vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
поповнення Бк через MasterCard

Букмекерські контори, які можна поповнити через MasterCard 

Це банківська система, заснована в 1966 році в США. Це популярна платіжна піраміда. Їй користуються клієнти з понад 200 країн. Вона відкрила понад 30 мільйонів точок прийому платежів. Це відмінні показники. Американська компанія відповідає за 20% грошових операцій.

Головна риса даної банківської системи (БС) – надійність. Компанія веде діяльність більше 50 років. За час роботи її не вдавалося зламати і дискредитувати. Відкрити рахунок Мастеркард можна майже в кожному банку країни.

Таким чином, ставки на спорт з MasterCard безпечні. Клієнти можуть не турбуватися про збереження грошей і не боятися шахрайських списань. Варто скористатися поповненням рахунку через Masterpass, щоб убезпечити себе і не розкрити дані карти.

Поповнення рахунку за допомогою MasterCard 

Букмекерська контора на MasterCard буде приваблива для бетторов. Використання даної БС – фактор надійності, безпеки і збереження грошових коштів. Поповнити рахунок в БК можна двома способами:

  • Через стандартну процедуру . Ввести необхідні дані карти і підтвердити платіж за допомогою СМС.
  • Через Masterpass . Транзакція проходить по номеру телефону, прив’язаного до картки. Підтвердження платежу проводиться через СМС-повідомлення або за допомогою інтернет-банкінгу.

Якщо з поповненням все просто, то зняти гроші з аккаунта БК складніше. Головна причина невдоволення користувачів – вивести кошти можна тільки на той рахунок, з якого проводився введення. Зняття іноді займає до трьох робочих днів, але це рідкісні випадку, частіше – 15 хвилин. Заходи вживаються для безпеки грошей.

Вибір легальної БК

Беттінговие компанії, що працюють відповідно до закону, теж використовують цю американську платіжну систему. Краще вибирати операторів, які підходять за кількома параметрами:

  • Складаються в СРО – саморегульована організація, що об’єднує підприємців однієї галузі.
  • Укладено договір з ЦУПІС – центр обліку переведення інтерактивних ставок.
  • Отримано ліцензію Федеральної податкової служби.

Пройшовши реєстрацію в легальної компанії, беттор обезопашівает себе від можливих ризиків. При виборі зарубіжної БК кошти на балансі можуть згоріти через блокування сайту.

Варто враховувати, за допомогою якого методу можливо вчинення поповнення і виведення. Якщо БК пропонує проводити транзакції тільки через електронні гаманці, то вона працює незаконно і не може підключити офіційну платіжну систему. Букмекери, які беруть MasterCard, частіше чесні і легальні.

Поширені запитання

🔎 Де оформляється карта Мастеркард?

✅  Практично в будь-якій банківській організації країни.

🔎  У яких країнах застосовується ця карта?

✅  В більшості країн.

🔎  Що робити, якщо карту украдуть, або вона буде загублена?

✅  Необхідно звернутися в банк, що випустив пластик. Його миттєво деактивує.

🔎  Чи БК приймають MC?

✅  Так, легальні букмекери користуються цією системою.

🔎  Що таке Masterpass?

✅ Це новий спосіб оплати з підвищеним рівнем безпеки. При його використанні не потрібно вводити дані, платіж підтверджується по СМС або в онлайн-банкінгу.

Прогнози і ставки :

Догори