vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Бетвіннер: реєстрація – як зарегістроваться в Betwinner

Бонус на перший депозит 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🟢 Бренд компанії: BETWINNER
👶 Рік заснування: 2007
📍 Місце заснування: Кіпр
😍 Мови сайту:UA UZ TJ LT LV KZ GE AM AZ та інші
✅ Заборонені країни: United Kingdom, USA, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Italy, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Iran 
💵 Основний бонус: 100€
🤑 Промокод:GENEVABET
📧 E-mail: [email protected]
📱 Телефон: 380 800504151

Букмекерська контора Betwinner, приймає ставки на три з гаком десятка видів спорту, а також на кінопремії і телешоу на сайті в доменній зоні .com – нове “обличчя” на беттинг-ринку. Хоча на порталі БК зазначено, що Бетвіннер заробив в 2007-му році, але, мабуть, тільки років через десять Беттери дізналися про це Букмекери. Має всі атрибути міжнародного: понад 40 валют ігрового рахунку і таку ж кількість мовних версій.

На сайті букмекерської контори Betwinner можна не тільки робити ставки на спорт в режимах прематч і лайв, а й дивитися відеотрансляції матчів в хорошій якості. Все це доступно тільки зареєстрованим користувачам. Втім, зареєструватися в Бетвіннер не складе ніяких труднощів: варіантів – маса.

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Як зареєструватися в Betwinner

Найпростіший варіант реєстрації на сайті букмекерської контори Бетвіннер – зареєструватися в один клік. Технічно це реалізовано, виходячи з геолокації потенційного нового клієнта – БК Betwinner автоматично вибирає країну проживання Беттери і валюту ігрового рахунку. З вибором можна або погодитися, або змінити – але, в будь-якому випадку, натиснувши кнопку “Реєстрація”, система одразу присвоїть унікальні логін і пароль для нового профілю. Після чого вже можна поповнювати ігровий рахунок, скориставшись або відмовившись від бонусу (до 100 євро).

І при цьому способі, і в альтернативних варіантах (як зареєструватися за номером телефону або електронній пошті – читать нижче) заповнення персональних даних реально відкласти до першого запиту на виведення коштів.

Заходимо на сайт букмекерської контори

Щоб зареєструватися на сайті БК Бетвіннер, насамперед необхідно зайти на портал Betwinner в доменній зоні .соm – і ось тут можливі два варіанти. Якщо закритий доступ – знадобиться актуальне дзеркало, якщо немає – залишається натиснути на жовту кнопку “Реєстрація”, яка знаходиться вгорі стартової сторінки порталу (трохи правіше центру). Якщо зайти на сайт Бетвіннер зі смартфона або планшета на OC Android і iOS – відбудеться переадресація на мобільний, але повну версію порталу, зареєструватися в якій можна аналогічно основною версією. Також гарною підмогою в боротьбі з блокуванням доступу можуть стати аплети букмекерської контори Betwinner: “яблучна” версія легально доступна в AppStore, а додаток для “зеленого робота” скачується з порталу букмекера.

Заповнюємо персональні дані

До введення персональних даних при реєстрації в букмекерській конторі Бетвіннер варто підійти з особливою ретельністю і вказувати тільки коректну інформацію. По-перше, оскільки введені дані в особистому кабінеті БК Betwinner буде неможливо відредагувати (поміняти можна буде хіба що пароль до аккаунту, навіть валюту рахунку змінити не вийде). І, по-друге, з некоректно вказаними персональними даними просто не вийде пройти верифікацію та ідентифікацію – подібний неприємний “сюрприз” перед першим виведенням коштів навряд чи комусь сподобається.

Завершуємо відкриття ігрового рахунку

Фактично, останній етап реєстрації на сайті букмекерської контори Бетвіннер – процедура верифікації аккаунта. Нічого незвичайного в ній немає: Беттер завантажує в особистому кабінеті БК Betwinner скани засвідчують особу. Бажано – у високій роздільній здатності (в принципі, гарного фото зі смартфона також буде досить), зазвичай цілком вистачить паспорта, в крайньому випадку – ще й посвідчення водія. А в якості альтернативи або доповнення, можлива і Відеоідентифікація особистості – шляхом Skype-колла зі службою безпеки, або відеодзвінка в іншому мессенджере з аналогічним функціоналом.

Отримуємо підтвердження про реєстрацію

При заповненні всіх необхідних інформаційних полів в особистому кабінеті і після успішного проходження процедури верифікації аккаунта можна сміливо робити ставки в БК Бетвіннер – на спортивні або інші події. Відповідне повідомлення про успішну реєстрацію від букмекера Betwinner також з’явиться в пошті особистого кабінету.

Як ще відкрити ігровий рахунок в Betwinner?

До процесу реєстрації нових клієнтів, в букмекерській конторі Бетвіннер підійшли явно не без частки креативу – пропонуючи Беттери досить широку альтернативу, як завести ігровий рахунок. Можна зареєструватися на сайті БК Betwinner не тільки в один клік, але і з використанням інших варіантів. За номером мобільного телефону або через соцмережі зареєструватися на сайті букмекерської контори Бетвіннер так само легко, як і в один клік. Реєстрація в БК Betwinner за допомогою електронної пошти, в принципі, теж нескладна, хоча реєстраційна форма трохи більше. Але, незалежно від обраного способу, нові клієнти букмекера можуть претендувати на 100% -ний вітальний бонус на перший депозит, нехай і лімітований сумою в 100 євро.

Реєстрація за номером телефону

Досить просто зареєструватися на сайті букмекерської контори Бетвіннер, використовуючи всього лише номер мобільного телефону. Подібний варіант дуже схожий на реєстрацію в один клік: використовуючи дані геолокації, БК Betwinner автоматично підтягне відповідну країну (включаючи екзотичні) і валюту ігрового рахунку – хоча в такому варіанті допустимо завести депозит і в “універсальних” євро або доларах. А на телефон потім, окремим SMS-повідомленням від букмекера, прийде код активації, який необхідно ввести в реєстраційну форму. Пізніше можна вказати відсутні персональні дані – вони, перед процедурою верифікації аккаунта, знадобляться в будь-якому випадку.

Реєстрація через соціальні мережі

Нітрохи не складніше, в порівнянні з реєстрацією за номером телефону, зареєструватися на сайті Бетвіннер за допомогою популярних соцмереж або месенджера Telegram. Основна ідея полягає в тому, щоб дозволити букмекерській конторі Betwinner використовувати в якості регістрацонних даних профіль в обраній соцмережі. Нескладно здогадатися, що акцент в даному випадку – на Беттери з Росії і пострадянського простору в цілому: зареєструватися можна через “Однокласники” і “Вконтакте”, “Яндекс” і “Мейл.ру”, що користуються певною популярністю в країнах СНД. При цьому треба не тільки дати букмекерові доступ до обраним профілем, а й потім вибрати валюту ігрового рахунку і одну з опцій використання бонусу для нових клієнтів Бетвіннер.

Betwinner реєстрація по e-mail

Зареєструватися на сайті букмекерської контори Бетвіннер, використовуючи актуальну електронну пошту – процес трохи більш трудомісткий, у порівнянні з реєстрацією в один клік або за номером мобільного телефону. Справа в тому, що в цьому випадку доведеться вказати країну, регіон і місто проживання, паспортні дані, актуальний номер мобільного телефону та адресу електронної пошти (його потім необхідно підтвердити). А також вибрати валюту ігрового рахунку та згенерувати пароль підвищеної складності. У разі реєстрації в БК Betwinner з промокодом – потрібно ввести і його. А при генерації пароля потрібно користуватися набором малих і великих літер, цифр і спецсимволов.

Вітальний бонус для нових клієнтів

Після реєстрації на сайті букмекерської контори Бетвіннер для клієнтів доступні не тільки відеотрансляції, але і деякі акції пропозиції. Презенти для іменинників – наприклад, підвищені коефіцієнти на деякі матчі, або вітальний бонус в розмірі 100 євро (в еквіваленті валюти ігрового рахунку). Хоча якщо зареєструватися з промокодом – можна спробувати отримати і ще трохи більше: до 130% -ного бонусу на перший депозит. Якщо поповнити свій ігровий рахунок на суму (в еквіваленті) від 1 до 100 євро. Детальні умови відіграшу бонусу доступні на сайті букмекерської контори Betwinner.

Прогнози і ставки :

Догори