vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Ставки на Фіфа: особливості, видиСтавки на Фіфа пенальті вважаються важливим елементом кіберспорту. Fifa – затребуваний і популярний онлайн-симулятор. Гра з’явилася ще в кінці 20 століття. Популярною вона залишається донині. В останні кілька років число турнірів і чемпіонатів Фіфа значно збільшилася, це призвело до збільшення інтересу до киберспортівной дисципліни.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Ставки на фіфа: відмінні риси

ставки на фіфа
ставки на фіфа

Ставки на fifa вважаються невід’ємним елементом кіберспорту. На онлайн-фестивалі World Cyber Games приймали ставки багато відомих букмекери. Це міжнародний кібер-поєдинок, на якому проводилися заходи з різних кіберспортивного напрямками. У їх число також увійшла гра Фіфа. При цьому велика частина ставок йшла саме на неї. Гра Fifa має свої унікальні особливості:

  • Всіма її нюансами управляють один або кілька людей.
  • Гравці визначають стартовий склад команд, знаходять важливі тактики.
  • У грі статус футбольної команди не грає ніякої ролі. Перемога залежить від професійних навичок гравців.

Якщо гра по Фіфа вважається значущою, вона буде містити близько 30 ринків. Самі гучні заходи можуть мати до 100 ринків. Багато букмекерські контори дають можливість гемблер прогнозувати головні результати гри, тотали, фори. Якщо мова йде про команду з кількох гравців, гемблер можуть отримувати парі на тотал конкретного учасника команди.

Стратегія спортивних подій

Стратегії ставок на fifa дають гемблер можливість провести ретельний аналіз, визначити результати ігрових подій. Знайти діючу стратегію не так просто. Дії тут відбуваються не так, як у звичайній футбольній грі. Варто враховувати, що явного переможця знайти практично нереально. Всі букмекери в більшості випадків дають приблизні прогнози. Але при цьому гемблер повинні знати, що з кожним новим парі вони повинні підвищувати суму внеску. Таки їм вдасться бути завжди в плюсі.

Киберспортівниє заходи відбуваються щодня в цілодобовому режимі. Від звичайного футболу Фіфа відрізняється непередбачуваністю і несподіваними поворотами. Фіфа вважається більш динамічним змаганням.

Тривалість матчу в цьому випадку становить лише 6 хвилин. Реальне змагання триває 90 хвилин. У киберспортівной дисципліни зводяться до мінімуму фактори, які враховуються в класичній грі. Наприклад, в цьому випадку гравці не можуть отримати травми. Тому все підсумки матчу залежать безпосередньо від професійних навичок киберспортсменов. Що стосується укладення парі, то в Фіфа все відбувається так само, як і в реальному футбольній грі – гемблер вибирає подія, на яке зробить ставку, потім вибирає результат гри, після чого вносить кошти і підтверджує обрану операцію.

Ставки на Фіфа: які бувають

Ставки на кіберспорт Фіфа за своїм принципом схожі зі ставками на реальні спортивні ігри. Але все-таки мають і свої відмінні риси. Головні типи парі в цьому випадку це парі на результат, фору, тотал. Як доповнення можуть братися результати на точний рахунок, кількість голів, м’ячів (в залежності від обраного букмекера). Види парі:

на результатиСюди відносять всі результати кіберспортивного поєдинку. Тобто результатом повинна бути перемога будь-якою з команд або нічия. На головний результат робиться найбільше ставок з боку гемблеров. Гравці можуть робити ставки також на те, що в матчі трапиться нічия, а перемогу здобуде одна з команд.  
ФораФорою називають перевага або відставання однієї з команд від іншої. Сюди відносять різницю в голах, з якими закінчуються матчі. Фора буває плюсовій та негативний. При плюсовій форе необхідно, щоб команда, на фору якої поставив гемблер, не вигравала більше, ніж в один м’яч. При мінусовій форе потрібно, щоб команда здобула перемогу не менше ніж на 2 м’ячі.  
тоталПоняття визначає загальна кількість голів, які були забиті в турнірі. Якщо користувач ставить на тотал менше 2,5, для виграшу потрібно, щоб команди забили 2 і менше голів у матчі.  

Букмекерські контори можуть пропонувати додаткові можливості: визначити точний рахунок, вгадати результати таймів.

Ставки в Лайв

У Live несподівані повороти в цьому випадку трапляються рідко. Це говорить про те, що якщо на початку гри одна з команд активно почала змагання і забила кілька голів, то з більшою ймовірністю вона і здобуде перемогу в подальшому. Якщо мова йде про ставки в Live-режимі, то необхідно розуміти, що коефіцієнти в це випадку високими не будуть. Однак і ймовірність виграти тут дуже висока.

Види ставок на Фіфа

Виділяють два види ставок на Fifa – киберспортівниє поєдинки і комп’ютерна симуляція гри. Стратегії ігрового процесу будуть відрізнятися в залежності від такого, яка дисципліна була обрана користувачем. Якщо мова йде про киберспортівних матчах, гемблер необхідно розуміти, що перемога тут буде залежати не від репутації команди, а від навичок і досвіду гравців. Щоб вибрати правильну стратегію і здобути перемогу, слід постійно стежити за діяльність киберспортсменов, переглядати матчі за їх участю, вивчати особливості регламенту змагань, а також знати деталі всього ігрового процесу.

Якщо мова йде про комп’ютерну гру, то вирішальною деталлю для виграшу називають силу грають клубів. Зробити точні прогнози, щодо перемоги, в цьому випадку досить складно. Все тут моделюється комп’ютером, тобто багато дій відбуваються випадково. Одне з головних переваг комп’ютерних симуляцій – високі коефіцієнти. Але тут є і мінус – ймовірність виграшу для гемблеров дуже мала.

Поради для користувачів

Корисні рекомендації для користувачів, що бажають робити ставки на Fifa:

  • Найчастіше перемога залежить від ігрових навичок киберспортсменов – при пошуку стратегії і аналізі щогла необхідно враховувати досвід гравців, а не назву і репутацію команди.
  • При виборі матчу для ставки необхідно спиратися на важливість гри для одного з користувачів. Якщо обидва гравця гратимуть без особливої мотивації, зробити точний прогноз не вийде.
  • Не варто поспішати укладати з букмекерів парі на явних фаворитів, особливо якщо користувач не знайомий з його діяльністю. Щоб зробити правильне рішення, необхідно також враховувати додаткові ринки, індивідуальні тотали.
  • Якщо робиться ставка на командну гру, гемблер повинен детально проаналізувати дві команди. Тобто ознайомитися з їх минулими турнірами, зрозуміти недоліки і переваги кожної з них, вивчити їх поведінку на полі. Після детального аналізу можна буде вибирати підходящу стратегію.

В процесі гри користувачі можуть бачити на екрані різні коефіцієнти. Не потрібно стежити за ними, так як букмекерські контори в більшості випадків вказують їх в залежності від популярності і рейтингу футбольних команд.

Статті  про  ставки  від  нашої  редакції :

FAQ

🔎 Чи можна ставити на підсумкові результати киберспортівних турнірів?

✅  Так. Потрібно розуміти, що підсумки командних матчів передбачити досить важко.

🔎  Чи можна орієнтуватися на коефіцієнти букмекерських контор?

✅  Так. Важливо враховувати, що часто букмекери видають неправильні результати. Це пояснюється тим, що букмекерські контори орієнтуються на рейтинги команд і їх популярність, а не на сили гравців.

🔎  У яких букмекерських конторах можна роблять ставки на Фіфа?

✅  Ставки на киберспортівниє заходи приймаються у всіх великих букмекерських конторах Росії. Багато букмекери звертають увагу на статус змагання. Чим важливіше і престижніше подія, тим більше варіантів угод пропонують букмекерські контори.

🔎  Чи впливає версія гри на підсумкові результати?

✅  Так. Розробники регулярно вносять в геймплей різні зміни – усувають деякі помилки, додаватися нові функції, нові правила. Гемблер повинен стежити за всіма змінами гри. Тому що фаворити можуть просто не пройти в турнір через те, що вони не встигли пройти кваліфікацію і звикнути до нових умов.

🔎  Чи потрібні стратегії при укладанні парі?

✅ Так. Зрозуміти прописні алгоритми гри не так легко. Особливо, якщо ставка робиться недосвідченим гемблер. Стратегії допомагають визначитися з наслідками і зробити правильний вибір, який допоможе виграти.

Дивитись коефіцієнти або зробити ставку у букмекерів:

Догори