vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Прогнози на Чемпіонат Німеччини – Бундесліга (Bundesliga)

Бундесліга – це одне з найсерйозніших змагань у Німеччині. Вона відноситься до вищого дивізіону в структурі німецьких ліг. Якщо говорити у світових масштабах, то ліга є одним з найсильніших і найвагоміших змагань з футболу. Сезони проведення турнірів: з осені по весну. Всього приймає участь 18 відомих клубів, для кожної збірної проводиться 38 матчів — світовий стандарт. Важливість цієї події стає зрозумілою, якщо взяти до той факт, що всі без винятку букмекери пропонують зробити ставки на Бундеслігу.

Історія Бундесліги сьогодні і прогнози на футбол Німеччині

Цей вид змагань вперше стартував в далекому 1963 році, вже тоді формат був схожий на сучасний. До виходу цієї ліги німецький футбол був на любительському рівні, грали аматори. Найвідоміший і найтитулованіший клуб Німеччини знають всі – це Баварія. За всі роки свого існування, вона завоювала 30 титулів чемпіону. В 2013 році клуб був офіційно названий чемпіоном Німеччини беззмінно. В Бундеслізі приймають участь і інші відомі команди: Шальке, Боруссія, Байєр та інші.

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Як зробити прогноз на футбол Німеччині

Німецький футбол має одну важливість – він завжди надзвичайно результативний. Якщо говорити про сезон з 2019 по 2020 роки, в основних матчах Ліги було забито 3, 21 гола (це усереднені показники). З кожним сезоном ці показники все ростуть і ростуть в гору. Німеччина славиться своїми сильними гравцями, які забивають навіть в дуже складних умовах.

Коли експерти готують свої прогнози на футбольні матчі німців, вони враховують той факт, що навіть в аматорських, середніх командах голи забиваються дуже часто. Навіть збірні середнього рівня показують високі результати. Важливий факт Бундесліги – відсутність компромісів. Матчі з нічиєю чи однаковим рахунком трапляються дуже рідко. У минулі роки такий показник був всього 22%.

Прогнози і ставки :

Лайв прогнози на футбол чемпіонату Німеччини

Зручно робити лайв ставки, тому що можна не тільки надіятись на виграш, але і дивитись пряму трансляцію з поля в цей час. Частіше всього німці ставлять по відсотку від банку. Найпопулярніші ставки: «гол з обох сторін» і впевнена перемога улюбленої команди. Остання ставка враховується, якщо андердог все ж таки забиває гол. Коли експерти виділяють сильного гравця на обороні, можна робити прогнози Бундеслігу, зробивши збільшену ставку на тотал.

Щоб правильно зробити ставку, треба вибрати букмекера. Важливий момент: в меню повинна бути відео-трансляція матчу онлайн. Основна частина матчів завжди насичена яскравими емоціям і подіями, без яких важко уявити футбол. Краще за все стежити за всім в режимі реального часу. Можна знайти безкоштовні прогнози, але це важко. Каппери не можуть дати 100% гарантію на прохід ставок в такому випадку.

Особливості прогнозів на футбол Бундесліги (Німеччина)

Головний турнір з футболу в Німеччині має кілька відмінностей від усіх інших чемпіонатів на національному рівні. Беремо до уваги такі моменти:

  • футбол завжди відкритий, голів багато, як і цікавих моментів;
  • майже і всіх клубів приблизно один і той же результат, за винятком аутсайдерів;
  • в битву за європейський кубок входить 7 команд.

Якщо поглянути з одного боку, висока динамічність і результативність гри робить прогнози не надто вигідними. Але якщо лінії розписані правильно, а аналіз виконаний коректно, можна навіть знайти інші результати, які були недооціненими букмекерами раніше. Бундесліга відрізняється класовою рівністю, сили у команд майже однакові. Багато збірних проводять матчі з прогнозами, що голи будуть з обох сторін.

7 найсильніших команд будуть змагатись у Лізі чемпіонів і європейській лізі. Команди-середняки отримують таким чином надзвичайно сильну мотивацію до виграшу.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори