iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Ставки на баскетбол: як правильно битися об заклад з букмекерами

Баскетбол – це один з найпопулярніших видів спорту. Особливо люблять баскетбол в США, там же проходить найвідоміший турнір з цього виду спорту – NBA (National Basketball League). Користується попитом баскетбол і серед гравців букмекерських контор. Ставки на баскетбол можуть приносити стабільний прибуток в довгостроковій перспективі. Розберемося, які існують стратегії для ставок на баскетбольні матчі.

Прогнози і ставки на баскетбол

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Секрети ставок на баскетбол

Вагома перевага ставок на баскетбольні матчі полягає в тому, що в основному складі баскетбольної команди всього 5 гравців. Тому процес підготовки якісного прогнозу дещо спрощується – не потрібно аналізувати форму і готовність 15-20 спортсменів.

У ставок на баскетбол є кілька очевидних переваг:

  • Велика кількість рівноймовірно результатів (наприклад, коли ставки на аутсайдерів компенсуються форами);
  • Високі ліміти (зокрема, на матчі NBA в топових букмекерських конторах можна поставити сотні тисяч доларів);
  • Низька маржа на популярні матчі (у розписі деяких відомих турнірів рівноімовірні результати можуть бути оцінені коефіцієнтами 1,95 – 1,95);
  • Регулярність проведення матчів (NBA та інші топ-турніри проводяться чи не цілий рік, з невеликими перервами на міжсезоння).

У розписі більшості букмекерських контор пропонуються не тільки основні результати, а й такі варіанти ставок: фора, тотал, результати чвертей, статистика і показники окремих гравців. Деякі букмекери приймають довгострокові ставки на баскетбол, в тому числі на переможців великих турнірів, звання MVP і ін. На сайті favoritsport.com.ua можна поставити навіть на результати наступного розіграшу NBA. Прості секрети ставок на баскетбол допоможуть отримати постійну і великий прибуток від гри проти букмекера.

Кращі стратегії ставок на баскетбол

Щоб ставки на баскетбол приносили постійний прибуток, битися об заклад з букмекерів потрібно по заздалегідь визначеній системі. Існує кілька десятків стратегій парі на баскетбол. Постараємося розібратися з найбільш популярними з них.

Стратегія ставок на баскетбол «Коридор»

Система гри «Коридор» ідеально підходить для баскетболу, і в певних умовах вона може давати гарантований прибуток. Щоб зрозуміти логіку стратегії ставок на баскетбол, наведемо простий умовний приклад.

Для гри по «коридору» необхідно зробити дві ставки в різних букмекерських конторах. Наприклад, на тотал:

  • Тотал менше 170,5 з коефіцієнтом не менше 2,0;
  • Тотал більше 165,5 з коефіцієнтом не менше 2,0.

Звичайно, коефіцієнти не завжди будуть вище вказаного значення, але навіть якщо котирування будуть рівні 1,80 – 1,99, виграти все одно вийде. Очевидно, що для виграшу відразу за двома ставками баскетбольний матч повинен закінчитися із загальною кількістю очок 166-170. Ситуація з коефіцієнтами вище 2,0 ідеальна, але при детальному аналізі лінії такі події та наслідки все ж можна знайти. Цю стратегію можна адаптувати для гри в лайв-режимі. Але в такому разі збільшаться і ризики.

Ставки на плюсову фору

Професійні гравці рідко ставлять на чисту перемогу команди. Котирування на такий результат рідко бувають високими. Оцінюючи шанси суперників, часто буває розумно поставити на фору. Якщо це основний варіант гандикапу, коефіцієнт може скласти 1,80 – 1,90.

Багато гравців втрачають той важливий момент, що баскетболісти зазвичай виходять на майданчик, щоб перемогти, а не розгромити суперника. У баскетболі немає першочерговим мети виграти з максимально великим перевагою. У тому ж плей-офф NBA важливий не підсумковий рахунок, а сам факт досягнення перемоги. Якщо самостійно оцінювати вірогідність основних результатів з урахуванням фори, можна знайти в розпису топ-матчів «валуйние» ставки на баскетбол, недооцінені букмекером.

Вибір плюсовій фори виглядає краще, так як у багатьох матчах фаворити ведуть в рахунку, але витрачають перевага ближче до кінця матчу. До того ж в найважливіших турнірах програє сторона ніколи не змириться з поразкою і постарається нівелювати відставання в рахунку, яким би значним воно не було.

Наздоганяння в плей-офф NBA

Статистика показує, що в плей-офф NBA серії рідко закінчуються з сухим рахунком. Це продиктовано, наприклад, тим, що при рахунку 3: 0 тренерські штаб може дати відпочинок основним виконавцям напередодні важливіших матчів наступного раунду. Спираючись на ці знання, можна сміливо ставити на Андердог в кожному наступному матчі серії.

Найкраще починати з другого матчу в серії плей-офф. Якщо перемога з рахунком 4: 0 все ж трапиться, продовжуйте ставити на поразку фаворита в матчах наступного раунду плей-офф. Щоб виграти по цій стратегії, виберіть букмекерську контору з високими лімітами ставок.

Серед інших поширених систем гри – стратегія ставок на тотал чверті баскетболу, вилки, лайв-ставки по наздожене і т.д.

Кращі букмекерські контори для ставок на баскетбол

Сучасні букмекерські компанії пропонують об’ємну лінію на матчі з баскетболу. Зокрема, в розпису БК Фавбет (Фаворитспорт) пропонується до 150 випадків на матчі NBA, Євроліги, чемпіонатів Франції, Німеччини, Росії, Туреччини та інших країн. Маржа для ставок на баскетбол становить 5-10% в залежності від статусу матчу. Букмекер приймає ставки і в лайв-режимі, приблизно кожен другий матч супроводжується прямої відеотрансляцій.

Інші букмекери, які пропонують вигідні умови для ставок на баскетбол – Паріматч, 1хБет, Бетсіті, Леон і ін. Щоб зробити ставку на гроші в кращій букмекерській конторі, перейдіть на офіційний сайт компанії, пройдіть реєстрацію і виберіть в лінії потрібні матчі.

FAQ

❓ Які є стратегії ставок на баскетбольні матчі?

✅  Серед найбільш відомих систем ставок на баскетбол можна виділити ставки на плюсову фору, коридори, чет / непарне в лайв, наздоганяння в плей-офф і ін.

❓ Як зробити ставку на баскетбол в лайв?

✅ Багато стратегії ставок на баскетбол в лайв на увазі обов’язковий перегляд події в прямому ефірі. Якщо ви будете дивитися відеострім, зможете краще зрозуміти, хто насправді фаворит матчу, і наскільки обережно грають обидві команди.

❓ Які чинники впливають на результат баскетбольного матчу?

✅ При підготовці парі на баскетбол необхідно враховувати поточну форму команд і окремих гравців, травми, дискваліфікації, останні трансфери, історію особистих зустрічей.

Статті  про  ставки  від  нашої  редакції :

Ставки на баскетбол: як правильно битися об заклад з букмекерами
Догори