числом замін і аутів в турнірі, але дані ставки на даний момент слід обходити стороною, через невелику прикладного значення.

Букмекери намагаються встановлювати ставки на статистичний результат на особистий характер. У 1хСтавка для моментального пошуку необхідного напрямку можна виділити клавішу «Основна гра», після спливаючому меню можна буде підібрати цікаві варіанти ставок.

розпис

Адміністрація контори ніколи не обмежувалися лише стандартними ставками на загальне число кутових, фолів і інших видів подій. Насправді пропонуються вони, як великий спектр розпису на статистичний ринок, в залежності від основного результату, хто зможе зробити більше фолів або ударів, де інтервали матимуть, особливу роль в цій справі.

Ставки на гру з кутового напрямку

У більшості випадках ринок ставок на кутові пропонує стосуються таких важливих наслідків:

 1. Переможний результат при кутовому ударі однієї з діючих команд або при нічийному результаті;
 2. Перемога з урахуванням кутового удару з форою;
 3. 2-ий результат на удари з кута 1х, 2х;
 4. Індивідуально складений тотал;
 5. Коефіцієнт тотала удару з кута в поєдинку;
 6. Результат на кожен тайм;
 7. Ставки чет / непарне.

Загалом, на різні кутові удари в чемпіонаті Реал-Мадрид / Ейбар виділялося всього 62 роспісних результатів.

Ставки на фоли

Вигідною розписом можна вважати ставки на фоли. На вже згаданому матчі видається 66 різних варіантів ринків тільки на фоли, які будуть діяти проти 27. Існують стандартні варіанти ставок, задіяних: 1х2 по фолам, подвійному шансу, тоталом, персонального тоталом, подружжя / непарне і так далі.

Ставки на аут

Та ж контора надає великий пакет можливостей: головні наслідки, 1х2, індивідуально складений тотал, фора, чет / непарне, чи зможуть команди здійснити аут, період, виділений для першого ауту. Діє стандартна маржа в розмірі 6.5%.

Ставки на удари по штангах і поперечин

Вкрай незвичайним при даних ставках можна вважати успіх, отриманий в залежності від великої удачі. Передбачити потрапляння м’яча по воротах просто нереально. Команда в даному випадку зіграє 10 матчів і може жодного разу не потрапити в нього. А можливо, що протягом всієї гри потрапити про залізо 4-5 разів. Найчастіше можна вважати, що 5-6 разів – це стане межею.

Ставки на повтори відео

Відеоповтори залишають свій відбиток у світі ставок. Після появи VAR співробітники букмекерської контори, завжди скаржилися на зменшення оборотів заробітку. Причиною цього стає те, що в момент відеоповторів ринки моментально блокуються, а користувачі не могли укласти угоду. Розглядаючи кожен повтор можна виділити всі основні деталі, які зокрема можуть привести тільки до позитивного результату. Ставки на повторні відеотрансляції слід робити з урахуванням основних умов, вони подарують гравцям додатковий дохід.

Питання та відповіді

🔎  Що являє собою ставка на статистику?

✅  Ставки на статистику додатково називають – смоллмаркетамі. Це реальна можливість для нового варіанту вкладення коштів, але в більшій мірі, вони вважаються другорядними ставками.

🔎  Які різновиди ставок існують?

✅  Найпопулярнішими варіантами в подібних угодах вважаються різні варіанти подій, це може виявитися ударом з певного кута, потрапляння в ворота або інші подібні формальності.

🔎 Чи вигідно робити ставки на фоли?

✅ Якщо розглядати всі в точності, то саме фоли при ставках на статистику вважаються найвигіднішими.

Дивитись коефіцієнти або зробити ставку у букмекерів:

Ставки на статистику
Догори