iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Прогнози і ставки на Зимові Олімпійські ігри

Зимова Олімпіада – найважливіша спортивна подія, яка буває один раз кожні чотири роки. Поряд з Літніми Олімпійськими іграми, вона вважається вершиною всіх спортивних змагань, найпрестижнішим спортивним турніром на планеті.

Раніше існувала думка про те, саме Літні Олімпійські ігри більш популярні і престижні. Але в останні роки навіть спортивні експерти з багаторічним досвідом схиляються до того, що рейтинги Зимової і Літньої Олімпіади практично зрівнялися, особливо після Зимової Олімпіади в Сочі.

Жодне серйозне спортивне подія не пов’язана з такою величезною кількістю ставок, як Олімпійські ігри. Як і будь-який інший вид ставок на спортивні змагання, ставки на Зимові Олімпійські ігри надають великі можливості для людей, які активно грають на спорті.

Напередодні наближення Зимової Олімпіади ми познайомимо читача з майбутніми змаганнями з зимових видів спорту і розповімо, як ця подія може порадувати не тільки яскравими враженнями, а й принести непоганий дохід.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Коротко про Зимових Олімпійських іграх – історія і популярність

Зимові Олімпійські ігри

Вперше Біла Олімпіада, як самостійне спортивна подія, була проведена в 1924 році, будучи своєрідним доповненням до Літньої Олімпіади, історія якої сягає своїм корінням в глибоке минуле. Хоча і раніше кілька зимових видів спорту було включено до складу Літніх Олімпійських ігор, починаючи з 1908 року.

Прихильники зимових видів спорту збиралися в Стокгольмі на Північних іграх, що проводилися з 1901 по 1926 рік. Ініціатором проведення Олімпіади взимку став П’єр де Кубертен, з ім’ям якого пов’язано відродження Олімпійських ігор.

У період з 1924 по 1992 роки рік проведення Зимових і Літніх Олімпійських ігор завжди збігався. Але в 1994 році Міжнародний Олімпійський комітет прийняв рішення про те, що Білі Олімпіади проводитимуться після літніх з дворічним зрушенням. Саме тоді між Білими Олімпіадами був всього лише дворічний інтервал.

Зимовим Олімпіад присвоюють порядковий номер, як літнім.

Зимові олімпійські види спорту

Програма Зимової Олімпіади сьогодні складається з кількох видів спорту:

 • фігурного катання;
 • ковзанярського спорту;
 • шорт-треку;
 • гірськолижного спорту;
 • лижного спорту;
 • фрістайлу;
 • лижного двоборства;
 • стрибків з трампліну;
 • сноуборду,
 • бобслею і скелетону;
 • біатлону;
 • керлінгу;
 • хокею;
 • санного спорту.

Цей перелік можна називати статичним, оскільки саме серед зимових видів спорту, включених до складу Білої Олімпіади, найчастіше відбуваються зміни. Тільки фігурне катання завжди було в складі Зимових Олімпіад, а ось, наприклад, сноуборд з’явився останнім.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Переможці зимових Олімпійських ігор

За всю історію відбулося 23 Білих Олімпіади. Кожен раз в них брали участь спортсмени з багатьох країн світу. Але вималювався невелике коло переможців в загальнокомандному заліку. Зокрема, Радянський Союз / Російська Федерація 9 раз перебували на верхній сходинці п’єдесталу, другою стала Норвегія з 8 перемогами. Німеччина і колишня НДР перемагали 4 рази, Сполучені Штати – 1 раз, по разу ставали переможцями Канада і Швеція.

5 цікавих фактів про Зимових Олімпійських іграх

Зимові Олімпійські ігри

З Зимовими Олімпіадами пов’язано чимало цікавих фактів.

Зокрема, збірна Радянського Союзу дебютувала на Зимовій Олімпіаді в 1956 році, яка відбулася в Італії. Незважаючи на дебют, радянська збірна завоювала 7 золотих, 3 срібних і 6 бронзових нагород, ставши переможцем Олімпіади в командному заліку.

Вперше реклама спортивного спорядження з’явилася саме на лижах учасників Зимової Олімпіади в 1968 році, коли Міжнародний Олімпійський комітет дозволив рекламу спортивного спорядження і, відповідно, фірм-спонсорів. З тих пір реклама спортивного спорядження дозволена і на турнірів нижчого рівня.

Найбільше нагород (281) за весь період було завойовано представниками Норвегії, які, до речі, стали в командному заліку переможцями перших Зимових Олімпійських ігор.

Норвезький лижник Торлейф Хауг в 1924 році став найрезультативнішим олімпійцем за всю історію Зимових Олімпіад, які завоювали золоті медалі в лижних гонках на кілька дистанцій і в лижному двоєборстві. Він ще й непогано стрибав з трампліна, принісши своїй команді бронзову медаль в цьому виді спорту.

До 1952 року в Зимових Олімпійських іграх брали участь тільки спортсмени з економічно розвинених країн Північної півкулі. Але саме в цьому році вперше в іграх стали брати участь представники Чилі, Австралії та Нової Зеландії, Бразилії та «сіверяни» з Лівану.

Безкоштовні прогнози на Зимові Олімпійські ігри – на кого сьогодні поставити?

Зимові Олімпійські ігри 2022 року пройдуть в Пекіні з 4 по 20 лютого. Планується проведення 109 змагань по всьому зимових видів спорту, включених до складу зимових Ігор. Символом турніру обрана панда в крижаному костюмі.

На проведення Зимової Олімпіади 2022 року може мати серйозний вплив нинішня ситуація з коронавірусів, тому сьогодні експерти поки з обережністю коментують підготовку до цього спортивного змагання.

Зокрема, Річард Паунд, який очолює Всесвітнє антидопінгове агентство, нещодавно висловив припущення, що Ігри 2022 року можуть бути перенесені на деякий час, як це сталося з їх річним «старшим братом». Нагадаємо, Літня Олімпіада 2020 року в столиці Японії була перенесена на наступний рік через світову пандемію коронавируса.

Але до 2022-го ще далеко, і Китай продовжує активно зводити спортивні об’єкти до майбутніх міжнародних зимовим змагань.

Зимові Олімпійські ігри 2022 року обов’язково стануть «золотим дном» для всіх, хто активно робить ставки на спорт. Букмекери вже сьогодні планують свою роботу напередодні Олімпіади в Китаї і розробляють стратегію і тактику залучення клієнтів. Інтернет наповнений прогнозами і коментарями майбутнього турніру світового масшатаба.

Люди, які роблять ставки на спортивних змаганнях, завжди стежать за безкоштовними загальнодоступними прогнозами спортивних аналітиків, які дозволяють їм приймати правильні та виважені рішення для ставок в букмекерських конторах.

Якщо прогнози підготовлені якісно, то можна з великою часткою ймовірності робити вдалі ставки. Але необхідно користуватися тільки перевіреними даними, звертаючись до прогнозів аналітиків, довгі роки працюють на ниві спортивного прогнозування і мають великий позитивний досвід у цій сфері.

Хочеться відзначити, що стовідсоткової гарантії того, що прогноз реалізується, не може дати ніхто. Саме тому робити ставки на спортивні змагання краще не на останні гроші, а на суму, втрата якої в разі програшу, не стане фінансовою катастрофою. Особливо це актуально для тих гравців, які тільки починають свою кар’єру.

Для чого потрібні прогнози на Зимові Олімпійські ігри?

Прогнози на Зимові Олімпійські ігри в Пекіні від професіоналів свідчать про те, що живий інтерес до них у букмекерів і їх клієнтів зародився вже давно. Без уваги не залишився жоден зимовий вид спорту, включений в програму Ігор. Не вдаючись в подробиці, скажемо, що вже давно визначилися і команди-фаворити, що показують стабільно високі результати на міжнародних змаганнях різного рівня.

Експерти відзначають також той факт, що сьогодні прогнози на майбутні спортивні змагання в Китаї можуть в чомусь і не виправдатися, оскільки корективи вносить вищезгадана пандемія коронаворуса. Багато команд з країн, де введений або на тривалий період вводився жорсткий карантин, були змушені призупинити регулярні тренування і не брати участь в міжнародних змаганнях.

А головна зброя в руках букмекерського аналітика – статистика результатів спортивних змагань. Тому оцінка рівня підготовки і «боєздатності» спортивних команд з деяких країн проводиться по їх «допандеміческім» досягненням. Наприклад, команда, більше півроку не брала участь у рейтингових міжнародних турнірах, істотно знижує свій професійний рівень.

Як знайти прогнози на Зимові Олімпійські ігри від професіоналів?

Знайти безкоштовні прогнози експертів на Білу Олімпіаду-2022 можна в інтернеті, звернувшись на відповідні сайти букмекерських контор. Але вибір букмекерської контори має найважливіше значення. Головне – її надійність і досвід. Краще використовувати інформацію від аналітиків букмекерських контор світового рівня, так як багато вітчизняних не можуть собі дозволити або не хочуть мати власну аналітичну службу, а просто копіюють прогнози у колег зі світовим ім’ям.

Сьогодні переважна більшість букмекерських контор перенесло свою діяльність в світову Мережа, тому найбільш актуальну інформацію та аналітику слід шукати саме там.

Основною відмінністю спортивних ставок від будь-яких інших азартних ігор є менша залежність результату від випадковості. Можливий результат з великою ймовірністю можна спрогнозувати, мінімізуючи ступінь ризику за рахунок спеціальних знань. Важливо також розуміти спорт і, як то кажуть, тримати руку на пульсі.

Прогнози і ставки :

Як проводяться прогнози на Зимові Олімпійські ігри?

Ефективний аналіз і правильне прогнозування дозволять добитися успіху в більшій частині ставок, отримавши незаперечну перевагу над випадком. Кожен вид спорту залежить від безлічі факторів, які в різній мірі впливають на результат.

З урахуванням прогнозів аналітиків букмекерських контор, можна робити ставки онлайн або офлайн, в останньому случає відвідавши відповідну букмекерську контору. Для початку варто визначитися з розміром ігрового банку – тієї кількості грошей, яку Ви готові витратити на ставки.

Потім можна звернутися до пошуку в інтернеті. При пошуковому запиті буде виданий ТОП найбільш популярних сьогодні букмекерських контор. У переважній більшості випадків внесені гроші відправляються на депозит і чекають своєї години – безпосередньо спортивного змагання. Рахунок, на якому проводяться онлайн-ігри, і називається депозитом.

Сама ж математика ставок тримається букмекерськими конторами в найсуворішому секреті. Ніхто і ніколи не відкриє непосвяченому клієнту справжній стан речей. Замість цього йому на ньому буде відпрацьовано цілий комплекс прийомів психологічного впливу, спрямований, звичайно ж, на притягнення його грошей. Але правильно обрані стратегії допоможуть навіть новачкам непогано заробити на спортивних ставках.

Де поставити на Зимові Олімпійські ігри і як вибрати кращого букмекера?

Вибір найкращого букмекера – ключова складова успіху. Якщо у гравця ще немає напрацьованих зв’язків і відповідного досвіду, то можна звернутися до рейтингів букмекерів, які регулярно публікуються в інтернеті.

Поспішати з вибором букмекерської контори не варто, бажано з’ясувати про неї максимум доступної інформації. При оцінці «благонадійності» букмекера варто звернути увагу на наступні параметри:

 • лінії: вибираються види спорту і турніри;
 • розмір коефіцієнтів;
 • які способи платежів доступні і як можна вивести кошти;
 • наскільки легальна букмекерська контора в країні проживання і наскільки вона доступна;
 • «Дружелюбність» сайту, зручний інтерфейс, наявність служби техпідтримки, час роботи;
 • відгуки клієнтів про букмекерській конторі в інтернеті. Бажано «відфільтрувати» замовні і проплачені відгуки від справжніх, тоді проясниться реальна картина.

Якщо Ви тільки починаєте працювати з букмекерською конторою, то краще, щоб перші ставки були мінімальними. Спершу бажано на практиці переконатися в правильності свого вибору.

Не вірте рекламі про безпрограшних стратегіях спортивних ставок. Їх просто не існує. Завжди є певна ймовірність програшу, в яку не хочеться вірити, але і з рахунків її скидати теж не можна. Якби вигравали всі, то цей бізнес просто зник. У гравця завжди є тільки шанс виграти, процентна ймовірність якого може бути більшою або меншою.

Отже, можна зробити деякі висновки. Проаналізувавши всю наявну інформацію, прийміть зважене і єдино правильне, на Ваш погляд, рішення. Безкоштовні прогнози на спорт стануть безсумнівним підмогою в його прийнятті. Не варто діяти необачно, бажано витратити деякий час на вивчення аналітики.

висновок

Ставки на Зимові Олімпійські ігри в Пекіні приймаються букмекерами вже сьогодні. Експерти, знаючи склад країн-учасників, їх команди, аналізуючи рейтинги спортсменів і так далі, можуть з високою часткою ймовірності спрогнозувати результат того чи іншого матчу.

На ставках, зроблених на Зимову Олімпіаду 2022 року, можна заробити непоганий капітал. Головне – не помилитися і вибрати правильну і єдино прийнятну стратегію.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Прогнози і ставки на Зимові Олімпійські ігри
Догори