vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Коефіцієнт ставки на спорт – Маржа букмекерів

Коефіцієнт ставки на спорт – це один з ключових параметрів, про який має знати кожен беттер, який хоче, робити ставки на регулярній основі. Коефіцієнт – це числовий показник, розрахований аналітиками БК, який відображає вірогідність конкретного результату для спортивної події. Ця цифра показує, які є шанси на прохід ставки на певний результат: перемогу або програшу команди/гравця, нічиєї та інших результатів. Саме цей показник впливає на те, який прибуток отримає гравець у разі правильного прогнозування.

В даній статті ви дізнаєтеся, які бувають коефіцієнти в залежності від обраного букмекера, яким чином їх розраховують так що впливає на розміри котирувань. Дізнавшись, як працюють та формуються коефіцієнти, ви зможете самостійно вивчати букмекерську лінію та робити більш успішні ставки.

Рейтинг бк

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних бк… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, … читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

ТОП онлайн казино

З тих пір як гральна діяльність в багатьох країнах світу була перенесена в окремі, повністю або частково заборонена, індустрія онлайн-гемблінга стала активно розвиватися… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Що таке коефіцієнт ставки на спорт?

В беттінгу котирування відображають вірогідність певної події на думку букмекерської контори. У майбутньому матчі, де зустрінеться явний аутсайдер з фаворитом, на команду, що сильніша, коефіцієнт зазвичай невисокий. Звісно і ставка, яка зіграє, принесе не досить великий виграш. Найбільші котирування букмекери виставляють саме на успіх аутсайдерів, тому що це не досить вірогідна подія. Але і ризик того, що ставка не зайде, також дуже висока.

Клієнти БК України повинні завжди перевіряти коефіцієнти, розраховуючи можливий прибуток. Необхідно привчити себе іще задовго до матчу оцінювати виграш, який ви можете отримати, та порівняти його із ризиком ставки. У тих матчах, де букмекери використовують класичні котирування, розраховувати парі доволі легко. Гравцю достатньо свою суму ставки помножити на числове значення коефіцієнту.

Розглянемо простий приклад:

Матч між Динамо Київ та Десна Чернігів. На перемогу господарів БК встановило коефіцієнт 1.27. У разі перемоги киян, виграшна ставка на суму 100 гривень принесе лише 127 гривень, з яких чистий прибуток лише 27 грн. Такий низький коефіцієнт пояснюється великою перевагою Динамо над Десною.

Очевидно, що на перемогу чернігівської команди коефіцієнти будуть набагато вищими. І якщо гості створять сенсацію та переможуть господарів, то ті гравці, які все ж ризикнули поставити на аутсайдера, заберуть набагато більший виграш при аналогічній ставці. Але не варто забувати про ризики та ймовірну втрату своїх коштів.

Коефіцієнт ставки на спорт

Основні види коефіцієнтів букмекерських контор

В залежності від країни, у якій працюють букмекери, використовуються різні типи котирувань. Всього їх можна поділити на 3 основні види.

ЄвропейськийЩе відомий, як десятковий. Такій різновид коефіцієнтів зустрічається в багатьох українських букмекерських конторах. Десятковими називаються тому, що встановлюються у вигляді десяткових дробів: 1.50, 2.14, 4.00 і так далі. Виграш розраховується дуже легко. Суму ставки помножуєте на значення котирування. Щоб дізнатися чистий виграш, отриману суму відніміть від розміру ставки.
АнглійськийЗустрічається в основному у британських конторах. Записуються такі коефіцієнти у вигляді дробів: 24/5, 12/60 і так далі. Дрібні котирування показують співвідношення ставки гравця до суми чистого заробітку. Сума клієнтської ставки – це знаменник, а можливий виграш – чисельник. Наприклад, ви поставили 1000 гривень на результат с коефіцієнтом 20/5. У випадку виграшу, чистий прибуток складе: 1000/5×20 = 4000 гривень. І це без урахування поставленої гравцем суми. Не складно перевести британський коефіцієнт у європейський. Достатньо розділити дріб та додати одиницю до цифри, яка вийде. Наприклад, є коефіцієнт 20/4. Конвертуємо його у десятковий: 20/4+1 = 6.
АмериканськийДаний різновид коефіцієнтів користується популярністю у США. Він відображається наступним чином: “+215”, “-150” і так далі. Котирування з плюсовою позначкою означає суму потенційного виграшу, яку гравець отримає, якщо поставить 100 доларів США. Це ж правило поширюється і на інші валюти. Позитивний коефіцієнт означає, що поставивши 100 гривень на подію з американським коефіцієнтом “+400”, користувач отримає чистий прибуток у розмірі 400 гривень. Негативне котирування показує, яку суму потрібно поставити, щоб виграти 100 доларів/гривень або іншу валюту, яку використовує гравець. Тобто, коефіцієнт “-160” показує, що клієнту БК потрібно поставити 160 гривень, щоб чистий прибуток склав 100 грн. Конвертувати американський кеф в європейський також просто: розділіть на 100 значення, вказане в лінії американської букмекерської контори, після чого додайте одиницю: “+400” – 400/100+1 = 5. Якщо ж значення мінусове, то навпаки 100 ділимо на коефіцієнт і далі додаємо одиницю.

Прогнози і ставки :

Як букмекери формують коефіцієнти для спортивних ставок?

Щоб правильно розрахувати котирування, більшість популярних букмекерських контор мають у своєму штаті професійних аналітиків або користуються послугами спеціальних аналітичних центрів. Фахівці з аналітики розраховують ймовірність різних подій, оцінюючи сотні параметрів. Конкретні котирування встановлюються в лінії після того, як будуть прораховані шанси усіх можливих результатів. Саме коректність розрахунків дає букмекерським компаніям заробляти на беттінгу. Для розрахунків використовуються:

 • Математичні і аналітичні методи. Спеціалісти вивчають статистику результатів команд чи окремих гравців у попередніх матчах. Таку підготовку досить часто проводять і професійні беттери.
 • Евристичні методи. Це більш звична методика для рядових любителів ставок та початківців. Вона базується на прогнозах професійних експертів, спортсменів, коментаторів та інших спеціалістів, які максимально наближені до конкретної спортивної дисципліни.

В коефіцієнт, який встановив букмекер, автоматично закладається і його гарантований прибуток. Цей прибуток називається маржою. Із цього випливає, що можливість певного результату вище, аніж це показують коефіцієнти в лінії.

Даний показник розраховується в декілька кроків. Перш за все спеціалісти аналітичних центрів оцінюють реальну ймовірність результату. Букмекери з меншими фінансовими можливостями просто купляють аналітичні дані у спеціалізованих агентствах, а масштабні компанії мають власні відділи аналітиків і користуються своїми розрахунками.

Імовірність результату відображаються у коефіцієнтах. А далі до цих коефіцієнтів додається маржа самої контори. Завдяки цьому букмекери завжди у плюсі незалежно від того, виграють клієнти або програють.

Приведемо простий приклад. Матч між клубами Барселона та Вільяреал. Згідно з розрахунками аналітиків, ймовірність перемоги Барси складає 68%, а Вільяреалу – 10%. На нічию залишається 22%. В такому випадку коєфіцієнти в лінії мали б бути наступними:

 • П1 (перемога господарів): 100/68 = 1,47;
 • X (нічия): 100/22 = 4,54.
 • П2 (перемога гостей): 100/10 = 10,00.

Але у кожного оператора своя маржа. У найкращих букмекерських конторах України на футбол встановлена маржа у межах 6%. В такому випадку ймовірність результатів буде розраховуватися не на основі 100%, а 106%. Додаткові 6 відсотків букмекер розподілить між вірогідністю пропорційно шансам різних результатів. Тому по факту в лінії будуть інакші показники.

На перемогу Барселони букмекер додасть 4,08%, на нічию – 1,32% та на успіх Вільяреалу – 0,6%. Тоді котирування в лінії вийдуть наступними:

 • П1: 100/68 + 4,08 = 100 / 72,08 = 1,39;
 • Х: 100/22 + 1,32 = 100 / 23,32 = 4,29;
 • П2: 100/10 + 0,6 = 100 / 10,06 = 9,44.

Правила читання лінії БК

Професійні капери вміють грамотно вивчати лінію букмекера, щоб отримати перевагу та підвищити шанси на перемогу. Для цього гравці з великим стажем ставок на спорт використовують декілька ефективних методик.

Валуйні ставки

Ви вже розумієте, як аналітики букмекерських контор розраховують свої коефіцієнти з урахуванням маржі. Подібні розрахунки може зробити будь-який рядовий беттер, використовуючи знання по математиці, набуті ще в школі. Єдине, що потрібно точно знати – це конкретну маржу букмекера. Іще важливо звертати увагу на показники статистики:

 • останні результати команди/спортсменів;
 • поточну форму гравців.

Враховуйте той факт, що букмекери іноді спеціально завищують або зменшують котирування. Тому варто проводити грамотний аналіз, щоб побачити, правильно оцінені ймовірності результатів на беттінговому сайті, чи ні.

Припустимо, що реальний коефіцієнт ймовірності на певну команду складає 1,75, а букмекер заклав показник в 1,95. Поставивши з таким коефіцієнтом, гравець має змогу отримати прибуток. Такі ставки називаються валуйними.

Моніторинг коефіцієнтів

Досить часто контори змінюють коефіцієнти через самих клієнтів. Якщо на один і той же результат гравці будуть робити дуже багато ставок, коефіцієнти “прогрузнуть”. Через це оператору прийдеться зменшити коефіцієнт події, на яку заключають багато парі, та підвищити протилежний результат. Це дозволить поставити на протилежний результат на більш вигідних коефіцієнтах та отримати солідний виграш.

Порівняння котирувань

Різні букмекерські компанії встановлюють різні коефіцієнти. Але не забувайте, що місцеві букмекери можуть трохи переоцінювати шанси команд зі своєї країни. В такому випадку краще перейти на сайт європейської контори та перевірити показники там, щоб більш тверезо оцінити стан справ.

Для швидкого порівняння коефіцієнтів можна використовувати незалежні сервіси, які відображають усі зібрані дані в одній таблиці з найвищими і низькими котируваннями. Якщо у користувача відкрито одразу декілька рахунків в різних конторах, він може швидко оформити парі на сайтах з найвищими показниками.

Як відрізняються коефіцієнти букмекерських контор?

Відмінність коефіцієнтів букмекерських контор

Котирування розраховуються в результаті кропіткої роботи професійних аналітиків. Коефіцієнти формуються на основі математичних розрахунків, аналізу стану спортсменів та інших факторів. Сьогодні є навіть цілі організації, які займаються підготуванням ліній БК. В аналітичних центрах прораховують чисті котирування, а вже після цього букмекери застосовують маржу у вигляді відсотку за свої послуги.

Чим вище показник маржі, тим нижчі коефіцієнти на матчі пропонує БК своїм клієнтам. Причому маржа ніяким чином не впливає на ймовірність результату конкретної події. Вона залежить від апетитів представників компанії.

Лінія змінюється у декількох випадках:

 • перед початком гри з’явилася звістка, яка дійсно може вплинути на результат матчу (наприклад, ключовий футболіст отримав травму або у команди-суперника в склад повернувся сильний форвард, змінився тренер і так далі);
 • котирування «прогрузли» через велику кількість ставок на одну і ту ж подію.

В останньому випадку кефів на імовірність результату не вплине ніяким чином. Порівнюючи коефіцієнти, гравець може бачити реальну ситуацію на ринку. Щоб швидко відслідковувати дані, користуйтеся відповідними сервісами. Вони можуть:

 • збирати список БК і автоматично слідкувати за змінами в їх лініяї;
 • обробляти інформацію про встановлені коефіцієнти;
 • автоматично сортувати котирування і відображати користувачу результати «від більшого до меншого» в порівняльній таблиці, враховуючи при цьому локацію.

Порівнюючи кефи на конкретний матч, беттер може побачити, в якій букмекерській конторі його ставка принесе найбільший прибуток, якщо пройде. Ставте на спорт свої гроші там, де це максимально вигідно. Порівнюючи показники, ви також зможете швидко знаходити «вилки», обирати оптимальну стратегію та збільшувати свій прибуток.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Висновок

Змагатися з популярними букмекерами, в штаті яких працюють професіональні аналітики, досить тяжко. Вони володіють набагато більшою кількістю інформації, яка дає реально оцінити ймовірності результатів в конкретних подіях, а в показники котирувань закладають маржу, яка дає букмекеру перевагу над гравцями та гарантований дохід.

Але як показує практика, навіть за таких обставин грамотний підхід досвідчених беттерів дає їм змогу вигравати та заробляти на ставках великі суми. Щоб навчитися цьому, потрібно знати про принципи формування та розрахунку коефіцієнтів з урахуванням маржі. Це дає змогу нівелювати перевагу букмекерів, а в деяких випадках отримувати і самому перевагу над закладом.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори