Прогнози на футбол від експертів: результати футбольних матчів сьогодніФутбол по праву можна назвати найпопулярнішим видом спорту в усьому світі. Саме на футбольні матчі пропонують ставки абсолютна більшість букмекерів. Чи не в кожній конторі можна знайти лінії і розпису на снукер, хокей на траві або гандбол, проте футбол буде представлений всюди.

Щодня на планеті проходить кілька десятків футбольних матчів. Розписи ставок охоплюють сотні всіляких ринків – це відкриває величезне поле для роботи аналітиків.

У нашій статті ми розповімо, що представляють собою прогнози на футбол, для чого вони складаються і як користуватися безкоштовними прогнозами, які можна відшукати в мережі.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Коротко про систему футбольних ліг

Ви будете здивовані, коли дізнаєтеся, що в світі налічується кілька тисяч футбольних турнірів і чемпіонатів різного рівня. Ця гра не обмежується чемпіонатами окремих країн, Євролігою і Чемпіонатом Світу.

Кожен футбольний турнір по-своєму унікальний. Змагання можуть відрізнятися стилем ведення гри, строгістю арбітрів, рівнем суперництва, значимістю. Новачкові в світі беттінге далеко не відразу вдається відшукати змагання «під себе».

Щоб вибрати, в якому футбольному чемпіонаті ви будете робити ставки, важливо визначити власні запити, розуміти, чим відрізняються ліги і турніри, зрозуміти, за якими критеріями варто їх вибирати.

Прогнози на футбол

Існує дві основні системи проведення різних ліг: весна-осінь і осінь-весна. В останньому варіанті змагання зазвичай починаються в кінці серпня і можуть тривати до травня, у другому – старт припадає на кінець лютого, а до фіналу гри доходять десь до середини осені.

Більшість європейських лик стартують саме восени, азіатських, латиноамериканських, скандинавських – навесні.

Розрізняють ліги і за форматом проведення:

  • Кругові турніри припускають гру всіх команд один проти одного. Таких ігор проводиться 2-3 (на домашньому полі і в гостях у суперника, рідше – на незалежній території). Такі ліги проводяться в Німеччині, Іспанії, Англії та деяких інших країнах.
  • Кругові змагання та ігри «на виліт». Після проведення ряду ігор фаворити змагань виявляються в плей-офф, де проводяться матчі «на виліт». Ті, хто програв залишають лігу, переможці – змагаються до визначення чемпіонського титулу. Цей варіант характерний для футболу в США.
  • Змішані ліги. Тут команди діляться на кілька груп, всередині яких змагаються між собою. Команда, що набрала за підсумками найбільшу кількість очок, виходить до чвертьфіналу, де матчі припускають «виліт» тих, хто програв. І так проводиться боротьба до фіналу, де з двох найсильніших вибирається переможець за підсумками останнього матчу.

Різні ліги можуть відрізнятися за кількістю учасників. Оптимальне їх кількість – від 15 до 20 команд. Але бувають і ліги, де грає всього 12 команд, зустрічаються такі, де їх більше 30-ти.

Безкоштовні прогнози на футбольні матчі: на кого сьогодні поставити?

Беттері, який тільки починає будувати кар’єру, вкрай непросто розібратися у величезній кількості ринків ставок на спорт. Саме тут на допомогу приходять безкоштовні прогнози – унікальні аналітичні роботи, в яких прописується ймовірність того чи іншого результату спортивної події.

Причому такі прогнози можуть містити не тільки оцінку ймовірності перемоги конкретної команди, але і безліч інших нюансів (наприклад, яка команда і в який період першої заб’є гол, наскільки ймовірним є нічиєю, скільки приблизно за одну гру буде гольових моментів або штрафних, чи дадуть кому -то червону картку і ін.).

Публікуються такі прогнози не тільки на окремих спеціалізованих ресурсах, нерідко їх роблять відкритими і самі букмекерські контори. З’являються прогнози в більшості своїй за 2-3 дня до початку матчу.

Але зустрічається в мережі і більш довгострокова аналітика: наприклад, ще до початку ліги може з’явитися прогноз на переможців, до чемпіонату світу вже можна робити ставки на 1 місце. Складанням прогнозом займаються спортсмени, колишні гравці, досвідчені Беттері, аналітичні відділи великих букмекерів, незалежні компанії.

Використання прогнозу зручно тим, що інформація в ньому зрозуміла і доступна. Аналітики самостійно вказують, яких результатів варто чекати, на які тотали або фори робити ставки, які додаткові ставки варто розмістити і не тільки.

Простому гравцеві важливо розуміти тільки одне: прогноз – це інструмент для власного аналізу, а не керівництво до дії. Ніколи жодна аналітика не дає 100% гарантії, що ваша ставка зіграє. З цієї ж причини не слід за прогнозом проставляти весь свій банк.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Для чого потрібні прогнози на футбол?

Прогнози – досить ефективний інструмент для здійснення ставок. Грамотне його використання дозволить навіть новачкові набагато рідше робити хибні припущення.

Правда, досвідчені Беттері рекомендують уважно ставитися до вибору самої аналітики (вивчати рейтинги прогнозів), а також не керуватися тільки одним припущенням, а порівнювати кілька тих, яким довіряєте, і які вже встигли зарекомендувати свою надійність.

Складання прогнозів здійснюється із застосуванням глибокої аналітики (математичної, в тому числі) майбутнього матчу. Фахівці враховують багато чинників. Навіть сильні футболісти час від часу «дають збій». І тільки досвідчений аналіз дозволяє передбачити такий ризик заздалегідь. Аналітики вивчають новини спорту.

Вони точно знають, в якій команді сильний гравець, на якого часто роблять основну ставку, втратив форму в результаті травми або хвороби, яка команда не вийде сильним складом, тому що готується до більш важливої гри. Деякі навіть знають, що голкіпер розлучається з дружиною і може бути роздратованим і неуважним на поле під час завтрашнього змагання.

Береться до уваги статистика минулих ігор конкретної команди. Аналітик обов’язково перегляне, як велася гра під час матчів останніх місяців. Причому використовуються дані обох команд, оцінюються окремо і один щодо одного.

Грамотні спортсмени під час складання прогнозу враховують сильні і слабкі сторони кожної команди: яка частіше створює небезпечні ситуації біля воріт супротивника, а яка краще демонструє себе в захисті і т.д.

Не залишають без уваги аналіз коефіцієнтів великого числа букмекерів. Адже ті також аналізують майбутню гру і встановлюють кефи з урахуванням ймовірності того чи іншого результату. Провести подібний аналіз самостійно не представляється можливим, якщо немає відповідного досвіду. Тому і слід довіряти це питання більш досвідченим прогнозистам.

Прогнози і ставки :

Як знайти прогнози на футбол від професіоналів?

На жаль, не всі професійні каппери публікують свої прогнози в загальному доступі. І це зрозуміло: аналітика – довга, кропітка робота. Віддавати її безкоштовно не кожен готовий. Тому більшість зарекомендували себе на ринку прогнозистів свою роботу пропонують за гроші – прогнози від таких профі можна тільки купити.

Якщо ж ви не готові вкладати гроші, доведеться шукати безкоштовну аналітику. Найчастіше вона з’являється:

  • на спеціалізований футбольних ресурсах;
  • на сторінках груп в соціальних мережах, присвячених футбольному беттінге;
  • на сайтах великих букмекерських контор;
  • на біржах прогнозів.

Щоб не помилитися у виборі самого прогнозу, по початку варто орієнтуватися на рейтинги безкоштовних прогнозистів, складені не без допомоги самих користувачів.

Ті, хто часто роблять ставки, залишають відгуки про те, які прогнози часто виявляються вірними, а які в більшості своїй помилкові. Згодом ви виділите кілька основних «працюють» прогнозів для використання і не станете шукати нові.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Як проводяться прогнози на футбольні матчі?

Прогнози на футбол

В аналітиці футбольних матчів оцінюється широкий спектр чинників, які досвідчений прогнозист ніколи не залишить без уваги. Важливо розуміти, що в беттінге не може бути «улюбленої команди». Тут важливо розуміти, хто програє, а хто переможе, і виходячи з цього робити ставки. Прогноз враховує:

Загальний рівень підготовки футбольної команди

У кожному матчі завжди виділяється «фаворит». Хоча буває і так, що команди мають приблизно однакову підготовку і по силі своєї рівні. Тому тільки на цей показник спиратися не можна.

Поточний стан команди

Його допомагає зрозуміти статистика проведених матчів за останні кілька місяців. Якщо команда перемагала набагато більше, ніж програвала, це може говорити про готовність спортивного колективу до змагань.

Форма передплати

Дані беруться з турнірного календаря. Перемоги конкретного клубу або збірної можуть пояснюватися не його силою, а слабкістю суперників. Наприклад, якщо колектив грав до цього матчі з явними аутсайдерами, його перемоги не свідчать про те, що в майбутній грі з лідером команду чекає успіх.

історії зустрічей

Буває так, що хороший футбольний клуб програє однієї і тієї ж команди вже з року в рік. І сили їх приблизно рівні, але саме в цих зустрічах відбуваються невдачі. Так званий «незручний суперник».

Цей фактор може чисто психологічно вибивати з колії хороших футболістів. Його обов’язково врахують в процесі формування прогнозу.

індивідуальні гравці

У кожній команді є один або кілька футболістів, на яких робить ставки тренер. Сильний форвард при злагодженій грі інших здатний забити кілька голів самостійно (або дати відмінні гольові передачі напарникові).

Хороший голкіпер може не пропустити м’яч, навіть якщо в захисті стоять не найкращі спортсмени. Аналітик обов’язково перевірить, чи немає проблем у такого гравця, на якого спирається команда:

  • не отримував він травму недавно,
  • чи не хворіє,
  • чи не був виключений з гри.

Часто тренера «бережуть» таких спортсменів і не виводять на посередні матчі на поле.

Де проводиться матч

На домашньому полі в своєму місті або країні команду підтримує величезна кількість уболівальників на трибуні. Цей фактор психологічної підтримки грає свою роль.

Як показує практика, при приблизно однакових силах обох команд перемагає зазвичай той, хто знаходиться на «своєму» полі. Це не дає гарантію перемоги, але береться до уваги при розрахунку ймовірностей.

В процесі оцінки майбутнього футбольного події також важливо брати до уваги, наскільки конкретна гра важлива для команди. Якщо це просто товариська зустріч – футболісти можуть трохи розслабитися, команда може вийти на поле не найсильнішим складом.

Якщо від матчу залежить, чи потрапить команда в Лігу чемпіонів, чи зможе стати лідером групи і потрапити у фінал, чи зможе брати участь в Чемпіонаті світу або інших великих змаганнях, справа йде зовсім інакше. Тут і готуватися будуть по-іншому, і сам рівень мотивації набагато вище.

До речі, саме неувага до такого нюансу призводить до припущення грубих помилок в беттінге, коли учасникам ринку ставок стає не ясно, як така сильна команда могла програти явному аутсайдеру.

Висновок. Безкоштовні прогнози на футбол сьогодні

Безкоштовні прогнози на футбольні матчі завжди можна знайти у вільному доступі. Особливо, якщо мова йде про великих змаганнях і лігах світового рівня або чемпіонатах країни.

Якщо навчитися правильно використовувати складену досвідченими Беттері і прогнозистами аналітику, можна підвищити свої шанси на укладення «правильних» парі. Ви також будете рідше програвати, якщо перестанете сподіватися на «авось» і робити ставки, виходячи тільки з особистих переваг.

Хороші прогнози з високим відсотком вірогідності варто шукати на перевірених майданчиках, довіряти рейтингам, складеним тими, хто не раз користувався тією чи іншою аналітикою і точно розуміє, як часто в ній допускаються помилки.

Намагайтеся при розміщенні ставок вивчати кілька прогнозів, читати текстовий аналіз і порівнювати цифри, що подаються прогнозистами. Крім того, не пропускайте новини про футбольні команди, на які плануєте укладати парі.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Прогнози на футбол від експертів: результати футбольних матчів сьогодні
Догори