iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Промокоди букмекерських контор на сьогодні

Промокод – набори цифр і букв, які потрібно ввести на сайті БК. За ним користувачам доступні фрібети, збільшення першого депозиту і багато іншого. Нижче представлені бонуси і промокоди БК на сьогодні. Тільки кращі пропозиції – бетторам буде з чого вибрати.

Промокоди букмекерських контор
Промокоди букмекерських контор

Призначення

Завдання цих кодів – надання гравцям індивідуальних або тимчасових заохочень. Умови розрізняються залежно від БК, але суть їх одна – ідентифікувати користувача програмно. Для букмекерів така схема проста з технічної точки зору.

Додатковий плюс для БК в тому, що поширення ключів дає можливість проводити реферальную і партнерську програми. А клієнти БК можуть отримувати додатковий прибуток. Також букмекер перевіряє рентабельність рекламної кампанії, тому що має інформацію про кількість введених ключів. 

Різновиди

  • Промокоди букмекерів при реєстрації – вводяться під час створення облікового запису. У 90% випадків вони надають збільшений бонус до першого депозиту.
  • На день народження . Коди дарують верифікованим користувачам незадовго до дати народження, яку вони вказали при реєстрації. Шифр надсилають по SMS або електронною поштою. Інші клієнти не можуть його ввести, так як ключі прив’язані до певного профілю. 
  • Святкові – частина акцій, присвячених великим свят (8 березня, Новий рік і так далі).
  • Промокод на безкоштовну ставку в букмекерській конторі, тобто фрібет . Зазвичай має обмеження за розміром коефіцієнта, рідше за типом ринку. У разі виграшу користувач отримує тільки чистий прибуток. 
  • Для залучення нових клієнтів . Ключі поширюються партнерами БК на своїх медіамайданчики. Крім того, в окремих компаніях діють реферальні програми. Беттор може в Особистому кабінеті створити персональний промокод і запрошувати по ньому інших гравців. Користувач отримує прибуток від витрат нових клієнтів, а вони – бонуси. Такі пропозиції є в Олімпі, Вулканбете і інших БК.
  • Ключі доступу до конкурсів або тимчасовим акціях . Іноді букмекери за допомогою кодів реєструють клієнтів в якості учасників розіграшів. Ключі видаються за досягнення, наприклад, поповнення рахунку або укладення парі.
  • Заохочення за програні ставки . БК пропонують клієнтам бонуси за певну кількість невдалих парі. Заохочення дозволяють придбати фрібети або страховку купонів. Все це в рамках програми лояльності. Така система працює в 1xbet

Способи отримання

Отримати промокод букмекерських контор можна декількома способами. Зазвичай інформація про діючі пропозиції представлена на головній сторінці офіційного сайту БК або в Особистому кабінеті. Це стосується кодів, які поширюються самими букмекерами. Знайти ключі від партнерів можна на:

  • Спеціальних сайтах – промомаркетах. На таких ресурсах коди не завжди актуальні, тому потребують перевірки.
  • Присвячених беттінга тематичних порталах, які співпрацюють з БК.
  • Трансляціях стримеров в Twitch і YouTube. 

Промоключі дають можливість збільшити прибуток і частково нівелювати невдалі серії. Тому варто витратити трохи часу на пошук ексклюзивного заохочення.

Поширені запитання

🔎 Де знайти промокод для свого букмекера?

✅  Багато БК надають інформацію про промо на головній сторінці своїх сайтів. У розділі бонуси ми публікуємо повну інформацію про заохочувальних програмах БК.

🔎 Як скористатися бонус-кодом?

✅  Необхідно ввести отриманий набір символів в потрібному розділі Особистого кабінету.

🔎 У чому вигода БК?

✅  За рахунок поширення промокоду букмекери отримують приплив нових клієнтів. Це один з форматів рекламної кампанії.

🔎 Чи можна скористатися кодом повторно?

✅ Все залежить від правил БК. Але найчастіше промоключі можна використовувати тільки один раз.

Прогнози і ставки :

Промокоди букмекерських контор на сьогодні
Догори