vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
Нескучний беттинг №1: як вибрати букмекера

Ставки на спорт системою

Вирішуючи зробити ставку, перед вами традиційно відкривається три варіанти, які пропонує практично будь-яка букмекерська контора своїм клієнтам. Це звичні всім ординар і експрес, а також система, яка багатьма сприймається в дивину. Однак, насправді, це дуже цікавий варіант гри, при грамотному підході дозволяє непогано заробити. 

Загальна суть ставок системою

Система менш ризикований вид ставки на спорт, ніж експрес , оскільки отримати дохід можна навіть в разі осічки з якого-небудь результату. При цьому варто відзначити, що максимально можливий дохід все ж нижче. Принцип системи дуже простий: чим більше подій, тим більше варіантів. Так, якщо зібрана система з п’яти подій, то можливо три варіанти: 2/5, 3/5, 4/5. Перша система виявиться виграшною, якщо мінімум два результати виявляться вірними. Друга система виявиться виграшною, якщо мінімум три результати виявляться вірними. Третя система, відповідно, якщо мінімум чотири. Тут слід наголосити на двох моментах.

Дохід буде вище, по-перше, в залежності від того, скільки випадків виявляться вірними; по-друге, чим менше кількість випадків в експресах.

Для наочності розглянемо конкретний приклад з 5 подій. Припустимо, система включає наступні матчі:

  1. Подія 1, коефіцієнт результату 1,8;
  2. Подія 2, коефіцієнт результату 2,1;
  3. Подія 3, коефіцієнт результату 1,9;
  4. Подія 4, коефіцієнт результату 1,7;
  5. Подія 5, коефіцієнт результату 1,8.

Дивитись коефіцієнти або зробити ставку у букмекерів:

Вирішивши поставити, наприклад, 500 грн, перед гравцем відкриваються перспективи, частина з яких будуть описані нижче.

Оформивши систему 2 з 5 , максимальним виграшем стане сума в розмірі 1727.5. Якщо не зіграє один з прогнозів, то найбільшому доходом, в залежності від коефіцієнта, стане число, рівне 1081.5. Якщо не зіграє два прогнози, то максимально до виплати можна буде отримати 559,5. А ось якщо не зіграє три прогнозу, то сума не перевищить і 199,5. Не важко здогадатися, що в разі чотирьох або п’яти невдач, прогноз виявиться програшним.

Оформивши систему 3 з 5 , максимальним виграшем стане сума в розмірі 3204.75. Якщо не зіграє один з прогнозів, то максимально до виплати можна буде отримати не більше 1366.2. У разі, якщо не зіграє 2 прогнозу, то сума не перевищить і 359.1. Всі інші варіанти стануть програшними.

Оформивши систему 4 з 5 , максимальним виграшем стане сума в розмірі 5937.84. Якщо не зіграє один прогноз, то найбільшим доходом стане число, рівне 1292.76. Якщо ж не зіграє два і більше прогнозу, то система виявиться програшною. З цього прикладу наочно видно все те, про що говорилося вище. Якщо ви орієнтуєтеся на максимальний дохід, то ризик значно зростає. Якщо ж хочете максимально обережно, то не варто чекати великого профіту.

Варто зауважити, що коефіцієнти результатів, які містить система, повинні бути від 1,7-1.8, в іншому випадку розраховувати на прибуток на довгостроковій дистанції досить складно.

Приклад розрахунку системи 2 з 4

Дивитись бонусні пропозиції букмекерів:

Стратегії ставок системою

Говорячи про основні стратегії ставок, використовуючи системи, коштувати підкреслити кілька моментів.

Досить частим варіантом, що застосовується в системах, є набір результатів на нічию , будь то футбольні або хокейні матчі. З огляду на досить високі коефіцієнти, а також частоту нічийних результатів можна сказати про те, що подібний варіант виглядає дуже привабливо.

Не менш цікавим і прибутковим виглядає стратегія ставок на аутсайдерів , коли збираються результати проти записних фаворитів за дуже вигідними коефіцієнтами. Як правило, коефіцієнти на аутсайдера коливається в межах 6-8, а іноді можуть досягати і 20. Звичайно, більшість випадків носитимуть негативний характер, однак якщо вистрілить хоча б два результати, то прибуток може бути дуже непоганий.

Таким чином можна сказати про те, що система, яка і не є настільки популярною у гравців, не має якихось реальних недоліків і незаслужено обділена. У порівнянні з тим же експресом, система дає можливість десь оступитися, при цьому при сприятливому розкладі дохід на дистанції буде непоганим.

Статті  про  ставки  від  нашої  редакції :

Догори