iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах

Багато букмекерські контори в умовах жорсткої конкуренції намагаються різними способами заманити нових клієнтів і утримати тих, хто вже зареєструвався і навіть почав робити ставки.

Бонуси – один з таких «затягають» інструментів. Всілякі заохочення у вигляді додаткових грошей на рахунок або фрібетов використовують для схиляння до реєстрації на сайті, введення в гру, стимуляції до поповнення рахунку, здійснення певних видів ставок (або на конкретні види спорту).

У статті ми розповімо вам про бонуси різних видів, умов з отримання та відіграшу, а також переваги і недоліки використання заохочень від букмекерів.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Що таке бонуси за реєстрацію у букмекерів онлайн?

Власники букмекерських контор прекрасно розуміють особливості психології новачків в світі беттінге. Людина приходить робити ставки не тільки для розваги – багато хто розраховує саме на виграш і прихід «легких» грошей. Природно, таких людей приваблює все, що дається безкоштовно.

Використання бонусів змушує людину здійснювати певні дії – виконувати умови отримання додаткового подарунка від БК. Приблизно цим же керуються власники магазинів, влаштовуючи розпродажі, власники бізнесу в сфері послуг, пропонуючи знижки або участь в різних акціях.

У наданні привітальних бонуси немає нічого особливого. Людина дійсно може виграти, використавши кошти з бонусного рахунку або фрібет. І напевно захоче знову пережити приємно почуття радості від виграшу. А значить, поповнить рахунок для розміщення нових ставок!

Всі бонусні пропозиції для нових клієнтів в букмекерських конторах називають «вітальними» або «стартовими». Як правило, мова йде про заохочення за певну дію:

  • реєстрацію на офіційному сайті БК;
  • проходження процедури верифікації (перевірки) аккаунта;
  • перше поповнення рахунку власними коштами.

У правилах контора вказує, що саме повинна зробити людина, щоб мати право на отримання додаткового подарунка від закладу. Також контора прописує певні умови його використання та етапи, які необхідно пройти, щоб отримати право на висновок виграних за рахунок подарунка грошей.

Найчастіше в умовах використання бонусу прописують, яка кількість разів людина повинна витратити на ставки подаровані гроші (або ті, що зміг виграти, використавши безкоштовну ставку – фрібет).

Крім того, є умова – ставку можна робити на події тільки з певним рівнем коефіцієнта (наприклад, на події з кефом від 1,5 або «не нижче 2,0). Умови встановлює конкретна букмекерська організація.

Слід розуміти, що виконати умови відіграшу не завжди просто. Особливо, якщо БК дозволяє відіграватися нема на простих одиночних ставках, а на експресах. Добре, коли користувач взагалі розуміє, що таке експрес та принципи здійснення подібних ставок. Новачкам набагато простіше практикуватися на ординарій: тут і правила зрозуміліше, і ризик набагато нижче.

Більш адекватним будуть умови відіграш подарованої БК суми саме в одиночних ставках з обмеженням за коефіцієнтом події. В цьому випадку у клієнта залишається більше шансів виконати вимоги до відіграшу, чи не обнулила банк.


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 100% на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)Які види бонуси пропонують букмекерські контори?

Бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах

Різновидів бонусів для клієнтів, які планують робити ставки на спортивні події, придумано багато. Інструмент користується популярністю в букмекерській середовищі. На даний момент фахівці розрізняють не один десяток видів акцій і заохочень для учасників спортивного беттінге. Ось тільки деякі з них:

Бонус на перший депозит

Може надаватися у вигляді фіксованої суми або відсотка від коштів, внесених клієнтом. Бонусні гроші до висновку недоступні – їх можна витратити тільки на ставки на певних умовах. Деякі контори дозволяють зробити за рахунок бонусів тільки одну ставку.

Дивитись бонусні пропозиції інших букмекерів:

Спеціальні пропозиції для діючих клієнтів

Професійні Беттері, як правило, вибирають для розміщення ставок кілька контор, з якими працюють постійно. Подібні клієнти для БК особливо цінні, оскільки вони регулярно вносять депозити.

Утримувати їх намагаються додатковими бонусами, які можуть нараховувати за депозити, ставки на певні види спорту (або на певні ставки – системи, наприклад), в рамках програм лояльності і не тільки.

Заохочення за першу ставку

У цій пропозиції вже закладена «хитрість» БК. Новому клієнтові доведеться поповнити рахунок і розмістити власну ставку – лише після цього він зможе отримати подарунок, який також напевно зажадає відіграшу.

Додатковий «пізній» подарунок на депозит. Часто надається у вигляді фрібетов. Отримати його можна не відразу після внесення грошових коштів, а тільки після розміщення декількох ставок.

бонусні ставки

Ці види подарунків рідко зустрічаються у вітчизняних конторах, але дуже популярні в американських і британських БК. Суть подарунка полягає в тому, що клієнт робить ставку за рахунок букмекера. Це може бути, наприклад, кожна 10-я ставка або кожна 100-я. Розмір фрібета в грошовому еквіваленті вказується в бонусних правилах.

Прогнози і ставки :

Участь в програмі лояльності або подарунки за активність

Подібні види заохочень також зазвичай видаються фрібетамі: за участь в акціях і турнірах, активність в спортивних ставках та інші дії.

промокодом

Цей вид заохочень цікавий тим, що може бути отриманий потенційним клієнтом на сторонніх ресурсах. Контора часто розміщує рекламу на тематичних сайтах, пропонує співпрацю компаніям, які публікують рейтинги і не тільки.

Людина, що приходить на сайт може отримати промокод, який згодом використовувати для реєстрації або інших дій вже в середині офіційного сайту БК.

Багато БК також пропонують клієнтам користуватися кешбек. Вони нараховуються щотижня або раз на місяць у вигляді певного відсотка від коштів, програних протягом обумовленого періоду на ставках.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Як знайти букмекерів з бонусом за реєстрацію?

Ви можете через звичайну пошукову систему знайти список букмекерських контор, переходити за посиланнями на їхні сайти і шукати розділ з акціями. Інформацію про привітальних бонуси більшість букмекерів публікують на головних сторінках, дублюють у вигляді банерів – на посадочних і не тільки.

Безпосередньо на сайті можна ознайомитися з умовами отримання подарунка за реєстрацію та іншими правилами закладу.

Полегшити життя простої людини допомагають ресурси з рейтингами БК. Можна приходити на тематичні сайти, вивчати спеціальні рейтинги, які нерідко так і називаються «Кращі букмекери з вітальними бонусами» або по-іншому, але з тим же змістом.

Рейтинг зручний тим, що немає необхідності в переході на сайт кожної контори. Всю інформацію про тип і розмір реєстраційного подарунка, умови отримання і відіграшу коротко викладають в зведеній таблиці. Можна впорядкувати контори, у яких подарунки не припускають внесення коштів на рахунок або ті, що надають найбільші бонуси на вигідних умовах.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Як отримати бонус за реєстрацію в букмекерських конторах?

Існує два основних типи вітальних бонусів для любителів беттінге:

Бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах

бездепозитні

Ці подарунки видаються просто за реєстрацію. Зазвичай надаються у вигляді фрібета, який можна витратити на першу ставку. Велика часто новачків воліє саме такі подарунки, оскільки за них не потрібно попередньо платити. Ви не вкладаєте ні копійки власних коштів, але вже можете зробити реальну ставку на спортивну подію.

У деяких конторах отримати подарунок можна відразу після реєстрації, в деяких – тільки після проходження процедури верифікації. Вона передбачає відправку копій документів, що підтверджують особу та вік користувачів.

Організації таким чином виключають ризик повторної реєстрації або дій бонусхантеров (користувачів, які полюють за бонусами і не грають на власні гроші, відповідно, не представляють інтересу для БК).

Навіть якщо ви отримали фрібет без верифікації, після відіграшу вам все одно доведеться пройти цю процедуру, якщо ви захочете вивести кошти.

Депозитні

Цей тип привітального бонусу надається після реєстрації при першому поповненні рахунку. Розмір заохочення буває різним: від 25% до 100% від суми поповнення в середньому (може бути і менше, і більше). Контора нерідко встановлює обмеження по максимальній сумі заохочення. Наприклад, 100% від суми, але не більше 10000 грн.

При отриманні подібного подарунка важливо уважно знайомитися з правилами. Окремі організації пропонують тільки відіграти подаровану суму з певним вейджер: наприклад, «прокрутити» суму тричі на ставках. Якщо ви отримали бонусом 1000 грн, потрібно буде зробити ставок на 3000 грн. – тільки потім ви зможете виводити гроші з рахунку.

У деяких компаніях дозволено витрачати бонусні кошти тільки після того, як закінчилися гроші на основному рахунку. Від подібних нюансів залежить, наскільки вигідно самому клієнтові ухвалювати подарунок. Ви можете цього не робити, а просто починати ставити свої кревні.

Правила та умови бонуса за реєстрацію на спортивні ставки

Перед тим, як погодитися з отриманням «подарунка» від букмекера, уважно ознайомтеся з його умовами і правилами.

Умови – дії, які необхідно виконати, щоб бонус був зарахований.

Правила – умови відіграшу. Як можна витрачати бонусні гроші або безкоштовні ставки (в яких видах спорту, з яким коефіцієнтом). За яких умов бонус буде вважатися відіграв.

Врахуйте, що недотримання встановлених правил може призвести до скасування подарунка. Ряд букмекерів не дозволяють клієнтам виводити гроші з рахунку, поки бонуси не буде відіграний або відкликаний.

З цієї причини краще знайомитися з ними заздалегідь. Великі БК зазвичай надають подарунки і заохочення на досить простих умовах. Якщо ви при знайомстві з ними не можете зрозуміти, як відіграти бонус, краще відмовитися від його використання.

Що таке вимоги до відіграш?

Відіграшем прийнято називати умови, які потрібно виконати, щоб перевести в готівку «бонусні» гроші. Чи не сам подарунок, а ті гроші, які ви виграли, поставивши фрібет або ставку за подаровані кошти. Бонусна політика часто передбачає, що всі подарунки нараховуються на окремий спеціальний рахунок гравця (він не змішується з основним).

З цього рахунку виводити кошти заборонено. Якщо ви виконуєте умови закладу, кошти звідти контора перераховує на основний депозитний рахунок. Вони вважаються повністю належать клієнтом.

У відіграш зазвичай закладається вейджер – показник, який вказує на те, яка кількість разів суму бонуса потрібно витратити на ставки певного типу. Вейджер прописується у вигляді «х3» або «х20». Цифра – кількість таких «прокручувань». Наприклад, при отриманні заохочення в розмірі 1000 грн з вейджер х5 вам необхідно витратити на ставки 5000 грн.

Якщо бонус надається у вигляді фрібета з вейджер, це означає, що прокручувати потрібно буде суму, яку вам вдалося виграти за рахунок безкоштовної ставки. Якщо ви виграли 50 грн, а вейджер становить х10, значить, на ставки потрібно витратити 500 грн.

В умовах відіграшу букмекер може вказати, що «прокручувати» гроші можна тільки на експресах, або тільки на одиночних ставках з коефіцієнтом «2.0». Кожна контора встановлює умови самостійно.

Плюси і мінуси бонусу за реєстрацію

переваги:

  • безкоштовні спеціальні пропозиції дозволяють збільшити суму від особистого доходу на ставках;
  • бездепозитні бонуси дають можливість грати без власних вкладень;
  • поєднання бонусів з «вилочний» тактикою нерідко допомагає підвищити заробіток на ставках в кілька разів.

недоліки:

  • недостатнє вивчення бонусної політики нерідко призводить до непорозумінь і виникнення спірних ситуацій;
  • контори обмежують можливості (часто урізують максимуми) користувачам, які зловживають бонусами – бонусхантерам;
  • в багатьох конторах умови відіграшу бонусів виявляються занадто складні (виконати їх практично неможливо).

висновки

Бонуси можуть послужити приємним доповненням до гри на ставках. Якщо уважно ставитися до правил БК і дотримуватися умов відіграшу, клієнт отримує можливість підвищити власний дохід. Головне, не зловживати лояльністю організації, що здійснює букмекерську діяльність.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Бонуси за реєстрацію в букмекерських конторах
Догори