vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Інструкція по реєстрації в Vbet

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐✅ Ліцензія№126922, о. Кюрасао
⌛ Початок роботи 2003 р
❤ Онлайн-ресурсиОфіційний сайт + мобільні додатки для Android і iOS
💲 Валюта15 варіантів, в тому числі:
 • гривня;
 • польський злотий;
 • євро;
 • долар.
🎁 вітальний бонусдо 20 євро
💵 мінімальна ставка10 грн
💵 Максимальний коефіцієнт10 000 000 грн
❤ Можливості для укладення парі 
 • спорт – традиційний (лайв, прематч), віртуальний, фентезійний, кібер;
 • казино (включаючи слоти, рулетку, покер та інші ігри);
 • лотерея;
 • тоталізатор.
🤑 промона сайті БК представлено 38 акцій для різного виду ставок.

Кращі букмекери в Україні

Реєстрація в Vbet – це необхідна процедура для відкриття ігрового рахунку, без якої неможливо робити ставки на спорт в букмекерській конторі Vbet. На цій сторінці пропонується почати реєстрацію та отримати бонус 100% на перший депозит до 118 доларів. Для того щоб зареєструватися, перейдіть на сайт букмекерської компанії і клацніть по посиланню «Реєстрація» у верхньому меню. Ми наполегливо рекомендуємо всім ознайомитися з правилами букмекерської контори Vbet .

Інструкція по реєстрації в Vbet
Інструкція по реєстрації в Vbet

Правила реєстрації нового користувача БК Vbet

2.1.1. Людина не може робити ставки, якщо не є власником облікового запису. Для створення аккаунта потрібно подати заявку на реєстрацію і особисто пройти її. При реєстрації необхідно надати наступну інформацію: дата народження і документ, який підтверджує, що гравцеві виповнилося 18 років, ім’я та прізвище гравця, повну адресу проживання, адреса електронної пошти, ім’я користувача і пароль.

2.1.2. Особа, що відкриває ігровий рахунок, гарантує, що він не молодше 18 років. Неповнолітнім заборонено проходити реєстрацію. Компанія Vbet залишає за собою право зробити запит на перевірку, в ході якої гравцеві буде потрібно надати документи, що підтверджують вік. Аккаунт може бути припинений до тих пір, поки клієнт не підтвердить свій вік.

Коментар від Online-Bookmakers.com: в будь-який момент Vbet може зажадати підтвердити вік за допомогою надання документів. Завантаження документів – звична практика в букмекерських конторах, яка повністю безпечна і конфіденційна для гравців.

2.1.3. Реєструючись на сайті, гравець підтверджує, що не є жителем Австралії, Данії, Естонії, Афганістану, Ефіопії, Філіппін, Гонконгу, Ірану, Іраку, Італії, Йорданії, Кувейту, Північної Кореї, Франції, Пакистану, Іспанії, Сирії, Туреччини або США. Також заборонено відкривати ігровий рахунок в букмекерській конторі Vbet професійним гравцям в будь-якому виді спорту.

Бонус за реєстрацію

У букмекерській конторі Vbet діє бонусна програма, яка дозволяє новим гравцям отримати вітальний бонус на перший депозит. Розмір бонусу – 100% від суми поповнення, але не більше 118 доларів. Для того щоб вам зарахують винагороду, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Пройти реєстрацію на сайті букмекерської контори.
 2. В особистому кабінеті перейти в розділ «Бонуси».
 3. На сторінці, натиснути «Підтвердити бонус».
 4. Зробити депозит мінімум на 5 доларів.

Важлива інформація від Online-Bookmakers.com: зроблений депозит додається до бонусу і перекладається на бонусний рахунок.

Для того щоб бонус став доступним для виведення, його потрібно відіграти протягом 15 днів. Умови відіграшу наступні: проставити бонус 19 разів з коефіцієнтом не нижче 1.70 на будь-які події, за винятком тенісу. Наприклад, якщо розмір бонусу складе 100 доларів, то для переведення в готівку коштів потрібно укласти парі на загальну суму 1900 $.

Варіанти реєстрації ігрового рахунку

Доступний один спосіб реєстрації для нових гравців, який має на увазі заповнення анкети з персональними даними та вибір основних параметрів. В цілому процедура відкриття рахунку дуже проста і займає не більше трьох хвилин, про що докладніше можете дізнатися в наступному пункті.

Покрокова інструкція: як зареєструватися на Vbet?

Крок 1: Перейдіть на сайт онлайн букмекера і натисніть «Реєстрація» у верхньому меню.

Крок 2: . Заповнюємо першу частину анкети, яка складається з наступних полів: електронна пошта, пароль, підтвердження пароля і валюта ігрового рахунку. І тиснемо «Далі».

Крок 3: На цьому етапі система просить нас заповнити другу частину анкети: ім’я, прізвище, логін, стать, дата народження, країна, місто, адреса і номер мобільного телефону. Також можна встановити ліміт і обов’язково вибрати спосіб отримання новин від букмекерської контори Vbet.

Крок 4: Погоджуємося з правилами, поставивши галочку, і натискаємо «Підтвердити».

На цьому реєстрація завершена, дані для входу система продублювала і відправила на вказану в анкеті e-mail.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Як зареєструватися в Vbet з телефону?

Користувачам мобільних пристроїв букмекерська контора Вбет пропонує ставити на мобільному сайті або за допомогою спеціальних програм, розроблених під Андроїд і iOS. Далі на прикладі Android-версії розглянемо процес відкриття ігрового рахунку.

Крок 1: З мобільного відкриваємо сайт букмекера Vbet і опускаємося вниз, де розташовані кнопки для скачування додатків.

Крок 2: . Кількома за посиланням «Download android Application», після чого система перенаправить вас на сторінку завантаження програми.

Крок 3: На сторінці натискаємо кнопку «Download for Android».

Крок 4: Збережіть інсталяційний файл і дочекайтеся закінчення завантаження.

Крок 5: Встановіть мобільний додаток і потім запустіть його.

Крок 6 : Натисніть на кнопку «Реєстрація» у верхній частині і заповніть реєстраційну анкету.

Важливо: Для отримання можливості здійснювати мобільні ставки не потрібно заново проходити реєстрацію в букмекерській конторі. Використовуйте для входу ті ж дані, що і для авторизації на веб-сайті Vbet.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори