iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Ставки на CS: GO: де і як їх робитиCS: GO або Counter Strike: Global Offensive вважається одним з найбільш популярних і успішних проектів в сегменті комп’ютерного гейминга. З простого розваги гра перетворилася вже в цілу екосистему, що включає турніри з багатомільйонними призовими. Букмекери відреагували на стрімке зростання популярності по-своєму – лінії топових контор пропонують Каппера зробити ставки на CS: GO.

Ставки на CS: GO
Ставки на CS: GO

Топ букмекерів де зробити ставку на CS: GO?

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

CS: GO і ставки: вступна інформація

Киберспортівниє дисципліни складають серйозну конкуренцію традиційному спорту, і букмекери відповідають на це додаванням киберспортівних подій в лінії. CS: GO знаходиться в трійці найбільш популярних дисциплін, аудиторія якої перевищує 10 мільйонів по всьому світу.

Справжній бум ставок на КС: Го припадає на 2013 рік, тобто всього через рік після виходу гри. У цей час з’явилися скіни для гри, які в деяких країнах навіть сприймаються як матеріальна цінність, а тому гравці могли продавати або купувати їх. Скіни – це різні теми оформлення комп’ютерної гри, що додають їй унікальності і індивідуальності.

Стали з’являтися контори, де гравці могли ставити скіни з гри, щоб зіграти в рулетку, Блекджек або поставити на результати киберспортівних подій. Контори були суперечливі, оскільки не дотримувалися норм законодавства, дозволяючи грати всім, включаючи неповнолітніх геймерів. Законні букмекерські контори при цьому конкуренцію програвали, не допускаючи гравців молодше 18 років до ставок і приймаючи тільки гроші.

На сьогоднішній день багато хто з подібних контор знаходяться під забороною, оскільки законодавство в галузі беттінга і гемблинга стає все більш проробленим.

Турніри по CS: GO

В цілому, по CS: GO проводиться багато турнірів, як регіональних, так і міжнародних, але каппери для ставок вибирають найбільш престижні. До цієї категорії відносяться “Мейджор” (ESL One, FACEIT, PGL і т.д.). Географія змагань може варіюватися, тому звертати увагу варто на призовий фонд. До слова, найбільший призовий фонд розігрується на щорічних всесвітніх киберспортівних іграх (WESG). Топові букмекери відображають в лінії саме найбільш престижні турніри, а ось контори з креном на кіберспорт додають також менш розпіарені події.

Види ставок на CS: GO

Ставки на матчі геймерів відрізняються від традиційного спорту. Розпис подій ділиться на основні та другорядні.

Основні

До основних ставок на Counter-Strike останньої версії відносять:

 1. Результат поєдинку. Визначається перемога першого або другого гравця (команди) – маркується як П1 або П2.
 2. Каппер визначає переможця першого раунду.
 3. Каппер ставить на переможця 16-го раунду, який відкриває другий період протистояння.
 4. Загальний тотал раундів в матчі. Протистояння ведеться до моменту, поки одна з команд не додала в свій актив 16 перемог в раундах.
 5. Фора по раундах. Ставка визначає перевагою одного геймера (команди), виражене в кількості раундів. Може бути плюсової і мінусовою.
 6. Точний рахунок поєдинку. Гра ведеться на двох картах, тому розрізняється чотири можливих варіанти рахунку – 2: 0, 2: 1, 1: 2 або 0: 2.
 7. Каппер ставить на те, чи будуть в конкретному протистоянні овертайми.
 8. Визначається парне або непарне число раундів в грі.

Ці результати традиційно додаються в лінії букмекерів, які приймають ставки на CS: GO.

другорядні

Якщо букмекер вузько, Каппера пропонують розширену лінію, що включає крім основних результатів додаткові:

 1. Беттори вибирають команду, яка першою дістанеться до позначки в 3, 5, 10 перемог по раундах.
 2. Чи буде зафіксований рахунок 3: 0 або 0: 3 за підсумками стартових трьох раундів?
 3. Загальна кількість Кіллі (убиті користувачі) в першому раунді першого і другого періоду.
 4. Чи зможе команда дістатися до конкретної кількості виграних раундів?
 5. Хто стане переможцем раунду, де використовуються ножі і пістолети?
 6. Каппер визначає, яким способом команда виграє перший раунд стартового і другого періоду: знешкоджена міна, вбиті всі опоненти, вибухнула бомба, закінчився час.
 7. Робити можна і комбіновані ставки (наприклад, поєднати загальну перемогу і спрогнозувати тотал раундів).

Коли мова йде про “Мейджор” з найбільшим призовим фондом, то Каппера можна поставити і на статистичні показники – наприклад, результативність конкретного гравця. Топові контори дають можливість робити ставки в лайв режимі.

Як зробити ставку на CS: GO?

Взагалі, алгоритм ставок на події зі світу CS: GO досить простий. Каппер вибирає букмекерську контору, яка приймає такі ставки. Далі визначається з результатом і сумою ставки, проте в киберспортівних дисциплінах існують свої підводні камені.

Коефіцієнти ставок на CS: GO

У букмекерських конторах розрізняють два варіанти відображення коефіцієнтів на матчі Counter-Strike: американські і десяткові. Згідно з американським форматом гравець на ставках бачить можливу чистий прибуток, але такий варіант відображення котирувань зустрічається в закордонних конторах. Вітчизняні букмекери пропонують традиційний формат – десяткові коефіцієнти.

Що можна поставити на CS: GO

Розглядаючи букмекерські контори, де можна грати на ставках на CS: GO, Каппера важливо розуміти, що діляться букмекери на два типи: приймають скіни і приймають реальні гроші. В першу категорію входять нелегітимні контори, прив’язані до API Stream сервісу і приймають ставки переважно від неповнолітніх. Це є прямим порушенням законодавства більшості країн, однак контори як і раніше існують і збирають величезну аудиторію бетторов. Другі контори – легальні, що працюють за ліцензією. Вітчизняні чи зарубіжні сайти цієї категорії приймають тільки грошові ставки, а лінія подій залежить від конкретної контори.

Стратегії ставок на CS: GO

Повертаючись до основ беттінга, експерти акцентують увагу на тому, що хаотичні ставки – найкоротший шлях до зливу депозиту. Необхідно вибирати чіткі стратегії, незалежно від рівня майстерності. Порада актуальна, як для новачків, так і для досвідчених Каппера. Стратегії будуються на основних видах ставок, які є актуальними для передматчевого режиму і для лайва. Гравцеві на ставках необхідно провести якісну аналітику майбутньої події, що включає наступні етапи:

 • Тип турніру. Турніри LAN менш залежні від зовнішніх чинників, ніж онлайн-ігри. На останні впливає якість інтернет-з’єднання гравця. Форс-мажори виключати не можна.
 • Вивчення статистики. Каппер повинен детально вивчити статистику кожної команди-учасниці – переглянути останні результати, визначити, на яких картах вони виступають краще. Не менш корисним буде перегляд рейтингу колективів.
 • Склад команди. Уважно стежте за новинами, на випадок зміни складу команди. Коли в команді всього 5 гравців, рівень їх майстерності і досвід розглядається в числі ключових факторів.
 • Стан гравців. На перший погляд фактор не має ключового значення, оскільки команди не грають 1 на 1. Але, якщо один з гравців відчуває втому після довгого перельоту або ж має якісь фізичні травми, він не зможе викластися на повну.

Отже, ставки на CS: GO розуміють проведення статистики, збір необхідної інформації, після чого Каппер визначається з конкретною стратегією гри.

Де зробити ставку на CS: GO?

Букмекерських контор, де гравці можуть поставити на події CS: GO, досить багато, причому лінії на цю дисципліну кіберспорту присутні і у великих міжнародних букмекерських брендів, і серед вузькоспеціалізованих контор.

Favbet

Є окремий розділ для кіберспорту, але інформації представлено мало. З плюсів контори – простий інтерфейс, з головних мінусів – тільки основні результати для ставок, причому на ряд подій тільки перемога і поразка. Коефіцієнти у букмекера нерідко невигідні для беттора.

Parimatch

Бренд вважається одним з найбільш надійних і популярних. З плюсів – досить широка лінія подій і вигідні коефіцієнти. З мінусів – контора не пропонує Каппера дрібних турнірів, на відміну від вузькоспеціалізованих букмекерів. Робити ставки можна з мінімальним депозитом, причому нерідко пропонується цілий розсип бонусів.

1xBet

Ключові переваги контори – широкий список турнірів і можливих результатів. Каппер отримує можливість поставити як на поширені, так і на менш популярні результати. Головні недоліки – незручний інтерфейс (беттору дуже легко заплутатися на сайті 1xBet). Також контора не пропонує ставки в режимі реального часу.

Melbet

Входить до числа топових вітчизняних букмекерів, пропонує цікаві бонуси, але висвітлює тільки найбільш важливі киберспортівниє змагання. Втім, лінія досить обширна, а котирування – вигідні для бетторов.

марафон

Букмекер топовий, однак кіберспорт не представлені широкою лінією подій. Якщо граються “Мейджор”, Каппер отримує можливість поставити на основні результати, а для менш популярних поєдинків контора часто обмежується тільки пропозицією вгадати переможця.

GG.bet

Контора вузькоспеціалізована, пропонуючи гравцям широку лінію результатів на турніри по CS: GO. Букмекер підтримує багато команд і турніри, логотип красується в числі спонсорів, однак є у контори ряд істотних мінусів. Головним каппери називають політику контори. Якщо гравець виявляється в плюсі, то рано чи пізно його рахунок поріжуть, причини знаходяться різні.

EGB

Контора вважається однією з топових серед букмекерів, які зробили крен на кіберспорт. Працює на ринку букмекер більше 10 років, заробив репутацію цілком надійної компанії. Поступово EGB доріс до статусу міжнародного бренду. Розпис включає основні, другорядні і навіть екзотичні результати. З ключових мінусів – маржа становить близько 10%, тому коефіцієнти не можна назвати вигідними для Каппера. Втім, аудиторія контори постійно зростає в числі.

Loot.bet

Контора зосереджена тільки на киберспортівних події, тому каппери можуть ставити на масу різних подій. З ключових переваг гравці виділяють: привабливий дизайн і зручний інтерфейс сайту, широка розпис результатів, можливість робити ставки в режимі реального часу. До недоліків відносять відсутність інформації про турнір. Без додаткових даних Каппера складно зрозуміти, який матч зіграє опонентам.

Леон

Адекватна лінія результатів на події CS: GO, проте другорядні варіанти не представлені (є тільки переможець пістолетного раунду). Можна робити ставки на події в режимі лайв.

Переваги та недоліки ставок на CS: GO

До основних переваг ставок на цю кіберспортивного дисципліну відносять:

 • Стабільність команд. Якщо розглядати топові колективи, лідери рейтингу, стабільно беруть участь в “Мейджор”, вони на постійній основі показують високі результати. Сенсації зустрічаються нечасто, тому Каппер може робити ставку, виходячи з статистики.
 • Онлайн-трансляції ігор. Транслювати подія CS: GO нескладно, тому каппери отримують можливість стежити за іграми в режимі лайв.
 • Прорахунки букмекерів. Кіберспорт все ще вважається молодою галуззю, тому букмекери нерідко припускаються помилок в лініях. Професійні каппери цим охоче користуються.

З недоліків ставок виділяють:

 • Мало хто букмекерські контори пропонують робити ставки на киберспортівниє події в цілому, і на CS: GO зокрема. Якщо говорити про топових конторах, то кіберспорт представлений, але розпис ліній не рясніє розмаїттям.
 • З точки зору популярності CS: GO все ще істотно поступається більшості традиційних видів спорту. Однак індустрія стрімко розвивається у всьому світі.

Статті  про  ставки  від  нашої  редакції :

Догори