Ставки на ТБ

Що означає ставка ТБ?

Ставки на ТБ є в розпису від різних букмекерських контори на різні варіанти спортивних дисциплін. У даного парі представлені різні види для розрахунку, в тому числі позитивні і негативні сторони. Ставки на ТБ можна робити на різні види спорту. Але у даного ТБ ставки представлені за власними правилами установки розрахунку.

Що являє собою ТБ в ставках і як прийнято його позначати

ТБ – тотал більше. Тотал являє собою певну суму, за встановленим в бк коефіцієнту в будь-якому задіяному турнірі. Наприклад, ТБ 3.5 по футбольному голу значить, що ставка може виграти, якщо в поєдинку забивається більше 3-х м’ячів. Загальна форма написання «тотал більше» в розпису, представленої в бк, буває досить різноманітною. І все-таки стандартом буде вважатися стандартом скороченою абревіатури.

Варіанти ТБ в бк

Існує багато різних видів ТБ, які представлені в букмекерських компаніях. Базовим варіантом для ставок вважається ТБ голів або балів в спортивних іграх: баскетболі, хокеї, футболі, гандболі та багато іншого. При розборі ТБ пропонуємо звернути і на наступні варіанти показників:

  • кутові;
  • Фоли або жовті картки;
  • Гейми або сети;
  • ейсів;
  • Багато чого іншого.

Різні показники, які розраховуються в турнірі, чудово підійдуть для вкладень ТБ. До того ж широко будуть прописані індивідуальні тотали, тобто коефіцієнти однієї зі спортивних команди або спортсмена, який братиме участь в певному подію.

Правила за розрахунками азіатського і європейського ТБ

У ставках ТБ на спортивні дисципліни розподіляються на кілька основних видів: європейський і азіатський. Перший варіант зазвичай записується як цілих чисел або половинчастих дробів. Наприклад, ТБ4; ТБ3.5. Розглянемо кілька варіантів для проведення розрахунку в даній угоді. Наприклад, можна взяти матч Бундесліги Байєр / Вольфсбург. Зустріч була 26 травня 2020 року і закінчується із загальним рахунком 1 до 4.

  • ТБ 4.5 – перемога, ставка може виграти, оскільки в турнірі має бути забито більше 4-х голів.
  • ТБ 5 – повернення загальної суми вкладення, оскільки основний коефіцієнт тотала збігається із загальним числом забитих голів.
  • ТБ 5.5 – програш, де ставка повністю згоряє, оскільки її заходу може знадобитися мінімум 6 голів.

Якщо в бк ставка буде зроблена на поєдинок по азіатському ТБ, то в наступній розпису будуть видані четвертні дробу: 0.25, 0.75. Загальна сума угоди буде поділено на рівні частини.

FAQ

🔎 Що означає ТБ в ставках?

✅ ТБ – тотал більше, відрізняється по загальному коефіцієнту результату і показниками фрагментів подій.

🔎 Які різновиди ТБ в ставках існують?

✅ Кутові, голи або жовті картки, гейми або сети, ейсів.

🔎 На які спортивні дисципліни можна робити ТБ ставки?

✅ Вкласти в ТБ ставки можна в футбол, хокей, баскетбол, гандбол і так далі. Практично всі різновиди спортивних дисциплін дозволяють користуватися різними можливостями і ймовірністю отримання виграшу.

Прогнози і ставки :

Догори