vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах

Сьогодні в мережі Інтернет можна зустріти досить велику кількість букмекерських контор. Суперництво досить високе у цій галузі, тому азартно-розважальні майданчики створюють різноманітні заохочення, щоб більш яскраво виділятись серед інших представників.

Бонуси — це один із самих ефективних інструментів, який дозволяє не лише утримувати беттерів, котрі раніше зареєструвалися, але й активно привернути увагу потенційних клієнтів. Досить часто на таких онлайн-майданчиках можна зустріти вітальні бонуси. Вони спрямовані на активне збільшення кількості зареєстрованих клієнтів.

Варто зазначити, що при успішному створенні ефективних умов вітальні бонуси досить ефективно виконують свої функції. Сьогодні ми більш детально поговоримо про види вітальних бонусів, їх особливості та умови отримання.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Що таке бонуси за реєстрацію у букмекерів онлайн?

Бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах

Адміністрація букмекерських контор досить детально вивчала психологію беттерів. Це дало певні знання, які допомагають ефективно та досить успішно існувати на просторах мережі Інтернет, та користуватися активним попитом. Клієнти таких азартних онлайн-закладів реєструються не лише для того, щоб цікаво та яскраво проводити свій вільний час, але і для того, щоб отримувати додаткову фінансову вигоду. “Легкі” гроші — це те, що приваблює досить велику кількість людей.

Коли букмекер пропонує користувачам певні бонуси, то вони мають не тільки пропозицію для гравців, але й певні умови, котрі потрібно виконати у повному обсязі. Лише виконання вейджеру дозволяє у майбутньому отримати винагороду та створити фінансову транзакцію на отримання. Такі схеми можна зустріти у звичайному житті. Коли ми йдемо до магазину, то досить часто під акціями пропонується виконання певних умов — купи дві речі, а третю отримай безкоштовно і таке інше.

Вітальні бонуси не мають якихось досить важких умов їх виконання. Уважні беттери, які детально ознайомились з умовами та ретельно підійшли до їх виконання, досить швидко та без особливих зусиль можуть реалізувати видвинуті вимоги.

Всі бонуси від букмекерських контор, які призначаються новим клієнтам лише один раз та лише після створення облікового запису називають “вітальними”. азартно-розважальні майданчики дарують півні подарунки після того, як будуть виконані певні умови або дії. Найчастіше вітальні бонуси дають за:

 • створення облікового запису на сайті букмекерської контори;
 • успішне завершення процедури верифікації;
 • внесення першого депозиту на ігровий баланс клієнта.

Разом с бонусною пропозицією портал надає гравцеві повноцінний опис заохочення: умови виконання, як довго діє пропозиція, мінімальний депозит, розмір вейджеру та інше. Гравцеві потрібно досить уважно прочитати умови бонусної пропозиції — це дозволить орієнтуватися у наступних діях які призводять до отримання реальної винагороди.

Важливо пам’ятати, що не завжди умови певного заохочення досить просто можна виконати. Варто реально оцінювати свої сили та можливості. Це дозволить зрозуміти всю користь, яку можна отримати за допомогою того чи іншого заохочення, або ж навпаки — скільки можна втратити.

Коли ви отримаєте бонус від букмекерської контори, то потрібно досить уважно вивчити умови ставок, які можна буде створити за допомогою заохочення. Досить просто виконати умови, пов’язані с одиночними ставками з певними обмеженнями відносно коефіцієнтів.


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 2 222 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 2900 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(7/10)


Огляд

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(7/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит $25/25€
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 30$
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)Які види бонусів пропонують букмекерські контори?

Букмекери активно займаються створенням вітальних заохочень, оскільки від успішного проекту залежить збільшення кількості зареєстрованих клієнтів. Тому кожен раз та чи інша букмекерська контора створює свій вітальний бонус, який опісля буде декілька разів перероблено. Подібні дії призвели до того, що на сьогодні існує близько одного десятку різновидів вітального заохочення. Далі познайомимось та розберемось з ними детальніше.

Бонус на перший депозит

Досить популярний та розповсюджений варіант заохочення. Він може нараховуватися у вигляді фіксованої суми, або у вигляді відсотку, який вираховується від розміру першого депозиту. Відразу вивести бонусні гроші неможливо. Разом з їх нарахуванням букмекер пропонує ряд певних умов, які потрібно обов’язково виконати. Лише за умови повноцінної реалізації умов відносно конкретної пропозиції беттер може отримати реальну винагороду.

Спеціальні пропозиції для діючих клієнтів

Професійні беттери частіше за все роблять наступним чином: обирають для себе дві-три букмекерські контори з вигідними умовами створення парі, а далі регулярно роблять ставки так отримують таким чином винагороді. Така категорія клієнтів для букмекерських контор особливо цінна, оскільки вони регулярно поповнюють ігровий баланс.

Щоб привернути увагу якомога більшої кількості таких гравців, для цієї категорії також створюються певні бонуси. Серед заохочень можна зустрічати бонуси на поповнення ігрового рахунку на певну мінімальну суму або в конкретний день тижня. Також створюються програми лояльності, кешбек, страхування ставки та багато іншого.

Дивитись бонусні пропозиції інших букмекерів:

Заохочення за першу ставку

Ця пропозиція досить цікава для беттерів. Але не потрібно забувати про те, що і БК заклала в неї певну вигоду для себе. Так, наприклад, щоб скористатися такою пропозицію клієнту потрібно створити обліковий запис, внести гроші на ігровий рахунок та зробити ставку. І лише після всіх цих дій можна розраховувати на подібне заохочення.

Досить часто такий бонус пропонується у вигляді фрібетів. Зазвичай він зараховується на рахунок беттера не одразу, а лише після створення ставки.

Бонусні ставки

Якщо переглянути всі чинні вітчизняні контори, то подібна пропозиція зустрічається досить рідко. Але британські та американські БК досить часто пропонують таке заохочення своїм клієнтам. Суть цього бонусу полягає у наступному. Букмекерська контора пропонує своєму клієнтові кожну десяту, або кожну соту ставку робити коштом БК. Якщо ставка зіграла, то клієнту буд нараховано фрібет — його розмір вказується в опису пропозиції.

Участь у програмі лояльності або подарунки за активність

Такі заохочення також досить часто зустрічаються на просторах букмекерських контор. Вони можуть складатися з участі в різноманітних турнірах та змаганнях. За це беттери отримують певні винагороди та бали. також можуть бути присутні сходинки кар’єри — досягнувши певного рівня, клієнти БК отримують більш вигідні умови бонусів, кешбек та інше.

Промокоди

Цікава така пропозиція тим, що беттери можуть отримувати такі пропозиції на сторонніх інтернет-ресурсах. БК часто розміщують рекламу на додаткових ресурсах. Людина отримує певну комбінацію з букв та цифр, далі вводить спеціальний код у відповідному вікні. За допомогою подібних промокодів гравці можуть отримувати різноманітні винагороди:

 • додатковий кешбек;
 • фріспіни;
 • бонусні кошти;
 • безкоштовну ставку та багато іншого.

Тому буде корисно відвідувати подібні інтернет-ресурси заради отримання власної вигоди.

Як знайти букмекерів з бонусом за реєстрацію?

Можна вчинити наступним чином: ввести в пошуковій колонці запит відносно популярних букмекерських контор, а потім переходити за посиланнями та знайомитися з бонусною політикою азартно-розважальних майданчиків. Досить часто БК публікують свої вітальні бонуси на головних сторінках, тому клієнтам навіть не потрібно шукати спеціальний розділ для отримання подібної інформації.

Разом з описом заохочення також пропонується інформація відносно умов використання бонусу — розмір мінімального депозиту, час дії пропозиції, вейджер та інші умови відносно ставок.

Поліпшують подібні пошуки рейтинги букмекерських контор від провідних та незалежних фахівців. На тематичних інтернет-ресурсах публікуються не лише рейтинги надійних азартно-розважальних майданчиків, але пропонується повноцінний опис закладу, його бонусні пропозиції, умови, особливості реєстрації, інформація щодо депозитів.

Деякі початківці можуть вдаватися в питання відповідно умисності подібних рейтингів. Але насправді такі інфо-ресурси дають беттерам-початківцям багато корисної інформації, дозволяють детальніше познайомитися з букмекерською конторою. Також важливо розуміти, що подібні рейтинги дозволяють почати членські відносини виключно з якісними та перевіреними букмекерами. Подібні рейтинги пропонують лише дійсно якісні, перевірені та ліцензійні азартно-розважальні майданчики, де гравці будуть отримувати вигідні умови для ставок та отримання додаткового фінансового прибутку.

Прогнози і ставки :

Як отримати бонус за реєстрацію в букмекерських конторах?

Бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах

На беттінг-майданчиках пропонується велика кількість різноманітних вітальних заохочень. Проте, вивчивши всі доступні варіанти та умови їх використання можна сказати, що вони діляться на дві основні категорії.

 • Бездепозитні.
 • Депозитні.

Далі більш детально розберемось з кожним типом вітального бонусу та таким чином зрозуміємо їх відмінності.

Бездепозитні

Це подарунки, які можна отримати лише за успішне проходження реєстрації на сайті. Вони не потребують попереднього обов’язкового поповнення ігрового балансу. В цьому є певна вигода. Частіше за все такий бонус нараховується у вигляді фрібету — його можна використати для першої ставки. Такий тип заохочень користується досить великою популярністю, оскільки він не потребує від клієнта обов’язкового внесення депозиту на певну мінімальну суму. Одна з основних переваг такого заохочення полягає в тому, що гравець не використовує власних коштів, але все одно має певні шанси на отримання реальної винагороди.

Деякі БК пропонують бездепозитний бонус одразу після реєстрації облікового запису, інші можуть пропонувати такі умови, але після успішної верифікації. В даному випадку беттер повинен відправити документи, що засвідчують його особу адміністрації онлайн-закладу. Працівники перевіряють дані на коректність, і якщо не буде виявлено ніяких порушень, то вже через добу створений акаунт буде верифіковано.

Важливо зазначити, що процедура верифікації є обов’язковою у будь-якому випадку. Беттер повинен виконати такі умови або після реєстрації, або перед оформленням заяви на отримання винагороди.

Депозитні

Цей тип привітального заохочення характерний тим, що беттери отримують бонус після того, як виконають повноцінну реєстрацію та внесуть перший депозит. Розмір бонусу може бути різним. У деяких БК він дорівнює 25% від суми першого поповнення ігрового балансу, в інших букмекерів 100% і навіть більше. Досить часто БК встановлює ліміти на максимальний розмір бонусних коштів, які можна отримати на основі першого депозиту. Цей максимальний ліміт також може бути різним, але частіше за все він не перевищує 10 000 гривень.

Перед тим, як брати участь у подібному заохоченні, важливо ознайомитися з умовами акційної пропозиції. Деякі БК пропонують лише відіграти запропоновані подарункові кошти, інші — пропонують виконати умови вейджеру. Також важливо ознайомитися з умовами створення ставок — можуть бути також певні умови на коефіцієнти ставок та інше.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Правила та умови бонусу за реєстрацію на спортивні ставки

Умови та правила використання заохочень — це дуже важливе питання, яке потрібно детально вивчити. Перед тим, як погоджуватися на бонус, важливо вивчити умови, щоб розуміти як поводитися.

Від повноцінного виконання умов залежить зарахування бонусу на рахунок беттера. Якщо не виконати умови та правила заохочення, бонус буде анульовано. Тому важливо детально вивчити правила бонусу, щоб зрозуміти чи може клієнт виконати усі поставлені умови, або краще відмовитися від пропозиції та дочекатися наступної.

Що таке вимоги до відіграшу?

Відіграшем називають умови, які беттеру потрібно виконати стосовно запропонованого бонусу, щоб у майбутньому мати нагоду отримати реальну винагороду та поставити її на вивід. Найчастіше всі бонусні кошти та фріспіни нараховуються на окремий рахунок, який заведено називати бонусним. З цього рахунку неможливо використовувати кошти для виводу. Після того, як беттер виконає всі умови щодо відіграшу, то кошти будуть перераховані с бонусного на основний рахунок, їм надалі клієнт буде розпоряджатися на власний розсуд — або далі створювати ставки, або вивести.

Досить часто умовами відіграшу для бонусних коштів можуть бути вейджер — він може позначатися х3,х20, х25 та інше. Такий показник вказує на те скільки разів потрібно відіграти отримані бонусні кошти. Також додатково БК може вказувати мінімальний та максимальний коефіцієнт для майбутніх ставок.

Плюси та мінуси бонусу за реєстрацію

Привітальні заохочення мають попит у беттерів. Такі бонуси мають вагомі переваги. Серед основних плюсів можна зазначити наступні:

 • Беттери можуть значно збільшити розмір винагороди коштом використання подарованих коштів.
 • Бездепозитні бонуси дозволяють скористатися послугами БК без будь-якого ризику, та мати шанси на винагороду.
 • Якщо правильно скористатися заохоченням, то можна отримати максимально високу винагороду.

Важливо зазначити, що привітальні бонуси мають певні недоліки, а саме:

 • Якщо беттери не досить уважно ознайомляться з умовами бонусу, то шанси на їх успішне виконання значно знижуються.
 • Досить часто бонусні пропозиції можуть бути недоступними для клієнтів, які досить часто користуються такими пропозиціями.
 • Досить часто БК пропонують складні умови відіграшу, які досить важно втілити в реальність.

Це основні недоліки вітальних бонусів.

Висновки

бонуси — це досить цікавий та ефективний інструмент, який використовують букмекерські контори для того, щоб нові клієнти активніше проходили реєстрацію та поповняли ігрові баланси. Реалізація заохочень може бути ефективною у тому випадку, коли беттер уважно вивчає умови пропозиції та серйозно налаштований на їх виконання.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори