vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Ставки на баскетбол: як правильно битися об заклад з букмекерами

Баскетбол являється одним із найбільш популярних різновидів спорту. А у США його люблять навіть більше, ніж футбол. Саме там розігрується знаменитий баскетбольній турнір – NBA (National Basketball League). В букмекерських конторах на баскетбол також великий попит серед любителів беттінгу. Ставки на баскетбол – розумний вибір, якщо ви хочете отримувати зі спортивних ставок стабільний дохід на тривалій дистанції. Розглянемо популярні стратегії ставок на матчі з баскетболу.

Прогнози і ставки на баскетбол

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Ставки на баскетбол – основні секрети

Ставити на баскетбол вигідно тому, що в основному складі баскетбольної команди знаходиться лише 5 гравців. Це суттєво спрощує прогнозування баскетбольних матчів – беттеру немає необхідності оцінювати фізичну готовність та мотивацію 15-25 гравців.

Серед інших переваг ставок на баскетбол варто відмітити:

  • багато результатів з рівною ймовірності, наприклад, коли ставки на аутсайдерів можна компенсувати форою;
  • високі ліміти на максимальні суми ставок, особливо на топові матчі популярної ліги NBA, де можна вносити і по кілька сотень тисяч гривень;
  • низька маржа на матчі з високою популярністю, через що коефіцієнти на рівноймовірні результати можуть досягати 1,95;
  • висока регулярність проведення матчів – на відміну від футболу, у баскетболі одна команда стабільно грає по 2-3 матчі на тиждень, а перерви на міжсезоння дуже малі.

Більша частина букмекерських контор України окрім традиційних результатів добавляють у розпис цікаві варіанти ставок:

  • тотал;
  • результати по чвертям;
  • статистичні показники команд та окремих баскетболістів;
  • фора і багато іншого.

В інтернеті ви без проблем знайдете БК, де приймаються ставки на баскетбол на довгострокову перспективу. Можна заключити парі на переможця турніру, звання найціннішого гравця сезону (MVP) та навіть результати наступного сезону. Користуючись простими секретами баскетбольних ставок, ви зможете отримувати великий та регулярний прибуток за рахунок беттінгу.

ТОП стратегій ставок на баскетбол

Якщо ви хочете часто вигравати, оформлюючи ставки на баскетбольні матчі у букмекерських конторах, необхідно притримуватись певної методики. Для баскетболу придумали десятки робочих стратегій, але зараз ми розберемо найбільш популярні.

“Коридор” в ставках на баскетбол

Це найефективніша система саме для баскетболу. При певних умовах вона принесе клієнту БК гарантовану перемогу. На простому прикладі ми покажемо, який принцип дії саме цієї стратегії.

Щоб грати по “коридору”, беттеру необхідно заключати дві ставки на сайтах різних букмекерів. Припустимо, що ви знайшли коридор по тоталу:

  1. ТМ 160,5 з коефіцієнтом від 2,0.
  2. ТБ 155,5 з коефіцієнтом від 2,0.

Котирування не завжди будуть перевищувати позначки в 2,0. Але якщо вам вдасться знайти коефіцієнти від 1,80 до 1,99, стратегію “Коридор” можна використовувати. Щоб виграти по обом ставкам, баскетбольний матч повинен закінчитися із рахунком від 156 до 160. В такому випадку коефіцієнти більше ніж 2,0 – ідеальний варіант. Але не забудьте проаналізувати цю подію. Система добре підходить при лайв ставках, однак і ризики у такому випадку більш високі.

Методика наздоганяння у матчах плей-офф в NBA

Сухого рахунку у серіях плей-офф NBA майже ніколи немає. Це пояснюється тим, що, припустимо, при перевазі однієї команди 3:0, на наступну гру тренер може випустити резервний склад. Так ключові гравці відпочинуть перед більш важливими іграми у наступному раунді. Це ідеальний момент для ставки на аутсайдера у наступних матчах серії.

Оптимально починати ставити вже в другому матчі серії плей-офф. Якщо рахунок стане 4:0, не відходьте від плану та продовжуйте робити ставки на поразку фаворита у наступних раундах плей-офф. Для успішного використання стратегії наздоганяння, оберіть букмекерську контору, де встановлені високі ліміти на максимальні суми ставок.

Парі на плюсову фору

Професійні капери дуже рідко ставлять на перемогу фаворита. Багато на таких ставках не заробиш через дуже низькі коефіцієнти. Краще всього проаналізувати вірогідність перемоги тої чи іншою команди і далі обрати фору. Показники для таких ставок часто досягають відмітки в 1,80-1,90.

Більшість недосвідчених любителів ставок на баскетбол забувають, що гравці на майданчику не ставлять собі за ціль розгромити свого супротивника. Головна мета в баскетбольному матчі – просто перемогти у матчі. Особливо це стосується матчів плей-офф в NBA, де команди прагнуть перемогти при мінімальних фізичних зусиллях. Тут не важливо, з яким саме рахунком переможе колектив, головне – сам факт перемоги.

Враховуючи гандикап при оцінці вірогідності традиційних результатів на подію, досвідчені користувачі мають можливість знайти “валуйні” ставки на топ-матчі з баскетболу. Так, букмекери іноді недооцінюють деякі команди.

Переважніше обирати плюсову фору, тому що у більшості матчах фаворити починають відриватись у рахунку, а вже ближче до кінця матчу аутсайдери скорочують відставання. У важливих турнірах команда, яка програє, не буде здаватися до самого закінчення гри і буде робити все можливе, щоб скоротити відрив у рахунку.

В числі інших популярних серед беттерів систем варто відзначити ставки на тотал у чверті, наздоганяння у Live лінії та вилки.

ТОП букмекерських контор України для ставок на баскетбол

Сучасні букмекери пропонують широкий розпис на баскетбольні матчі. Пропонуємо вам обирати ліцензовані та надійні українські БК, де представлено більше сотні можливих результатів на матчі з Євроліги, NBA, популярних чемпіонатів Німеччини, Франції, Туреччини та багатьох інших країн:

Усі перераховані вище контори встановлюють невелику маржу, в районі 5-10 відсотків. Все залежить від ажіотажу навколо майбутньої гри. Тут можна ставити як в прематчі, так і в лайві з прямими відеотрансляціями. Щоб почати робити ставки на баскетбол на гривні, достатньо зареєструватися на офіційному сайті однієї з перерахованих вище БК, після чого поповнити рахунок та обрати в лінії необхідний матч.

FAQ

❓ Які стратегії ставок на баскетбол найбільш ефективні?

Великим попитом серед новачків та досвідчених беттерів користуються коридори, наздоганяння в плей-офф НБА, ставки на парне/непарне та плюсову фору.

❓ Які фактори впливають на результат матчу в баскетболі?

Прогнозуючи результат баскетбольного матчу, варто враховувати поточну фізичну форму команд та окремих гравців, а також турнірну мотивацію колективу, наявність травмованих та дискваліфікованих, останні зміни у складі або тренерському штабі, історію очних протистоянь.

❓ Як зробити лайв-ставку на баскетбол?

Більшість стратегій ставок на баскетбол у Live потребують перегляду гри за допомогою прямої відеотрансляції. Дивлячись особисто за подіями, які відбуваються на майданчику, ви зможете ефективно оцінити шанси команд, стиль їх гри та обрану тактику.

Статті  про  ставки  від  нашої  редакції :

Догори