vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
Ставки на бейсбол

Ставки на бейсбол: стратегії, тотал, приклади, теорії

У багатьох любителів беттинг почали викликати інтерес ставки на варіативні спортивні змагання . У традиційних лініях букмекерських контор лідирують ставки на турніри з футболу чи тенісу. Однак останнім часом популярності набувають ставки на бейсбол. Це відомий американський вид спорту, що дає змогу заробити на динамічних поєдинках. У беттер з’явиться можливість укладати парі на довгі або короткі дистанції.

Основні поняття у бейсболі

Мета гри – перемогти суперників за кількістю набраних очок. Вони будуть зараховані, якщо атакуючі гравці зможуть обійти всі чотири бази по черзі. Перед тим, як робити бейсбол ставки, також потрібно розібратися з основними термінами:

 1. Інінг – це період, що включає 3 основні раунди.
 2. Пітчер – ключовий гравець, що кидає м’яч.
 3. Ран – очко команді.

Мета пітчера полягає в кидку м’яча в страйк-зону, який повинен відбити беттер і пройти по колу всі бази. Після виконання подібних дій команді зараховується очко. Це основний набір термінів, з якими повинні розібратися беттери-початківці.

Різновиди ставок на бейсбол

Перед тим, як укласти парі, необхідно визначитися з типом ставки. Популярні різновиди ставок представлені в таблиці нижче:

Тип ставки Опис
Перемога з форою Фора в бейсболі має на увазі підсумкову різницю очок між командами. Цей тип ставки вважається популярним серед професійних беттер, які вміють грамотно аналізувати спортивні події.
Перемога команд (П1 чи П2) При виборі цього різновиду ставки потрібно визначити команду, яка стане переможцем певного матчу. Нічого результату в цьому виді спорту не передбачено, тому букмекери приймають парі з урахуванням додаткових інінгів.
Тотал Ставки на тотал бейсбол вважаються популярними, оскільки мають найвищі коефіцієнти. Тотал має на увазі загальну кількість очок, яку зможуть набрати команди на іннінгах.

Це основні різновиди ставок у цьому виді спорту. Відомі БК пропонують глибокий розпис для своїх клієнтів.

Особливості прематчевого аналізу

На результат та результативність впливає кілька основних факторів. Щоб ставки на бейсбол млб виявилися успішними, потрібно враховувати наступні параметри:

 1. Форма пітчера. Це головний гравець у цьому виді спорту, який може вплинути на результат матчу. Найкращого гравця найчастіше випускають у першому іннінгу. До стандартної обов’язкової програми відомих пітчерів у MLB відносять 5 інінгів.
 2. Серії перемог та поразок. Експерти рекомендують враховувати поточну форму команд. У бейсболі досить часто можна побачити серії з перемог чи поразок.
 3. Особливості стадіону, де проводиться чемпіонат. Усі майданчики відрізняються за кількома параметрами. Основна відмінність полягає у розмірі та вітряній обстановці. Професійні беттери знають, що мінливість вітру може підвищити можливість високого тотала.
 4. Погода. До основних факторів відносять силу вітру та ймовірність опадів.
 5. Командні чинники. Якщо у команді є багато гравців із травмами, то це вплине на результат.

Експерти, які складають ставки на бейсбол, прогнози також враховують і інші фактори. Вони менш значущими, але й здатні вплинути на підсумковий результат.

Основні правила ставок на бейсбол

До характерної риси цього виду спорту відносять те, що фаворити програють набагато частіше, ніж аутсайдери. Це підтверджує існуюча статистика різних ресурсах. Роблячи ставки в бейсболі слід враховувати такі правила:

 1. Намагайтеся ставити на фаворитів, яким справді потрібна перемога. Сезон є довгим, тому кожна команда може переслідувати свої цілі на певній ділянці чемпіонату.
 2. Вибирайте перемогу домашніх команд, оскільки за статистикою вони виграють найчастіше. У кожної команди різні розміри поля тому важливо враховувати цей аспект. Грати на чужому полі набагато складніше. Домашні клуби перемагають у 70% випадків.
 3. Враховуйте статус матчу. Найбільш популярною є ліга МЛБ. У цій лізі передбачено безліч важливих дербі.

Популярні стратегії на бейсбол

Підвищити результативність гри дозволяють різні стратегії. До найпоширеніших відносять:

 • стратегія тотал ранів менше 0,5;
 • безпрограшна стратегія на кількість пробіжок тотал за певний ігровий час;
 • ставки на перемогу з форою та наздоганяннями на 7-8 ітерацій.

Це популярні стратегії, які дозволяють підвищити результативність ставок на бейсбол.

Популярні фінансові стратегії у ставках

На спеціалізованих ресурсах в Інтернеті можна знайти різні ставки на бейсбол стратегії. Однак необхідно враховувати, що не всі варіанти стратегій гарантують виграші. Професійні беттери рекомендують дотримуватися основних принципів фінансового менеджменту:

 1. Виберіть потрібну фінансову стратегію з існуючих варіантів. До найпоширеніших відносять відсоток від суми чи критерій Келлі.
 2. Намагайтеся дотримуватись встановленого розміру ставок.
 3. Сума ставок має перевищувати 10-15% від загального обсягу банку.
 4. Не слід робити ставки у цілодобовому режимі на різні спортивні події. Постарайтеся вибрати одне змагання та розберіться у його специфіці.

Фахівці стверджують, що будь-які системи покажуть свою ефективність лише за грамотного аналізу. Перед тим, як зробити ставки бейсбол потрібно уважно вивчити існуючу статистику про MLB. Укладаючи парі на реальні гроші також потрібно перевірити свої сили та вміння у тестовому режимі.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Догори