iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Прогнози на Теніс

Теніс – одна з найбільш затребуваних спортивних дисциплін у букмекерів з усього світу. На нього роблять дуже багато ставок, в тому числі на великі суми. Передбачити результат тенісного матчу легше, ніж будь-який командної гри. Перемога або програш команди залежить від занадто великого числа факторів – стану кожного конкретного гравця, зміни тренера, оновлення складу суперника і так далі.

Судити про перспективи одного окремого спортсмена і стежити за його новинами набагато простіше. Однак навіть досвідчені Беттери намагаються порівнювати свої власні думки з прогнозами експертів і робити ставки таким чином, щоб шанси на виграш були максимальними. У цій статті мова піде про те, як складаються тенісні прогнози, де шукати найбільш об’єктивну аналітику і як вибрати надійного букмекера.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Коротко про теніс – поняття, історія і популярність

Прогнози на Теніс

Теніс користувався популярністю серед європейців вже в Середні віки. У нього з задоволенням грали французькі королі і представники аристократії. Професійні змагання з цього виду спорту почали проводити з кінця XIX століття. Перші сучасні Олімпійські ігри відбулися в 1896 році, і теніс відразу був включений в їх програму. Показові тенісні матчі, де спортсменам платять за виступ перед публікою, проводяться з 1920-х років.

Теніс – це видовищний і захоплюючий вид спорту, за яким уболівальникам зручно стежити. Ті з них, які самі хочуть спробувати сили на корті, можуть з мінімальними вкладеннями купити ракетку і м’яч і пограти на аматорському рівні. На відміну від кінських скачок, мотогонок або керлінгу, теніс доступний широким громадським колам і тому завжди буде користуватися народною любов’ю.

Правила гри

На корт виходять два спортсмена, які стають по різні боки від сітки. Той гравець, у якого в руках м’яч, дає подачу, направляючи цей м’яч ракеткою на бік суперника. Завдання суперника полягає в тому, щоб відбити м’яч, поки він зовсім не торкнулася корту або торкнувся його максимум один раз. Коли спортсмен відбиває м’яч, не торкнувся корту жодного разу, це називається “зіграв з літа”. Якщо гравець не відбиває м’яч, він програє, а його суперникові нараховується переможне очко. Окуляри вважаються таким чином: 15, 30, 40, гейм. Щоб перемогти в геймі, відрив спортсмена від суперника повинен скласти як мінімум 2 м’ячі.

Подача відбувається з двох спроб, зі змінним попаданням м’яча то в правий, то в лівий квадрат. Подача переграється, якщо м’яч потрапляє в потрібний квадрат, але зачіпає сітку. Після розіграшу одного гейму спортсмен віддає м’яч суперникові. Гравці отримують перерву в 1 хвилину після розіграшу непарної кількості геймів і змінюються сторонами.

Той спортсмен, який першим виграє в 6 геймах, стає переможцем сету – з умовою, що його суперник виграв максимум в 4 геймах. Кількість сетів, яке потрібно виграти для перемоги в турнірі, визначається регламентом змагання.

Головний суддя матчу розташовується на вишці. На полі працюють лінійні судді, які визначають, куди приземлився м’яч. В останні роки живим суддям допомагають високоточні системи електронного суддівства, що дозволяють зафіксувати місце падіння м’яча з точністю до сантиметра.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

тенісні турніри

Зазвичай для жінок і чоловіків проводяться окремі турніри. Турніри можуть бути поодинокими і парними. У парних допустима така ситуація, що з кожного боку корту знаходиться пара “чоловік + жінка”. Також турніри класифікуються залежно від віку учасників: дитячі, юнацькі, дорослі, для ветеранів.

Найбільш престижними турнірами в світовому масштабі є Вімблдонський, а також Відкриті чемпіонати США, Франції та Австралії. Всі разом вони входять в так званий Великий шолом. Найбільші змагання для жінок проводяться в рамках WTA-туру, а для чоловіків – ATP-туру. Найважливіші турніри для професіоналів відносяться до серії Мастерс-1000, також є серії Мастерс-500 і 250. За участь в турнірах спортсменам покладаються грошові призи і окуляри рейтингу.

5 цікавих фактів про теніс

Прогнози на Теніс

Аж до IV століття грати в теніс мали право тільки священнослужителі. Спочатку цей вид спорту вважався релігійним обрядом в Стародавньому Єгипті. Потім він перейшов до іспанської монахам, які влаштовували матчі строго в стінах монастирів. Церква усіма силами намагалася заборонити популяризацію тенісу серед мирян, але їй це не вдалося.

Найперші тенісні м’ячі були настільки твердими і небезпечними, що від їх потрапляння в голову можна було померти. Спочатку їх виготовляли з дерева, а потім зі шкіри, наповнюючи шерстю або висушеними нутрощами тварин. Перші м’ячі, виготовлені за сучасною технологією, були чорними або білими, залежно від типу покриття на корті. З 1972 року їх випускають в характерному відтінку “оптичний жовтий”, який прекрасно помітний на будь-яких кортах, а також екранах під час трансляцій. Щороку в світі виробляють понад 300 мільйонів таких м’ячиків.

Достовірно невідомо, чому рахунок в тенісі ведеться за очками 0, 15, 30 і 40. Згідно з однією з версій, колись для підрахунку очок застосовувався циферблат, де стрілки зсовували на чверть години. Правда, тоді незрозуміло, чому замість 45 використовується 40 – можливо, так просто стало зручніше. Згідно з другою версією, загальноприйнята світова практика прийшла до нас з Німеччини, де в Середні віки закон дозволяв робити ставки на азартні ігри сумами не більше 60 динар.

У ходу тоді були монети номіналом по 15 динар кожна, разом виходило по 60 динар за 1 гейм. Нарешті, третя версія пов’язує підрахунок очок в тенісі з салютами англійських судів в XIX століття. Перший залп лунав з основної палуби, з 15-фунтових гармат, другий – із середньою палуби з 30-фунтових, а фінальний залп давали 40-фунтові гармати з нижньої палуби.

Саме з тенісу в повсякденну моду прийшли сорочки-поло. У 1926 році в сорочці такого крою дебютував француз Рене Лакост, десятикратний переможець турнірів Великого шолома. У наступному році він розмістив на грудях своїх сорочок емблему крокодила, а по завершенні спортивної кар’єри створив модний бренд Lacoste і зробив зеленого хижака його офіційним логотипом. Такі сорочки стали із задоволенням купувати не тільки тенісисти, а й інші спортсмени, в першу чергу гравці в поло – звідси і назва.

Знаменитий тенісист Рафаель Надаль в звичайному житті правша, але ракетку тримає лівою рукою. Цьому трюку його навчив дядько, коли майбутній зірці було 12 років. Більшість тенісистів правші, тому їм важко змагатися проти лівші. Крім того, м’ячу надається незвичайне обертання.

Безкоштовні прогнози на теніс – На кого сьогодні поставити?

Коли новачки вперше починають цікавитися прогнозами, вони сподіваються побачити формулювання на кшталт “Саккарі сьогодні зіграє з Тревизан внічию, ставте з коефіцієнтом 1,73!”. Насправді, такі заяви свідчать про глибоку непрофесіоналізмі їх авторів, що видають себе за експертів. Жоден поважаючий себе фахівець не буде переконувати читачів ставити на настільки конкретні дані – адже це не договірні матчі, де кожен крок відрепетирувані заздалегідь.

Ось приклад адекватного, достовірного заголовка прогнозної статті: “Шварцман – Гомбош: вийде чи аргентинець в наступний раунд?”. Автор матеріалу не нав’язує читачеві свою думку, а ділиться роздумами. В кінці він повідомляє, на якого спортсмена поставить в цьому змаганні і з яким коефіцієнтом – але не наполягає на тому, щоб читач в точності повторював його дії. Саме на такі прогнози слід орієнтуватися.

Прогнози і ставки :

Для чого потрібні прогнози на теніс?

Робити ставки можна і без прогнозів. Але тоді вони будуть схожі на гру в рулетку в казино, де результат залежить від сліпої удачі. Регулярно виграють на ставках тільки ті Беттери, які всерйоз цікавляться обраним видом спорту і отримують задоволення від відстеження тематичних новин.

Знавці тенісу можуть робити грамотні ставки і самі, без чужих підказок. Однак читати прогнози експертів так само захоплююче, як обговорювати тенісні матчі з друзями. Це допомагає розширити власні експертні знання, дарує радісне відчуття передчуття – і, звичайно, підвищує шанси на виграш. Чим частіше Беттер робить ставки і на чому більші суми, тим актуальніше для нього ознайомлення з прогнозами.

Як знайти прогнози на теніс від професіоналів?

Знайти прогнози на теніс дуже легко: достатньо ввести відповідний запит в будь-який пошуковик. Складність завдання полягає в тому, щоб відрізнити аналітику дилетантів від цінної експертної інформації. По-перше, ніколи не довіряйте прогнозами без зазначеного авторства. Хто їх складав, навіщо і на основі яких даних?

По-друге, якщо ім’я автора зазначено, пошукайте в інтернеті інформацію про цю людину. Як давно він спеціалізується на ставках, як відгукуються про нього інші Беттери? Деякі шарлатани видають себе в соцмережах за експертів з величезним досвідом, а насправді намагаються нажитися на легковірних навичках, спонукаючи їх платити за інформацію.

Довіряти спокійно можна тим прогнозам, що публікуються на офіційних сайтах букмекерів. БК розуміють, що наявність таких матеріалів на сайті буде залучати до них нових клієнтів. Відповідно, вони наймають справжніх експертів, щоб ті ділилися дійсно значущими, важливими відомостями. Завдання Беттери при цьому зводиться до того, щоб вибрати якісного, гідного довіри букмекера – про критерії вибору мова піде в цій статті трохи нижче.

Як проводяться прогнози на теніс?

Прогнози є особиста думка експерта, але не заява зі 100% -ної гарантією результату. Автор прогнозів постійно відстежує спортивні новини, дивиться тенісні матчі в трансляціях і особисто відвідує стадіони. Деякі експерти спілкуються зі спортсменами особисто. У багатьох укладачів прогнозів за плечима кар’єра або спортсменів, яких спортивних журналістів – але є і такі, які раніше були звичайними вболівальниками, а потім перетворили своє захоплення в головну справу життя.

Прогноз – це не надії і не побажання експерта з приводу перемоги того чи іншого спортсмена. Це об’єктивна ймовірність якогось результату, прорахована з максимальною математичною точністю.

Де поставити на теніс – Як вибрати кращого букмекера

Ставки на теніс приймаються в переважній більшості букмекерських контор. Перш ніж реєструватися на сайті і поповнювати депозит, упевніться, що у обраного Вами БК є ліцензія.

Бажано, щоб у букмекера був не тільки браузерні сайт, але і його мобільна версія або мобільний додаток. Це дозволить Вам робити ставки гранично оперативно, особливо якщо справа стосується лайв-формату.

Сайти топових букмекерів сумісні з як мінімум десятком платіжних систем. Поповнювати депозит і виводити виграші можна за допомогою банківських карт і електронних гаманців, а іноді також платіжних терміналів, кріптовалютних гаманців, рахунків мобільних операторів.

Важливо, щоб техпідтримка букмекера була по-справжньому професійної та компетентної. В ідеалі, вона повинна залишатися на зв’язку цілодобово.

Висновок – Безкоштовні прогнози на теніс сьогодні

Роблячи прогнози на теніс, Ви можете насолодитися адреналіном і, в разі везіння, отримати грошовий приз. Якщо для Вас важливі не тільки емоції, але і перемога, перед вчиненням ставок ознайомтеся з прогнозами експертів. Платити за цю інформацію не має сенсу – прогнози від досвідчених професіоналів публікуються на загальний огляд безкоштовно, і ці відомості дійсно допомагають Беттери укладати вдалі парі. Як правило, прочитати прогнози можна прямо на сайті букмекера.

Добре, якщо у Вас знайдеться час для самостійного відстеження тенісних новин – чим краще Ви поінформовані, тим вище Ваші шанси виграти гроші. Новачкам рекомендується починати з мінімальних ставок, щоб поступово втягнутися в процес.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Прогнози на Теніс
Догори