iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Офіційно: правило виїзних голів скасовано

<-Назад

Зараз це офіційно, правило про виїзні голи вилучено з усіх клубних змагань УЄФА. За рекомендацією Комітету клубних змагань УЄФА та Комітету жіночого футболу УЄФА сьогодні виконавчий комітет УЄФА затвердив вилучення цього правила з кваліфікаційних етапів змагань 2021/22.

Рано вдень розповсюдилася новина про те, що УЄФА офіційно вирішив скасувати правило про виїзні голи з цих клубних змагань з наступного сезону (2021/2022).

Це правило застосовувалося для визначення переможця двостороннього матчу нокаутом у тих випадках, коли обидві команди в обох матчах загалом забили однакову кількість голів. У цьому випадку команда, яка забила найбільшу кількість голів на виїзді, вважалася переможницею поєдинку і пройшла в наступний раунд змагань.

Якщо обидві команди забили однакову кількість голів вдома та в гостях наприкінці часу, дозволеного для повторного матчу, грав додатковий час, за яким слідували пенальті, якщо гол не був забитий.

З цим рішенням зв’язки, в яких дві команди забивають однакову кількість голів у двох іграх (домашніх та виїзних), не визначатимуться за кількістю забитих голів, а протягом двох 15-хвилинних додаткових періодів. кінець другого відрізка. У випадку, якщо команди не приймуть рішення протягом цього додаткового часу, пенальті визначатиме, яка команда претендує на наступний раунд змагань.

Оскільки гості на виїзді більше не матимуть ваги на етапі нокауту, їх також буде видалено для визначення турнірної таблиці, коли дві або більше команд зв’язані за очками на груповому етапі. Але тільки командами, які беруть участь у рівних. Гості на виїзді не будуть вилучені з додаткових критеріїв, що застосовуються до всіх матчів групи, якщо команди залишаються незрівнянними (більша кількість голів у гостях у всіх матчах групового етапу), щоб зберегти максимум спортивних критеріїв.

Президент УЄФА пояснює цей вибір

Після цієї революції в сучасному футболі президент УЄФА Олександр Чеферін висловив свій вибір. Він наголошує на непотрібності цього правила та дисбалансі, який міг існувати під час другого етапу.

По-перше, глава європейського органу нагадав, що це рішення не було прийняте легковажно і що багато гравців вивчали це питання.

“Правило виїзних голів було невід’ємною частиною змагань УЄФА з моменту його введення в 1965 році. Однак питання про його скасування обговорювалося на різних засіданнях УЄФА в останні роки. Хоча думок не було одностайним, багато тренерів, прихильників та інших гравців у футболі сумніваються в його справедливості та висловлюють свою перевагу скасуванню правила “, – сказав він.

Він продовжує обґрунтовувати свою думку.” Вплив правило тепер перемагає свою первісну мету, оскільки насправді тепер відлякує господарів (особливо в першому етапі)атакуючи, оскільки вони бояться пропустити гол, який дав би суперникам вирішальну перевагу. Є також критика несправедливості, особливо в додатковий час, змушення господарів забити два рази, коли гості забили гол “.

Нарешті, він завершив своє оголошення, підтвердивши, що УЄФА взяв на себе керівництво. Кращі рішення щодо майбутнього футболу. ” Справедливо сказати, що домашня перевага не така важлива, як раніше. […] Виконавчий комітет УЄФА прийняв правильне рішення, вважаючи, що для гості на виїзді більше не годиться мати більшу вагу, ніж забита вдома.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Офіційно: правило виїзних голів скасовано
Догори