iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Реєстрація в БК «Паріматч»

Бонус на перший депозит 2500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🎓 Бонус за реєстрацію📌 2500 грн
🎓 Промокод📌 За посиланням на сторінці
🎓 Верифікація📌 Є
🎓 Обмеження за віком📌 18+

Переконатися в тому, що букмекер Парі Матч пропонує для гравців на ставках як мінімум одну з кращих розписів на ринку онлайн-беттінга, цілком можна і без реєстрації. Досить зайти на сайт і переконатися самому – різноманіття спортивних дисциплін, велика кількість ринків і хороші коефіцієнти. Але щоб робити ставки на спорт онлайн, користувач повинен зареєструватися на сайті і створити свій ігровий рахунок. Це абсолютно нескладно, і, до того ж, може принести приємний бонус.


Кращі букмекери в Україні

Реєстрація на офіційному сайті БК «Паріматч»

Реєстрація в БК «Паріматч»
Реєстрація в БК «Паріматч»

Після вибору пункту «Реєстрація» у шапці сайту відкривається вікно, в якому потрібно вказати особисті дані.

У формі, що з’явилася реєстрації потрібно ввести дату народження, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Також необхідно придумати пароль з 8 або більше символів, що включає в себе великі і маленькі букви і цифри. Для завершення реєстрації потрібно прийняти правила букмекера і угода про виграш.

Обов’язкові поля для реєстрації на Парі Матч

У вікні БК Parimatch реєстрація гравцеві необхідно заповнити кілька полів з особистими і контактними даними. Перш за все, беттор повинен заповнити форми з персональними даними – ім’ям, прізвищем і датою народження. Зазначення дати народження необхідно для підтвердження віку клієнта. Нагадаємо, зареєструватися в БК Паріматч Україна можуть тільки ті гравці, які досягли повноліття. Те ж саме стосується і гравців з інших країн пострадянського простору. Слід додати, що в завершенні реєстрації бетторам також необхідно поставити галочку навпроти поля «Мені більше 18 років».

Парі Матч реєстрація передбачає проходження двох етапів

Реєстрація на сайті Parimatch дає новим користувачам можливість отримати від букмекера не тільки власне реєстраційний бонус, але і, наприклад, вітальні фрібети або бонус на перший депозит. І для цього необхідно всього лише зробити дві дії: спочатку – заповнити реєстраційну форму. А потім підтвердити – чи верифікувати – свою особистість. Це робиться для протидії шахрайству, а також з метою недопущення до азартних ігор неповнолітніх гравців.


КРОК 1 – ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ

Як тільки гравець натискає на жовту кнопку “Реєстрація” у верхній частині сторінки офіційного сайту Parimatch – відкривається реєстраційна форма. Букмекер Парі Матч офіційно працює в доменній зоні .com, але для користувачів з Росії раціональніше реєструватися в доменній зоні .ua – легальному на території РФ. Заповнити необхідно всього-на-всього чотири поля:

  • Дата народження – користувач Parimatch на момент реєстрації зобов’язаний бути повнолітнім;
  • Валюта ігрового рахунку – має вплив на способи поповнення депозиту і виведення коштів, і варто подумати над вибором;
  • Контактні дані – реєструється гравець вказує актуальний адресу електронної пошти і номер мобільного телефону для отримання повідомлень від букмекера і перевірки нової реєстрації
  • Пароль – від 8 до 30 символів, що включають латинські малі та великі літери, а також цифри і символи

КРОК 2 – ПІДТВЕРДЖЕННЯ ОСОБИ

Наступний, не менш важливий етап – верифікація особистості гравця. Після заповнення реєстраційної форми та активації облікового запису, користувач отримує повний доступ до сайту букмекера Parimatch і особистого профілю Парі Матч. Де вже необхідно вказати актуальну особисту інформацію: ПІБ, місце і адреса проживання. А перед першим виведенням коштів, як правило, служба безпеки БК Парі Матч, проводить підтвердження особи гравця. Співробітники букмекерської контори просять користувача надіслати скани документів, що засвідчують особу, а також актуальні фото з паспортом або банківською картою (як підтвердження дати також може виступати свіжий номер газети).

popup-parimatch

Ухвалення умов БК Парі Матч при реєстрації

Також одна з складових частин процедури реєстрації нового користувача БК Парі Матч – згоду з правилами роботи букмекера. Власне, без згоди – для підтвердження необхідно поставити галочку у відповідному віконці – реєстрація неможлива в принципі. Одне з важливих правил Parimatch – наявність тільки одного аккаунта в одного гравця. Мультіаккаунтінг розцінюється службою безпеки компанії як явне і неприкрите шахрайство. І може каратися аж до закриття рахунку з конфіскацією наявних на ньому коштів.

Ідентифікація користувача в букмекерській компанії Парі Матч

Ідентифікація користувача в БК Parimatch проводиться в обов’язковому порядку перед першим виведенням коштів. Зазвичай на першому етапі гравець завантажує в особистому кабінеті кольорові фото сторінок паспорта з ПІБ і фотографією, а також місцем прописки, кольорове фото або скан ІПН / СНІЛС, і фото документів на аркуші паперу із зазначенням поточної дати. Після чого співробітники служби безпеки спочатку перевіряють справжність документів, а остаточну ідентифікацію користувача проводять за допомогою відеодзвінка з гравцем через узгоджений месенджер (Skype, Whatsapp, Telegram, Viber).

Зазвичай процедура ідентифікації займає близько півгодини або трохи більше: чим чіткіше фотографії та вище швидкість інтернету – тим вище ймовірність, що все пройде швидко і без затримок.

Реєстрація в “Паріматч” через мобільну версію

Оскільки сучасні флагманські смартфони на OC Android і iOS багато в чому можуть замінити персональний комп’ютер, а також завжди забезпечені високошвидкісним мобільним інтернетом, користувачі БК Парі Матч можуть використовувати для ставок мобільний девайс. Тим більше, у Parimatch є повнофункціональна мобільна версія, оптимізована під невеликі діагоналі гаджетів. Яка дозволяє зареєструватися точно так же, як і на стаціонарній версії сайту – натиснути на кнопку “Реєстрація”, розташовану у верхньому правому куті дисплея смартфона і вказати ті ж самі дані – номер телефону та електронної пошти, дата народження, валюта рахунку і пароль.

Власне, можливість зареєструвати нового користувача – ключова відмінність мобільної версії сайту Парі Матч від додатків букмекера для OC Android і iOS, в яких подібна опція відсутня в принципі. Хоча цілком можливо зареєструватися в мобільній версії, а потім завантажити смартфонів аплет.

Чи можна змінювати інформацію, зазначену при реєстрації?

Персональні дані, які вказуються при реєстрації, щоб уникнути помилок необхідно вводити з особливою ретельністю, а потім варто і перевірити ще раз. Оскільки змінити їх неможливо – крім пароля. Який, до речі, рекомендується, навпаки, час від часу міняти. Для цього в особистому кабінеті БК Парі Матч потрібно знайти розділ “настройка рахунку”, перейти на вкладку “Безпека”, потім ввести старий і новий паролі, після чого підтвердити новий пароль Parimatch.

Реєстрація в мобільному додатку БК «Паріматч»

При відвідуванні офіційного сайту букмекера з мобільного телефону або планшета на стартовій сторінці вгорі по центру буде запропоновано встановити безкоштовне мобільний додаток. Система автоматично розпізнає платформу, на якій працює мобільний пристрій клієнта, і запропонує встановити додаток саме під цю операційну систему. 

При першому запуску програми користувач побачить на екрані реєстраційну форму. Процес реєстрації такої ж, як в деськтопной і мобільного версіях. Єдина відмінність полягає в тому, що програма вже на стадії реєстрації запропонує активувати бонус за депозит.

Особливості реєстрації в БК «Паріматч»

Сайт parimatch.ua є регіональним і створений тільки для клієнтів з Україні, пройти реєстрацію на сайті може тільки резидент України за внутрішнім паспортом громадянина країни.

При реєстрації на сайті букмекера потрібно вказувати свої реальні дані. В іншому випадку користувач не зможе пройти ідентифікацію і почати робити ставки.

Реєстрація в «Паріматч»: навчальне відео

Букмекер випустив навчальне відео, проілюструвавши весь процес від заповнення анкети до проходження верифікації.

Бонуси за реєстрацію в БК «Паріматч»

Parimatch пропонує новим гравцям страховку ставки на футбол на суму до 700 грн. Ставка з коефіцієнтом від 1.70 повинна бути зроблена і розрахована протягом 45 днів після реєстрації.

Якщо така ставка програє, то протягом 72 годин після розрахунку парі ви отримаєте бонус у розмірі 100% від суми парі, але не більше 700 грн.

Для виведення коштів вам необхідно укласти парі на суму, що перевищує суму бонусу в 7 разів на ставках з коефіцієнтом не менше 1.70.

popup-parimatch

Прогнози і ставки :

Реєстрація в БК «Паріматч»
Догори