iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Ставки на кіберспорт в УкраїніРейтинг кібербукмекеров України від Geneva.lviv.ua – найкраща незалежна оцінка букмекерських контор, що спеціалізуються на ставках на кіберспорт. У наш рейтинг потрапили найвідоміші і перевірені букмекерські контори, які приймають ставки на eSports.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Кіберспорт в Україні

Ставки на кіберспорт в Україні
Ставки на кіберспорт

Кіберспорт є швидкозростаючою і розвивається дисципліною в усьому світі. Зараз, мабуть, вона нічим не поступається традиційним видам спорту за напруженням пристрастей, емоціям, переживанням, а також нагород. Раніше комп’ютерні ігри вважалися якимось дитячим захопленням. А зараз в цю індустрію втягується все більше і більше людей різного віку, поглядів та інтересів. Більш того, з’являються нові відеоігри, в яких досить низький поріг входження, що дозволяє грати всім бажаючим. Комп’ютерні ігри стають популярними серед дівчат теж. І це розширює потенційну аудиторію.

В Україні також зростає інтерес до комп’ютерних ігор, до кіберспорту, всіляких турнірів і змагань в цілому. Скажемо більше, Україна є батьківщиною киберспортсменов, знаменитих вже на весь світ. Крім того, вона є рідною країною для однієї з найпопулярніших команд в грі CS: GO – NaVi.

Розвитку кіберспорту в Україні багато в чому сприяє саме ком’юніті геймерів. Але не можна не відзначити той факт, що перший організатор турнірних матчів по різним комп’ютерним іграм в СНД з’явився саме в Києві. Мова йде про знаменитого StarLadder, який є найбільшим організатором киберспортівних змагань в світі з 2001 року. А ще в 2018 році була заснована всеукраїнська громадська організація Федерація кіберспорту України, діяльність якої спрямована на популяризацію комп’ютерного спорту.

Тому немає нічого дивного в тому, що кіберспорт в Україні йде в маси.

А ще він привабливий для букмекерів. В першу чергу тим, що нічим не поступається за популярністю деяким традиційним видам спорту. Саме тому в більшості легальних букмекерських контор в Україні з’являється опція ставок на кіберспорт.

Де і як робити ставки на кіберспорт в Україні?

Кіберспорт знаходиться в процесі популяризації серед світових букмекерських контор. Тому кількість майданчиків, де можна зробити ставку на певну комп’ютерну дисципліну обмежена. Однак їх кількість зростає.

В Україні ставки на кіберспорт приймають поки що такі БК, як: 1xBet, GGbet, CybBet, EGB, PariMatch і деякі інші.

Кількість комп’ютерних ігор значне, але особливою популярністю користуються лише ті, чия аудиторія досить велика. Сюди окремо можна виділити такі киберспортівниє дисципліни як

 • CS: GO
 • Dota 2
 • LoL.

В окремих іграх команди представлені українськими геймерами, тому ставки на них у багатьох букмекерів є за замовчуванням. Зроблено це для того, щоб українці могли підтримати своїх співвітчизників не тільки морально, переживаючи і вболіваючи по той бік монітора.

Кожна букмекерська контора пропонує власні умови здійснення ставок і індивідуальні коефіцієнти.

Для того, щоб зробити ставку на кіберспорт в Україні, необхідно буде зареєструватися в одній з обраних БК, пройшовши повну процедуру реєстрації. Цей процес ідентичний для всіх бетторов.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Особливості ставок на комп’ютерні ігри

Найбільш популярними онлайн-іграми зараз є:

 • Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) – класичний командний шутер;
 • Dota 2 – MOBA гра в жанрі multiplayer online battle arena;
 • League of Legends (LoL) – MOBA гра, на зразок Dota 2, але від іншого розробника;
 • Overwatch (OW) – футуристичний командний шутер з набором спеціальних здібностей персонажів;
 • Valorant – футуристичний командний шутер, який поєднує в собі механіку CS: GO і Overwatch;
 • World of Tanks (WoT) – мережева гра, яка є симулятором танкової битви;
 • StarCraft II (SC2) – стратегія в реальному часі на фантастичну тематику;
 • Warface – сучасний мережевий шутер.
Популярні шутериПопулярні стратегії
ValorantDOTA 2
WarfaceLeague of Legends
PUBGStar Craft II
CS: GOHeroes of the Storm

З усіх перерахованих ігор регулярно проводяться змагальні матчі, турніри та чемпіонати. У всіх випадках – це багатотисячна аудиторія, великі призові фонди та ставки на перемогу тієї чи іншої команди, або геймера.

Правила ставок на кіберспорт абсолютно не відрізняються від правил укладення парі на класичні і традиційні види спорту. Присутні фори, коефіцієнти, ставки на конкретний результат; на певного гравця або команду. Специфіка ставок залежить від конкретно взятої дисципліни або комп’ютерної гри. Наприклад, для CS: GO є особлива ставка, яка визначає переможця в раундах бою на пістолетах.

Для того, щоб зробити ставку, необхідно пройти реєстрацію на сайті, поповнити свій аккаунт доступним способом оплати і здійснити її за обраними параметрами.

Хоча для більшості киберспортівниє змагання не завжди є видовищними, а деякі події можуть не висвітлюватися – на допомогу прийде статистика і аналітика. Всі змагання в киберспорте відбуваються в режимі реального часу, онлайн.

Поради щодо ставок на кіберспорт в Україні

кіберспорт в Україні
кіберспорт в Україні

Пропонуємо ознайомитися з базовими порадами щодо ставок на кіберспорт:

 1. Перш ніж почати робити ставки на кіберспортние дисципліни, ознайомтеся з самими іграми. Буде потрібно заглиблюватися в суть гри і розуміти основні її механіки.
 2. Приділіть значну увагу статистикою і аналітиці. Найчастіше це набагато важливіше, ніж сам ігровий процес, видовищність і особистісні якості самих геймерів.
 3. Зваживши всі аспекти, ви можете вибрати певну тактику здійснюються ставок. Наприклад, ви можете ставити на поразку окремих команд або точний підсумковий рахунок. Можете підтримувати тільки свою улюблену команду або гравця. Уміння правильно розставити пріоритети виявиться дуже корисним навиком при здійсненні ставок на кіберспорт.
 4. Захоплюватися і заграватися не варто. Кіберспорт вельми непередбачуваний і мінливий. У жодній комп’ютерній грі немає 100% закономірності перемоги або поразки. Існує безліч факторів, які можуть бути зовсім неочевидні і фатальні для результату матчу. Пробувати відіграватися в разі невдачі не рекомендуємо.
 5. Починайте з малого. Не ставте великі суми, якщо не впевнені.

Поширені запитання

🔎 Чи можна заробити в ставках на кіберспорт?

✔️ Кіберспорт практично не поступається традиційним видам спорту ні за напруженням пристрастей, ні за масштабом заходів, ні за розміром ставок. Відповідно, вивчивши всі аспекти і тонкощі певної киберспортівной дисципліни можна робити ставки, і вигравати гроші.

🔎 Яку комп’ютерну гру вибрати для виграшних ставок?

✔️ Все залежить виключно від інтересів і розуміння гри тих, хто ставить. Якщо вас більше приваблює класична стрілялка, то є сенс почати цікавитися матчами в Counter-Strike. Якщо вам легше визначити найсильнішого гравця в стратегіях, то варто придивитися до чемпіонатів по StarCraft 2. Висхідною зіркою кіберспорту зараз є шутер Valorant.

🔎 Як часто організовуються киберспортівниє події?

✔️ На відміну від інших видів спорту, кіберспорт не залежить від географічного чинника або пори року. Тому комп’ютерні змагання відбуваються часто, і їх частота стрімко зростає.

Дивитись коефіцієнти або зробити ставку у букмекерів:

Ставки на кіберспорт в Україні
Догори