vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Олімпійські ігри – найбільше змагання з зимових видів спорту

Вперше Зимова Олімпіада була проведена у 1924 році. Вона була своєрідним доповненням до Літніх Олімпійських ігор. Проте деякі види спорту залишалися у складі Літніх Олімпійських ігор з 1908 року.

Шанувальники зимових видів спорту могли відвідувати Північні ігри, що проводились у Стокгольмі (1901-1926). Ініціатором проведення Зимових Олімпійських ігор став П’єр-де-Кубертен. У перші роки період проведення Зимової олімпіади завжди збігався з Літніми Олімпійськими іграми. Остаточне рішення від Міжнародного Олімпійського комітету з’явилося 1994 року. Між олімпіадами продовжує зберігатися дворічний інтервал.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Які види спорту включені до Зимової олімпіади

Зимові Олімпійські ігри

Список зимових видів спорту постійно поповнюється. Сучасна програма Зимової олімпіади включає декілька видів спорту:

 • фігурне катання;
 • гірськолижний спорт;
 • сноуборд;
 • біатлон;
 • хокей;
 • керлінг;
 • санний спорт;
 • стрибки з трампліну;
 • та інші.

Цей список постійно змінюється та доповнюється. Останніми до списку були додані змагання зі сноуборду. Фігурне катання завжди було у складі Зимових Олімпіад.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Переможці Зимових Олімпійських ігор

З моменту появи було проведено 23 олімпіади. У них брали участь спортсмени з різних країн. Однак у загальнокомандному заліку сформувався список з декількох країн, яким вдавалося регулярно вигравати медалі. Радянський Союз 9 разів знаходився на верхньому рядку. Другою стала Норвегія, якій вдалося здобути 8 перемог. Також переможцями ставали наступні країни:

 1. Німеччина (НДР) – 4 рази.
 2. США – 1 раз.
 3. Канада – 1 раз.
 4. Швеція – 1 раз.

За своєю популярністю та значимістю ця олімпіада не поступається Літнім іграм.

Цікаві факти Зимових Олімпійських ігор

Фахівці стверджують, що з Зимовими іграми пов’язано багато цікавих фактів. Збірна Радянського Союзу вперше дебютувала у 1956 році. Спортсменам вдалося завоювати 7 золотих медалей та стати чемпіонами. 1968 року Міжнародний Олімпійський комітет дозволив рекламу спортивного спорядження. Реклама почала з’являтись на лижах учасників.

Найбільше нагород вдалося здобути представникам Норвегії. Найрезультативнішим олімпійцем за всю історію проведення Зимових ігор став Торлейф Хауг. Він регулярно завойовував золоті медалі у лижних перегонах. До 1952 року участь в олімпіаді брали лише економічно розвинені країни.

Зимові Олімпійські ігри

Безкоштовні прогнози на Зимові Олімпійські ігри

У 2022 році Зимові Олімпійські ігри пройдуть у Пекіні. Їхнє проведення планується з 4 по 20 лютого. Усього буде проведено 109 змагань з зимових видів спорту. Символом цього турніру виступає панда у крижаному костюмі. Серйозний вплив на проведення цієї олімпіади може мати ситуація з коронавірусом. Експерти обережно коментують підготовку до турніру.

Літню Олімпіаду 2020 року в Японії було перенесено на один рік. Китай продовжує зводити спортивні об’єкти та готується до змагань. Букмекери вже почали планувати свою роботу у зв’язку з Зимовою олімпіадою. На спеціалізованих сайтах в інтернеті можна побачити багато прогнозів та коментарів.

Люди, які роблять спортивні ставки, завжди стежать за прогнозами спортивних аналітиків. Це дозволяє ухвалити правильне рішення. Якісні прогнози збільшать дохід від ставок на спорт. Професійні беттери не рекомендують робити спортивні ставки на останні гроші. Краще ставити суму, яка не стане фінансовою катастрофою.

Навіщо потрібно переглядати прогнози на Зимові Олімпійські ігри

Вже почали активно з’являтись прогнози на Зимові Олімпійські ігри, які пройдуть у Пекіні. Це свідчить про інтерес з боку букмекерів та клієнтів. Більшість відомих команд показують стабільні результати на міжнародних змаганнях. Деякі країни, де вводилися жорсткі обмеження, змушені призупинити регулярні тренування та не брати участь у змаганнях.

Статистика спортивних результатів – це головна зброя у руках букмекерських аналітиків. Наразі складно провести повноцінну оцінку рівня підготовки команд з деяких країн. Команди, які більше 6 місяців не брали участь у міжнародних чемпіонатах, знижуються в рейтингу.

Як знайти професійні прогнози на Зимові Олімпійські ігри

Знайти безкоштовні прогнози можна в інтернеті або на спеціалізованих сайтах. Деякі букмекерські контори також оприлюднюють професійні прогнози. Важливим критерієм вибору БК вважається надійність та досвід. Професійні беттери рекомендують використовувати інформацію від відомих аналітиків. У компаніях світового рівня передбачаються аналітичні служби.

Більшість букмекерських контор перейшли в інтернет та почали активно просувати свої послуги. Клієнтам подобаються спортивні ставки, тому що тут можна точно спрогнозувати результат. В інших азартних іграх все залежить від випадковості. Спрогнозувати точні результати можна за рахунок спеціальних знань.

Як складають прогнози на Зимові Олімпійські ігри

Досягти гарних результатів у сфері ставок дозволяє ефективний аналіз та правильне прогнозування. Кожен вид спорту залежить від різних факторів. Враховувати прогнози від професійних аналітиків мають усі беттери, які планують укласти вигідне парі. Спочатку потрібно визначитися з розміром банкролу та кількістю грошей.

Потім потрібно вивчити рейтинги та вибрати букмекера з найкращими умовами. Гроші миттєво переказуються на депозит. Щоб добре заробити на ставках, потрібно підготувати виграшну стратегію.

Прогнози і ставки :

Критерії вибору найкращого букмекера

Ключова складова успіху – вибір надійної компанії для ставок. Якщо у гравця недостатньо досвіду, тоді краще скористатися рейтингами. Вони регулярно публікуються в Інтернеті. Перед вибором слід вивчити максимум доступної інформації. Оцінити надійність допоможуть наступні критерії:

 • доступні лінії для ставок;
 • розмір коефіцієнтів;
 • способи платежів;
 • легальність букмекерської контори;
 • зручність інтерфейсу;
 • відгуки клієнтів.

Перші ставки у букмекерській конторі мають бути мінімальними. Цей підхід допоможе на практиці переконатися у правильності вибору. Не треба вірити безпрограшним стратегіям, оскільки їх просто немає. Гравці завжди мають шанс виграти, але відсоткова ймовірність перемоги може відрізнятися.

Вибирати букмекерську контору потрібно лише після повноцінного аналізу. Важливою перевагою стануть безкоштовні прогнози від експертів.

Висновки

Деякі букмекерські контори вже почали приймати ставки на Зимові Олімпійські ігри в Пекіні. Експерти знають склад команд, тому аналізують рейтинги спортсменів. Ставки допоможуть заробити великий капітал. Проте потрібно вибрати правильну стратегію.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори