iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

РЕЄСТРАЦІЯ В БУКМЕКЕРСЬКІЙ КОНТОРІ SAPPHIREBET

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Досить популярна букмекерська контора Sapphire Bet була заснована в 2007 році. З тих пір вона успішно працює зі ставками в різних категоріях: покер, ставки на спорт, ставки на кіберспорт, Ставки на футбол, Ставки на баскетбол, ставки на теніс, ставки в режимі лайв і так далі. 

Сайт компанії має доступ в мобільній версії з величезною кількістю мов – в загальному рахунку більше 45, не враховуючи англійську, російську, українську і білоруську мови.

РЕЄСТРАЦІЯ В SAPPHIREBET

Репутація серед гравців

Велика кількість користувачів вже кілька років із задоволенням беруть участь в житті контори і з цікавістю спостерігають за їх досить швидким розвитком. Багатьом також припав до душі форум на сайті, де можна поговорити з гравцями і обговорити питання, що цікавлять. Крім цього на форумі при бажанні можна отримувати консультації професійних користувачів. А діяльність Sapphire Bet регулює урядова ліцензія Кюрасао, яка є гарантом надійності компанії.

Що потрібно для ставок?

Для того щоб почати вигравати у компанії, в першу чергу необхідно зареєструватися в букмекерській конторі Sapphire Bet. В даний час доступна реєстрація з мобільного телефону, а також з комп’ютера. Початковий внесок повинен бути вище 1 євро, а можлива сама мінімальна ставка складає 3 центи.

Для внесення грошей на персональний рахунок або ж зняття виграшу можна скористатися сервісами Яндекс.Деньги, QIWI гаманця, MasterCard, ecoPayz, JetonWallet і BankTransfer. Обмежень на виведення грошей не встановлюють.

Реєстрація на офіційному сайті букмекерської контори Sapphire Bet відкриває перед своїми клієнтами велику кількість можливостей і цікавих бонусів. Сервіс компанії працює добре, а цілодобова служба підтримки завжди приходить на допомогу для з’ясування стосунків з різними питаннями.

Бонуси для користувачів

Які можливості дає реєстрація? Перш за все, для своїх гравців букмекерська контора щедро надає кілька крутих бонусів. 

Перший – це 10% на експрес дня. Після авторизації на сайті необхідно вибрати будь-який експрес, який вам сподобався. Виконавши ці кроки, можна отримати ті самі бонусні 10% до вашого виграшу.

Другий – за стартову ставку 100% FreeBet. Для отримання бонусу необхідна реєстрація в бк Sapphire Bet. Після першої ставки ви отримаєте 100% FreeBet. В даному випадку можуть бути встановлені обмеження в сумі максимального розміру бонусу – він повинен бути не більше 2000 грн.

Третій – 100% бонус за перший внесений депозит. Пройшовши авторизацію на сайті, потрібно внести свій депозит від 100 грн. Бонусом вам повернеться сума рівна вашому внеску. Тут теж поставлені обмеження на внесений депозит, його розмір повинен бути не більше 2000 грн.

Етапи реєстрації на сайті

Існує два варіанти реєстрації на сайті:

  1. За E-mail
  2. В один клік

При реєстрації в першому випадку потрібно заповнити розгорнуту анкету. Потрібно вказати країну проживання, регіон, місто і вибрати необхідну валюту. Потім в наступних питаннях написати вашу діючу пошту, вказати реальні ім’я і прізвище, свій номер телефону. Останнім пунктом йдемо придумування пароля і його повторення. 

Якщо проходити швидку реєстрацію, то потрібно вказати тільки країну проживання і вибрати потрібну грошову валюту.

Sapphire Bet як і багато інших контори вже знайшла своїх постійних гравців, але з кожним роком користувачів на їх сайті стає все більше і більше. Велика кількість справжніх відгуків про діяльність компанії можна знайти в інтернеті у вільному доступі. Відомо точно, що цієї БК довіряють багато і як бачимо не дарма.

Прогнози і ставки :

Догори