iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Мобільний додаток Parimatch завантажити для iOS і Android

Бонус на перший депозит 2500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Висока відвідуваність основного порталу зі смартфонів послужила швидкого появи офіційного софта для популярних операційних систем з наступними характеристиками:

ХарактеристикиAndroidiOS
версія ОС4,4 і вищевід 10,0
Де завантажитиGoogle Play, на сторінці букмекераApp Store
Розмір18 Мб90 Мб
Загальна оцінка (5)4,54,8

Мобільний додаток Парі матч повторює функціонал сайту. Для того щоб зайти в особистий кабінет через утиліту власникам вже існуючого профілю досить просто авторизуватися. Якщо його немає, потрібно пройти нескладну реєстрацію.

Софт має простий, але в той же час зручний інтерфейс. Гравцеві доступні всі функції основної сторінки: оформлення купона до матчу і в режимі live, поповнення рахунку, виведення грошей, управління профілем і т.д.


Кращі букмекери в Україні

«Грати завжди і всюди» – під таким слоганом БК Parimatch просуває свій мобільний додаток. Багато беттори вже встигли завантажити Паріматч на телефон і оцінити зручність софта.

Мобільний додаток Parimatch
Мобільний додаток Parimatch

Користуватися сервісом букмекера можна через мобільний варіант сайту, де буде доступний весь функціонал. Але додаток Паріматч на айфон і андроїд набагато практичніше – зробити ставку набагато легше і швидше. До того ж, розробник регулярно покращує і оновлює існуючий продукт – в доступі завжди остання версія ПЗ.

Як встановити додаток Паріматч на Андроїд

Паріматч на Андроїд
Паріматч на Андроїд

Інсталяція ПО на смартфон, як правило, не забирає багато часу. Завантажити Паріматч на андроїд краще з підтвердженого порталу компанії, робочого домену Parimatch або з магазину Google Play. Потім, стандартна процедура активації, після якої можна відразу ж приступити до ставок.

Установка на Айфон

Паріматч на Айфон
Паріматч на Айфон

Власникам смартфонів на ios також буде потрібно завантажити Паріматч на Айфон після переходу з офіційної сторінки БК в App Store або безпосередньо з маркету софта. Для завершення процедури коректний розробника.
Після завантаження утиліти будуть доступні ставки в один клік, повідомлення від програми, реєстрація (для нових користувачів) і авторизація (за старими логіну та паролю), бонусні пропозиції.

Відповіді на типові запитання

🔎 Як запустити дзеркало з мобільного?

✅ Завантажити Паріматч на мобільний можна на сайті букмекерської контори у вкладці «Мобільна версія». Також можна заходити за допомогою мобільного браузера.

🔎 Чи потрібно наново реєструватися в додатку Парі матч?

✅ Повторно проходити процес реєстрації не потрібно. Щоб увійти в свій аккаунт, гравець повинен ввести пароль і логін від профілю, створеного на основний ресурс Паріматч.

🔎 Як вивести гроші з Parimatch програми?

✅ Проводити фінансові операції можна таким же способом, як і на офіційному сайті БК Паріматч. В обох випадках використовується один обліковий запис.

🔎 Чи можна завантажити стару версію програми?

✅ На офіційному сайті букмекера Паріматч завжди доступна тільки остання версія.

popup-parimatch

Прогнози і ставки :

Мобільний додаток Parimatch завантажити для iOS і Android
Догори