Рейтинг букмекерських контор для українських гравцівСотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах. При цьому часто вони змушені миритися з великими комісіями за конвертацію валют і зняття коштів. Далеко не всі БК зі світовим ім’ям пропонують відкрити рахунок в гривнях, а при обміні валюти користувач апріорі втрачає частину своїх грошей.

Тому для гравців, які проживають на території України, так важливо знайти надійного букмекера, готового запропонувати відкриття рахунку в гривнях та ставки в цій же валюті. Таких БК не менше 20-ти. Але далеко не всі вони забезпечують необхідну надійність, конфіденційність і лояльність до гравців. Тому ми склали рейтинг букмекерських контор для українських гравців, який допоможе зробити правильний вибір.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Для чого складаються рейтинги і ТОПи букмекерських контор для українських гравців?

Абсолютна більшість букмекерських контор готове приймати ставки від гравців з будь-якої точки планети. Виняток становлять тільки користувачі, які є резидентами тих країн, де діяльність БК заборонена чинним законодавством. В Україні подібних обмежень немає, тому користувачі можуть вибрати практично будь-якого букмекера, виходячи з власних уподобань і вимог організатора ставок.

Рейтинги складаються для того, щоб потенційний користувач сайту тієї чи іншої букмекерської контори міг врахувати всі плюси і мінуси реєстрації, а також подальшого внесення депозиту. На жаль, далеко не завжди букмекери лояльні до гравців і чесні по відношенню до них. Приховані комісії за платежі, порізані ліміти, запит додаткової і вкрай тривалої верифікації, а також відмови у виплатах – не рідкість.

Порівняти всі пропозиції між собою і вибрати краще допомагають саме експертні рейтинги. У них враховуються всі «за» і «проти», розглядається законність діяльності букмекера, вивчаються залишені гравцями відгуки в мережі, оцінюються і перевіряються означені проблеми. Довіряти версії експертів чи ні – вирішує гравець. Однак велика ймовірність, що рейтинг повідомить йому про букмекерських конторах з дійсно вигідними умовами, про існування яких він навіть не підозрював.


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 100% на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Кращі букмекерські контори України за категоріями

Рейтинг букмекерських контор

Наведемо розширений перелік букмекерів, які дозволяють користувачам відкрити рахунок в гривнях, робити ставки і запитувати виведення коштів в цій же валюті. Відразу розділимо їх на 3 категорії: популярні, відомі і маловідомі.

Серед найбільш популярних в Україні букмекерських контор варто відзначити:

 1. Фавбет.
 2. 1хБет.
 3. Паріматч.
 4. Марафонбет.

Варто відзначити, що ці букмекерські контори одночасно працюють і на користувачів інших країн. Тому в ситуації, коли Ви потрапляєте на дзеркало або на офіційний сайт, орієнтований на зарубіжних користувачів, змініть географічне положення в налаштуваннях. Ви також можете вибрати бажану мову призначеного для користувача інтерфейсу, така опція доступна, наприклад, на сайті БК 1хБет.

Серед відомих букмекерів України виділяються:

 1. Фавбет.
 2. Бет365.
 3. Паріматч.

Вони не володіють настільки ж широкою аудиторією, проте продовжують користуватися популярністю у десятків тисяч гравцем. Ці БК більш орієнтовані на український ринок і підлаштовані під його реалії. Тому оптимальні для користувачів. У той же самий час їх складно віднести до лідерів ринку, так як промо-акції і бонусні програми, а також доступність ресурсів і якість ПО цих букмекерів явно потребують вдосконалення.

Маловідомі букмекерські контори на території України:

 1. Фавбет.
 2. Паріматч.
 3. Pin-Up.

Відзначимо, що ці букмекерські компанії можна віднести до числа найменш популярних саме серед української аудиторії. Ключовий параметр оцінки – чисельність аудиторії. Хоча в світі той же Pin-Up користується великою популярністю – зокрема, серед гравців з європейських країн. В Україні ж вищенаведені БК продовжують задовольнятися порівняно невеликою часткою ринку.

Кращі україномовні букмекери – критерії рейтингу

При складанні рейтингу ми розглянули всіх букмекерів, де передбачена можливість створення рахунку в гривнях. Багато з них є україномовними – доступні для користувача інтерфейс і підтримка українською мовою.

Причина дуже проста: до нього були додані додаткові критерії оцінки:

 • наявність ліцензії;
 • служба підтримки гравців;
 • асортимент спортивних ставок;
 • бонусні програми;
 • термін роботи на ринку;
 • оперативний висновок виграшів;
 • функціонал сайту.

Саме ці критерії відносять до числа ключових гравці, саме ними прийнято керуватися при виборі найбільш зручного букмекера. Розглянемо зміст кожного критерію вибору, а також визначимо відповідність йому всіх учасників рейтингу.

наявність ліцензії

Визначальний фактор в плані надійності букмекерської контори, яким часто нехтують недосвідчені гравці. Результат – невиплата виграшів, безпричинна блокування облікового запису, порізані ліміти і багато інших негативних наслідків. Відзначимо, що всі БК з нашого рейтингу мають ліцензії, переважно вони видані компетентними органами Кюрасао відповідно до вимог місцевого законодавства.

Служба підтримки гравців

Всі наведені в рейтингу букмекерські контори мають у своєму розпорядженні служби підтримки клієнтів. Багато з них пропонують зв’язатися з саппортом відразу декількома зручними способами – по телефону, через онлайн-чат або за допомогою відправки електронного листа.

Асортимент спортивних ставок

Деякі БК начебто GGbet є спеціалізованими і роблять упор на конкретних видах спорту (у випадку з згаданим букмекерів – на події зі світу кіберспорту). Чим ширше лінія, тим більше можливостей для гравця. Найбільш широким асортиментом спортивних ставок з усіх наведених букмекерських контор володіє 1хБет.

бонусні програми

Найбільш поширений вид промо-пропозиції букмекерських компаній – бонус на перший депозит. Зазвичай він передбачає нарахування певного відсотка від суми внесених коштів, завжди має мінімальний і максимальний розмір, а також передбачає відіграш відповідно до встановлених БК правилами.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Термін роботи на ринку

Чим старше букмекерська контора, тим більше у неї було можливостей довести свою надійність. Тривала робота на ринку – одна з головних гарантій того, що Ваша БК не перестане завтра існувати і не забере з собою в небуття внесені депозити і непроізведенние виплати.

Оперативний висновок виграшів

Моментальні виплати – один з найпривабливіших факторів для гравців, які роблять ставки заради розваги. Практично всі беруть участь в рейтингу букмекерські компанії забезпечують оперативний виведення коштів. У переважній більшості випадків він займає не більше 1-2 годин.

функціонал сайту

Всі учасники рейтингу розташовують мобільними версіями сайтів, деякі з них пропонують робити ставки з власного додатка, що значно спрощує обхід блокування. До числа популярних у гравців функцій сайтів також можна віднести наявність розділу з онлайн-казино, способи введення і виведення коштів, онлайн-чат з консультантом, зручні форми відстеження LIVE-подій і багато інших.

Як знайти кращого букмекера для українських гравців в інтернеті?

Необхідно зробити акцент на вищенаведені фактори і перевірити букмекерську контору на відповідність даним параметрам. Причому в ході перевірки настійно рекомендується використовувати не тільки відомості з офіційного сайту БК, а й інформацію з експертних оглядів, статей і відгуків гравцем. Довіряти службі підтримки в цій ситуації ми теж не рекомендуємо: поширені ситуації, коли саппорт компаній-шахраїв вводить користувачів в оману, спілкуючись з ними по телефону або через онлайн-чат.

Найбільш зручний алгоритм вибору букмекерської контори в Україні:

 1. Серед всіх пропозицій виберіть ті БК, які пропонують відкрити рахунок в гривнях, робити ставки і виводити кошти в цій же валюті без конвертації (якщо це необхідно і зручно).
 2. Визначте відповідність букмекерської контори вашим очікуванням за наведеними вище критеріями оцінки.
 3. При необхідності задайте уточнюючі запитання представникам служби підтримки.
 4. Почитайте відгуки в мережі – намагайтеся більше довіряти негативним, ніж позитивним коментарям, так як на практиці вони набагато частіше публікуються реальними людьми.
 5. Переконайтеся, що обрана букмекерська контора має ліцензію на здійснення діяльності і її дії не порушують вимоги закону.

Рекомендується провести повну перевірку букмекера до внесення депозиту. В іншому випадку ви можете відчути дискомфорт і усвідомити відсутність вигоди в тому ж бонусному пропозиції вже після того, як зробите платіж. А подати заявку на виведення в більшості випадків неможливо до моменту відіграшу всієї суми – її доведеться проставити з певним мінімальним коефіцієнтом (як правило, не менше 1.1).

Відгуки та огляди букмекерських контор для українських гравців

Відгуки та огляди букмекерських контор

Аналіз відгуків гравців з України дозволяє визначити найбільш сильні і відверто слабкі пропозиції букмекерів. При дослідженні думок варто відсівати коментарі, написані користувачами, порушували правила БК. У число найбільш поширених помилок входять множинні реєстрації акаунтів, відмивання грошей і протизаконні схеми гри (регулюються правилами конкретної компанії).

Відповідно до висновків можна сформувати ТОП-5 букмекерських контор для українських гравців:

 1. Фавбет – Бонус на депозит 4000 гривень і 500 гривень на ставку без ризику.
 2. 1хБет – вітальний бонус до 3500 гривень, широка лінія ставок і швидке виведення коштів.
 3. Марафонбет – БК дарує гравцям бонус до 3000 гривень за перший депозит на аналогічну суму, пропонує розгорнуту лінію ставок на всі популярні види спорту.
 4. Паріматч – одна з найнадійніших букмекерських контор в Україні, що пропонує вітальний бонус на суму до 2500 гривень. Мінімальний депозит – 1 гривня.
 5. Pin-Up – не найпопулярніша на території України БК, однак в рамках окремих акцій букмекер пропонує бонус на депозит до 10000 гривень.

При цьому є ще щонайменше 10 букмекерських контор, які пропонують гравцям відкрити рахунок в гривнях, отримати привітальні бонуси і стати учасниками програми лояльності. Остання також є значущим фактором при виборі букмекера і дозволяє отримувати не тільки подарунки за перше поповнення, а й за активну гру. Так БК 1хБет нараховує користувачам бали, на які можна купувати промокодом на ставки. Якщо ставка зіграє, то всі кошти будуть переведені на основний рахунок гравця.

Огляди  кращих  Букмекерів Онлайн :

Як вибрати, де ставити спортивні ставки Україна онлайн?

Перший крок – визначити мету гри. Якщо Ви плануєте робити ставки заради розваги і на невеликі суми, то має сенс придивитися до букмекерських компаніям з найменшим мінімальним депозитом і найбільш швидким виведенням коштів.

Якщо ж Ви плануєте грати регулярно і робити ставки професійно – зверніть увагу найбільш надійних букмекерів. Це дозволить уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних з раптовою необхідністю пройти повторну верифікацію або з раптово урізаними лімітами.

Також основними критеріями вибору повинні стати наявність у БК ліцензії, асортимент подій в лінії і інші значущі для вас фактори. Рекомендується також прочитати відгуки гравців і приділити особливу увагу негативним моментам, після чого задати всі ваші запитання службі підтримки гравців.

Прогнози і ставки :

Догори