vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Фанспорт: реєстрація – як зареєструватися у Fansport

100%-й бонус на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Для виходу на нові ринки – вірніше, для входу на насичений і навіть трохи “перегрітий” ринок онлайн-беттингу, у будь-якому випадку, потрібна певна сміливість. Міжнародний букмекер Фанспорт, отримавши в 2016 році ліцензію Кюрасао, відразу і різко націлився на величезну аудиторію, що володіє Українською, російською та/або англійською мовою. Трьох версій офіційного сайту букмекера Fansport (крім російської та англійської є ще українська), в принципі, достатньо, щоб звернути на себе увагу мільйонів гравців. Адже головне – не мова, а найширша букмекерська лінія, привабливі коефіцієнти та додаткові можливості (наприклад, перегляд відеотрансляцій матчів або доступ до розділу з просунутою статистикою).

Міжнародний букмекер Фанспорт не обмежує гравцям можливість зареєструватися на сайті – навіть якщо в їхній країні держрегулятор не схвалює онлайн-беттинг – у крайньому випадку є VPN-сервіси. Хоча на лінію БК Fansport подивитися можна і без реєстрації – і побачити величезний асортимент спортивних дисциплін для ставок прематч та у лайві, а також гравцям доступні низка інших азартних ігор та ставки на події зі світу політики, науки та шоу-бізнесу. Більше того, щоб на сайті Фанспорт дивитись відеотрансляції футбольних матчів чи боксерських поєдинків – реєстрація теж необов’язкова (у чому полягає певна перевага букмекера перед конкурентами). Але щоб робити ставки онлайн, зареєструватися на сайті БК Fansport все ж таки доведеться. До того ж за цю процедуру – зовсім нескладну,

Фанспорт: реєстрація

Кращі букмекери в Україні

Способи реєстрації у Фан Спорт

Букмекер Фанспорт полегшує завдання гравцям, які хочуть зареєструватися на сайті. Пропонуючи кілька варіантів реєстрації на порталі БК Fansport – є швидка реєстрація в один клік, і за номером телефону, і за адресою електронної пошти (тут доведеться трохи попрацювати пальцями по клавіатурі), або за допомогою соцмереж та месенджерів. Важливо, що за будь-якого варіанта, гравець може вибрати, на яку винагороду від букмекера варто розраховувати. Вітальний пакет для любителів онлайн казино та ігор (бонус до 200 доларів плюс фриспіни) або 100%-ний бонус на перший депозит (втім, обмежений сумою близько 50 доларів). Або спочатку не віддавати перевагу нічого, а остаточний вибір зробити трохи пізніше – вже в особистому кабінеті.

Докладніше про те, як зареєструватися на сайті букмекеру Фанспорт – читайте нижче, а поки звернемо увагу на наступний момент: незалежно від обраного способу, з досить високою ймовірністю гравцям потім доведеться проходити процедуру верифікації облікового запису. Як правило – при першому висновку досить солідного виграшу (хоча у разі невеликої суми є ймовірність проскочити без ідентифікації особистості). У цьому також немає нічого складного – треба просто завантажити у певну форму в особистому кабінеті на сайті Fansport сканкопії необхідних документів (у випадку з міжнародними букмекерами зазвичай вистачає паспорти) та/або здійснити відеодзвінок із співробітниками служби безпеки БК Фанспорт у вибраному месенджері.

Реєстрація в 1 клік

На сайті Фанспорт достатньо запровадити країну проживання. І оскільки букмекер Fansport використовує геолокаційні дані, то автоматично вибиралася і валюта ігрового рахунку, після чого система автоматично надавала гравцю унікальні логін та пароль. А потім залишалося лише поповнити депозит (банківські картки чи електронні платіжні системи – альтернатива є завжди) та робити ставки. Якщо при цьому ще й ввести потрібний промокод – можна розраховувати на певний бонус.

Реєстрація за номером телефону

Один із спрощених варіантів реєстрації нового гравця на сайті букмекера Фанспорт – за номером телефону. У цьому випадку клієнту, щоб створити новий обліковий запис і зайти в особистий кабінет на порталі букмекерської контори Fansport, гравцеві достатньо вказати актуальний номер мобільного телефону. Причому в процесі вибору зі списку країн (там зазначені й досить екзотичні – окремі острови і навіть не найбільш визнані міжнародною спільнотою держави) геолокація автоматично підтягне і телефонний код, і найімовірнішу валюту ігрового рахунку. Хоча, безумовно, новий клієнт БК «Фанспорт» у цьому випадку має вибір – вказати свій номер мобільного, а депозит завести в американських доларах, наприклад.

Реєстрація по email

Зареєструватися на сайті Фанспорт через адресу електронної пошти – мабуть, своєрідна класика для букмекерських порталів. І в цьому випадку гравцеві доведеться продемонструвати трохи більше дрібної моторики, набираючи у відповідних полях реєстраційної форми необхідну інформацію. Вірніше, спочатку можна зі списку вибрати країну і місто проживання, потім валюту депозиту і номер телефону, а потім вказати ПІБ, адресу електронної пошти, а також придумати і підтвердити пароль. Після чого на вказану адресу електронної пошти прийде код – формально, за його допомогою процедура реєстрації завершується. Вибір бонусу Fansport при цьому – аналогічний до попереднього варіанту.

Немаловажний момент – фахівці техпідтримки БК Fansport рекомендують не використовувати прості паролі, які досить легко підібрати методом перебору. Бажано придумати пароль, що містить латинські літери різних регістрів, використовувати тире, нижнє підкреслення та спецсимволи. І не повторювати паролі з інших сайтів.

Реєстрація через соціальні мережі

Чи не найпростішим варіантом зареєструватися в букмекерській конторі Фанспорт є аккаунт, що діє, в соцмережі Facebook або месенджері Telegram. У цьому випадку дані із соцмережі використовуються як реєстраційні в особистому кабінеті БК Fansport. Після чого залишається лише вибрати валюту ігрового рахунку та варіант бонусу для нових гравців.

Реєстрація з мобільного додатку

Якщо зайти на сайт БК Фанспорт зі смартфона або планшета на OC Android та iOS, то автоматично відкриється мобільна, але повнофункціональна версія букмекерського порталу. Зареєструватися та робити ставки онлайн у якій можна аналогічним чином, як і на основній. Але водночас фахівці-айтішники БК Fansport пропонують для любителів онлайн-беттингу, яким смартфони та планшети вже повноцінно замінили персональний комп’ютер, спеціалізовані мобільні програми. Аплет для “зеленого робота” можна завантажити безпосередньо з сайту Фанспорт, а “яблучну” версію – з AppStore, абсолютно легально.

Питання та відповіді

Як отримати бонус за реєстрацію на Фанспорт?

Щоб отримати бонус, необхідно зареєструватися та внести свій перший депозит. Привітальний бонус є 100% від суми першого депозиту. При цьому максимальна сума не має перевищувати 3000 гривень.

Які є способи реєстрації на Фанспорт?

Для створення облікового запису в БК Фанспорт є три способи:
по телефону;
за адресою електронної пошти;
через соцмережі та месенджери.

Як можна використати вітальний бонус Фанспорт?

Бонусні засоби можна використовувати на будь-які спортивні ставки.


Прогнози і ставки :

Догори