vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Ставки на кіберспорт ✌ Рейтинг кращих кібербукмекерів ☝Рейтинг кібербукмекеров України на сайті Geneva.lviv.ua – це список кращих букмекерських контор, що спеціалізуються саме на прийомі ставок на кіберспорт. До рейтингу додаються лише перевірені та відомі букмекери, котрі мають ліцензію, пропонують вигідні коефіцієнти та без проблем виводять виграші.

Ставки на кіберспорт в Україні
Ставки на кіберспорт

Кіберспорт в Україні та світі

Кіберспорт – це дисципліна змагань, в рамках якої проходять матчі між гравцями або командами. E-sport постійно розвивається: за підсумками 2019 року прибутки індустрії перевищили 150 мільярдів доларів. Ставки на кіберспорт в Україні стають дедалі популярнішими.

Існує кілька десятків видів кіберспорту, але загалом прийнято таку класифікацію:

 • спортивні симулятори – ігри, що повторюють реальні види спорту (FIFA, NBA, NHL);
 • Real-time strategy (RTS) – стратегії без обов’язкового чергування ходів (Warcraft);
 • Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) – стратегії з елементами рольової гри (Dota 2);
 • First-person Shooter (FPS) – шутери від першої особи (CS:GO);
 • симулятори битв – розраховані на кількох користувачів аркадні ігри (World of Tanks).

Різні кіберспортивні дисципліни відрізняються кількістю гравців у командах, тривалістю матчів та правилами визначення переможців.

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Як це взагалі працює?

Можна сказати, що професійний кіберспорт контролюється двома сторонами. Видавці ігор розробляють та просувають свої продукти, а турнірні оператори організовують змагання, запрошуючи команди, формуючи правила та створюючи всі необхідні умови. При цьому головними дійовими особами є спортсмени, чия думка та результати можуть вплинути і на розробників, і на організаторів турнірів.

У топових видах кіберспорту (Dota 2, Overwatch, League of Legends) один сезон триває рік, і кожні 12 місяців проводяться підсумкові турніри, що визначають чемпіона світу. Менш значні турніри проводяться в онлайн-режимі, а ось учасники найважливіших змагань завжди збираються в одному приміщенні. Це гарантує, що всі спортсмени зіграють за правилами, а будь-які технічні проблеми, у разі чого, будуть вирішені фахівцями за кілька хвилин.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Особливості ставок на кіберспорт

Щоб робити виграшні ставки на кіберспорт, потрібно враховувати відразу кілька факторів, що впливають на результати подій.

Правила проведення ігор

Кожна відеогра має свої унікальні правила. Наприклад, у CS:GO перемагає та команда, яка вбиває необхідну кількість суперників, а в більшості стратегій потрібно розбити військо противника чи захопити базу ворога. Для підготовки якісного прогнозу бажано здобути хоча б мінімальний досвід гри. Навіть якщо ви граєте лише на аматорському рівні, це буде корисно для прогнозування кіберспорту.

Як аналізувати матчі

Для отримання стабільних виграшів від ставок на кіберспорт слід враховувати історію особистих зустрічей, поточну форму суперників, турнірне становище, мотивацію, зміни у складах команд та інші аспекти. На топових турнірах усі матчі проходять в одному місці по локальній мережі. На менш статусних змаганнях гравці не обов’язково збираються разом. Кожен учасник матчу може грати навіть зі свого будинку.

Доступні маркети

Кожна кіберспортивна дисципліна має свої унікальні результати, на які приймає ставки букмекер. Але є кілька варіантів ставок, які можна вважати загальними для всіх кіберспортивних дисциплін:

 • основні результати – перемога у матчі чи на карті;
 • фора – гандикап на користь аутсайдера для вирівнювання шансів;
 • перша кров – перше вбивство у матчі;
 • тотал – тривалість матчу чи окремої карти;
 • довгострокові результати – перемога у турнірі, звання найкращого гравця тощо.

Більшість букмекерських контор приймають ставки на кіберспорт в Україні ще й у лайв-режимі. Можливість перегляду прямих трансляцій допомагає робити максимально точні прогнози.

Як зробити ставку?

Щоб робити ставки на кіберспорт, необхідно вибрати в лінії букмекерської контори потрібні змагання та матчі. Результати потрібно додати в купон ставки, натискаючи на відповідні коефіцієнти. У купоні необхідно вказати суму ставки та визначити тип парі (ординар, експрес, система). Оформлені парі на кіберспорт додаються до загальної історії ставок. Зазвичай розрахунок ставок триває кілька секунд. Отримані гроші ви можете вивести або використовувати для укладання інших парі з букмекерською конторою.

кіберспорт в Україні
кіберспорт в Україні

Тонкощі ставок на кіберспорт

Фактично ставки на кіберспорт мало відрізняються від парі на футбол, теніс чи хокей: ті самі коефіцієнти, ті самі види ставок. Краще робити ставки на кіберспорт на ті дисципліни, в яких є хоча б мінімальний досвід гри. При аналізі матчів важливо враховувати такі фактори:

 • показники окремих гравців;
 • турнірна мотивація;
 • поточна форма;
 • дискваліфікації та зміни у складах тощо.

У деяких іграх результат матчів залежить лише від майстерності одного гравця, в інших на перший план виходить командна робота та вміння взаємодіяти. На відміну від футбольних чи баскетбольних матчів, статистику щодо кіберспортивних подій знайти складніше. Щомісяця проходять десятки турнірів, але докладна інформація є лише з найбільших змагань. Незважаючи на це, перед укладанням парі з букмекером, необхідно проаналізувати якнайбільше доступних джерел, вивчити офіційні сайти команд та турнірів.

FAQ

❓ Який вид кіберспорта обрати для ставок?

Найкраще буде робити ставки на матчі з тієї кіберспортивної дисципліни, в якій у вас є хоча б мінімальний аматорський досвід гри. Це допоможе розібратися в видах ставок та зрозуміти, як виявляється переможець того чи іншого матчу.

❓ Як часто в лінії з’являються ставки на кіберспорт?

На відміну від класичних видів спорту, кіберспорт не є сезонним. Це означає, що турніри по eSports проходять практично цілий рік. Останнім часом частота проведення турнірів тільки зростає.

❓ Як зробити ставку на кіберспорт?

Порядок оформлення парі не відрізняється від ставок на інші види спорту. Вам потрібно знайти потрібні матчі в лінії, обрати тип ставки та вказати суму, яку треба поставити.

Дивитись коефіцієнти або зробити ставку у букмекерів:

Догори