vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Прогнози на Теніс

Теніс – це популярна спортивна дисципліна. Зробити ставку на змагання з тенісу можна практично у кожній букмекерській конторі. Передбачити результати цього виду спорту набагато легше, оскільки результат залежить лише від одного учасника. У командних видах спорту перемога залежить від багатьох факторів.

Стежити за одним спортсменом набагато простіше. Популярні прогнози збільшать ефективність ставок. Публікацією прогнозів на теніс займаються експерти, які враховують десятки різних параметрів.

Історія та популярність тенісу

Теніс вважався затребуваним ще з середніх віків. Цей вид спорту подобався французьким аристократам та представникам влади. Перші професійні змагання почали проводитись лише наприкінці 19 століття. Теніс був включений до програми Олімпійських ігор 1896 року. Показові матчі перед публікою проводяться з 1920 року.

Теніс – це справді видовищний вид спорту, за яким подобається спостерігати вболівальникам. Гра на аматорському рівні вимагає мінімальних вкладень, тому що достатньо просто купити ракетку та м’яч. Теніс доступний широким громадським колам, тому завжди користується народною любов’ю.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяця



Кращі букмекери в Україні

Правила гри у теніс

Прогнози на Теніс

Прості правила тенісу зробили гру популярною. На корт виходять два спортсмени, які стають по різні боки від сітки. Завдання суперників у тому, щоб відбити м’яч. Він повинен торкнутися ігрового поля лише один раз.

Якщо гравець не відбиває м’яча, то суперник отримує переможне очко. Вони зараховуються наступним чином:

 • 15;
 • 30;
 • 40;
 • гейм.

Подача відбувається з двох спроб. Спочатку м’яч повинен потрапити у лівий кут, а потім у правий. Якщо м’яч торкається сітки, то подачу потрібно переграти. Після розіграшу непарної кількості геймів, гравці отримають одну хвилину перерви та мають помінятися сторонами.

Переможцем сету стає гравець, який зможе виграти усі 6 геймів. Кількість сетів відрізняється залежно від правил турніру. За грою слідкує суддя, який розміщується на спеціальній вежі. На полі також можуть знаходитись лінійні судді. Вони відстежують падіння м’яча. На найпопулярніших матчах використовується система електронного суддівства. За її допомогою можна точно зафіксувати місце падіння м’яча.

Популярні тенісні турніри

Для жінок та чоловіків зазвичай проводяться окремі турніри. Залежно від специфіки чемпіонату зустрічаються поодинокі чи парні турніри. Також враховується вік учасників. Усього виділяється 4 основні групи:

 • дитячі;
 • юнацькі;
 • дорослі;
 • для ветеранів.

Найбільш престижним вважається Вімблдонський турнір. Не менш популярними вважаються відкриті чемпіонати США, Франції або Австралії. Найбільші змагання для дівчат проводяться у рамках WTA-туру. Для чоловіків важливою подією стане ATP-тур. Професійні тенісисти також зможуть взяти участь у наступних чемпіонатах:

 • мастерс-1000;
 • мастерс-500;
 • мастерс-250.

За участь у популярному турнірі нараховуються не лише рейтингові бали, а й гроші. Розмір призового фонду залежить від значення чемпіонату.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Цікаві факти про теніс

До 4 століття грати в теніс дозволялося лише священнослужителям. Цей вид спорту вважався релігійним ритуалом у Єгипті. Церква завжди намагалася заборонити популяризацію тенісу серед пересічних громадян. Найперші м’ячі були надто жорсткі. Від їхнього влучення в голову можна було померти. Для виготовлення перших тенісних м’ячів використовувалося дерево. Потім використовувалася шкіра тварин, яку наповнювали вовною.

Перші м’ячі мали чорний або червоний колір. На колір м’яча впливав тип покриття на корті. У жовтому кольорі тенісні м’ячі вперше почали виробляти 1972 року. Вони добре помітні на різних покриттях. Наразі достовірно невідомо, чому рахунок проводиться за очками: 15, 30 та 40. Існує багато різних версій походження.

Сорочки-поло прийшли у повсякденну моду завдяки тенісу. У 1926 році у сорочці з цим кроєм виступав француз Рене Лакост. Наступного року він розмістив на своїй сорочці емблему крокодила, яка сподобалася всім. Після завершення спортивної кар’єри він створив бренд Lacoste, який швидко став поширеним та популярним. Сорочки з задоволенням купують не лише тенісисти, а й звичайні громадяни.

Одним з найвідоміших тенісистів вважається Рафаель Надаль. Він правша, але ракетку завжди тримає лише у лівій руці. Багатьом тенісистам складно змагатися з лівшами, оскільки м’ячу надається обертання незвичайною траєкторією.

Особливості безкоштовних прогнозів на Теніс

Прогнози на Теніс

До вивчення прогнозів на теніс потрібно підходити з обережністю та відповідальністю. Професійні експерти ніколи не дають точних результатів, оскільки це свідчить про їхній непрофесіоналізм. Фахівці публікують загальну інформацію без конкретних даних.

Професійні експерти, які займаються складанням рейтингів не публікують достовірні назви. Вони також не вказують точних коефіцієнтів, але при цьому повідомляють, хто може стати переможцем турніру або певного матчу. Фахівці рекомендують орієнтуватися лише на такі прогнози.

Навіщо потрібні прогнози на теніс

Робити ставки на теніс можна без прогнозів. Однак результати в цьому випадку залежатимуть лише від успіху. Щоб парі виявилося успішним та принесло виграш, необхідно серйозно цікавитися цим видом спорту та регулярно стежити за новинами.

Професійні беттери можуть виконувати ставки без сторонніх підказок. Вивчення прогнозів допоможе розширити власні експертні знання.

Прогнози і ставки :

Як знайти прогнози на теніс від професіоналів

Знайти прогнози на теніс досить просто. Щоб знайти готовий прогноз, необхідно ввести запит у пошуковий рядок. Складність у тому, що потрібно навчитися правильно відрізняти аналітику фахівців від дилетантів. Ніколи не потрібно довіряти прогнозам без зазначеного автора.

Якщо під прогнозом вказано ім’я автора, потрібно перевірити інформацію про нього в інтернеті. Експерт має тривалий період займатися складанням прогнозів на теніс. Зараз є багато шахраїв, які продають прогнози. Вони змушують купити прогноз, а потім надають неточну інформацію.

Довіряти можна лише тим прогнозам, що публікуються на офіційних сайтах. Букмекерські контори розуміють, що розміщення цієї інформації залучить нових клієнтів на платформу. Завдання беттерів полягає в тому, щоб вибрати гідного букмекера, який розміщує тільки перевірену інформацію.

Як складаються прогнози на теніс

Прогнози – це особиста думка експертів, яка не дає 100% результату. Однак, необхідно враховувати, що завдяки прогнозам можна знизити ймовірність програшу. Автори прогнозів регулярно відстежують популярні новини та дивляться тенісні матчі. Деякі експерти особисто спілкуються зі спортсменами, що дає змогу правильно оцінити ситуацію.

Прогнози не повинні бути надією або бажанням експертів. Це об’єктивна оцінка певної події. Вона прораховується з максимальною математичною точністю.

Як вибрати найкращу букмекерську контору

Ставки на теніс приймають багато букмекерських контор. Перед тим, як зареєструватися на офіційному сайті букмекера та поповнити власний рахунок, потрібно уважно перевірити інформацію. Професійні беттери радять обирати компанії з ліцензією. Вона підтверджує надійність запропонованих послуг. Також ліцензія гарантує своєчасну виплату виграшів.

Букмекери обов’язково мають пропонувати мобільну версію. Це дозволяє швидко робити ставки в режимі live. Надійні букмекери співпрацюють лише з популярними фінансовими інструментами. Для поповнення депозиту дозволяється використовувати банківські картки, віртуальні гаманці або платіжні термінали.

У процесі ставок можуть бути різні проблеми. Для швидкого вирішення питань має передбачатися служба підтримки. Служба підтримки у відомих букмекерських конторах працює цілодобово.

Висновок

Беттери, які укладають парі на популярні тенісні матчі, зможуть зарядитися адреналіном та отримати грошові призи. Більшість прогнозів від професійних експертів публікуються безкоштовно, тому не потрібно платити за інформацію. Щоб зробити вигідну ставку, потрібно правильно вибрати прогноз.

Щодня необхідно виділяти декілька годин для вивчення останніх новин. Початківцям краще робити мінімальні ставки, оскільки це захистить від великих фінансових втрат.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори