vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Промокоди букмекерських контор на сьогодні

Промокод – це унікальна комбінація із цифр та букв, яку необхідно вказати на сайті БК для отримання бонусів. В якості заохочень клієнти букмекерських контор отримують фрібети, додаткові відсотки на перший депозит і багато інших бонусів. В цій статті ви знайдете бонуси та промокоди букмекерів, актуальні на сьогодні. У нас ви знайдете заохочення на будь який смак.

Промокоди букмекерських контор
Промокоди букмекерських контор

Навіщо потрібні бонус-коди?

Завдання промокодів – надавати гравцям бонуси, які діють тимчасово, або покращувати умови регулярних акцій. Також в рамках таких бонусних кодів гравець може отримувати індивідуальну пропозицію. Умови в різних букмекерських конторах відрізняються, але всі вони направлені на те, щоб ідентифікувати клієнта. З технічної точки зору для букмекерів така схема дуже проста.

Промокод дає перевагу не тільки беттерам, але і самим букмекерським конторам. Завдяки ним оператори можуть організовувати партнерську та реферальну програми. Що стосується клієнтів, то такі подарунки дають додаткові можливості для виграшу. Іще промокоди допомагають бумекерам оцінювати рентабельність рекламної кампанії, так як вони отримують дані про кількість використаних ключів.

Різновиди промокодів

Ви можете скористатися бонусними кодами у різних ситуаціях:

  • При реєстрації. Такі комбінації символів вказуються в реєстраційній формі під час створення акаунту. У більшості випадків вони збільшують розмір бонусу на перше поповнення рахунку.
  • На честь свят. Це коди в рамках акцій, які присвячені великим святам.
  • На день народження. Бонус-коди дарують усім користувачам, у яких скоро день народження. Важливо, щоб при реєстрації ви правильно вказали дату народження. Промокоди надсилають по SMS або email.
  • Бонус-коди, які надають фрібет в букмекерській конторі. Зазвичай він обмежений розміром котирування події, на яку можна поставити. Іноді бувають обмеження і на тип ринку – прематч або лайв. Вигравши за рахунок безкоштовної ставки, користувач забирає лише чистий прибуток, а подарована сума відходить назад букмекеру.
  • На партнерських ресурсах. Промокоди поширюють через сайти, які підключені до партнерської програми букмекерської контори. Також є компанії з реферальними програмами. Гравець може в особистому кабінеті розмістити промокод і за допомогою нього запрошувати нових користувачів. Ви будете отримувати відсоток від витрат беттерів, яких запросили на сайт букмекера, а ті, в свою чергу – бонуси. Подібні пропоозиції ви знайдете в БК Вулканбет, Олімп та інших закладах.
  • Доступ до закритих турнірів або тимчасових акцій. Час від часу оператори розсилають промокод, щоб клієнти могли прийняти участь у розіграші призів. Такі коди роздаються за внесення депозиту або оформлення певної ставки.
  • Кешбек. Зробивши деяку кількість невдалих ставок, букмекери повертають частину програних коштів по промокодам. За рахунок цих коштів можна придбати фрібети або страховку купонів. Така програма лояльності діє в букмекерській конторі 1xBet.

Отримання промокоду – усі способи

Скористатися бонус-кодом від букмекерів можна різними способами. Інформацію про актуальні бонусні пропозиції ви знайдете у розділі “Бонуси” або у рекламному банері на офіційному сайті обраної БК. Таким чином ви знайдете промокод, представлений безпосередньо букмекером. Що стосується партнерських кодів, то їх треба шукати на:

  • Відповідних сайтах-промомаркетах. Але обов’язково перевіряйте дату, до якої діє код – він повинен бути актуальним, щоб активувати бонус по ньому.
  • Порталах, присвячених спортивним ставкам. Вони співпрацюють з букмекерськими конторами.
  • Платформах Youtube або Twitch. Там проводяться трансляції стримерами.

Промокоди дають можливість збільшити прибуток і частково нівелювати невдалі серії. Тому вони вартують того, щоб забрати у вас деякий час на пошук. Зате потім ви зможете скористатися ексклюзивною пропозицією.

FAQ

❓ Де знайти промокод для обраної букмекерської контори?

Більшість БК публікують промо-матеріали на головній сторінці свого офіційного сайту. В розділі з бонусами на нашому сайті ви знайдете усю необхідну інформацію про систему заохочень оператора.

❓ Як використати промокод?

Для цього потрібно вказати унікальний набір символів, який ви отримали, в необхідному розділі особистого кабінету.

❓ Яка вигода промокодів для БК?

Роздаючи бонус-коди, букмекери рекламують свою платформу та збільшують базу клієнтів. Це один з ефективних форматів рекламної кампанії.

❓ Чи можна використоувати промокод повторно?

Все залежить від правил БК. Але найчастіше код доступний для використання лише один раз.

Прогнози і ставки :

Догори