Поради щодо ставок на Кубок світу

Це мрія кожної країни – зіграти у фіналі чемпіонату світу. Відбіркові матчі УЄФА починалиься 24 березня 2021 року. Наша команда експертів дасть вам свої безкоштовні добре вивчені прогнози, коли країни намагатимуться претендувати на Чемпіонат світу 2022 року в Катарі.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Кубок світу 2022 року 

Кваліфікація на кубок світу в Катарі 2022 проходить з 24 березня по 16 листопада 2021 року в зоні УЄФА. Загалом 55 команд борються місяцями, щоб претендувати на найпрестижніші футбольні змагання.

Здійснено найважливіше розіграш, і є десять груп, деякі з п’ятьма країнами, інші з шістьма. Десять переможців груп автоматично пройдуть кваліфікацію на Кубок світу 2022 року в Катарі. Потім до десяти країн, що посіли друге місце, приєднуються два кваліфікаційні матчі з Ліги націй УЄФА, які не здобули два найкращі місця в цих кваліфікаційних відборах до Кубка світу. Потім 12 країн залучаються до трьох груп за допомогою півфіналів та фіналів, що визначають три країни, які поїдуть до Катару.

Тому хвилюючий час попереду, оскільки країни борються за 13 кваліфікаційні місця. Ми будемо надавати вам велику допомогу на шляху з експертними прогнозами.

Поради експертів з питань ставок для ваших кваліфікаційних прогнозів на Кубок світу

Кубок світу 2022 року

Перше, що слід знати про ці кваліфікації на Кубок світу, це те, що вони часто генерують багато голів. У відбірковому турнірі УЄФА на чемпіонаті світу-2018, який відбувся в Росії, було забито 2,94 гола. Для цього високого показника потрібен трохи аналізу. Розумієте, кваліфікація Чемпіонату світу бачить такі кращі країни, як Франція, Іспанія, Німеччина та Англія, беручи на себе такі міни, як Сан-Марино, Ліхтенштейн, Андорра та Гібралтар. 

Коли найкращі країни грають із низькоякісними країнами, обов’язково буде забито кілька голів. Наприклад, Швеція обіграла Люксембург з рахунком 8: 0, Іспанія мала дві перемоги з рахунком 8: 0 над Ліхтенштейном, Німеччина поставила 15 за “Сан-Марино” у двох кваліфікаціях, а Бельгія забила 17 голів у двох матчах проти “Гібралтару”. Такі результати суттєво збільшують середні показники голів за гру, що також пояснює, чому ставка понад 2,5 голи висунулась у 55% кваліфікованих гравців. Однак, коли йдеться про більш рівномірно підібрані ігри, навряд чи буде забито стільки голів.

Обидві команди, щоб забити ринок, є дуже популярною. В останніх кваліфікаціях лише 38% ігор бачили, що статистика з’явилася. Це низький показник порівняно з вітчизняними лігами, але знову ж таки для цього є причина. Сан-Марино, Ліхтенштейн, Гібралтар та Мальта забили між собою лише дев’ять голів у своїх 40 кваліфікаціях. Вони намагаються забити голи найкращим сторонам, що знизить обидві команди, щоб забити відсоток. Наприклад, у майбутніх іграх, чи могли б ви очікувати, що Англія – Сан-Марино побачать забіг обох команд? Не зовсім.

Найкраще зробити ставку на те, що обидві команди заб’ють ринок у матчах, які зіграли найкращі команди групи. Наприклад, у кваліфікації 2018 року, чотири гри Бельгії проти Кіпру та Гібралтару бачили лише Бельгію. Однак у поєдинках проти Греції та Боснії та Герцеговини обидві команди забили в трьох із чотирьох матчів.

47% кваліфікації Чемпіонату світу-2018, що грали у розділі УЄФА, перемогли господарів. Знову ж таки, факт, що команди проводять ігри проти команд низького рівня, завищує цю цифру. Наприклад, Білорусь, Андорра, Сан-Марино, Казахстан, Мальта, Ліхтенштейн та Гібралтар провели між собою 35 виїзних матчів і не набрали жодного очка. Деякі команди з нижчим рейтингом отримують гідний виїзний результат лише тоді, коли стикаються з однією командою в групі, яка гірша за них. Багато домашніх виграшів нагромадилося, отже, така висока цифра. 17% ігор було розіграно (знову це впливає на програвання бідних сторін), а 36% були виграними в гостях. Цей показник виїзних перемог завищений перемогами проти бідних команд у групі.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Як ви прогнозуєте відбіркові матчі чемпіонату світу?

Кубок світу 2022

А тепер давайте розглянемо фактори, які ви повинні враховувати, роблячи ставку на кваліфікацію чемпіонату світу-2022. Поточну форму, очевидно, важливо враховувати під час гри. Якщо команда намагається отримати позитивні результати, то на них важко зробити ставку, особливо якщо грати в команді, яка отримує хороші результати. 

Важливо враховувати домашню та виїзну форми. Деякі країни отримують чудові результати вдома, але борються під час подорожей. Інші – прямо протилежні і з якихось причин отримують хороші результати далеко від дому, але вдома не так добре. Важливо поглянути на поточну статистику форми, і саме це роблять наші експерти зі ставок, коли пишуть свої прогнози. 

Подивіться на склади кожної країни, коли вони грають у своїй кваліфікації. Якщо впливовий гравець буде відсутній через травму чи відсторонення, то це може вплинути на те, як грає команда. Наприклад, Англія без Кейна або Франція без Мбаппе. Вони можуть вчинити добре, якщо протистоять бідній команді, але якщо вона має хорошу позицію в групі, те саме може не застосовуватися.

Можливо, країна виступає проти однієї зі сторін нижчого рівня. Вони можуть відчути, що настав час залити кров’ю кількох інших гравців, знаючи, що перемога все одно ймовірна. Завжди дивіться на важливість проведеного матчу. Команди, які вже не змагаються за кваліфікацію до фіналу, можуть почати експериментувати зі своїми відборами. Ті, хто вже виграв групу, можуть зробити те саме.

Окрім вибору команд, переконайтесь, що ви отримуєте якомога більше прибутку, знаходячи найкращі коефіцієнти для кожної гри. Букмекери мають різні ціни на ігри, тому перевірте всі шанси та йдіть на ті, які принесуть вам якомога більший прибуток.

Кваліфікаційні групи Чемпіонату світу з футболу 2022 року УЄФА

Кваліфікаційні групи Чемпіонату світу з футболу 2022

Ось найважливіші групи з 55 командами, які борються за 13 кваліфікаційних місць. Ми оновимо цей розділ з останніми турнірними таблицями в кожній групі після того, як будуть відіграні дні матчів.

  • Група А: Португалія – Сербія – Ірландія – Люксембург – Азербайджан
  • Група В: Іспанія – Швеція – Греція – Грузія – Косово
  • Група С: Італія – Швейцарія – Північна Ірландія – Болгарія – Литва
  • Група D: Франція – Україна – Фінляндія – Боснія і Герцеговина – Казахстан
  • Група E: Бельгія – Уельс – Чехія – Білорусь – Естонія
  • Група F: Данія – Австрія – Шотландія – Ізраїль – Фарерські острови – Молдова
  • Група G: Нідерланди – Туреччина – Норвегія – Чорногорія – Латвія – Гібралтар
  • Група Н: Хорватія – Словаччина – Росія – Словенія – Кіпр – Мальта
  • Група: Англія – Польща – Угорщина – Албанія – Андорра – Сан-Марино
  • Група J: Німеччина – Румунія – Ісландія – Північна Македонія – Вірменія – Ліхтенштейн

Як я можу зробити ставку на кваліфікацію Чемпіонату світу-2022?

Окрім можливості робити ставку на кожен матч, ви також можете зробити ставку на те, хто виграє кожну групу, а хто фінішує другим. Він може виплатити дивіденди, щоб зробити свої ставки на майбутні результати, то чому б зараз не зробити ставку на країни, які, на вашу думку, збираються виграти їх групи. Можливо, є команда, котра, на вашу думку, у найближчі місяці продемонструє гарне покращення, і зараз ви гарна ставка, щоб виграти свою групу.

Погляньте на загони кожної країни, там є кілька цікавих фактів. Команда може складатися із забагато гравців, які перевершили свої найкращі результати. Можливо, у складі занадто багато молодих гравців, тому їх краще залишити на самоті в даний час, але це може зробити добре в майбутніх турнірах, наприклад, до Євро 2024.

Вивчіть, як пройшли країни в попередніх кваліфікаціях Чемпіонату світу. Коли ви дивитесь на групу, існує безліч таких країн, як Англія, Німеччина та Іспанія, які, здається, завжди добре справляються з кваліфікаційними групами. Потім є інші країни, такі як Фінляндія, Естонія та Уельс, які намагаються коли-небудь пройти кваліфікацію.

Який прогноз для найкращого бомбардира в кваліфікаціях?

У кваліфікації є безліч претендентів на найкращого бомбардира. Роберт Левандовскі очолив хіт-парад в останніх кваліфікаціях з 16 голами в десяти іграх. Він влучив у три хет-трики, тому що допоміг також і виконавець штрафних санкцій Польщі. Цього разу Польща стикається як з Андоррою, так і з Сан-Марино, тож, можливо, він зможе забити кілька голів проти тих гірників світового футболу. Знову ж таки, Англія грає з тими командами (і Польща), тому Гаррі Кейн або Маркус Рашфорд можуть бути хорошими ставками.

Кріштіану Роналду продовжує залишатися в хорошій гольовій формі для Португалії. Скільки він може забити Азерджайбану та Люксембургу? Бельгія, як правило, забиває багато голів, тому Ромелу Лукаку міг би стати гарною ставкою на цьому ринку. Норвезький вундеркінд Хааланд, можливо, не виведе свою країну у фінал, але він може забити досить багато голів у своїй групі, особливо проти Гібралтару та Латвії.

Наші поради щодо безкоштовних ставок на кваліфікацію до Кубка світу

Наша команда експертів зі ставок вже опустила голову, вивчаючи кваліфікацію до Кубка світу. Вони публікуватимуть абсолютно безкоштовні прогнози щодо ігор, що попереду. Сподіваємось, їх дослідження призведуть до великої кількості успішних прогнозів. Попереду будуть деякі розлади, хоча список країн, які претендують на участь, навряд чи матиме для нас багато потрясінь. Постійно повертайтесь на цей сайт, щоб побачити, що наші експерти з питань ставок пропонують вам.

Прогнози і ставки :

Поради щодо ставок на Кубок світу
Догори